Televízia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 4. jún 2020. Meniny má Lenka, zajtra Laura.

Televízia

Veľké zmeny v JOJ-ke kvôli koronavírusu: Na TOTO zabudnite!

JOJ-ka chystá zmeny.

JOJ-ka chystá zmeny.

Foto
30.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Koronavírus, ktorý sa objavil vo svete, zasiahol mnohých. Drvivá väčšina ľudí sa musí vyrovnávať so zmenami, ktoré so sebou pandémia priniesla. Výnimkou nie je ani televízia JOJ. Po piatich rokoch pristúpila k zásadnej zmene. viac »

TOTO tu ešte nebolo: Jojkársky redaktor v hlavných správach dostal po papuli!

TOTO tu ešte nebolo:
FotoVideo

21.05.2020 17:00

BRATISLAVA – Kde-tu sa udeje v televízii nejaký moment, ktorý poriadne prekvapí divákov a mnohokrát aj samotných moderátorov či redaktorov. To je prípad jojkára Samuela Migaľa, ktorý počas svojej reportáže v hlavnom spravodajskom bloku televízie dostal po papuli. viac »


Seriálová hviezda Markízy je tehotná: Koniec v Oteckoch?!

Seriálová hviezda Markízy je

20.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Hoci sa o jej tehotenstve šepkalo už dlhšie, oficiálne to herečka s manželom potvrdili pred dvomi týždňami. Anna Jakab Rakovská (26) sa už čoskoro stane mamou. Momentálne je brunetka hviezdou markizáckeho, veľmi obľúbeného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje učiteľku Alicu. Čo bude s jej postavou? viac »


Dvojník Mareka Majeského v Inkognite: Kolegovia si z neho uťahovali... 100 eur by sa hodilo?!

Dvojník Mareka Majeského v
Foto

18.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Obľúbené jojkárske Inkognito aj v čase prísnych opatrení stále pokračuje vo výrobe nových častí a ich vysielaní. Samozrejme, všetko podlieha prísnym pravidlám. Publikum chýba, hádači, moderátor i hostia majú rúška. A práve jedného hosťa si vďaka zakrytým ústam i nosu nejeden divák môže pomýliť s Marekom Majeským. Na toho sa podobal aj Michalovi Hudákovi. viac »


Detaily natáčania karanténnej Hornej Dolnej: Komplikovaná výroba a... TRAPAS, toto keby počuli susedia!

Detaily natáčania karanténnej Hornej

14.05.2020 15:04

BRATISLAVA - V čase, keď slovenské televízie zastavili výrobu všetkých seriálov, Markíza prekvapivo prichádza s premiérovou Hornou Dolnou. Tá sa, podľa našich informácií, vyrábala naozaj komplikovane. A herec Matej Landl (56) si takmer vyrobil poriadny trapas. Toto keby počuli susedia! viac »


Obľúbený seriál Priatelia hostil mnoho hviezd: TIETO známe tváre sa tam objavili... Pamätáte si ich?! 2. časť

Obľúbený seriál Priatelia hostil
Foto

10.05.2020 18:00

NEW YORK - Seriál Priatelia patrí medzi tie najobľúbenejšie a tak sa mnohí neboja tvrdiť, že kto ich nesledoval, akoby ani nebol. Skalní fanúšikovia poznajú osudy šiestich priateľov naspamäť a iste si pamätajú aj množstvo známych hollywoodskych hercov a herečiek, ktorí si strihli epizódne postavy. A čo vy? Pamätáte si ich? viac »


Obľúbený seriál Markízy je späť: Horná Dolná s novou časťou aj v čase koronavírusu!

