Let´s Dance – šou plná celebrít na parkete i v porote | Topky.sk
Streda, 29. marec 2023. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Let´s Dance

DEPRESIE kvôli Let's Dance: Speváčka Mamba priznala ťažké obdobie!

Mamba Dasha priznala depresie a úzkosti

Mamba Dasha priznala depresie a úzkosti

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Speváčka Mamba Dasha Šarközyová (33) má za sebou psychicky náročné dni. Priznala, že ju posledný týždeň trápili úzkosti a depresie kvôli Let's Dance. V projekte pracuje ako jedna z influenceriek a zo začiatku bola z neho nadšená. Ale vyzerá to tak, že po treťom kole z nej nadšenie opadlo... viac »

VZBURA divákov Let's Dance: Favoritka vypadla, POLENÁ zostávajú... PRESTÁVAME to pozerať!

VZBURA divákov Let's Dance:

včera o 05:45

BRATISLAVA - Štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance divákov poriadne rozčúlilo. Ako každú nedeľu, aj túto musel súťaž opustiť jeden z párov. A práve výsledky hlasovania boli podľa nich nespravodlivé. Namiesto nadanej tanečnice, mali konečne vypadnúť polená... Slováci sa zhodujú: Prestávame to pozerať! viac »


Hviezdny Cimarro v Let´s Dance premáhal plač: Prehovoril o rodinnom trápení!

Hviezdny Cimarro v Let´s

27.03.2023 20:00

BRATISLAVA - Odkryl svoje súkromie! Štvrté kolo tanečnej šou Let´s Dance bolo mimoriadne emotívne. A to vďaka tomu, že bolo venované láske a súťažiaci v ňom hovorili o ľuďoch, ktorí pre nich veľa znamenajú. Mario Cimarro (51), hviezda telenovely Skrytá vášeň, pri tej príležitosti priznal, že jeho milovaná mama bojuje s vážnou chorobou. viac »


MÓDNA POLÍCIA z Let's Dance: Twiinska ako PAPAGÁJ a markizácka nevesta? Och, prišla v SIEŤKE na pláž!

MÓDNA POLÍCIA z Let's

27.03.2023 10:40

BRATISLAVA - Aj štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance si prišlo vychutnať veľké množstvo známych Slovákov. V hľadisku sedeli napríklad sestry Nízlové zo speváckeho dua TWiiNS či dievčatá z markizáckej šou Ruža pre nevestu... No a zatiaľ čo jedna zaujala pierkami na šatách, druhá vyzerala, akoby išla na pláž! viac »


Prekliatie Let's Dance: Túto celebritu v nedeľu tancovať neuvidíte!

Prekliatie Let's Dance: Túto

23.03.2023 09:20

BRATISLAVA - Tohtoročná ôsma série Let's Dance je akási prekliata. Po tom, ako si herec Mario Cimarro zranil nohu, speváčka Mária Čírová musela odstúpiť zo súťaže kvôli natrhnutému medzirebrovému svalu a Vanda Poláková sa nakazila koronavírusom, má v súťaži aj ďalšia celebrita nevyžiadanú stopku. V nedeľu nenastúpi na parket tento pár! viac »


Zákulisie Let's Dance: Báthoryčka Mamba, topmodelka ako SALÓNKA a... markizák s DVOMI ženami!

Zákulisie Let's Dance: Báthoryčka

20.03.2023 16:00

BRATISLAVA - Už v poradí tretia marcová nedeľa patrila tanečnej šou Let’s Dance. Včerajšie kolo bolo venované filmom, a tak tanečníci nahodili masky a stvárňovali známe filmové postavy i scénky. Incheba bola tak ako vždy plná známych osobností, ktoré prišli podporiť svojich favoritov. Nechýbala ani speváčka Mamba Dasha, ktorá dodržala aj filmový dresscode... viac »


3. kolo Let’s Dance: Náhla ZMENA v porote, šou namočená do PODVODU a potom... Vinczeho BRBT!

3. kolo Let's Dance

20.03.2023 09:40

BRATISLAVA - V nedeľu večer tanečný parket markizáckej šou Let's Dance patril kultovým filmom a v 3. súťažnom kole sa súťažiaci premenili na rôzne známe postavy. No okrem toho došlo aj k slušnému brbtu z úst moderátora Viktora Vinczeho (32) a... Celé je to vraj podvod? viac »


ODPADNETE! Bizarný moment v Let’s Dance: Dvíhačka z Hriešneho tanca… V podaní Adelinho EX a Viktora!

