Dobre vedieť | Topky.sk
Sobota, 21. máj 2022. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána, Rita.

Dobre vedieť

Kto nás podrží aj v náročných časoch? Prieskumy hovoria jasnou rečou!

pred 17 hodinami

Zo všetkých strán počúvame o vysokej kvalite a pritom výhodnej cene. Obzvlášť v súčasných náročných časoch mnohí tvrdia, že ich ceny sú tie najlepšie a kvalita špičková. Ako sa zorientovať v spleti rôznych sloganov? Jednoducho, stačí sa spýtať tých najpovolanejších – zákazníkov. A tí sa vyjadrili jednoznačne: symbolom najvyššej kvality a zároveň najlepšieho... viac »

Festival (nielen) pre milovníkov whisky opäť v Bratislave

Festival (nielen) pre milovníkov
Foto

pred 18 hodinami

Ste zarytým milovníkom whisky alebo ste whisky ešte nikdy neochutnali? Zavítajte začiatkom júna na šiesty ročník úspešného a prestížneho Whisky Fest Bratislava a spoznajte, čo je to dobrá whisky. viac »


Keď sa muži nehanbia hovoriť o pocitoch zo seba

Keď sa muži nehanbia

pred 19 hodinami

Krása sa neskrýva len na stránkach s módnymi editoriálmi alebo v reklame na kozmetiku. Krása chodí po uliciach, trčí v zápchach, nakupuje, teší sa na víkend. Krása je v každej a každom z nás, vychádza z vnútornej spokojnosti a je univerzálna. Nelíši sa vekom, farbou, ani pohlavím. O ženskej kráse sa hovorí veľa a vlastne neustále. Ako ale svoju krásu... viac »


Spoznávanie Regiónu Vysokých Tatier začína v Poprade!

Spoznávanie Regiónu Vysokých Tatier
Foto

včera o 17:00

Poprad nie je len kľúčovou dopravnou križovatkou na ceste za vrcholovými zážitkami v Tatrách, ale tiež mesto, v ktorom sa oplatí stráviť niekoľko dní! viac »


Garmin predstavil cykloradar Varia RCT715 s bezpečnostnou kamerou

Garmin predstavil cykloradar Varia
Foto

včera o 14:00

Garmin prichádza s novým prírastkom do rodiny produktov zameraných na bezpečnosť cyklistov na cestách, Varia. viac »


Prečo je bioklimatická pergola jasnou voľbou? Vydrží desiatky rokov a vytvorí jedinečné miesto na relax

Prečo investovať do bioklimatickej

včera o 09:00

Túžite si predĺžiť leto a využiť posedenie na záhrade na maximum? Bioklimatická pergola je výborným riešením pre každého, kto si chce dopriať veľa krásnych dní na čerstvom vzduchu, a to nielen v lete. Pergola vám pomôže rozšíriť obytný priestor domu a navyše vás perfektne ochráni pred slnkom, vetrom aj pohľadmi susedov. viac »


Na Tyršovo námestie mieri 244 koní z celého sveta! Organizátori Danube Equestrian Festival očakávajú až 30 000 ľudí

Na Tyršovo námestie mieri
Foto

18.05.2022 16:00

Na Tyršovom nábreží vrcholia prípravy areálu na Danube Equestrian Festival Bratislava 2022, ktorý začne už zajtra (19.5.) ráno a trvať bude celý víkend. Organizátori dnes v priestoroch jazdeckej arény usporiadali tlačovú konferenciu, aby nám predstavili posledné novinky ohľadom podujatia. Najväčším lákadlom sú určite prestížne parkúrové preteky CSIO... viac »


Sprievodca ročným vyúčtovaním spotreby tepla a vody. Čo by ste mali vedieť?

Sprievodca ročným vyúčtovaním spotreby

18.05.2022 13:00

Koľko sme v minulom roku prekúrili a spotrebovali teplej a studenej vody? Nastáva doba, kedy domácnosti dostanú ročné vyúčtovanie. Na prvý pohľad nemusí byť ľahké sa v ňom orientovať. Aké informácie nám pomôžu? viac »


Legenda slovenského folklóru SĽUK a kapela Čechomor na jednom pódiu v Trnave!

SĽUK
Foto

18.05.2022 11:00

Vo štvrtok 16.6.2022 zavítajú na Trnavský amfiteáter dve úžasné hudobné zoskupenia. V trojhodinovom koncerte si na jednom pódiu zahrajú, zatancujú a zaspievajú česká folk - rocková kapela Čechomor a Slovenský ľudový umelecký kolektív SĽUK. viac »


Vypočujte si hudbu k najväčším filmovým trhákom pod šírim nebom

Vypočujte si hudbu k

18.05.2022 10:00

V nedeľu, 19.6.2022 zavíta na Pezinský amfiteáter 70 členný Pražský filmový orchester. Toto hudobné teleso, zložené z profesionálnych hudobníkov na čele s dirigentom Jiřím Koryntom, prevádza hudbu zo strieborného plátna na koncertné pódium. viac »


Výživová poradkyňa radí, ako zlepšiť svoj životný štýl: Šesť krokov, ktoré by ste mali dodržať

Výživová poradkyňa radí, ako

18.05.2022 10:00

BRATISLAVA - Práca niekedy cez deň človeka pohltí, ale nemali by ste jej obetovať iné dôležité veci. Napríklad svoj stravovací režim. Prinášame vám tipy od výživovej poradkyne, ako jednoducho zlepšiť váš životný štýl. viac »


Chcete zlepšiť svoje stravovanie? Pomôcť môže nutričné vzdelávanie

Chcete zlepšiť svoje stravovanie?
Foto

18.05.2022 09:00

Mnoho ľudí každý deň zápasí s výberom vhodných potravín. Práve v dôsledku nevyváženej stravy nás často trápia zdravotné problémy. Aby sme zlepšili svoj jedálniček, je potrebné zvýšiť si nutričnú gramotnosť. viac »


Empatický lekár, ktorý na vás má čas: Slovenská utópia?

