Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Dobre vedieť

Exkluzívna správa: Metóda, vďaka ktorej sa naučí po anglicky každý Slovák!

pred 12 hodinami

Podnikateľka Alica (44) odhalila jedinečnú metódu, ako sa dá anglicky naučiť rýchlo! Prečítajte si rozhovor a zistite, ako sa dá vďaka tomuto jednoduchému spôsobu štúdia jazyka naučiť angličtinu už za 2 týždne… viac »

Vianočné darčeky? S našimi skvelými tipmi ich vybavíte raz-dva

Vianočné darčeky? S našimi
Foto

pred 19 hodinami

Vianoce už klopú na dvere a s nimi aj každoročná honba za vianočnými darčekmi pre našich najbližších. A hoci najkrajšie sviatky roka by mali byť najmä o radosti, pokoji a kúzelnej atmosfére, nakupovanie darčekov vie do predvianočného obdobia vniesť poriadny stres a zhon – najmä vtedy, keď nemáte predstavu o tom, čo by vašich blízkych potešilo najviac. ... viac »


Exkluzívna správa: Metóda, vďaka ktorej sa naučí po anglicky každý Slovák!

Exkluzívna správa: Metóda, vďaka

pred 21 hodinami

Podnikateľka Alica (44) odhalila jedinečnú metódu, ako sa dá anglicky naučiť rýchlo! Prečítajte si rozhovor a zistite, ako sa dá vďaka tomuto jednoduchému spôsobu štúdia jazyka naučiť angličtinu už za 2 týždne… viac »


Vďaka projektu Jedlo je pomoc poputuje Slovenskému Červenému krížu 6 nových špeciálne upravených vozidiel

Kaufland
Foto

pred 22 hodinami

Niekoľkoročné partnerstvo spoločnosti Kaufland a Slovenského Červeného kríža (SČK) má jasné poslanie – pomáhať. V praxi to znamená niekoľko stoviek ton darovaných potravín ľuďom v núdzi, stovky litrov krvi na záchranu životov, ale aj tucet záchranárskych stanov. A oddnes aj dovedna 16 nových vozidiel pre terénne sociálne služby SČK. Pretože pomáhať je ľudské. viac »


Slovenské Vianoce kedysi a dnes

Slovenské Vianoce kedysi a

včera o 18:00

K tridsiatemu výročiu slobodných Vianoc odhaľuje jeden z najväčších reťazcov na Slovensku premeny nákupného správania slovenských spotrebiteľov. Hoci sa tradície menia, vianočné rituály sú jednými z najzachovávanejších rodinných sviatkov po celé generácie. Spoločnosť Tesco na reprezentatívnej vzorke viac ako 1000 svojich zákazníkov zisťovala, aký význam ... viac »


TUI oslavuje 15 rokov pôsobenia na Slovensku

TUI oslavuje 15 rokov

včera o 17:00

TUI oslavuje 15 rokov svojho pôsobenia na Slovensku. Pri tejto príležitosti spoločnosť usporiadala 21.11. 2019 v Bratislave slávnostný večer. Vyjadrila ním spolupracujúcim cestovným kanceláriám a agentúram a partnerským spoločnostiam vďaku za dlhoročnú úspešnú spoluprácu. viac »


Chlebodarca zmenil život siedmim rodinám. BILLA ľuďom štartuje druhý ročník charitatívneho projektu

Chlebodarca zmenil život siedmim
Foto

včera o 16:00

Chlieb ako symbol domova sa pred rokom zhmotnil do charitatívneho projektu CHLEBODARCA. Spoločnosť BILLA vďaka svojim zákazníkom venovala jeden cent z každého predaného chleba na pomoc tým, ktorí na ňu sú odkázaní. Spoločne s občianskym združením BILLA ľuďom tak zlepšili životné podmienky 33 ľuďom z rôznych kútov Slovenska. V ďalšom ročníku projektu ... viac »


Kristina Sabo a Leisure na jar rozozvučia Randal svojou jedinečnou show

Kristina Sabo a Leisure
Foto

včera o 13:00

Kristína Sabo a Leisure v marci 2020 naživo vystúpia v bratislavskom Randal klube. Počas jedinečného koncertu, ktorý by nemal zmeškať žiaden rockový fanúšik zahrajú songy známe z rádií aj novú tvorbu z pripravovaného druhého štúdiového albumu „Skriňa plná kostí“ a nebudú chýbať ani slovenské hity v ich vlastnom prevedení. viac »


Sisa Sklovská vám predstaví čaro Vianoc v Koncertnej sieni Klarisky

Sisa Sklovská vám predstaví
Foto

11.12.2019 12:00

Vianoce, čas radosti, pokoja, lásky, spolupatričnosti, ale aj neustáleho predvianočného zhonu. Práve v čase pred Vianocami by sme sa mali trochu zvoľniť, venovať chvíľu sebe. To už o pár dní ponúka tradičný Vianočný koncert Sisy Sklovskej a jej hostí: Otokara Kleina, Ensemble band and choir a dirigenta Lukáša Kunsta, ktorý sa uskutoční dňa 17.12.2019 ... viac »


Poznáme 7 ikon vyobrazených na exkluzívnej limitovanej edícii

Poznáme 7 ikon vyobrazených
Foto

11.12.2019 08:00

Tretí ročník úspešnej ankety ,,77 dôvodov, prečo mám rád Slovensko“, priniesol aj dlho očakávanú tretiu sériu platinovej limitovanej edície Goral Vodky MASTER a originálne spracovanie 7 ikon najzaujímavejších pozitívnych udalostí. viac »


Šou Angry Birds on Ice finišuje s prípravami, Oskar Rózsa kompletizuje v štúdiu hudbu a spev!