Obľúbený seriál Markízy je

10.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Pandémia koronavírusu skomplikovala fungovanie aj obľúbeným televíznym projektom. Medzi ne rozhodne patrí komediálny seriál televízie Markíza Horná Dolná. Jeho nakrúcanie museli kvôli prísnym opatreniam zastaviť rovnako, ako mnohé ďalšie seriály. Teraz však majú pre fanúšikov pozitívnu správu a natočili ďalší diel! viac »


Obľúbený seriál Priatelia hostil mnoho hviezd: TIETO známe tváre sa tam objavili... Pamätáte si ich?! 1. časť

Obľúbený seriál Priatelia hostil
Foto

09.05.2020 19:00

NEW YORK – Seriál Priatelia začal svoje vysielanie v roku 1994 a divákom ponúkol dlhých desať sérií. Fanúšikovia sledovali životné príbehy Monicy, Chandlera, Rossa, Joeyho, Phoebe a Rachel s napätím, ako to celé dopadne. Počas vysielania jednotlivých epizód však okrem hlavných hrdinov dostali šancu aj mnohé hollywoodske hviezdy, ktoré sa blysli vo ... viac »


Obrovský šok v jojkárskom Inkognite: Tajný hosť Igor Matovič im dal poriadne zabrať!

Obrovský šok v jojkárskom
Foto

09.05.2020 15:00

BRATISLAVA - Inkognito patrí medzi obľúbené jojkárske relácie a diváci vždy najviac tešia na to, ako sa štvorica hádačov bude snažiť odhaliť identitu tajného hosťa. Kým donedávna to boli zväčša tváre zo šoubiznisu či športovci, objavila sa tam už aj prezidentka. V pondelkovej časti sa ukáže premiér Igor Matovič, ktorý dá hádačom riadne zabrať! viac »


Zaskakovala za Kmotríkovú, teraz Parišková bojuje s rakovinou: Vypätá situácia v Jojke!

Zaskakovala za Kmotríkovú, teraz

09.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Televízia Joj po odchode Adriany Kmotríkovej nenašla za moderátorku stálu náhradu do hlavnej spravodajskej relácie. Bohužiaľ, Aneta Parišková, ktorá robila jeden zo záskokov, teraz bojuje s rakovinou. Situácia sa tak ešte viac skomplikovala. viac »


Obrovská radosť aktéra šou Svadba na prvý pohľad: Bábätko na ceste!

Obrovská radosť aktéra šou

08.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Šou Svadba na prvý pohľad už síce skončila, no stále má na Slovensku svojich fanúšikov, ktorí by prijali aj ďalšie pokračovanie alebo len sledujú životy účastníkov. Jediným mužom zo štvorice odborníkov na vzťahy bol Dávid Hanc. Práve on sa teraz pochválil radostnou novinou. viac »


Česká moderátorka zažila trapas ako hrom: Na prvom vysielaní jej praskli šaty!

Česká moderátorka zažila trapas
Foto

07.05.2020 10:00

PRAHA - Tak toto by nechcela zažiť žiadna žena a zrejme ani muž. Česká moderátorka Eva Perkausová (26) si prežila poriadne krušné chvíle, keď ju čakala premiéra relácie Showtime v CNN News. Pripravené bolo nové štúdio i ona. Do spustenie kamier len pár chvíľ a jej praskli šaty! viac »


Kmotríková po "odchode" z televízie: Zakotvila v TA3... Nečakaná reakcia JOJky!

Kmotríková po

06.05.2020 05:45

BRATISLAVA - V polovici decembra minulého roku divákov šokovala nečakaná správa. Koniec v televízii JOJ oznámila jej dlhoročná tvár Adriana Kmotríková (49). Tá na bratislavskej Kolibe pôsobila 15 rokov a stala sa neodmysliteľnou súčasťou tamojšieho televízneho spravodajstva... viac »


Lucia z Bučkovcov 7 rokov po reality šou: Pribratá a na nepoznanie... Pozrite, ako vyzerá dnes!

Lucia z Bučkovcov 7

05.05.2020 14:00

SIHLA - Pamätáte si na legendárnu rodinu Bučkovcov zo Sihly? Televízia Joj dnes po dlhých 7 rokoch opäť začína vysielať ich bláznivú reality šou. A my sme pri tejto príležitosti zisťovali, ako členovia ich klanu vyzerajú dnes. Pozrite, mamu Janových (36) detí, Luciu (30), by ste dnes ani nespoznali! viac »


Mrazivé spomienky: Kmotríkovej nový job v TA3... Choroba, ktorá jej dcérku (†5) stála život!

