Televízia | Topky.sk
Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Televízia

VIDEO Technické problémy slovenských televízií: Po RTVS aj JOJka… A moderátori nič netušili!

Technické problémy pred týždňom zaznamenala RTVS, včera zas Tv Joj.

Technické problémy pred týždňom zaznamenala RTVS, včera zas Tv Joj.

Video
09.04.2021 05:45

BRATISLAVA - Rovno na Veľký piatok zaznamenala veľké technické problémy verejnoprávna RTVS. Namiesto programu sa na obrazovkách Jednotky a Dvojky objavilo zrnenie alebo čierna obrazovka. A včera sa s výpadkom musela pasovať aj Tv Joj. Ranná šou neodštartovala... O poruche pritom zjavne nevedeli ani moderátori! viac »

Prekvapivý KONIEC v Talente: Lujza prišla o lukratívny kšeft… Kvôli Markíze?!

Prekvapivý KONIEC v Talente:

02.04.2021 06:00

BRATISLAVA - Včera televízia Joj informovala, že na poste moderátorov novej série šou Česko Slovensko má talent, príde k výraznej zmene. Lujzu Garajovú Schramekovú (38), ktorá moderovala posledné dva ročníky, tvorcovia vymenili za Jasminu Alagič Vrbovskú (31). Prišla herečka o lukratívny kšeft kvôli Markíze?! viac »


Šokujúca ZMENA v Talente: Ostrieľaná moderátorka SKONČILA... Nahradí ju Jasmina Alagič!

Šokujúca ZMENA v Talente:

01.04.2021 20:00

BRATISLAVA - Televízia Joj už niekoľko týždňov avizuje, že na jeseň na svoje obrazovky prinesie ďalšiu sériu šou Česko Slovensko má talent. No hlási aj jednu veľkú zmenu. Posledné dva ročníky uvádzala moderátorská dvojica Lujza Gajarová Schrameková (38) a David Gránský (29). No prvá zo spomínaných si už ďalšie časti nezamoderuje - v projekte skončila... viac »


Bezcitný Sajfa položil najhlúpejšiu otázku svojho života: Preboha! Ako mohol Adele toto urobiť?!

Bezcitný Sajfa položil najhlúpejšiu
Video

30.03.2021 05:45

BRATISLAVA - Prehnal to! Nie je tajomstvom, že Matej Sajfa Cifra (41) má svojský humor, ktorým to občas preženie. Poriadne nevhodná situácia nastala aj vo chvíli, keď bol hosťom v markizáckej šou 2 na 1. Svojej dlhoročnej kamarátke a kolegyni Adele Vinczeovej (40) totiž položil tak nemiestnu otázku, že to snáď ani nemá obdobu. viac »


Z Nely Pociskovej je brutálna sexica: Taká vášnivá ešte NIKDY nebola!

Nela Pocisková
Video

25.03.2021 10:30

BRATISLAVA - Jednoducho wau! Talentovaná speváčka a herečka Nela Pocisková (30) sa stala súčasťou šoubiznisu už počas dospievania. Viacerí ju preto mali zafixovanú ako mladučkú a ešte nevyzretú krásku. Tieto časy sú však už dávno preč! Nela sa stala dvojnásobnou mamičkou a dnes je z nej žena, z ktorej sexepíl priam srší. Najnovšie to dokazuje aj pred televíznymi kamerami. Aha! viac »


MEGA trapas na obrazovkách Markízy: Dva dni po sebe rovnaká predpoveď počasia... VIDEO!

MEGA trapas na obrazovkách
Video

21.03.2021 22:00

BRATISLAVA - Azda každý divák mal doposiaľ dojem, že predpoveď počasia, ktorú televízie vysielajú po večernom spravodajstve, je hlásená naživo. No po sobotnom prešľape na Markíze je každému jasné, že to tak nie je. Modro-žltej televízii sa totiž podarilo dva dni po sebe odvysielať úplne rovnakú predpoveď! viac »


Nemiestne žarty v markizáckej Svadbe a potom... more sĺz!

