Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 21. apríl 2019. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Dobre vedieť

Šokujúce: Vlado schudol 37 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Foto
18.04.2019 18:00

Jeden z najneuveriteľnejších výsledkov v roku 2019: Vlado sa zbavil 37 kilogramov nadváhy a je pripravený inšpirovať ostatných na ceste za vysnívanou zmenou. V rozhovore sa dočítate, čo všetko musel urobiť preto, aby dosiahol postavu svojich snov! viac »

Ohúril aj dojal: Pozvanie tohto hosťa Adela rozhodne nemôže ľutovať

Ohúril aj dojal: Pozvanie
FotoVideo

18.04.2019 17:00

Najlepší diel, aký si pamätajú? Husľový virtuóz Filip Jančík prijal v uplynulý pondelok pozvanie Adely Vinczeovej do talkšou Trochu inak. Podľa reakcií divákov v sále, ktorí mladého hudobníka odmenili standing ovation, sa dá povedať, že boli z Jančíka nadšení. viac »


K Veľkej noci patrí dobrá údená šunka aj klobásky: Kde kúpite kvalitné slovenské mäso na sviatky?

K Veľkej noci patrí
Foto

18.04.2019 16:00

Ak hľadáte poctivé slovenské mäso, povieme vám, kde ho v Bratislave nájdete. viac »


Predajcovia jazdeniek rozširujú ponuku aj personálne obsadenie, vlani ľudia využili dni voľna na masívne nákupy

Predajcovia jazdeniek rozširujú ponuku

18.04.2019 15:00

Tohtoročné priaznivé počasie motivuje ľudí k výmene svojich automobilov a bazáre hlásia výrazné navýšenie návštevnosti v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi. Už vlani sa aj napriek predajným obmedzeniam počas sviatkov a menšiemu počtu otvorených dní predalo v sieti AAA AUTO počas Veľkej noci o desiatky vozidiel viac ako v roku 2017. AAA AUTO preto na ... viac »


Známy rum vyzýva, aby ho ľudia nepili

Známy rum vyzýva, aby
Video

18.04.2019 13:00

Veľká noc patrí každoročne k obdobiam s najvyšším rizikom výskytu podgurážených vodičov. Práve na toto sa vo svojej novej kampani rozhodla upozorniť značka Captain Morgan. viac »


Chystá sa slovenská bondovka s Jozefom Vajdom? Prvý trailer vyzerá ako z Hollywoodu! (VIDEO)

Chystá sa slovenská bondovka
FotoVideo

18.04.2019 12:00

Novinka Anténa: Nová éra je inšpirovaná skutočnými udalosťami a mali by sme si ju pozrieť už toto leto. Nakrúcalo sa aj na bratislavskom Kamzíku. viac »


Čerpacie stanice OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV na

18.04.2019 11:00

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.Aj cez Veľkú noc, Sviatok práce a v Deň víťazstva nad fašizmom sa okrem kvalitného paliva môžu zákazníci na čerpacích staniciach zásobiť i bežným sortimentom a využiť množstvo služieb. viac »


Zabezpečte svoju rodinu pre prípad výpadku príjmu: Poradíme vám, ako na to

Zabezpečte svoju rodinu pre

18.04.2019 10:00

Na Slovensku priemerne každý deň zažije mŕtvicu človek mladší ako 45 rokov a každých 16 minút u nás pribudne jeden pacient s rakovinou. Zároveň sa čoraz častejšie stretávame s prípadmi ľudí, ktorých počas života postihne viacero závažných ochorení. viac »


Tu sa určite nájdete aj vy - ako si pomáhame, keď sa prejeme?

Tu sa určite nájdete

18.04.2019 09:00

Počas sviatkov sa prejedá viac ako polovica dospelých na Slovensku. viac »


Šokujúce: Vlado schudol 37 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Šokujúce: Vlado schudol 37
Foto

18.04.2019 08:00

Jeden z najneuveriteľnejších výsledkov v roku 2019: Vlado sa zbavil 37 kilogramov nadváhy a je pripravený inšpirovať ostatných na ceste za vysnívanou zmenou. V rozhovore sa dočítate, čo všetko musel urobiť preto, aby dosiahol postavu svojich snov! viac »


BILLA: Kampaň diskontnej siete Lidl je zavádzajúca

BILLA: Kampaň diskontnej siete

17.04.2019 13:00

Spoločnosť BILLA, s.r.o. považuje aktuálnu kampaň diskontnej siete Lidl, ktorá porovnáva svoje aktuálne akciové ceny s bežnými cenami siete predajní Billa, za neetickú a zavádzajúcu. BILLA tiež odmieta argument Lidla, ktorý ako dôvod svojej kampane uvádza tohtoročnú kampaň BILLA na podporu jej privátnej značky Clever. viac »


BRIMO párty stany - tvoríme pre Vás nezabudnuteľné okamihy

BRIMO párty stany -
Foto

17.04.2019 11:00

Spoločnosť BRIMO sme založili pred piatmi rokmi a sme výrobca prémiových stanov. Našim klientom ponúkame viac ako je štandard na trhu. Dlhoročnými skúsenosťami a prepracovanými technológiami sme docielili bezkonkurenčnú kvalitu našich produktov. Keďže je našim cieľom spokojný zákazník, ku každému pristupujeme individuálne a zároveň kreatívne. viac »