Mrazivé spomienky: Kmotríkovej nový

04.05.2020 14:10

BRATISLAVA - V relácii sa vracia k najťažším chvíľam svojho života! Koncom minulého roka dala Adriana Kmotríková (49) po dlhých 15 rokoch v Jojke výpoveď. Na Topkách sme písali, že od 11. apríla už zarezáva v konkurenčnej TA3. Uvádza tam reláciu o chorobe, ktorá pred 20 rokmi jej dcérku (†5) stála život! viac »


Kmotríková tri mesiace po odchode z JOJ-ky: Už vysiela u konkurencie!

Kmotríková tri mesiace po

27.04.2020 09:00

BRATISLAVA - Koncom minulého roka Adriana Kmotríková (49) šokovala verejnosť, keď oznámila, že po dlhých 15 rokoch dáva v Jojke výpoveď. Uplynuli 3 mesiace, odkedy na Kolibe vysielala poslednýkrát. A už opäť zarezáva pred kamerami - u konkurencie! viac »


FOTO V šou Mama, ožeň ma opantala pumpára Miška... Odmietla jeho žiadosť o ruku: Takto vyzerá Dominika dnes!

FOTO V šou Mama,

24.04.2020 15:00

BRATISLAVA - Séria jojkárskej šou Mama, ožeň ma, v ktorej účinkovali zakríknutý pumpár Miško (34) a éterická kráska Dominika (27), sa navždy zapísala do pamäti televíznych divákov. Mladík sa totiž len za krátky týždeň zamiloval do 18-ročnej dievčiny natoľko, že ju pred kamerami požiadal o ruku. Takto červenovláska vyzerá dnes! viac »


Dojemné gesto vojnového hrdinu z JOJ-ky (92): Sám je ohrozený koronavírusom, pomáha seniorom!

Dojemné gesto vojnového hrdinu

23.04.2020 11:07

BRATISLAVA – Relácia televízie JOJ V siedmom nebi Slovensku predstavila už mnohých hrdinov. Takých, čo bojujú so zákernou chorobou o vlastný život, tých, ktorí sa starajú o ťažko chorého člena rodina, ba dokonca aj vojnového veterána, ktorý na vlastne koži zažil hrôzy druhej svetovej vojny. V dnešných časoch poznačených koronavírusom sa Vlado Strmeň ... viac »


VIDEO Televízny »rosničiak« hitom internetu: Predpoveď počasia narušila mačka... Teraz vysiela už len s ňou!

VIDEO Televízny »rosničiak« hitom
Video

22.04.2020 12:01

EVANSVILLE - Celosvetová hrozba koronavírusu donútila ľudí, ktorí majú tú možnosť, pracovať z domu. Job si do svojej obývačky priniesol aj americký meteorológ Jeff Lyons, ktorý predpoveď počasia hlási spred zelenej steny. V jednom momente však vysielanie narušila mačka. Teraz je spolu so svojím majiteľom hitom internetu! viac »


JOJka kvôli COVID-19 zrušila Zlatú masku: TÍTO veselo vysielajú ďalej... Súťažiaci musel kvôli vírusu odstúpiť!

JOJka kvôli COVID-19 zrušila

17.04.2020 15:38

BRATISLAVA/BERLÍN - V piatok 20. marca mala na obrazovkách Jojky štartovať nová veľká šou Zlatá maska. Len dva dni pred štartom však televízia musela urobiť rázny škrt a projekt zastavila. No Nemci aj napriek pandémii koronavírusu vysielajú ďalej, dokonca naživo... Jeden zo súťažiacich musel kvôli COVID-19 zo súťaže odstúpiť! viac »


Karanténne Inkognito pobúrilo divákov: Účinkujúci v rúškach, ale... Na TOTO ste zabudli!

Karanténne Inkognito pobúrilo divákov:

17.04.2020 14:05

BRATISLAVA - Televízia Joj sa aj napriek kríze kvôli COVID-19 snaží divákom prinášať premiérové časti svojich projektov. No predpripravené časti relácie Inkognito sa už minuli, a tak sa tvorcovia za prísnych preventívnych opatrení rozhodli vyrábať ďalej. Slováci si však po odvysielaní prvej karanténnej časti predsa len našli niečo, čo skritizovali! viac »


Najčítanejšie články