Televízia | Topky.sk
Nedeľa, 25. september 2022. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Televízia

Bývalá riaditeľka Markízy je späť: Zuzana Ťapáková mieri do RTVS… Tomuto bude teraz šéfovať!

Zuzana Ťapáková je novou riaditeľkou marketingu v RTVS.

Zuzana Ťapáková je novou riaditeľkou marketingu v RTVS.

11.08.2022 15:20

BRATISLAVA - Členkou nového manažmentu Rozhlasu a televízie Slovenska sa stane aj Zuzana Ťapáková. Na pozíciu riaditeľky sekcie marketingu RTVS nastúpi od utorka 16. augusta 2022. Vo funkcii nahradí doterajšieho riaditeľa Richarda Jajcaya. viac »

Uuups, TOTO sa na obrazovky dostať nemalo! KIKS v Správach RTVS: Hore BIZNIS, dole PLÁŽ!

Uuups, TOTO sa na

22.06.2022 15:20

BRATISLAVA - Čaro živého vysielania neobchádza ani verejnoprávnu RTVS! Dnes sa o tom mohli presvedčiť diváci Správ o 12. Moderátor športovej časti Ján Hudok sa totiž v závere relácie postaral o nečakané odhalenie. Fíha, hore biznis, dole pláž?! viac »


Náhly ZÁSKOK v Teleráne: Markizáka musela v priamom prenose ZACHRAŇOVAŤ kolegyňa… Mal veľké problémy!

Náhly ZÁSKOK v Teleráne:

07.06.2022 05:45

BRATISLAVA - Dobrý kolega nikdy nenechá toho druhého v štichu! Aktuálne si svoju kolegyňu nevie vynachváliť moderátor markizáckeho Telerána Vratko Sirági (30). V noci sa totiž dostal do veľkých problémov a ranné živé vysielanie by skrátka nezvládol. Na poslednú chvíľu ho tak na obrazovkách zachraňovala Mirka Almásy (48)! viac »


Českom otriasa kontroverzná reality šou: Výhra 80-tisíc eur za… Uff, TOTO je návod na NEVERU?!

Českom otriasa kontroverzná reality

31.05.2022 16:01

PRAHA - České a slovenské televízie prinášajú svojim divákom reality šou s najrôznejšou tematikou. No taká, akú najnovšie na svoje obrazovky priniesla česká Prima, tu ešte nebola. Výhru 80 tisíc eur získa ten, kto najlepšie zaprie svoju manželku, partnerku aj deti. Uff, TOTO má byť návod na neveru?! viac »


Definitívny KONIEC po 8 rokoch: Markíza zrušila výrobu obľúbeného seriálu… Herci neudržali plač!

Definitívny KONIEC po 8

27.05.2022 10:45

NOVÁ LEHOTA - V polovici mája sa na verejnosť dostala informácia, že televízia Markíza po 8 rokoch definitívne ukončuje výrobu kultového seriálu Horná Dolná. A ten deň D už nastal - vo štvrtok padla posledná klapka. Herci neudržali slzy! viac »


Oplzlá debata Vacvalovej (64) a Feldekovej (79): Tá chce SEX stále!

Oľga Feldeková a Elena
Video

26.05.2022 16:00

BRATISLAVA - Žiadna téma pre nich nie je tabu! Reč je o humoristkách Elene Vacvalovej (64) a Oľge Feldekovej (79), ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jojkárskej relácie Sedem. O zábavu sa divákom postarali aj vo včerajšom vydaní, keď boli na pretrase intímnosti. viac »


Šokujúci KONIEC Oteckov na Markíze: Na obrazovkách ich nahradí Vincze s vlastnou šou!

Šokujúci KONIEC Oteckov na

23.05.2022 09:00

BRATISLAVA - Nie je to tak dávno, čo televízia Markíza prekvapila divákov správou, že obľúbený seriál Oteckovia na obrazovkách definitívne končí. Mnohých tak zaujímalo, aký nový projekt zaplní slot pred Televíznymi novinami. A táto informácia je už známa - televízia chystá nový vedomostný kvíz... A jeho hlavou tvárou bude Viktor Vincze (31)! viac »


Veľká ZMENA v televíznom spravodajstve: Noví moderátori… Blondínka čakala na túto šancu 15 rokov!

