c Kvízy - otestujte sa v našich logických aj zábavných kvízoch | Topky.sk
Pondelok, 29. máj 2023. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Kvízy

Veľký KVÍZ o Chorvátsku: Ako dobre poznáte OSTROVY slovenského mora?

pred 20 hodinami

Chorvátsko je krajinou tisícich ostrovov. Údaje o ich presnom počte sa rôznia, rozlohu vyše 50 kilometrov štvorcových ich však má presne pätnásť. Nemenej zaujímavé sú však aj niektoré drobné neobývané ostrovčeky. Overte si v našom kvíze, ako dobre ich poznáte. viac »

Dovolenkový KVÍZ preverí vaše znalosti: Ak ho nezvládnete na sto percent, bude to hanba!

Dovolenkový KVÍZ preverí vaše

27.05.2023 11:00

BRATISLAVA - Dovolenková sezóna sa nepochybne blíži. Existuje množstvo destinácií, ktoré je možné navštíviť. Vybrali sme preto niekoľko obľúbených dovolenkových miest a vašou úlohou bude zistiť, v akej krajine sa nachádzajú. Uhádnete všetky? viac »


KVÍZ Slováci, máte šancu predviesť sa: Ako pozorne sledujete MS V HOKEJI 2023?

Slovenskí hokejisti a realizačný

25.05.2023 09:25

BRATISLAVA – Slovenskí hokejisti nepostúpili do štvrťfinále MS 2023 a na turnaji obsadia celkové deviate miesto. Pred štartom play-off sme si pre vášnivých milovníkov najrýchlejšieho kolektívneho športu pripravili kvíz, v ktorom si môžete otestovať svoje znalosti. viac »


Američania sa teda nevyznamenali... Zistite, ako by ste dopadli vy! V tomto KVÍZE nenazbierate ani polovicu bodov

Američania sa už na
FotoVideo

24.05.2023 20:00

BRATISLAVA - Jednou zo stálic sociálnych sietí je tradícia zdieľania videí, na ktorých sú Američania stratení pri akejkoľvek otázke týkajúcej sa iných krajín. Celá Európa je pre nich španielska dedina, Slovensko a Slovinsko vnímajú ako jednu krajinu a na niektorých mapách sme ešte stále súčasťou Sovietskeho zväzu. Zamysleli ste sa však už niekedy nad... viac »


Ako dobre poznáte slovenskú kuchyňu? KVÍZ otestuje vaše znalosti tradičných receptov

Ako dobre poznáte slovenskú

21.05.2023 12:15

BRATISLAVA - Jedlá, ktoré sú súčasťou tradičnej slovenskej kuchyne, zvládne vymenovať hádam každý. Viete však, ktoré ingrediencie potrebujete na ich prípravu? Tento kvíz otestuje, koľko toho viete o našich tradičných receptoch, z ktorých mnohé určite obľubujete aj vy. viac »


Slováci, len si trúfnite, hlavy budú horúce: Niečo, čo ste o svetovom šampionáte možno nevedeli

Slovenskí hokejisti oslavujú gól

18.05.2023 14:30

BRATISLAVA - Práve prebiehajúce MS 2023 v Rige a Tampere pútajú najväčšiu pozornosť väčšiny hokejového sveta. Dnes idú do boja opäť aj slovenskí šuhajovia, my sme si pre vás pripravili kvíz, ktorý poriadne preverí vaše historické znalosti. Ba čo viac, v histórii nášho portálu sme ešte nikdy nevytvorili dlhší kvíz, ten dnešný pozostáva z 20 otázok. Tak sa pustite do toho! viac »


Na čo si dať pozor pri zmene POČASIA? KVÍZ odhalí vaše vedomosti o METEOSENZITIVITE

Na čo si dať

17.05.2023 11:58

V posledných dňoch je počasie priam zaťažkávacou skúškou pre ľudský organizmus. Zatiaľ čo niektorí nepostrehli žiadne zmeny, iných počasie vyradilo z každodenných činností. Viete, ako môže vplývať na naše telo? viac »


