VIDEO | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

VIDEO

Celeste Buckingham otvorene o svojom veľkom boji: Chcem sa zobudiť a skončiť s tým!

Celeste Buckingham

Celeste Buckingham

Video
pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Takmer každý z nás sa už v živote stretol s určitým druhom závislosti. Kým jedny z nás holdujú sladkým pochúťkam či dobrému vínu, tisícky ľudí nedokážu premôcť túžbu a dopriať si cigaretu. Inak na tom nie je ani Celeste Buckingham (23), ktorá sa netají tým, že si počas voľnej chvíľky rada "zapáli". Ako nám však prezradila, nie je to vôbec ... viac »

Syn (†40) pochovával matku: Hrozná tragédia pri obrade, VIDEO pád rakvy s jej telom

Syn (†40) pochovával matku:

20.06.2018 23:30

SULAWESI - Smrť blízkej osoby je pre pozostalých veľmi bolestný okamih, no niekedy býva osud ešte krutejší. Samena Kondoruru z indonézskeho ostrova Sulawesi zabila rakva s jeho matkou, ktorú niesli nosiči na pohrebnú vežu a zrazu sa pod nimi zošmykol rebrík. Pádu už nedokázali zabrániť. viac »


VIDEO Turista vystrčil ruku z auta, chcel pohladkať leva: Neurobte tú istú chybu ako on!

VIDEO Turista vystrčil ruku
Video

20.06.2018 08:52

JUŽNÁ AFRIKA - Nechýbalo veľa a tento nie príliš múdry turista by počas návštevy afrického safari prišiel o ruku. Pokúsil sa totiž pohladkať leva. Len vďaka rýchlej reakcii ďalšieho turistu sa podarilo predísť veľkej tragédii. viac »


Mladík hľadal lepšie miesto na SELFIE: VIDEO zachytilo jeho hrozivý pád, smrť vo vodopáde

Mladík hľadal lepšie miesto

19.06.2018 23:30

BELAGAVI - Opitý mladík doplatil na svoju nerozvážnosť a prílišnú odvahu. V snahe nájsť lepšie miesto na to, aby si mohol urobiť selfie na turisticky vyhľadávanom mieste, sa rozhodol zliezť dolu po útese, ale namiesto parádnej fotografie ho čakala smrť. Zrútil sa z výšky viac ako 50 metrov do vodopádu Gokak, nachádzajúceho sa v indickej provincii Severná Karnataka. viac »


SUV nedalo motorkárke (†49) šancu: VIDEO hrozivej nehody, výstraha pre všetkých vodičov

SUV nedalo motorkárke (†49)

19.06.2018 22:20

ONTÁRIO - Palubná kamera istého vodiča zaznamenala tragickú nehodu, ktorá sa stala na diaľnici 403 pri meste Mississauga v kanadskej provincii Ontário. Motorkárka (49) po drsnom strete s SUV nemala šancu prežiť. Kanadská polícia meno zosnulej ženy zatiaľ nezverejnila. viac »


Kalisovej exmanžel ukázal svoju pýchu: Wau, všetkým ženám vyrazil dych!

Kalisovej exmanžel ukázal svoju
FotoVideo

18.06.2018 14:00

BEŠEŇOVÁ – Odhalil sa! V uplynulý víkend sa vo vodnom parku v Bešeňovej konala módna prehliadka Bešeňová fashion opening pri príležitosti otvorenia novej letnej sezóny. Na móle sa objavilo aj niekoľko známych tvárí. Jednou z nich bol aj bývalý manžel markizáckej moderátorky Miriam Kalisovej (33) Martin Šmahel (35), ktorý ukázal prítomným dámam aj svoju pýchu. viac »


Nová jojkárska posila: Na toto teda nemám žalúdok!

Nová jojkárska posila: Na
Foto

18.06.2018 09:00

BRATISLAVA - Trojicu porotcov v šou Česko Slovensko má talent doplnila v siedmom ročníku Marta Jandová (44), ktorá v kresle nahradila osvedčenú stálicu Lucie Bílú (52). Sympatická speváčka sa svojho porotcovania zhostila veľmi dobre a svoje účinkovanie v projekte si nevie vynachváliť. Táto súťaž je však nevyspytateľná, o čom sa už v konečnom dôsledku ... viac »


Matka nakrúcala svojho syna (5) pri bicyklovaní: VIDEO zachytilo aj hrôzu v okne

Matka nakrúcala svojho syna
Video

17.06.2018 21:32

PAIGNTON - Istá Angličanka pri nakrúcaní svôjho syna na bicykli zachytila na snímke aj niečo iné. Strašidelné viktoriánske zjavenie, ktoré číhalo z okna starého sídla a akoby sledovalo päťročného chlapca pri tom, ako sa učí bicyklovať. viac »


VIDEO Konanie ženy na stanici metra nemá obdoby: Hnus medzi cestujúcimi, znechutene sa prizerali

VIDEO Konanie ženy na
Video

17.06.2018 21:30

NEW YORK - Podľa všetkého mala žena z nasledujúceho videa ráno poriadne naponáhlo. Inak sa totiž len ťažko vysvetlí fakt, že si uprostred nástupišťa vytiahla žiletku a začali si holiť nohy. viac »


VIDEO Čarodejnica mala na milencov zoslať kliatbu: Prihodilo sa im niečo strašné, zasekol sa v nej

VIDEO Čarodejnica mala na
Video

16.06.2018 16:12

LODWAR - S hlavnými aktérmi tohto bizarného príbehu by určite nechcel meniť nikto. Ružový kus plátna prehodený cez milencov totiž nedokáže zakryť zahanbujúcu skutočnosť, že ich počas milovania postretla nemilá nehoda. Chýry o nej sa veľmi rýchlo rozšírili po celej dedine. viac »


Známa žena vyšachovala Juniora a Marcela: Toto povedala na ich adresu!

Známa žena vyšachovala Juniora
Foto

15.06.2018 15:00

BRATISLAVA - Štart siedmej série Česko Slovensko má talent sa nezadržateľne blíži. Natáčanie divadelných kôl je už v plnom prúde a svoje má na úvod „odkrútené“ aj známa slovenská herečka Lujza Garajová-Schrameková (35), ktorá spoločne s hercom Davidom Gránskym (26) nahradila špičkových spíkrov Juniora a Marcela. Čo si nová moderátorka šou myslí o jej predchodcoch?! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?