Tvorcovia na čele s
Foto

10.12.2019 14:00

Videli ste film Angry Birds? Tak to je len malá ochutnávka zážitku, ktorý si užite na jedinečnej šou Angry Birds on Ice. Slovenský projekt od slovenských tvorcov bude naozaj na svetovej úrovni. Fanúšikovia sa môžu tešiť na „nahnevaných operencov“ a iné fantastické nadrozmerné rekvizity. Tvorcovia teraz finišujú s prípravami. Skladateľ Oskar Rózsa kompletizuje ... viac »


ŠKODA AUTO Slovensko vysadila v Petržalke stromovú alej

ŠKODA AUTO Slovensko vysadila
Foto

10.12.2019 13:00

Výsadba stromovej aleje v Petržalke je ukončená. Spolu pribudlo 59 kusov odrastených stromov a kríkov, ktoré budú okoloidúcim spríjemňovať horúce leto pri populárnej cyklistickej trase. Spolupráca Magistrátu hlavného mesta Slovenska Bratislavy a ŠKODA AUTO Slovensko ukazuje trend, vďaka ktorému sa môže verejný a súkromný sektor spoločne pripravovať na zmenu klímy v mestách. viac »


Zabudni na vaječný likér. Hitom týchto Vianoc bude niečo celkom iné

Zabudni na vaječný likér.

10.12.2019 10:00

BRATISLAVA - Obľúbená značka rumu prichádza so špeciálnou zimnou edíciou, ktorú si zamiluješ na prvé ochutnanie. Čítaj ďalej a dozvieš sa, v čom bude výnimočný nový Captain Morgan Gingerbread. viac »


V rámci akcie Výlov nemusíte za jednu vec zaplatiť

V rámci akcie Výlov
Foto

09.12.2019 10:00

Ak sa práve obzeráte po vianočných darčekoch a snažíte sa ušetriť každé euro, Výlov je tá pravá akcia pre vás. Počas nej si totiž po výbere troch produktov môžete vydýchnuť. Za najlacnejší z nich nemusíte nič zaplatiť. V ponuke je množstvo televízorov, chladničiek, práčok, monitorov, mobilných zariadení a nositeľnej elektroniky. viac »


Sexuálne neúspechy v zimnom období: Takto chlad škodí potencii!

Sexuálne neúspechy v zimnom

09.12.2019 08:00

Fyzická reakcia na chlad môže spôsobiť aj fenomén “winter penis”. Prečo počasie vplýva na potenciu a ako dosiahnuť jej zlepšenie? viac »


Deti z kenskej dedinky ďakujú Slovákom za mikulášsky darček, ktorý im zmení život

Deti z kenskej dedinky

07.12.2019 15:00

KIPKAREN, KEŇA. Chudobné deti v dedinke Kipkaren v Keni dostali od Slovákov jedinečný darček – jedlo v škole počas celého školského roka. Jedlo im umožní chodiť do školy. viac »


Muž schudol 29 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Muž schudol 29 kíl
Foto

06.12.2019 18:00

„Každé ráno sa postavím na váhu a vidím, že kilá naďalej ubúdajú! Som z toho taký nadšený! Chcel by som, aby to zažil každý!“ – hovorí Roman. Prečítajte si rozhovor s Romanom, zistite, kde sa dá otestovať vaša schopnosť schudnúť, a získajte konzultácie s výživovým poradcom úplne zdarma! viac »


Vyhrajte stretnutie s hviezdou série Moje povstanie 2 a ďalšie ceny!

Moje povstanie

06.12.2019 16:45

Radi v živote spoznávate nových ľudí a získavate nevšedné zážitky? viac »


Lild je lídrom v predaji Fairtradového kakaa

Lild je lídrom v

06.12.2019 12:00

V predvianočnom období disponuje certifikátom Fairtrade väčšina sezónnych produktov vlastnej značky Favorina. viac »


Aké dôležité sú stretnutia pri jedle vyskúšali známe tváre instagramu

Aké dôležité sú stretnutia
Foto

06.12.2019 09:00

Hektická doba a množstvo povinností nás uberajú o chvíle s blízkymi a často s nimi netrávime toľko času, koľko by sme chceli. Aj preto sa často uchyľujeme k sociálnym sieťam či strohým sms správam. Značka Somat v rámci svojej kampane #Enjoytogether pripravila zážitkový večer pre slovenských influencerov, aby pripomenula dôležitosť užívania si spoločných ... viac »


Čo majú spoločné francúzsky politik a slovenské brandy?

Martignac
Foto

06.12.2019 08:00

Znie to možno neuveriteľne, ale jeden francúzsky politik má naozaj niečo spoločné so slovenským brandy. Napriek tomu, že ho nikdy neochutnal. viac »


Najčítanejšie články