Nemiestne žarty v markizáckej

19.03.2021 09:00

BRATISLAVA - Prečo ešte nenašla toho pravého?! Takúto otázku si v súvislosti so 42-ročnou inštruktorkou tanca Vierkou kládli mnohí. Aj ona sa zaradila medzi tých, čo skúšajú šťastie v sociálnom experimente s názvom Svadba na prvý pohľad, ktorý vysiela televízia Markíza. Čo myslíte, bude z toho láska na celý život? viac »


Nečakaná SVADBA markizáckeho farmára: Fanúšička ho po pár mesiacoch dohnala pred oltár!

Farma
Foto

15.03.2021 13:30

BRATISLAVA - Už sú z nich manželia! Účastníkom poslednej série markizáckej Farmy bol aj Michal Arbet (28). Ten v súťaži príliš šťastia nemal. Avšak popularita mu priniesla vzťah v podobe fanúšičky Katky, ktorá ho kontaktovala na sociálnych sieťach. A že ide o lásku ako hrom, dokazujú fotky, ktorými sa najnovšie pochválili. Počas uplynulého víkendu ... viac »


Jojkárka si vyrobila riadny TRAPAS: Joj, to čo zapotila?!

Jana Krescanko Dibáková
Video

12.03.2021 12:01

BRATISLAVA - Konkurencia sa potešila! Štvrtkový večer na obrazovkách televízie Joj patrí už tradične politike. Inak to nebolo ani tento týždeň, keď moderátorka Jana Krescanko Dibáková pred kamerami viedla diskusiu s Veronikou Remišovou a Petrom Pellegrinim. Netradičný ale rozhodne bol spôsob, akým sa jojkárka s televíznymi divákmi rozlúčila... viac »


VIDEO Škandál moderátora: Princeznú Meghan označil za Pinocchia! Naštval ho aj kolega

VIDEO Škandál moderátora: Princeznú

10.03.2021 19:59

LONDÝN - Známy moderátor britskej televízie ITV Piers Morgan končí v tíme relácie Good Morning Britain ( "Dobré ráno Británia") po tom, čo v pondelok nepriamo označil manželku princa Harryho za klamárku. Vojvodkyňu Meghan, ktorá sa v novom rozhovore sťažovala na rasistické tendencie médií aj kráľovského dvora, vraj neveril ani slovo. Jeho výroky sú... viac »


Obrovský šok v priamom prenose: Jojkár sa rozplakal, zložil na kolená a nemal slov!

Thomas Puskailer
Video

02.03.2021 18:00

BRATISLAVA - Na toto vysielanie nikdy nezabudne! Thomas Puskailer, ktorý tri roky patrí medzi tváre Televízie JOJ, dnes oslavuje svoje 40. narodeniny. Jeho kolegovia si pre neho pri tej príležitosti pripravili veľké prekvapenie, ktoré sa odohralo v závere pondelkových Ranných novín. Usmievavého moderátora pred kamerami zvalcovali emócie a niet pochýb... viac »


Nová hviezda JOJky vyráža krásou dych: 20-ročná Ukrajinka s výstavným telom!

Nová hviezda JOJky vyráža
FotoVideo

23.02.2021 10:30

BRATISLAVA - Na tú bude radosť pozerať! Na obrazovkách televízie JOJ sa už čoskoro začne objavovať najvýpravnejší slovenský seriál Slovania. Jednu z ústredných postáv v ňom stvárnila aj mladá ukrajinská herečka Polina Nosykhina (20). Pozrite sa, aká je krásna! viac »


Neštandardná situácia na Jojke: Náhly koniec dvoch moderátoriek… Tieto nové tváre ich nahradili!

Neštandardná situácia na Jojke:

20.02.2021 06:00

BRATISLAVA - Koniec leta bol pre televíziu Joj pomerne prekvapivý. Vedeniu jojkárskeho Top Star magazínu totiž v priebehu niekoľkých týždňov oznámili rovno dve moderátorky, že čakajú dieťa. Koncom minulého roka tak na materskú odišla Alexandra Orviská (37) a pred týždňom skončila aj Soňa Skoncová (34). A už sa na obrazovkách objavujú nové tváre - tieto ich v relácii nahradili! viac »


Mázikovej TRAPAS pred kamerami: Užívala si to a zrazu... Bóóóže, Evááá!