Čaká vás športové peklo: Ak milujete MS v hokeji, tento článok by ste nemali preskočiť

Slovenskí hokejisti

10.05.2023 08:45

RIGA/TAMPERE - Rok prešiel rýchlo ako voda a opäť tu máme máj - mesiac, v ktorom sa každoročne koná športová fiesta menom Majstrovstvá sveta v hokeji. Tento rok sa šampionát uskutoční vo Fínsku a v Lotyšsku a štartuje už tento piatok 12. mája. viac »


KVÍZ o druhej svetovej vojne: Otestujte svoje vedomosti z najväčšieho konfliktu dejín ľudstva

KVÍZ o druhej svetovej

08.05.2023 12:15

BRATISLAVA - Svet sa v prvej polovici 20. storočia ponoril do bojov, ktoré trvali šesť rokov. Najviac si to odniesla Európa, keďže práve nemecký diktátor rozpútal toto neskutočné peklo. Samotnému konfliktu však predchádzalo niekoľko udalostí. Skúste správne odpovedať na sériu otázok, ktoré preveria vaše znalosti o najväčšom vojnovom konflikte v histórii. viac »


Ako dobre sa orientujete vo svete tenisu? Ak zvládnete tento KVÍZ, ste skutočný macher

Ako dobre sa orientujete

05.05.2023 09:55

BRATISLAVA – Oči tenisových fanúšikov sa už upierajú do Francúzska, kde sa od 22. mája do 11. júna uskutoční tradičný grandslamový turnaj Roland Garros. viac »


Číta Slafkovský internetové komentáre? Vyskúšaj náš netradičný KVÍZ o športe a fanúšikoch

Číta Slafkovský internetové komentáre?

04.05.2023 21:05

#Šport so sebou prináša obrovské množstvo emócií. Okrem víťaza musí mať taktiež porazeného, čo môže byť problémom pre mnohých fanúšikov. Zisti v našom KVÍZE, do akej skupiny patríš ty a či vieš, čo prežívajú športovci. Vrcholoví, ale aj tí nádejní. viac »


Poriadne drsný KVÍZ: Vyznáte sa v NAJNEBEZPEČNEJŠÍCH zvieratách sveta?

Poriadne drsný KVÍZ: Vyznáte

30.04.2023 12:00

Mnohé zvieratá sa pred útokmi predátorov bránia zbraňami, ktoré nemusia byť príjemné ani pre človeka. Vyznáte sa v živočíchoch, ktoré by nás dokázali zabiť? viac »


Uhádnete strom podľa jeho kvetov? Obrázkový KVÍZ len pre ostrieľaných botanikov!

Uhádnete strom podľa jeho

28.04.2023 12:15

BRATISLAVA - S jarou sa príroda zobudila a priniesla so sebou farby a teplo po mesiacoch zimy a šera. Väčšina stromov práve teraz kvitne, no viete ich identifikovať len podľa kvetu? Otestujte svoje pozorné oko a znalosti z botaniky v našom obrázkovom kvíze. viac »


Aký dôchodok budete dostávať, viete zmeniť už dnes: Otestujte sa v našom kvíze, čo vám uniká!

Aký dôchodok budete dostávať,

27.04.2023 10:00

V roku 2023 došlo k viacerým zmenám, ktoré ovplyvnia výšku slovenských (budúcich) dôchodkov. Výška penzie je závislá od viacerých faktorov - vek, počet odpracovaných rokov, pohlavie, mzda počas aktívneho života a ďalšie. Skôr či neskôr sa téma dôchodkov bude týkať väčšiny Slovákov a predpovede odborníkov hovoria jasne: Na dôchodok sa treba finančne... viac »