Veľká ZMENA v televíznom

11.05.2022 05:45

BRATISLAVA - Hlavnú spravodajskú reláciu verejnoprávnej RTVS čaká po šiestich rokoch výrazná zmena. Od roku 2016 totiž správy moderovali jednotlivci, no od soboty sa na obrazovky vracajú moderátorské dvojice. Ostrieľaných profesionálov doplnia nové tváre - jedna z nich čakala v RTVS na svoju príležitosť dlhých 15 rokov! viac »


Tehotná Ivana Gáborík šokuje: Mieri do Let’s Dance!

Tehotná Ivana Gáborík šokuje:

22.02.2022 14:00

BRATISLAVA - Ivana Gáborík Surovcová bola dlhé roky súčasťou markizáckej šou Let’s Dance. A nevynechá ani najnovší ročník! viac »


Takýto EXTRÉM ešte v Jojke nemali: Preboha! Z tohto sa vám urobí zle

Takýto EXTRÉM ešte v
Video

10.10.2021 11:00

BRATISLAVA - Nič pre slabé povahy! Aj takýmito slovami by sa dalo komentovať vystúpenie, ktoré mali možnosť vidieť diváci na obrazovkách Jojky v šou Česko Slovensko má talent. Pred kamery a porotcov totiž predstúpil Američan Andrew Stanton (41), ktorý so svojím telom predvádzal priam neuveriteľné veci. viac »


Jojkárska Sedem po smrti Lasicu (†81) omladla: Z tejto zmeny sú všetci nadšení!

Jojkárska Sedem po smrti

07.10.2021 20:00

BRATISLAVA - Dočkali sa! Po špeciálnom minulotýždňovom vydaní relácie Sedem, v ktorom sa spomínalo na legendárneho Milana Lasicu, si Eňa Vacválová a vybraní humoristi opäť sadli za glosátorský panel. Zostava prešla miernymi zmenami a podľa slov moderátorky došlo k omladeniu kolektívu. To však nie je jediná novinka v relácii... viac »


Zo Zuzany Kanócz spravili SEXMAŠINU: Po troch pôrodoch sa smelo pretŕča v bielizni!

Zo Zuzany Kanócz spravili

08.09.2021 09:00

BRATISLAVA - Akoby ani nerodila! Reč je o herečke Zuzane Kanócz (41), ktorá je trojnásobnou maminou. Pri pohľade na jej štíhlu figúru zbledne závisťou nejedna žena, ktorej sa nedarí zhodiť popôrodné kilogramy. Sympatická herečka predviedla svoju postavičku aj vo včerajšej epizóde seriálu Nemocnica. V ňom stvárňuje ozaj zaujímavú úlohu. viac »


Na Slovensku sa rodí nový sexsymbol: Ľudia ho neznášajú!

Na Slovensku sa rodí

26.08.2021 10:30

BRATISLAVA - Fešák, ale hajzel! Televízia Joj začala v utorok vysielať seriál s názvom Nemocnica, na ktorý sa od prvej chvíle objavujú prevažne nadšené reakcie divákov. Jednu z ústredných postáv v ňom stvárňuje herec Richard Autner (29). Ten hrá charizmatického lekára Romana, ktorý má slabosť na ženy. A práve kvôli tomu ho niektorí diváci majú v zuboch. viac »


ZMENA na obrazovkách JOJky: Aha, aká sexi POSILA!

ZMENA na obrazovkách JOJky:
Video

19.08.2021 18:00

BRATISLAVA - Ženy sa určite potešia! Televízia Joj si pre svojich divákov pripravila vydarené prekvapenie. Dnes večer sa im v Športových novinách nebude prihovárať ani Lenka Čviriková Hriadelová, ani Rado Ležovič, ale niekto celkom iný... viac »


Večera u Haberu sa brutálne zvrhla: Diali sa tam ŠIALENÉ VECI!