Eva Máziková
FotoVideo

16.02.2021 20:00

BRATISLAVA - Čaro nechceného! Eva Máziková (71) je neriadená strela. To dokazuje pri každej možnej príležitosti. Nielenže patrí k rekordérom, čo sa týka počtu slov povedaných za minútu, ale tiež vie byť poriadne zábavná. Potvrdila to aj počas nedávneho nakrúcania markizáckej relácie Chart Show, kde mnohých pobavila, hoci to ani pôvodne nemala v pláne. viac »


Judínyová sa zjavila na obraze a... Preboha, ona prišla rovno z postele?!

Erika Judínyová
Foto

16.02.2021 09:00

BRATISLAVA - Kiežby takto zrána vyzerala každá žena! Erika Judínyová, ktorá koncom januára oslávila 50. narodeniny, na svoj vek jednoducho nevyzerá. Za pravdu nám dá zrejme mnoho jedincov. Medzi Slovákmi sa však stále nájde množstvo takých, ktorí si pri každej príležitosti nájdu spôsob, ako dlhoročnú markizácku tvár skritizovať. Inak to nebolo ani ... viac »


Koronavírus útočí už aj v RTVS: Generálny riaditeľ Jaroslav Rezník je pozitívny!

Jaroslav Rezník

05.01.2021 16:16

BRATISLAVA - Koronavírus na Slovensku v posledných týždňoch zúri v plnej sile. Nákaze sa nevyhla ani verejnoprávna RTVS. Pri pravidelnom testovaní zamestnancov rozhlasu a televízie bol potvrdený koronavírus u samotného generálneho riaditeľa Jaroslava Rezníka (54)! viac »


Veľké ZMENY na Jojke: Definitívny koniec dlhoročnej šou? ŠOK, nahradí ju projekt od konkurencie!

Veľké ZMENY na Jojke:

20.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa celých 5 rokov tešila u divákov veľkej obľube. Jubilejný ročník by však mohol byť aj jej posledný. Šušká sa totiž o definitívnom ukončení jej výroby. V podvečernom čase ju má nahradiť iný projekt... A ten je prekvapivo známy z obrazoviek konkurenčnej Markízy! viac »


Markíza definitívne v rukách nového majiteľa: Kúpil ju najbohatší Čech!

Markíza definitívne v rukách

15.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Informáciu o tom, že televízia Markíza je na predaj, sme na Topkách zverejnili ešte v októbri minulého roka. Prepis tak veľkej spoločnosti však trvá nejaký čas. K definitívnemu prevodu tak došlo až v týchto dňoch. Modro-žltú televíziu od utorka definitívne vlastní najbohatší Čech! viac »


Poplach v spravodajstve Tv JOJ: Známa tvár má koronavírus… Všetci museli ísť na testy!

Poplach v spravodajstve Tv

06.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Druhá vlna pandémie koronavírusu udrela v plnej sile. Nové ochorenie už sužuje aj slovenské televízie. Len nedávno sme písali, že Jojka musela kvôli pozitívnemu prípadu zastaviť výrobu seriálu Nový život a už na Kolibe museli riešiť ďalší prípad. COVID-19 potvrdili tvári známej z televízneho spravodajstva... Všetci museli ísť na testy! viac »


Hrozivá nehoda vo vysielaní Telerána: Splašený kôň zrazil Kvetu na zem… Skončila v bolestiach!

Hrozivá nehoda vo vysielaní
Foto

05.10.2020 12:01

BRATISLAVA - Desivá situácia nastala v dnešnom vysielaní markizáckeho Telerána. V rannej šou sa okrem iného prezentoval aj šport s názvom voltíž, teda gymnastika na koňoch. Následne sa moderátorská dvojica presunula k exfarmárovi Michalovi Gajdošechovi (30). Vtedy sa však stalo niečo, čo nikto nečakal. Splašený kôň do nich vrazil a Kvetu Horváthovú... viac »


Vtipný TRAPAS v živom vysielaní na Jojke: Moderátorka hlásila správu a popritom... Haha!

Vtipný TRAPAS v živom
FotoVideo

18.09.2020 10:30

BRATISLAVA - Čaro živých prenosov si už nespočetne veľakrát vyžiadalo väčšie či menšie trapasy, na ktoré moderátori aj s odstupom rokov stále s úsmevom spomínajú. Aktuálne má jeden na svojom konte aj jojkárska moderátorka spravodajstva Alena Stračiaková. Priamo v živom vstupe musela riešiť nepríjemnú situáciu! viac »


Najčítanejšie články