Let´s Dance | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Krv na parkete, Lakatošovej ženské zbrane a... Tohto tanečníka vo finále Let's Dance úplne vyšachovali!

Krv na parkete, Lakatošovej
Foto

06.11.2017 05:40

BRATISLAVA - Nedeľné Let's Dance sa nieslo v znamení triumfu Vladimíra Kobielskeho, ktorý sa stal kráľom tanečného parketu. Kým ho však v závere večera vyhlásili za víťaza, pred kamerami sa odohralo viacero zaujímavých situácií... viac »


Diváci rozhodli: Toto je víťaz Let's Dance!

Diváci rozhodli: Toto je
Foto

05.11.2017 23:40

BRATISLAVA - Nedeľný večer patril na Markíze finále šou Let's Dance. O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu súťažili tri páry, celebritným víťazom sa mohol stať niekto z trojice Vladimír Kobielsky, Braňo Deák a Silvia Lakatošová. viac »


Je to jasné: Lakatošová dnes Let's Dance nevyhrá!

Je to jasné: Lakatošová

05.11.2017 13:00

BRATISLAVA - Dnes večer sa odohrá veľkolepé finále šiestej série Let's Dance. U divákov má najnižšie šance evidentne Silvia Lakatošová (44), ktorá sa až trikrát ocitla na dne tabuľky a putovala do rozstrelu. Na to určite prihliadala aj jedna zo stávkových kancelárií, ktorá vypísala kurzy na víťaza. A riaditeľka Miss Universe SR by podľa nich vyhrala len zázrakom... viac »


Módne (s)hity z Let's Dance: Infantilná Vavrinčíková, ženská Hantuchová a Ďurovčíkova frajerka? Najlepší styling večera!

Módne (s)hity z Let's
Foto

02.11.2017 12:00

BRATISLAVA - Vymódili sa! V nedeľu večer sa konalo semifinále tanečnej šou Let's Dance. Vychutnať si ho prišlo mnoho známych tvárí. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali? Na to si posvietila odborníčka na módu Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Prekvapivý pohľad na Lenku Šóošovú: Druhý džob... Aha, čomu sa venuje okrem Telerána!

Lenka Šoóšová rada experimentuje,

02.11.2017 00:00

BRATISLAVA - Plné ruky práce! Lenka Šóošová (41) je dlhoročnou moderátorkou markizáckeho Telerána. Inak ako pred kamerami si ju preto diváci už nevedia ani predstaviť. Napriek tomu má štíhla brunetka okrem moderovania ešte druhý džob. Všimli sme si ju počas semifinále tanečnej šou Let's Dance - no nebola tam ani ako hosť a nemala v ruke ani mikrofón. Aha, čomu sa ešte venuje! viac »


Zákulisie semifinále Let's Dance: Lakatošová ukázala, čo skrýva pod sukňou a... Adela, čo sa tak ksichtíš?!

Zákulisie semifinále Let's Dance:
Foto

31.10.2017 19:00

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu televízia Markíza odvysielala semifinále tanečnej šou Let's Dance. V 9. kole sa predstavili štyri tanečné páry, no len tri napokon postúpili do samotného finále. My sme si posvietili na tie najzaujímavejšie momenty večera, ktoré diváci pri televíznych obrazovkách nemali šancu postrehnúť. Silvia Lakatošová (44) ukázala, čo ... viac »


Adelin sexuálny dvojzmysel, z Fialovej sexi Morticia a Ďurovčík všetkých šokoval v priamom prenose!

Adelin sexuálny dvojzmysel, z
Foto

30.10.2017 05:20

BRATISLAVA - Semifinále tanečnej šou Let's Dance prinieslo viacero zaujímavých okamihov. Moderátorka Adela Vinczeová (37) odrovnala celú sálu sexuálnym dvojzmyslom, ktorý si uvedomila až v okamihu, keď všetci vybuchli do smiechu. Zuzana Fialová (43) zas ohurovala vzhľadom a sexi šatami, ktoré jej v závere večera porotca Ján Ďurovčík (46) rozstrihol ... viac »


Takto vyzerala Banášová? Retro FOTO z Let's Dance spred 9 rokov!

Takto vyzerala Banášová? Retro
Foto

29.10.2017 13:00

BRATISLAVA – To je ale zmena! Adela Banášová (37), dnes už pani Vinczeová, patrí roky k našim najlepším moderátorkám. Aktuálne ju môžu diváci vidieť aj v markizáckej tanečnej šou Let's Dance. Topky.sk zalovili v archíve, kde sme objavili 9 rokov staré fotografie z rovnakej tanečnej šou, ktorú v tom čase tiež Adela moderovala. Pozrite sa na retro zábery, ... viac »


Evelyn to domrvila, Ďurovčík žiarlil a vtipkoval o Kollárovi!

Evelyn to domrvila, Ďurovčík
Foto

23.10.2017 05:45

BRATISLAVA - Máme za sebou už ôsme kolo veľkolepej šou Let's Dance. Aj uplynulá časť so sebou priniesla niekoľko zaujímavých momentov, ktoré rozhodne stáli za to. O zábavu sa tentoraz pričinil porotcovský kat Ján Ďurovčík (46), ktorý si zavtipkoval na adresu známeho multiotecka Borisa Kollára (52). Nekompromisný režisér takisto otvorene pred kamerami ... viac »


Čo kamery v Let's Dance nevideli: Kalisovej nežnosti a Ďurianovej bozky so zajačikom!

