Dobre vedieť | Topky.sk

°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Dobre vedieť

Bitcoin už stojí toľko čo nové auto. Kam sa až dostane jeho cena?

pred hodinou

Fascinuje vás investovanie do kryptomien a plánujete do nich investovať peniaze? To, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako pomerne jednoduchá záležitosť, má v skutočnosti rôzne úskalia. Čo čaká Bitcoin v tomto roku ako investovať do Bitcoinu a na čo si dávať pozor? viac »

Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA. Značka aj napriek pandémii trhala rekordy

Najobľúbenejšie auto Slovákov je

pred 19 hodinami

Česká automobilka ŠKODA na Slovensku láme rekordy. Aj napriek prebiehajúcej pandémii koronavírusu a 39-dňovej odstávke výroby v materskom závode v Česku dosiahla značka ŠKODA na Slovensku najvyšší trhový podiel za poslednú dekádu. S výsledkom 22,4 % sa zaradila medzi európske unikáty v auto-moto segmente, čo znamená, že každé piate predané auto nieslo ... viac »


Keď to v posteli nefunguje: Čo robiť, keď vám chýba chuť a energia na sex

Keď to v posteli

pred 22 hodinami

BRATISLAVA - U mužov za príznaky nízkeho libida a nedostatok energie môže klesanie hormónu testosterónu, ktorého vplyv je viditeľný predovšetkým v puberte, avšak jeho úloha je dôležitá po celý život. Ovplyvňuje energiu a vitalitu každého muža, čo môže byť značne viditeľné nielen pri každej športovej aktivite, ale aj v každodennom živote. viac »


Neuveriteľná scéna ako zo sci-fi filmu! S bankárom sa stretnete cez video

Neuveriteľná scéna ako zo
Foto

včera o 10:00

BRATISLAVA – To, čo by sa pred rokom udialo asi iba vo filme je dnes realitou! Namiesto návštevy banky sedíte doma na gauči v obývačke a čakáte na plánovaný videohovor so svojim osobným bankárom. Obrazovka počítača sa náhle rozžiari a o chvíľu už riešite, ako si čo najlepšie nastaviť rodinné financie. viac »


PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu. Využite akčný výpredaj!

PLANEO Elektro funguje aj
Foto

včera o 09:00

V najrozšírenejšej sieti elektropredajní na Slovensku môžete stále pohodlne nakupovať a tovar mať doma ešte dnes. Teraz dokonca lacnejšie, než inokedy. viac »


Chirana T.Injecta: Štát by mal objednať vakcinačné komponenty čo najskôr, iné štáty Európy už začali

Chirana T.Injecta: Štát by

15.01.2021 15:00

STARÁ TURÁ – Chirana T.Injecta ročne vyrobí 250 miliónov kusov injekčných striekačiek a schopná plne uspokojiť prípadnú masívnu objednávku Slovenska v súvislosti s očkovaním proti COVID-19. Firma už v lete minulého roku upozornila, že príchod vakcíny proti COVID-19 bude začiatkom najmasívnejšieho očkovania v dejinách Európy. Podľa stanoviska spoločnosti ... viac »


FOKUS očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Česko v segmente dioptrických skiel

FOKUS očná optika sa
Foto

15.01.2021 12:00

Spojenie siete FOKUS očná optika z portfólia MiddleCap Group so značkou Nikon je jedným z najväčších úspechov, ktoré rok 2020 firme priniesol. viac »


Nalaďte váš satelit na DIGI a objavte DIGI televíznu ponuku

Nalaďte váš satelit na

14.01.2021 15:00

DIGI v novom roku ponúka zákazníkom možnosť, ako využiť ich existujúci satelit a objaviť DIGI ponuku: televíziu bez viazanosti, bohatú programovú ponuku pre celú rodinu vrátane 14 športových či 11 detských programov a dlhodobo nezmenenú cenu už od 9,60 € mesačne. Výhodou je, že zákazník môže využiť svoj starý satelit a nemusí volať technika či platiť ... viac »


Chcete za rovnakú cenu oveľa viac? Ľahká pomoc, choďte do Lidla

Chcete za rovnakú cenu

14.01.2021 12:00

Za cenu jedného značkového produktu získate v Lidli kvalitný výrobok našich vlastných značiek a môžete si dopriať aj ďalšie. viac »


Nejedením po šiestej neschudnete! Naučte sa radšej jesť vyvážene

Nejedením po šiestej neschudnete!
Foto

14.01.2021 08:00

Každá potravina má svoju energetickú hodnotu. Netreba sa jej však báť – stačí, keď ju udržíte v rovnováhe s denným výdajom. Jednoducho povedané, z jednej pizze nepriberiete, rovnako, ako vás nezoštíhli jednorazová večera v podobe šalátu. viac »


Káva, akú ste ešte nepili: Slováci vymysleli jedinečné kapsule, získali svetové ocenenie

Káva, akú ste ešte

13.01.2021 18:00

BRATISLAVA - Zlate Zrnko je remeselná slovenská pražiareň kávy, ktorá zbiera za svoje kávy na espresso a filter svetové ocenenia. Tento rok však prekvapila, keď získala ocenenie na prestížnej gastronomickej súťaži v Londýne aj ich novo-vyvinutá kompostovatelná kapsula pre kávovary nespresso. viac »