Pavol Habera
Video618

12.08.2021 20:00

BRATISLAVA - Utrhli sa z reťaze! Aj tak by sa dala komentovať upútavka na ďalší ročník speváckej šou SuperStar, ktorá na obrazovkách Markízy štartuje už 5. septembra. Pätica porotcov pri tej príležitosti nakrútila vydarené video, ktoré navodzuje dojem, že sa stretli na priateľskej večeri u porotcovského kata Paľa Haberu. Nuž, a v istom momente sa pokojné... viac »


Markizácka dvojica ohúrila divákov: TOTO TU EŠTE NEBOLO!

Markizácka dvojica ohúrila divákov:

04.08.2021 12:01

BRATISLAVA - Na topkách sme vás už informovali, že Zuzana Čimová a Matúš Krnčok sú novou moderátorskou posilou markizáckeho Telerána. Dvojica už má za sebou svoju premiéru a na sociálnych sieťach sa začali objavovať prvé reakcie divákov. Čuduj sa svete, sú pozitívne a plné nadšenia! viac »


SMRŤ hviezdy z telenovely Divoký anjel: Pár dní pred narodeninami dostal COVID-19!

SMRŤ hviezdy z telenovely
612

02.08.2021 12:00

BUENOS AIRES - Fanúšikovia smútia! Telenovela Divoký anjel sa tešila mimoriadnej diváckej priazni aj v našich končinách. Jej neodmysliteľnou súčasťou bol tiež záhradník Ramón, ktorého stvárnil argentínsky herec Gino Renni. Ten v nedeľu naposledy vydýchol v nemocnici, kde zvádzal boj s koronavírusom. viac »


Na JOJke bude HVIEZDOU táto východniarka: Aha! Veď tá by sa nestratila ani vo svete

Na JOJke bude HVIEZDOU

16.07.2021 22:00

BRATISLAVA - Krásna a talentovaná! Taká rozhodne je Alžbeta Ferencová (29), ktorá je mnohým Slovákom dobre známa. V minulosti sa zúčastnila súťaže krásy, skúšala šťastie v talentovej šou, účinkovala v Paneláku, skvele tancuje a pod umeleckým menom Zea sa venuje aj spevu. Aktuálne pracuje na jojkárskej novinke, v ktorej stvárni hlavnú postavu. viac »


TRAPAS markizáčky v priamom prenose: Chúďa! Až vám jej bude ľúto

TRAPAS markizáčky v priamom
Video

15.06.2021 12:01

BRATISLAVA - Tento pracovný týždeň neodštartovala práve najlepšie! Reč je o markizáckej redaktorke Zuzane Holienčíkovej, ktorá od roku 2019 pracuje v televízii Markíza. Za sebou má množstvo reportáží a je ozaj profesionálka. Keď však v pondelkových Prvých televíznych novinách hovorila o aktuálnych zmenách v covid automate, poriadne sa zamotala. A určite aj zapotila... viac »


Markíza týmto rozzúrila Slovákov: Prešlo pár dní a... Obrovské PREKVAPENIE!

Markíza týmto rozzúrila Slovákov:
Video

11.06.2021 11:00

BRATISLAVA - Jedinečná príležitosť! Keď sa na obrazovkách Markízy objavilo špeciálne vydanie šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorom účinkovali deti známych Slovákov, mnohých divákov to pobúrilo. Televízii vyčítali protekciu a hnevalo ich, že sa budú môcť zviditeľniť len prominentné ratolesti. V Záhorskej Bystrici sa však nedávno rozhodli pre skvelý... viac »


Svarinská prekvapila tehotenským bruškom: Pôrod priamo pred kamerami!

Svarinská prekvapila tehotenským bruškom:
Video

09.06.2021 17:59

BRATISLAVA - Vyskúšala si to! Herecká profesia so sebou prináša rôzne výzvy. Okrem odhalených či posteľných scén sa umelci musia popasovať aj so stvárnením iných, často náročných, situácií. Krásna Kristína Svarinská (32) by o tom vedela hovoriť. Nedávno totiž pred kamerami rodila. viac »


Najčítanejšie články