Čo kamery v Let's
Foto

17.10.2017 18:30

BRATISLAVA – Tomu sa povie láska! Uplynulú nedeľu si diváci televízie Markíza mohli vychutnať už 7. kolo obľúbenej tanečnej šou Let's Dance. Na televíznych obrazovkách predviedlo šesť párov svoje tanečné umenie. My sme si posvietili však na to, čo sa dialo mimo televíznych kamier. Známe tváre, ktoré zasadli do hľadiska, sa totiž nebránili predviesť ... viac »


Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková a milostný akt na parkete!

Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková
Foto

16.10.2017 18:40

BRATISLAVA - V tanečnej šou na Markíze už zostalo len 6 párov, ktoré v nedeľu predviedli dych berúce výkony. Len Emma Drobná bola v istom detaile doslova katastrofálna. Zato Lenka Vavrinčíková sa predviedla ako samica z džungle a Braňo Deák predviedol so svojou partnerkou takmer až milostný akt v priamom prenose. viac »


Módne (s)hity z Let’s Dance: Extravagantný Moisés, krásna dáma Majeská a Vincze na jedničku!

Módne (s)hity z Let’s
Foto

11.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa patrila šiestemu kolu markizáckej šou Let's Dance. Tancujúce známe tváre prišlo podporiť mnoho prominentých hostí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili, zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Zákulisie 6. kola Let's Dance: Nežnosti Varinského s frajerkou, Drobná ukázala zadok a... Prišiel aj stratený Tony Moisés!

Zákulisie 6. kola Let's
Foto

10.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu si diváci televízie Markíza mali možnosť vychutnať už šieste kolo tanečnej šou Let's Dance. To si nenechal ujsť ani vypadnutý šporťák Peter Varinský (35), ktorý si s priateľkou vymieňal nežnosti, speváčka Emma Drobná (23) počas tancovania ukázala svoj zadoček a... V spoločnosti sa po dlhom čase ukázal aj stratený tanečník Tony Moisés (37). viac »


Náhrada za Vajdovú, narážky na Adelinho ex a kráľovná Evelyn!

Náhrada za Vajdovú, narážky
Foto

09.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nablýskanej šou Let´s Dance sa už viac neobjaví jedna z najhorúcejších adeptiek na víťazstvo - Petra Vajdová (32), ktorá musela pre zranenie nohy zo súťaže odstúpiť. Do hry sa tak podľa platných pravidiel opäť vrátila Lenka Vavrinčíková (30), ktorá minulý týždeň vypadla. Ani v ostatnom kole však nebola núdza o nádherné momenty v podaní ... viac »


Wau, to je ale sexi kosť! Neuveríte, ako vyzerala porotkyňa z Let’s dance pred 20 rokmi!

Wau, to je ale
Foto

08.10.2017 22:00

BRATISLAVA - No páni, to snáď ani nie je ona! Porotkyňa Tatiana Drexler (54) je už nejaký ten rok neoddeliteľnou súčasťou markizáckej šou Let's dance a je všeobecne známe, že v minulosti pôsobila ako profesionálna tanečnica, ktorá má na konte množstvo úspechov. My sme sa dostali k fotografiám z jej aktívnej súťažnej kariéry a... wau, vyzerala naozaj božsky! viac »


Módne (s)hity z Let's Dance: Dokonalá Adela, štýlový Vincze a... TOTO je pár večera!

Módne (s)hity z Let's
Foto

04.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer si diváci televízie Markíza mohli vychutnať ďalšie kolo markizáckej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, ktoré tanečníkov prišli podporiť? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Vajdovej prúser: Odstúpi z Let’s Dance?!

Vajdovej prúser: Odstúpi z

04.10.2017 05:45

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch médiá zaplnili informácie o nepríjemnom zranení herečky Petry Vajdovej (32). Tá si počas generálky šou Let's Dance natrhla svalový úpon a spôsobila vnútorné krvácanie v nohe. V nedeľu však napokon na televíznom parkete predsa len vystúpila. No ktovie, či svoje rozhodnutie neoľutovala - po tanci sa totiž od bolesti rozplakala. ... viac »


Vajdovej zlyhanie: V divadle s ňou nemajú zľutovanie!

Vajdovej zlyhanie: V divadle

03.10.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra Vajdová (32) na túto jesennú sezónu naozaj nebude spomínať v dobrom. Najprv ju prichytili policajti za volantom pod vplyvom alkoholu, neskôr sa v Let's Dance bolestivo zranila. A urobila ďalšie nešťastné rozhodnutia. Účasť v divadelnom predstavení zrušila na poslednú chvíľu, no v nedeľu už tancovala v markizáckej šou. K tejto situácii ... viac »


Prekliatie Let’s Dance: Vajdová nie je jediná... Drsné zranenia, rozchody aj obrovské tragédie!

Prekliatie Let’s Dance: Vajdová
Foto

03.10.2017 05:45

BRATISLAVA - Prekliatie?! Aktuálna séria Let's Dance beží na televíznych obrazovkách len 5 týždňov, no už sa s ňou vezie niekoľko nepríjemných momentov. Krátko pred štartom chytili policajti Petru Vajdovú (32), ako šoféruje opitá, prvý priamy prenos poznačila obrovská tragédia, keď do nemocnice museli odviezť dramaturga šou Borisa Prša (33) s krvácaním ... viac »


Zranená Vajdová si pekne zavarila: Diváci zúria... Si klamárka a podvodníčka!

Zranená Vajdová si pekne

02.10.2017 19:00

BRATISLAVA - Cez víkend sa na verejnosť dostali informácie o nepríjemnom zranení Petry Vajdovej (32). Herečka si na piatkovej generálke Let's Dance natrhla svalový úpon, čo jej spôsobilo vnútorné krvácanie v nohe. Predstavenie v SND, ktoré sa malo konať v sobotu večer, preto zrušila... Problém však je, že tak urobila doslova na poslednú chvíľu, keď ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.