c Dobre vedieť | Topky.sk
Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Dobre vedieť

Ste slabinou vo vašom vzťahu vy alebo vaša polovička? TENTO TEST vám to odhalí!

pred hodinou

Väčšina manželstiev, ktoré si povedia „JE KONIEC“, tak urobí podľa štatistík najčastejšie po 15-tich rokoch spoločného života. Dostatočný čas na to, aby ste už dobre poznali svojho partnera či partnerku. Prečo teda tieto zväzky končia rozvodom či rozchodom? Kto je alebo čo je tým skutočným slabým miestom?! Tento test Vám odhalí, ako je to vo vašom vzťahu! viac »

Celebrity riešia to isté, čo vy. Neveríte?

Celebrity riešia to isté,

pred 3 hodinami

Myšlienky sociálneho hnutia body positivity už presakujú odvšadiaľ – z reklám, módy aj z upútaviek na salónne ošetrenia či kozmetiku. Väčšina ľudí aj tak neprestáva snívať sen o dokonalej postave a bezchybnej pokožke. Realita je však realita a ani virálny Tik – Tok filter Bold Glamour na nej nič nezmení. viac »


Veľký festivalový comeback MADE II MATE. Slovenská legenda vystúpi na WE LOVE MUSIC!

Veľký festivalový comeback MADE
Foto

pred 7 hodinami

Slovenská legendárna funková skupina MADE 2 MATE sa predstaví po dlhých rokoch čakania na vystúpení na festivaloom pódiu. V bratislavskej Petržalke v rámci prvého dňa festivalu WE LOVE MUSIC z pozície headlinera poteší celú generáciu ľudí, ktorí na prelome tisícroči vyrastali na jej hitoch Sexy Lady, Do You Love Me, Caroousel Life, Dream On či hlavne... viac »


Mamičky poistené v Dôvere: Od júna na vás čaká veľká zmena!

Mamičky poistené v Dôvere:
Foto

pred 8 hodinami

Iba preukaz poistenca Dôvery bude stačiť nastávajúcim mamičkám na to, aby priviedli svoje dieťatko na svet v komforte najmodernejšej nemocnice na Slovensku. Mamičky v očakávaní by si mali v kalendári označiť druhú polovicu mája – práve vtedy začne Nemocnica Bory objednávať tehotné pacientky do poradne. viac »


Hlasujte za najkrajšiu obnovenú pamiatku a užite si pobyt v kaštieli

Martineum – Meštiansky dom
FotoVideo

20.03.2023 12:00

Najväčší súboj obnovených historických skvostov naplno odštartoval. viac »


Toto je HOT - vraví rapper Kinny Zimmer

Toto je HOT -
Foto

20.03.2023 11:00

Už to cítite? Ožívate? Keď to máte rovnako a neviete sa dočkať jarných prechádzok, behov a ležérnych športových outfitov, ktoré nebude treba maskovať pod vetrovkami, chce to už len nové tenisky! viac »


Úrazy sa deťom nevyhýbajú: Tieto sú najčastejšie

Úrazy sa deťom nevyhýbajú:
Foto

20.03.2023 09:00

So zlomeninami, vyvrtnutiami a odreninami sa stretnú rodičia detí každého veku. viac »


Legendárny muzikál Na skle maľované sa opäť vracia. Pozor, limitovaný počet jarných predstavení!

Legendárny muzikál Na skle
Foto

17.03.2023 18:30

Muzikál bude mať po nútenej „korona“ pauze limitovanú sériu predstavení v novom a atraktívnom priestore STARS auditoria od 18. mája 2023. Režisér Ján Ďurovčík netajil svoju radosť: „Som rád, že ideme opäť hrať. Na skle maľované už hráme 18 rokov a máme za sebou viac ako 500 repríz. Ľudia ho chcú stále vidieť. To mňa, ako každého umelca a tvorcu, vždy poteší.“ viac »


Potvrdené: Táto firma nerobí rozdiely

Potvrdené: Táto firma nerobí
Foto

17.03.2023 17:00

V porovnaní s mužmi dostávajú slovenské ženy ročne zaplatené toľko, akoby pracovali len 10 z 12 mesiacov. viac »


Nákupmi v BILLA ušetríte na čerpacích staniciach OMV

Nákupmi v BILLA ušetríte
Foto

17.03.2023 15:00

Spoločnosť BILLA pripravila pre svojich zákazníkov novú odmeňovaciu kampaň, vďaka ktorej môžu lacnejšie natankovať a umyť svoje vozidlo v sieti čerpacích staníc OMV. Akcia je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí v predajniach BILLA nakúpia produkty v hodnote vyššej ako 25 eur. viac »


Keby som mohla, plačem celý život. Prezradila Norma zo Skrytej vášne, energická herečka, koučka a mama troch detí

Lucia Hurajová
Video

16.03.2023 10:17

BRATISLAVA - Ani jej sa nevyhli ťažké životné situácie. Dva rozvody a tri malé deti. Zároveň však berie pády na dno pozitívne. Človek sa môže podľa nej aspoň odraziť. Napriek tomu srší pozitívnou energiou a nabije aj vás. V Topky podcaste prezradila herečka Lucia Hurajová aj to ako vie byť každý deň niekým iným. viac »


