c Kvízy - otestujte sa v našich logických aj zábavných kvízoch | Topky.sk
Sobota, 10. december 2022. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Kvízy

Zimný KVÍZ: Spoznáte zviera podľa odtlačkov v snehu?

05.12.2022 08:00

Počas vašich zimných potuliek prírodou ste určite neraz narazili na stopy zvierat v snehu. Dokázali ste však spoznať, komu patria? Preverte svoje znalosti v našom kvíze a skúste k fotografii odtlačku priradiť aj jeho autora. viac »

Ako dobre sa vyznáte v slovenských lesoch? KVÍZ, ktorý by ste mali poľahky zvládnuť

Ako dobre sa vyznáte

27.11.2022 09:30

BRATISLAVA - Chodíte radi do lesa na hríby alebo len tak na dlhé prechádzky? Osviežte si vaše základné znalosti o stromoch a rastlinách, ktoré nájdete v našich lesoch. Veríme, že otázky hravo zvládnete. viac »


KVÍZ o legendárnom seriáli Krok za krokom: Čéééče, toto zvládne každý!

KVÍZ o legendárnom seriáli

23.11.2022 12:01

LOS ANGELES - Seriál Krok za krokom si získal množstvo fanúšikov po celom svete. Mimoriadnej obľube sa tešil aj na Slovensku. Jednu z postáv v ňom stvárnila herečka Angela Watson, ktorá dnes slávi 47. narodeniny. Spravte si spolu s nami kvíz a zistite ako dobre tento seriál poznáte! viac »


KVÍZ pre milovníkov slovenských pamiatok: Spoznáte zámky a kaštiele z vtáčej perspektívy?

KVÍZ pre milovníkov slovenských

23.11.2022 12:00

Na Slovensku máme stovky nádherných kaštieľov a zámkov. Spoznáte tie najznámejšie aj pri pohľade z vtáčej perspektívy? viac »


KVÍZ o nástrahách ZIMY: Ktoré CHOROBY hrozia v chladnejšom období?

KVÍZ o nástrahách ZIMY:

23.11.2022 10:39

Jesenné a zimné mesiace sú doslova obdobím skúšky našej imunity a odolnosti organizmu. Sme náchylnejší na choroby a z každého rohu na nás číhajú vírusy. Poznáte aj iné choroby v zimnom období okrem chrípky a nádchy? viac »


KVÍZ MS vo futbale: Výskúšajte svoje znalosti z najšokujúcejších momentov v histórii! Plný počet dá len TOP fanúšik

KVÍZ MS vo futbale:

23.11.2022 09:00

BRATISLAVA - Iba včera začali Majstrovstvá sveta vo futbale, ktoré čelia kontroverziám a škandálom ešte skôr, ako kopol do lopty prvý hráč. Budúcnosť ukáže, ako sa po korupčných škandáloch, mŕtvych robotníkoch aj diskriminácii žien a LGBTI+ komunity nakoniec zapíšu tie v Katare do dejín. My vám však pripomenieme udalosti, ktoré celý svet futbalu šokovali... viac »


Vyznáte sa v rastlinných OLEJOCH? KVÍZ prezradí, ktorý je najvhodnejší!

Vyznáte sa v rastlinných

22.11.2022 03:35

Rastlinné oleje bezpochyby prospievajú nášmu zdraviu. Dôležité je len vedieť, ako ich v kuchyni správne používať. Viete, ktorý z nich má "zelenú" pri používaní do šalátov a naopak, ktorý obsahuje veľa nasýtených tukov, takže treba byť opatrnejší pri dávkovaní? viac »


KVÍZ o slávnych herečkách po 60-tke: Botox, vrásky, šediny... Stále sú to mašiny!

Jodie Foster

22.11.2022 00:01

LOS ANGELES - Čože je to šesťdesiatka? V prípade niektorých dám len číslo. Práve dnes sa do klubu herečiek po 60-tke zaradila aj krásna Jodie Foster. Pri tej príležitosti sme si pre vás pripravili kvíz, ktorý preverí, ako dobre poznáte ju i niektoré jej kolegyne. viac »


KVÍZ o krásnej Demi Moore: Jej NESLUŠNÝ NÁVRH by prijal každý!

Demi Moore

21.11.2022 00:01

LOS ANGELES - Herečka Demi Moore sa narodila 11. novembra 1962. Dnes teda oslavuje 60 rokov. Otestujte sa, čo o nej viete... viac »


Pripomíname si 33. výročie Nežnej revolúcie: Čo všetko o nej viete? Otestujte sa v našom kvíze!

Pripomíname si 33. výročie

17.11.2022 10:00

BRATISLAVA - Pre mladšie ročníky je to dávna história, pre generáciu dnešných štyridsiatnikov a starších obdobie, ktorého boli svedkami. Mnohí sa na demonštráciách v novembri 1989 osobne zúčastnili a doteraz ich majú v živej pamäti. Sychravý november a padajúce žlté lístie sa u nich spája aj s touto udalosťou, po ktorej sa začali písať nové dejiny. viac »


Poznáte NAJ zvieratá na svete? Spravte si KVÍZ a hneď to zistíte

Poznáte NAJ zvieratá na

13.11.2022 09:30

BRATISLAVA - Aj v ríši zvierat existujú jedince, ktoré sú naj. Nemusí to byť práve naj na svete, ale rekordéri sú aj medzi cicavcami alebo chrobákmi. Najväčšie zviera na Zemi pozná asi každý, ale budete vedieť vybrať správnu možnosť aj pri iných otázkach? viac »


KVÍZ Ako dobre sa vyznáte v liečivých rastlinách a korení? Otestujte sa, zíde sa vám to!