ODPADNETE! Bizarný moment v

20.03.2023 00:02

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza si v nedeľu večer pozreli už 3. kolo tanečnej šou Let's Dance. A ako býva zvykom, šou je vždy plná nečakaných momentov. Jeden taký nastal aj počas filmového večera. Na parket dobehol expartner Adely Vinczeovej (42), Peter Modrovský (39) a... Predviedol dvíhačku z Hriešneho tanca. Nie však s Adelou, ale s jej manželom Viktorom Vinczem (32)! viac »


Markíza už má NÁHRADU za zranenú Čírovú: TOTO je nový tanečník Let's Dance... Hneď bude mať IMUNITU!

Markíza už má NÁHRADU

18.03.2023 07:46

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu moderátori Let's Dance oznámili, že v 2. kole Let's Dance nevystúpi Mária Čírová (34). Dôvodom bolo jej zranenie, ktoré si spôsobila počas tréningu. Markíza dala speváčke týždeň, aby sa zotavila. Ten jej nestačil, a tak musela z projektu odstúpiť. A už je známe aj to, kto ju nahradí - TOTO je nový tanečník! viac »


Definitívny verdikt: Čírová si už v Let's Dance nezatancuje!

Mária Čírová a Joris

17.03.2023 09:45

BRATISLAVA - A už je to jasné! Speváčka Mária Čírová (34) v tanečnej šou Let's Dance končí kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom. V nedeľu tak na parkete uvidíte niekoho iného. Kto by to mohol byť? viac »


Ďalší NÁHLY KONIEC v Let's Dance: Mario Cimarro skončil bez partnerky... Bude tancovať s náhradníčkou!

Ďalší NÁHLY KONIEC v

16.03.2023 09:05

BRATISLAVA - Len v nedeľu televízia Markíza oznámila, že speváčka Mária Čírová (34) zrejme nebude môcť pokračovať v Let's Dance. Na jednom z tréningov si totiž škadero poranila chrbát. Jej tanečný partner Joris Yacoub tak zrejme v súťaži bude pokračovať s náhradníčkou. No aktuálne je v šou ďalší chlap bez partnerky. V projekte náhle skončila tanečná... viac »


Slovenský herec po 2 rokoch učinil RÁZNE rozhodnutie: Zbavil sa brady... Veď vyzerá ako chlapček!

Richard Autner
Foto

14.03.2023 12:00

BRATISLAVA - Herec Richard Autner (30) momentálne hviezdi v tanečnej šou Let's Dance. Diváci ho na televíznych obrazovkách mohli evidovať ako zarasteného chlapa. No tomu je koniec! Umelec po dvoch rokoch učinil rázne rozhodnutie a bradu dal dole. Pozrite, to je ale poriadna zmena, veď vyzerá ako chlapček! viac »


Čírovej slová po ZRANENÍ v Let’s Dance: Toto je VERDIKT lekárov!

Mária Čírová po zranení

14.03.2023 05:45

BRATISLAVA - Speváčka Mária Čírová (34) všetkých poriadne zaskočila, keď sa nevystúpila v 2. kole Let's Dance. Jej nepekné zranenie počas tréningu si vyžiadalo svoju daň. Pre topky.sk prezradila, akú diagnózu jej stanovili lekári a ako to vyzerá s jej ďalšou účasťou v šou. viac »


Zákulisie Let's Dance: Markizácka nevesta v RIFLIACH, herec ukázal frajerku a... Pozor, aby ti nevypadol prsník!

Zákulisie Let's Dance: Markizácka

13.03.2023 18:00

BRATISLAVA - V nedeľu prijalo pozvanie na Let's Dance mnoho známych tvárí. Tentokrát nechýbala ani markizácka nevesta, ktorá nedodržala dresscode a prišla v rifliach, gynekológ zo seriálu Mama na prenájom zobral do spoločnosti po prvýkrát svoju frajerku a uff, ten prsník, to bola tesnotka! viac »


NOČNÁ MORA pre Cimarra: Kým tancoval v Let's Dance... Jeho maličká dcéra skončila na URGENTE!