Úspora energie vďaka tieniacej technike: vyberajte starostlivo a ušetríte

Ušetrite za energie vďaka
Foto

16.03.2023 10:00

V dobe nepredvídateľných a vysokých cien energií je kvalitná tieniaca technika vhodnou investíciou do domu či bytu. Hliníkové predokenné rolety alebo žalúzie dokážu ušetriť desiatky eur ročne za kúrenie aj klimatizáciu. Navyše so sebou nesú množstvo ďalších výhod v podobe zaistenia väčšieho súkromia a napríklad aj zníženia hluku. viac »


PRÍBEH: Inštruktorka Katka sa kvôli vzácnemu ochoreniu vzdala možnosti mať vlastné deti

PRÍBEH: Inštruktorka Katka sa

16.03.2023 09:00

Narodila sa s dedičnou chorobou fenylketonúria, stala sa športovou inštruktorkou a motivuje ostatných, aby s touto chorobou bojovali. viac »


Neplánujeme dopredu, žijeme pre prítomný okamih

Neplánujeme dopredu, žijeme pre
Foto

16.03.2023 08:00

Oliverko sa narodil s problémami s dýchaním a s celkovou svalovou slabosťou. Jeho diagnóza dodnes nie je určená. Vďaka Plamienku si ho však rodičia mohli vziať z nemocnice domov. Plamienok im pomohol v prvom náročnom období a neskôr Oliverka mohli dokonca prepustiť zo starostlivosti, lebo sa jeho stav stabilizoval. viac »


Slovákov čaká dlhší život a s ním aj viac rokov na dôchodku. Zvládneme to finančne?

Slovákov čaká dlhší život
Foto

15.03.2023 17:00

Priemerný vek, ktorého sa ľudia na Slovensku dožívajú, sa predlžuje. Spoločnosť NN Slovensko sa zapojila do medzinárodného prieskumu zameraného práve na tému dlhovekosti a prípravy na dlhší život. Ako sú Slováci pripravení na dlhší život? A zvládnu prežiť dôchodok na vlastných nohách? viac »


Pomôžte chrániť vzácne zvieratá v ZOO Bratislava

Pomôžte chrániť vzácne zvieratá

15.03.2023 16:00

Radi by ste pomohli tam, kde to má naozaj zmysel? ZOO Bratislava chová množstvo vzácnych, ale aj ohrozených zvierat, ktorých záchrana je pre zachovanie rozmanitosti na zemi obzvlášť dôležitá. Zoo sa ľuďom spája so skvelými zážitkami v unikátnom svete. Ten môže meniť k lepšiemu ktokoľvek z nás. Azda niet jednoduchšej cesty ako sú 2 % z dane, ale zďaleka nie je jediná. viac »


Vďaka renovácii domu v budúcnosti ušetríte energie aj peniaze: Najlepšie je začať na jar

Vďaka rekonštrukcii domu v

15.03.2023 15:00

Stále viac ľudí sa spolieha na rekonštrukciu existujúceho bývania ako na spôsob, ako v budúcnosti ušetriť. Existuje totiž množstvo možností, ktoré pomôžu výdavky na energie znížiť – od nových okien a dverí až po vonkajšie žalúzie a garážové vráta. Na jar majú navyše ľudia možnosť obstarať nový plášť domu za zvýhodnené ceny. viac »


Stavbárske trendy: Úspora peňazí ruka v ruke s udržateľnosťou

Stavbárske trendy: Úspora peňazí
Foto

15.03.2023 10:00

Ceny energií v ostatnom období dosahovali strop a z rodinných i firemných rozpočtov ukrajovali čoraz viac prostriedkov. Práve to mnohých prinútilo hľadať riešenia, vďaka ktorým by bolo možné ušetriť. To má logicky vplyv aj na trendy v oblasti stavebníctva. Zďaleka už nejde len o zatepľovanie domov a bytov; do popredia sa dostávajú aj solárne panely... viac »


Vedeli by ste predniesť príhovor bez slov? Anna Polívková je v tom naozaj VÝNIMOČNÁ v predstavení Proslov

Vedeli by ste predniesť
Foto

15.03.2023 09:00

Jedinečné predstavenie brnenského divadla Bolka Polívku - pohybový one woman stand-up ,,PROSLOV“ má premiéru na Slovensku 18.04.2023 v DK Pezinok. Dá sa predniesť predslov bez slov? Keď ide o takú nadanú herečku ako Anna Polívková, nielen, že je to možné, ale je to aj nesmierne pútavé! Inscenácia, v ktorej objavíme čaro zábavy a pohybu. viac »


Čaká vás stavba domu? Murujte s materiálom cenovo dostupným a kvalitným zároveň

Čaká vás stavba domu?
FotoVideo

15.03.2023 08:00

Rozhodovanie, z čoho stavať, býva jedným z najzložitejších. Jeden poslúchne radu suseda, ďalší sa nechá presvedčiť obchodníkom. Pritom materiál, ktorý na hrubú stavbu použijete, má na kvalitu a vlastnosti vášho domu zásadný vplyv. PORFIX patrí k tým, ktorí vás podržia pred stavbou, počas nej aj dlho po nej viac »


Viete čo má spoločné legendárny Guinness a Deň svätého Patrika?

Viete čo má spoločné

14.03.2023 16:00

Tradičný írsky sviatok, Deň svätého Patrika, oslavuje každý rok 17. marca viac ako miliarda ľudí na celom svete. Vedeli ste, že napríklad v New Yorku, kde je veľká írska komunita, sa organizujú každý rok veľkolepé prehliadky plné ľudí so zeleno pomaľovanými tvárami? Typickým znakom tohto dňa je totiž zelená farba a ďatelina. Svätý Patrik, ako kazateľ... viac »


Najčítanejšie články