Trúfate si? Ak máte futbal v merku, tento KVÍZ vám nebude robiť problém

Trúfate si? Ak máte

27.04.2023 07:30

BRATISLAVA - Futbalové trávniky sú čerstvo zazelenané novou trávou a futbalisti krížom cez celú Európu bojujú o popredné miesta v tých najlepších ligách. Urputné boje prebiehajú aj v nemeckej Bundeslige, anglickej Premier League, talianskej Serie A, francúskej Ligue 1 či španielskej La Lige. Práve z týchto exkluzívnych súťaží sme si pripravili náročné... viac »


Je vám vaše ZDRAVIE ukradnuté? KVÍZ odhalí pravdu, či sa viete o seba POSTARAŤ!

Je vám vaše ZDRAVIE

23.04.2023 13:52

Niekedy odmietame pomoc lekárov a spoliehame sa na seba samých. Dušujete sa, že len vy si dokážete najlepšie pomôcť? V tom prípade by ste mali s prehľadom odpovedať na všetky otázky v tomto kvíze. viac »


Ako dobre poznáte najúspešnejšie ženy sveta? Jedna vynašla wi-fi! Zistite v KVÍZE, ktorá to bola

Ako dobre poznáte najúspešnejšie

23.04.2023 07:00

BRATISLAVA - Ženy majú rovnako úspešnú kariéru v oblasti STEM (science, technology, engineering and mathematics) ako muži. Nie sú len trendom sociálnych sietí, ale aktívne bojujú za rodovú rovnoprávnosť vo vedeckej oblasti. Stereotypy, ktoré spoločnosť stále udržiava pri živote v oblasti vedy a techniky, výrazne prispievajú k pretrvávaniu rodových ... viac »


Peter Sagan si smoly užil viac než dosť: Otestujte sa v našom KVÍZE, poriadne sa zapotíte!

Peter Sagan

20.04.2023 08:00

BRATISLAVA – Peter Sagan vo svojej rozlúčkovej sezóne s cestnou cyklistikou nezažíva práve najvydarenejšie obdobie, no úspechy fenomenálneho Slováka budú navždy zapísané v srdciach fanúšikov veľkými zlatými písmenami. viac »


Ovládate míľniky našej histórie? Otestujte sa v KVÍZE, mal by ho zvládnuť každý Slovák!

Ovládate míľniky našej histórie?

16.04.2023 12:15

BRATISLAVA - Ovládate míľniky a významné osobnosti našej histórie? Preverte svoje vedomosti v našom kvíze zameranom na slovenské dejiny. Zapotiť sa môžete najmä pri otázkach z obdobia moderného Slovenska. Tak čo, obstáli ste, alebo sú vo vašich znalostiach veľké medzery? viac »


KVÍZ Viete čo je kumulonimbus a kde sa môžete stretnúť s dymnom? Otestuje sa v našom kvíze z meteorologických pojmov!

KVÍZ Viete čo je

15.04.2023 19:01

BRATISLAVA - Tohtoročný apríl prináša so sebou zatiaľ mimoriadne veľa vody a na sucho sa určite nemôžeme sťažovať. V týchto dňoch dokonca padá najviac zrážok od začiatku roka. Taký vytrvalý dážď sme tu naozaj už dávno nemali. Viete, kedy hovoríme o lejaku, ako voláme dažďové mraky a koľko mimilmetrov zrážok napršalo na Slovensku najviac? viac »


Ako dobre poznáte Veľkú noc? V našom KVÍZE sa poriadne zapotíte, zvládnu ho len tí najlepší

Ako dobre poznáte Veľkú

07.04.2023 12:15

BRATISLAVA - Veľká noc je považovaná za najväčší kresťanský sviatok, ktorý so sebou prináša mnoho zvykov, tradícií a symbolov. Ako dobre sa v nej vyznáte, si môžete preveriť v našom kvíze. Aby nebol príliš ľahký, zaradili sme doň nové označenia veľkonočných sviatkov, ktoré v kalendároch evidujeme od minulého roka. viac »


Najčítanejšie články