KVÍZ Ako dobre sa

05.11.2022 12:15

BRATISLAVA - Ľudia používajú bylinky a koreniny už po stáročia. Priaznivé účinky mnohých rastlín používaných v kuchyni či domácej lekárničke v súčasnosti potvrdzuje aj vedecká obec. Využívate doma aj vy ich liečivé účinky? Ako dobre ich poznáte, si vyskúšajte v našom kvíze. viac »


Ako dobre sa vyznáte v tom, čo majú na starosti župy a čo obce a mestá? Otestujte pred voľbami svoj prehľad!

Ako dobre sa vyznáte

29.10.2022 06:51

Už o niekoľko dní, 29. októbra, si budeme v spojených regionálnych voľbách vyberať nových predsedov samosprávnych krajov, primátorov miest a starostov obcí, ako aj členov zastupiteľstiev. Zistite, či viete, kto má aké kompetencie a ako svojimi rozhodnutiami môže ovplyvniť váš život. viac »


Zvraty, počty hlasov, pamätné citácie: Spomínate si na minulé voľby do komunálu a VÚC? Tento KVÍZ vás preverí

Zvraty, počty hlasov, pamätné
FotoVideo

24.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Pomaly sa nám blíži čas spojených komunálnych a župných volieb, v ktorých si vyberieme primátorov, mestských či obecných poslancov a predsedov krajov. Táto voľba je nesmierne dôležitá, pretože určí ďalšie smerovanie vášho konkrétneho kraja, ktorého ste súčasťou. Spomeniete si ešte na udalosti minulých volieb? Ak si vybavujete udalosti ... viac »


Tento KVÍZ preverí nejedného hubára: Viete rozlíšiť jedlé od jedovatých?

Tento KVÍZ preverí nejedného

16.10.2022 12:15

BRATISLAVA - Pokiaľ patríte medzi milovníkov húb, vlhké jesenné počasie je ako stvorené na ich zber. V našich lesoch môžeme naraziť na rôzne druhy, ale bohužiaľ nie všetky sú jedlé. Praví hubári však vedia, ktorým sa treba vyhnúť širokým oblúkom. Preverte svoje znalosti v tejto oblasti v našom kvíze. Dobrý výsledok vás možno nakopne k tomu, že cez ... viac »


KVÍZ: Zistite svoju investičnú gramotnosť a rozbaľte to ako Warren Buffett!

Kedy je najlepšie začať

12.10.2022 06:00

Warren Buffett nakúpil svoje prvé akcie už v 11 rokoch a hoci ich čoskoro predal, s podnikaním a investovaním odvtedy neprestal. „Mal som šťastie, že som začal včas,“ znie jeden zo slávnych bonmotov tohto miliardára, ktorého stratégiami sa investori riadia dodnes. Poďte sa s nami otestovať, ako by ste si s investovaním poradili vy! viac »


KVÍZ zo znalostí z pravopisu: Mali by ste sa vrátiť späť na ZŠ alebo to dáte ľavou zadnou?

KVÍZ zo znalostí z

10.10.2022 09:30

BRATISLAVA - Po ukončení základnej školy sa od každého z nás očakáva, že slovenský pravopis ovláda minimálne tak, ako hovorovú reč. V mnohých prípadoch to však, bohužiaľ, nie je pravda. Najčastejšie to v dnešnej dobe spozorujeme na sociálnych sieťach, kde sa môže vyjadrovať ktokoľvek. Ako ste na tom vy? viac »


Energetická kríza je postrach Slovákov: Tento KVÍZ preverí vaše znalosti! Viete, ako čo najviac ušetriť?

Energetická kríza je postrach

09.10.2022 20:00

Už iba zopár mesiacov nám zostáva do vypuknutia do cenovej vojny pre energetickú krízu. Viete, ako môžete začať doma šetriť energiou už teraz a zachrániť aspoň niekoľko desiatok eur, ktoré budete vedieť investovať do niečoho iného? Preverte svoje znalosti v našom kvíze! viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte našich politikov? Hádajte, kto sa podpísal pod tieto výroky

Predseda Smeru Robert Fico

02.10.2022 20:00

BRATISLAVA - Veru, nie je žiadnym tajomstvom, že slovenskí politici sa postarali o to, že sa nám vytvorila bohatá studnica výrokov. K najznámejším "perličom" patrí určite Andrej Danko, no zahanbiť sa nedali ani ostatní politici. Prečítajte si výrok a uhádnite, komu patrí. Vyznáte sa? viac »


Vráťme sa späť do autoškoly: Ak zvládnete tento KVÍZ, tak ste skutočne motoristickí machri!

Vráťme sa späť do

01.10.2022 20:00

BRATISLAVA - Jazdíte už roky, máte vodičák len krátko alebo sa naň ešte len chystáte? Týchto desať otázok vám napovie, ako na tom s pravidlami ste. Dva "chytáky" zvládnu naozaj len machri! viac »


Euro je už roky naším platidlom: Tento KVÍZ vás preverí v tom, aké meny mu predchádzali!

Euro je už roky

26.09.2022 05:56

BRATISLAVA/BRUSEL - Krajiny Eurozóny sú už dnes pomerne rozvetvené a už v priebehu dneška sa v nich jednotne platí menou euro. Slovensko nie je žiadnou výnimkou, pretože už pár rokov využívame menu euro vo svojom dennom živote. Či už ide o nákupy, prepočty účtov či ekonomiku. Viete však to, akými menami sa v jednotlivých krajinách Eurozóny platilo ... viac »


Najčítanejšie články