Televízia | Topky.sk
Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Televízia

OBROVSKÁ KRÍZA markizáckeho páru: Ostré slová jej mamy... ROZCHOD?!

pred 10 hodinami

PRAHA - Už dlhšie sa šepká o kríze vo vzťahu markizáckeho páru. V roku 2021 ich reality šou Love Island spojila, no a teraz to vyzerá tak, že druhá šou televízie Markíza ich rozdelila. Najnovšie informácie ukazujú, že ich vzťah speje k svojmu koncu... viac »

Zákulisie Let's Dance: Báthoryčka Mamba, topmodelka ako SALÓNKA a... markizák s DVOMI ženami!

Zákulisie Let's Dance: Báthoryčka

20.03.2023 16:00

BRATISLAVA - Už v poradí tretia marcová nedeľa patrila tanečnej šou Let’s Dance. Včerajšie kolo bolo venované filmom, a tak tanečníci nahodili masky a stvárňovali známe filmové postavy i scénky. Incheba bola tak ako vždy plná známych osobností, ktoré prišli podporiť svojich favoritov. Nechýbala ani speváčka Mamba Dasha, ktorá dodržala aj filmový dresscode... viac »


Reakcia Hudáka na TAJNÉHO hosťa v šou Inkognito: Už len TY si nám tu chýbal!

Reakcia Hudáka na TAJNÉHO

19.03.2023 18:00

BRATISLAVA - Zábavná relácia Inkognito má svoje čaro. Hádači v zložení známych slovenských mien vedia vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru v každej epizóde. Diváci, ktorí radi sledujú jojkársku reláciu, sa majú zajtra určite na čo tešiť, pretože ani v tejto časti nebola o vtipné momenty núdza. A reakcia Michala Hudáka na tajného hosťa vás dostane! viac »


Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú ľudí: Do televízie trošku NEVHODNÉ!

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú

18.03.2023 18:00

BRATISLAVA - Alexandra Orviská sa po dlhšej dovolenke vrátila opäť na obrazovky televízie Joj, kde moderuje šoubizovú reláciu TopStar. Uvoľnenejšia atmosféra tohto formátu umožňuje moderátorkám siahnuť aj po extravagantných outfitoch. No a práve tie Sašine posledné sa stali terčom kritiky od ľudí. Podľa nich sú vyzývavé šaty do televízie nevhodné! viac »


Markizácka nevesta sa pokúsila o SAMOVRAŽDU: Podrezala si žily!

Markizácka nevesta sa pokúsila

17.03.2023 12:00

BRATISLAVA - Jedna z markizáckych neviest zo šou Ruža pre nevestu sa pokúsila o samovraždu. Podpísalo sa na nej ťažké životné obdobie a šikana. V jednom momente nátlak neustála a rozhodla sa podrezať si žily... viac »


Definitívny verdikt: Čírová si už v Let's Dance nezatancuje!

Mária Čírová a Joris

17.03.2023 09:45

BRATISLAVA - A už je to jasné! Speváčka Mária Čírová (34) v tanečnej šou Let's Dance končí kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom. V nedeľu tak na parkete uvidíte niekoho iného. Kto by to mohol byť? viac »


Markizácka nevesta HEJTOVALA nafúkaný gang: A ona... Sama sa nechala po šou NAPICHAŤ!

Markizácka nevesta HEJTOVALA nafúkaný
Foto

15.03.2023 16:00

BRATISLAVA - Petrana (21) je azda najvýraznejšou postavou v markizáckej šou Ruža pre nevestu. Avšak jej prenikavé modré oči nie sú jediným poznávacím znamením, vďaka čomu si ju diváci televízie Markíza pamätajú. Mnohým utkvela v pamäti aj vďaka tomu, že si už počas druhej epizódy servítku pred ústa nekládla a pred všetkými vyjadrila svoj názor na istú... viac »


Jojkárska moderátorka (39) sa VYZLIEKLA: FOTO Zapózovala iba v SEXI spodnom prádle!

Alexandra Orviská

11.03.2023 14:00

BRATISLAVA - Nestáva sa často, že by sa moderátorky vyzliekali. Ale keď už, tak to stojí za to. Veď pozrite sami, táto jojkárka je mimoriadne sexi! viac »


Tomáš Tarr z Ruže pre nevestu NEBOL vždy taký fešák: Takto vyzeral markizácky ženích KEDYSI!

Tomáš Tarr

10.03.2023 06:00

BRATISLAVA - Už dnes večer sa diváci televízie Markíza dočkajú druhej časti šou Ruža pre nevestu. Ženíchovi Tomášovi Tarrovi (29) sa zúžil počet neviest na 15. Aj keď ho všetky vybrané ženy považujú za akéhosi sexsymbola, nie vždy to tak bolo. Takto vyzeral kedysi! viac »


Mladý Habo z jojkárskej šou je na NESPOZNANIE: Zarastený a pribratý!

Mladý Habo z jojkárskej

07.03.2023 16:00

BRATISLAVA - Fúú, ten sa ale zmenil! Prešlo 6 rokov odkedy bol David Habo hviezdou jojkárskej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja. V tom čase so svojím otcom denne perlili na televíznych obrazovkách. Svojim vystupovaním sa dostali do pamäti mnohých divákov. Ale ako mladý "kuchár" vyzerá dnes? Je na nespoznanie! viac »


REAKCIA Tomáša Tarra na markizácke nevesty: TRÉMA a NERVOZITA... Bolo to horšie ako štátnice!