Šedý zákal je tichý zlodej zraku: Odhaľte jeho príznaky včas

Šedý zákal je tichý

17.04.2019 10:00

Šedá je in v móde, nie však v oftalmológii. Šedý zákal prichádza spolu s vekom, no nie je ničím výnimočným, keď postihne aj mladých ľudí. A ak nie je liečený, môže viesť až k slepote. Odhaľte príznaky tohto ochorenia a pozerajte sa na svet jasnými očami. viac »


Slovenka v Libanone: Pomáhame deťom na úteku vrátiť sa do školy

Slovenka v Libanone: Pomáhame
Foto

17.04.2019 08:00

„Každý tretí človek v Libanone je človek na úteku. Deti zo Sýrie nie sú prijímané do libanonských škôl, pretože počas vojny nemohli chodiť do školy a veľa toho zameškali,“ vysvetľuje Michaela Guldanová z neziskovej organizácie Človek v ohrození. Pomáha im ako manažérka vzdelávacích projektov za pomoci miestnych učiteľov a dobrovoľníkov. Hoci sa humanitárnej ... viac »


PRIESKUM: Chceme kupovať čerstvé a kvalitné vajcia zo Slovenska

PRIESKUM: Chceme kupovať čerstvé
Foto

16.04.2019 12:00

Tri štvrtiny Slovákov tvrdia, že počas sviatkov nakupujú vajcia vo väčšej miere ako v iných obdobiach. Množstvo tradičných sviatočných pokrmov, ako sú napríklad počas Veľkej noci zemiakové šaláty a obložené chlebíky, si bez vajec nevieme ani predstaviť. Veľký dôraz pritom kladieme popri kvalite a čerstvosti vajec na slovenský pôvod. V reprezentatívnom ... viac »


Agrorezorty nášho regiónu podporujú vyššiu produkciu biopaliva a ich väčší podiel primiešavania

Agrorezorty nášho regiónu podporujú

16.04.2019 11:00

Dňa 15. 4. 2019 počas rokovania Rady EÚ pre poľnohospodárstvo a rybolov (AGRIFISH) v Luxemburgu bola z iniciatívy rezortu ministerky Gabriely Matečnej podpísaná spoločná deklarácia ministrov agrorezortov z Českej republiky, Poľska a Slovenskej republiky. Svojim gestom sa ministri prihlásili k pripravenosti podieľať sa na zavádzaní vyššieho podielu obnoviteľných ... viac »


V Kauflande odteraz nájdete 100% slovenské bravčové mäso. Čo to presne znamená?

V Kauflande odteraz nájdete
Foto

16.04.2019 10:00

Spoločnosť Kaufland zaradila do svojej ponuky 100% slovenské bravčové mäso. Ide o mäso zo zvierat, ktorých pôvod, chov, spracovanie a distribúcia spadajú výhradne na územie Slovenska. Týmto krokom spoločnosť pokračuje v rozširovaní ponuky mäsa od slovenských producentov. viac »


Čo majú spoločné Polemic a Inekafe? Dodo, Bejzo a Miky boli ONLINE! Prečítajte si odpovede

Čo majú spoločné Polemic

16.04.2019 09:50

Speváci zo skupiny Polemic, Bejzo a Miky, vám spolu s bubeníkom Dodom z Inekafe priblížia kam sa chystajú na svoj prvý openair v tomto roku a v čom je akcia výnimočná. Chystajú však aj rôzne novinky, na ktoré sa vás budú snažiť upozorniť v online rozhovore. Prečítajte si ich odpovede o hudbe, súkromí aj plánoch. viac »


Módni návrhári z Trenčianskej univerzity opäť hviezdili v zahraničí

Vernisáž Čaro textilu vo
Foto

16.04.2019 08:00

Na módnej prehliadke vo Varšave predstavili mladí slovenskí módni návrhári z Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne svoje výtvory. Fakulta priemyselných technológií je jednou z mála vzdelávacích inštitúcií, ktorá pripravuje odborníkov v študijnom programe textilná technológia a návrhárstvo. viac »


Kaufland pripravil dva týždne vybraných regionálnych výrobkov po celom Slovensku

Kaufland pripravil dva týždne

15.04.2019 13:00

V týždňoch od 4. do 17. apríla budú vybrané regionálne výrobky od slovenských výrobcov dostupné vo všetkých predajniach Kaufland. Reťazec ponúka lokálne slovenské výrobky vo svojom sortimente už dlhšie, zastúpené sú však iba na predajniach v regióne svojho pôvodu. viac »


Investujte do seba a neobmedzujte sa

Investujte do seba a

15.04.2019 12:00

„Ako mladá baba rada míňam peniaze a investujem do seba. Dlho som nevedela hospodáriť so svojou výplatou. Naša generácia je naučená dopriať si okamžite všetko, po čom túži. Takisto aj všetky moje peniaze išli na dovolenky, párty, výlety, šport, kabelky, nové tenisky a oblečenie rôzneho druhu. Kúpila som si bez váhania všetko, čo sa mi páčilo a po čom ... viac »


Najčítanejšie články