Cestovný ruch nezvyšuje čísla nakazených

Cestovný ruch nezvyšuje čísla
Foto

13.01.2021 15:00

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Cestovný ruch volá na poplach. Od januára covid opäť zastavil prevádzky cestovného ruchu a postavil ich neoprávnene na samý okraj spoločenského záujmu. Prieskum na reprezentatívnej vzorke hostí realizovaný v slovenských horách pritom potvrdil, že nákaza sa počas sviatočných pobytov prejavila len u 0,27% všetkých ubytovaných hostí ... viac »


Nový rok - k zdraviu krok!

Nový rok - k

13.01.2021 08:00

Ešte váhate, alebo ste už pevne rozhodnutí, že sa tento rok budete cítiť lepšie? Odštartujte svoju cestu za zdravím na mieste, kde odborníci už desaťročia dokazujú, že vedia ako na to. viac »


Kontrola originality úspešne odhaľuje podvody s vozidlami

Kontrola originality úspešne odhaľuje

12.01.2021 15:00

Automobilová kriminalita vytvára pre organizované skupiny na Slovensku výnosný zdroj financií. Škody spôsobené nezákonnou a podvodnou činnosťou s vozidlami dosahujú ročne desiatky miliónov eur. Krádeže automobilov, falšovanie dokladov, zmena identifikátorov ako VIN čísla, či výrobného štítku, omladzovanie veku vozidiel, leasingové a poisťovacie podvody, ... viac »


Akčný výpredaj v PLANEO Elektro - to sú ceny nižšie až o 60 %!

Akčný výpredaj v PLANEO
Foto

12.01.2021 11:00

Čo nepriniesol Ježiško, to teraz kúpite výhodne v PLANEO Elektro. Práve tu sa začína nový rok veľkým výpredajom. viac »


Angelini Pharma sa stáva inovatívnym lídrom v liečbe porúch centrálneho nervového systému a porúch duševného zdravia

Angelini Pharma sa stáva

11.01.2021 18:00

Dohoda o akvizícii spoločnosti Arvelle Therapeutics spoločnosťou Angelini Pharma v sume 960 miliónov amerických dolárov bola uzavretá začiatkom januára. Do roku 2022 sa vo Francúzsku, Veľkej Británii, severských krajinách a Švajčiarsku otvoria priame pobočky spoločnosti. viac »


Chceš rýchlo a účinne naberať svaly? Tento doplnok stravy ti s tým dokáže pomôcť

Chceš rýchlo a účinne

11.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Existuje nespočetné množstvo návodov na to, ako rýchlo a efektívne zhodiť kilá. Niektorí ľudia však majú úplne opačný problém – sú prirodzene štíhli a želali by si o čosi viac svalov. Zisti, ako jednoducho a účinne nabrať svalovú hmotu. viac »


Želáme Slovensku na zdravie

Želáme Slovensku na zdravie

11.01.2021 11:00

„Želáme Slovensku na zdravie“ je výzva, ktorú pripravili prevažne združenia a asociácie živej kultúry, no je otvorená aj ďalším organizáciám a jednotlivcom na Slovensku. Cieľom výzvy je dosiahnutie čo najrýchlejšieho a najplynulejšieho priebehu očkovania na Slovensku a najmä ponúknutie pomoci pri jeho realizácii. viac »


Hrozí vám vyhorenie v spálni? Tu je 5 signálov, ktoré by ste nemali ignorovať a 1 okamžité riešenie

Hrozí vám vyhorenie v

11.01.2021 09:00

Vyhorenie nemusí byť iba záležitosťou pracovného nasadenia a morálky, ale pokojne sa môže týkať aj sexuálneho života. Ako ho spoznať a čo s ním viete spraviť? viac »


Vyhrajte spolu s BILLA ročné nákupy v hodnote 3 500 eur

Vyhrajte spolu s BILLA ročné

08.01.2021 15:00

Spoločnosť BILLA odštartovala začiatok nového roka Nákupnou horúčkou. Ide o spotrebiteľskú súťaž, ktorá bude prebiehať osem týždňov, od 7. januára do 2. marca. Pre svojich zákazníkov si BILLA pripravila 2 000 skvelých cien a ročné nákupy až v hodnote 3 500 eur. Zúčastniť sa môžu všetci držitelia BILLA Bonus karty. viac »


Symbol čistoty a plodnosti

Symbol čistoty a plodnosti
Foto

08.01.2021 09:00

Je prírodným afrodiziakom, štátnym kvetom Floridy a jedným z najobľúbenejších kvetov, ktoré zdobia svadobné kytice neviest po celom svete. Vyrába sa z neho vzácny med, kvalitný čaj a chutné talianske koláče, či americký marshmallows. Kvet pomaranča je voňavý, podmanivý a tak romantický. Jeho esencia je dôležitou súčasťou parfumov a z lístkov kvetu sa ... viac »


Najčítanejšie články