Tomáš Tarr

02.03.2023 06:00

BRATISLAVA - Už tento piatok sa diváci televízie Markíza dočkajú novej šou Ruža pre nevestu. Ženích Tomáš Tarr si bude môcť vybrať tú pravú spomedzi 18-tich krásnych žien. Nikto by ale nečakal, že práve on, so svojimi skúsenosťami pred kamerou, bude v takom obrovskom strese. Jeho prvé stretnutie s nevestami bolo pre neho horšie ako štátnice! viac »


Český moderátor sa OBUL do slovenských youtuberov: Fifqo má telo bez duše a Gogo... Ten SR*L ľudí!

Český moderátor sa OBUL

24.02.2023 14:00

KANÁRSKE OSTROVY - Český moderátor Ondřej Novotný odkryl zákulisie najdrsnejšej šou Survivor. Youtuberi Fifqo a Gogo? Takáto je realita! viac »


Gay zo seriálu Iveta odhodil tričko: Ženy (aj muži), držte sa... Takýto sexi na Jojke nebol!

Milan Ondrík
Foto

22.02.2023 12:00

NITRA - Fúha, herec Milan Ondrík (42) si svoje telo za posledné mesiace poriadne vymakal. Odhodil tričko a... Držte sa, takéhoto sexi ste ho ešte nevideli! viac »


Pipina z Mafstory je na NESPOZNANIE: Herečka totálne ZMENILA imidž!

Pipina z Mafstory je

21.02.2023 18:00

BRATISLAVA - Určite si spomínate na starý známy sitkom Mafstory. Herečka Gabriela Dzuríková (49) v ňom stvárnila priateľku mafiánskeho bosa Pipinu. Jej legendárna rola utkvela mnohým v pamäti, a tak ju ľudia vnímajú dodnes. Avšak Gabika odvtedy prešla poriadnou zmenou a dnes je na nespoznanie! viac »


PRVÉ FOTO párov z Let's Dance: Hlasujte za ten NAJ!

PRVÉ FOTO párov z

13.02.2023 10:30

BRATISLAVA - Už 5. marca vypukne dlhoočakávaná tanečná šou Let's Dance na markizáckych obrazovkách. A bude sa na čo pozerať! Herci, speváci či športovci si poriadne zamakajú popri profi tanečníkoch. Toto sú oficiálne tanečné páry ôsmej série - ktorému to podľa vás pristane najviac? viac »


KVÍZ Zaspomínajte si na slovenských moderátorov: Erotické relácie či škandály... Nenechajte sa zarezať, do pi*i!

KVÍZ Zaspomínajte si na

12.02.2023 01:27

BRATISLAVA - Slovenskí moderátori majú za sebou nielen bohatú kariéru, ale aj rôzne škandály či prešľapy. Aj po mnohých rokoch na slovenských obrazovkách, sa niektorí z nich denne prihovárajú divákom dodnes. Ale trúfate si na kvíz o ich začiatkoch? Ak áno, tak vám dáme jednu radu: Nenechajte sa zarezať! viac »


Hviezda Oteckov návrat na obrazovky NEPLÁNUJE: Takto vidí svoju budúcnosť!

Hviezda Oteckov návrat na

08.02.2023 06:00

BRATISLAVA - Mária Bartalos (28) sa už ako tínedžerka rozhodla ísť hereckou cestou. Spočiatku jej učarovalo divadlo a neskôr aj televízia. Práve z nej je známa mnohým divákom. Naposledy zahviezdila v markizáckom seriáli Oteckovia, z ktorého musela po čase odísť kvôli tehotenstvu. Dnes už vie, že sa na obrazovky vrátiť vôbec neplánuje a svoju budúcnosť vidí v inej oblasti! viac »


Obchodník z Farmy bojuje so zákernou chorobou: Za sebou má šiestu chemoterapiu!

Obchodník z Farmy bojuje

08.02.2023 05:45

BRATISLAVA - Pred rokmi sa na obraze televízie Markíza párkrát mihol aj slovenský komik Jaroslav Szabó alias Veľmajster Jerry v roli obchodníka. Farmárom v tom čase predával potraviny alebo veci, ktoré na statku nemali. Dnes však rodákovi z Lučenca sťažila život zákerná choroba, s ktorou momentálne bojuje... viac »


Veľká ZMENA v televízii Joj: Na obrazovkách sa objaví známa tvár od konkurencie!

Veľká ZMENA v televízii

07.02.2023 06:00

BRATISLAVA - K zmenám na televíznych obrazovkách prichádza dosť často. Aktuálne bola odhalená dvojica projektu, ktorý sa bude vysielať začiatkom leta na Jojke. Kým moderátorom zostáva stálica z predchádzajúcich ročníkov, rolu moderátorky zastane tentoraz tvár od konkurencie! viac »


Mary Bartalos si už len tak NEZAHRÁ: Sex pred kamerou NEHROZÍ... Bráni jej aj VIERA!

Mary Bartalos si už

06.02.2023 14:00

BRATISLAVA - Herečka Mária Bartalos (28) sa pred pár rokmi úplne vytratila z televíznych obrazoviek. V súkromí sa v tom čase stala totiž hrdou maminou a naplno si užívala materstvo. K staršiemu synovi o dva roky neskôr pribudol aj ďalší a Mary akoby na herectvo úplne zanevrela. Teraz priznala, že by si už vo všetkom nezahrala a roly by si dôkladne ... viac »


VEĽKÁ ZMENA na obrazovkách RTVS: Silná zostava už len dvakrát do mesiaca... Ostrihoňová nám prezradila dôvod!

Veronika Cifrová Ostrihoňová

04.02.2023 06:00

BRATISLAVA - Relácia Silná zostava sa včera večer po dlhšej pauze vrátila opäť na obrazovky. Verejnoprávna televízia však prezradila novinku, ktorá môže šokovať nejedného diváka. Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú (34) uvidíte už len každý druhý piatok. Toto je dôvod! viac »


Najčítanejšie články