Empatický lekár, ktorý na
Foto

17.05.2022 11:00

5 rokov! Až toľko času premrháme v priebehu života čakaním. Obzvlášť v čakárni u lekára je ubíjajúce dívať sa na hodinky a zavreté dvere ambulancie. Pocit bezmocnosti pokračuje, keď sa na nás oborí nevrlá sestra, lekár ani nezdvihne oči od monitora za tých 5 minút, ktoré nám venuje a prípadné otázky zodpovie jedine Google... Zaslúžite si dôstojnejší prístup. viac »


Milovníci slovenských korenín majú šancu vyhrať. Mladá rodinka si prilepšila až o 1 000 eur!

Milovníci slovenských korenín majú

17.05.2022 09:00

Až do 5. júna majú Slováci možnosť získať 1000 eur. Po slovenských mestách a obciach sa totiž dovtedy bude pohybovať Mňäm! hliadkä a kontrolovať poštové schránky, zásoby korenín a profilové fotky na Facebooku. O čo ide? viac »


Skalica oslávi vychýrený trdelník už tento víkend! Zábava pre celú rodinu

Skalica oslávi vychýrený trdelník
Foto

17.05.2022 08:00

Mesto Skalica si pripravilo jednodňový festival tradičnej hudby, folklóru a najmä bohatého sprievodného programu. Trdlofest možno chápať ako oslavu Skalického trdelníka, pričom pred zrakmi návštevníkov sa táto delikatesa pripravuje na pahrebe.  viac »


Viete, čo rastie na Tyršovom nábreží? Navozia tam 1300 ton piesku a TOTO podujatie bude ZDARMA pre verejnosť!

Viete, čo rastie na

16.05.2022 15:00

Už tento víkend sa bratislavské Tyršovo nábrežie premení na jazdeckú arénu. Vo štvrtok sa začína prestížny DANUBE Equestrian Festival Bratislava 2022, ktorého súčasťou budú svetové preteky v parkúrovom jazdení CSIO 3* Longines EEF series. Najlepšou správou je, že celé podujatie bude pre verejnosť úplne zadarmo. Festival bude trvať až do nedele a nebude... viac »


Bojovník Jiří Procházka sa stal novou tvárou brokerskej spoločnosti XTB

Bojovník Jiří Procházka sa

16.05.2022 13:00

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB. Nová kampaň popredného svetového brokera sa zameria na budovanie povedomia o investíciách medzi Čechmi a na podporu rastu jeho klientskej základne. viac »


Hľadáte kvalitné diamantové šperky? Nákup na Ardiama.sk vás nesklame

Hľadáte kvalitné diamantové šperky?

16.05.2022 11:00

Nájsť kvalitné zlaté a diamantové šperky je v dnešnej dobe hotové umenie. Ešteže existujú na slovenskom trhu aj spoločnosti, ktorým záleží na spokojnosti svojich zákazníkov. Z toho dôvodu k nim pristupujú jednotlivo a snažia sa vyhovieť všetkým požiadavkám. Jednou z takýchto firiem je aj zlatníctvo Ardiama. viac »


Orientujete sa v hokejových prvenstvách? Viete, ako je s nimi spojená foodpanda?

Orientujete sa v hokejových
Foto

13.05.2022 16:00

Slovensko opäť začína žiť hokejovým šampionátom a my nedúfame v nič iné ako v prvenstvo. Veď jeho chuť už poznáme... Kým sa však tohtoročné majstrovstvá dostanú do finále, prečítajte si aj o iných prvenstvách, ktoré sa s týmto – u nás obľúbeným – športom spájajú. Viete napríklad, kedy sa odohral prvý hokejový zápas, alebo kedy u nás vznikol prvý hokejový... viac »


Čaká ťa o chvíľu maturita? Unikátny podcast pomáha tisícom študentov, pridaj sa k nim a nauč sa za pár minút!

Čaká ťa o chvíľu
Video

13.05.2022 15:00

Maturity sa rýchlo blížia. Ani sa nenazdáš a už sedíš pred komisiou aj s vybratou otázkou. Úplne rozumieme tomu, že ústna maturita dokáže zamávať aj tým najviac sebavedomým študentom, veď sme si tým sami prešli. Máme však pre teba riešenie, ako sa na ňu pripravíš bez toho, aby si sa musel hodiny drviť poznámky a čítať povinnú literatúru. viac »


Na Slovensku vznikla Detská dopravná nadácia, ktorá bude pomáhať sirotám po obetiach dopravných nehôd

Na Slovensku vznikla Detská

13.05.2022 13:00

Nadácia bude pomáhať a podporovať deti, ktoré v dôsledku dopravnej nehody prišli o jedného alebo oboch rodičov. V Českej republike už prispela čiastkou takmer 600 000 eur viac »


Najčítanejšie články