NOČNÁ MORA pre Cimarra:

13.03.2023 12:00

BRATISLAVA - O včerajší program mali diváci televízie Markíza postarané. Po týždni sa na obrazovky opäť vrátila tanečná šou Let's Dance. Počas veľkolepého večera na parkete zažiarili mnohí, no fanúšikovia Skrytej vášne nedočkavo čakali na svojho Juana. Ten svoj tanečný výkon vylepšil a pri tanci doslova žiaril. Mnohí by však čakali, že ho aj tentokrát... viac »


2. kolo Let’s Dance: Nepríjemný ÚRAZ Čírovej, Cimarrov PÁD a… Prvý vypadnutý pár!

2. kolo Let’s Dance:

13.03.2023 09:20

BRATISLAVA - Druhá marcová nedeľa patrila opäť tanečnej šou Let's Dance. Po úvodnom kole sa na parkete mali znova ukázať všetky tanečné páry, ale nestalo sa tak. Speváčka Mária Čírová prišla k nepríjemnému úrazu, ktorý jej dal na čas stopku. Mário Cimarro to pri tanci celkom neustál a... Zatiaľ čo minulý týždeň súťaž nikto neopustil, včera divácke ... viac »


Gáborík po 1. kole v Let’s Dance: Priznal PROBLÉMY!

Marián Gáborík a Ivana

08.03.2023 18:00

BRATISLAVA - Bývalá hviezda NHL Marián Gáborík (41) sa ocitol na tanečnom parkete v markizáckej šou Let's Dance po boku svojej krásnej ženy a tanečnice Ivany Gáborík (36). No je to pre neho riadny zaberák a zrejme aj náročnejšie, ako si myslel on sám. Čo bolo pre neho najťažšie? viac »


Dominika Cibulková 3 týždne pred PÔRODOM na Let’s Dance: Ježiš, nie som PRIPRAVENÁ!

Dominika Cibulková

08.03.2023 14:00

BRATISLAVA - Bývalá tenisová hviezda, podnikateľka a čoskoro aj dvojnásobná mamička Dominika Cibulková (33) oznámila pohlavie svojho dieťatka vo veľkom štýle. Ale aká bola jej bezprostredná reakcia, keď sa ho dozvedela? Fú, to je teda prirovnanie. viac »


Dara Rolins roky ODMIETA účinkovanie v Let's Dance: TOTO sú dôvody, prečo by do toho NEŠLA!

Dara Rolins

08.03.2023 06:00

BRATISLAVA - Uznávaná slovenská speváčka Dara Rolins (50) sa pár týždňov po mega koncerte v Prahe objavila na úvodnom kole Let's Dance. No aj keď bola viackrát lámaná na účinkovanie v tejto šou, prijať ponuku odmieta. Ani rokmi sa jej rozhodnutie nemení, no dôvody, prečo sa tak zakaždým rozhodne, áno. viac »


Zábranská o STOPKE v Let’s Dance: Šokujúce slová… NIE JE mi to ľúto!

Maca Zábranská a Jiří

07.03.2023 05:45

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka a herečka Martina Zábranská (28), všetkým známa ako Maca, po moderátorskej stopke v tanečnej šou Let's Dance hviezdi v markizáckej seriálovej novinke Mama na prenájom. No so svojím podstatne starším partnerom, českým hercom Jiřím Dvořákom (56), si ju aj tak nenechala ujsť. Aké to pre ňu bolo vrátiť sa po roku, avšak... viac »


TOP momenty zo zákulisia Let’s Dance: Markizácka hviezdička DOLE BEZ, Horváthovej TRAPAS a Darin horúci BOZK SO ŽENOU!

TOP momenty zo zákulisia

06.03.2023 14:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa Incheba Expo rozžiarila. Na televíznych obrazovkách opäť po roku odštartovala tanečná šou Let´s Dance. Na parkete sa predviedlo 11 tanečných párov. Podporiť ich prišli ich priatelia, rodiny, ale aj známe tváre zo sveta šoubiznisu. To, v akej atmosfére sa niesol celý večer, ste mohli sledovať naživo, ale čo ste nemohli... viac »


Najčítanejšie články