Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Dobre vedieť

Unikát medzi značkami. CUPRA

Foto
pred 7 hodinami

Výkon, Technológie, Rýchlosť, Exkluzivita... CUPRA. viac »

Príďte si užiť nevšedný relaxačno-meditačný gong koncert, v pondelok 28. 10. v DK Dúbravka!

Margerita Cioffi, duo Grotta

pred 8 hodinami

Vibrácie gongov dokážu okamžite meniť stav vedomia a zobrať vás do vášho vnútra, do takzvaného miesta zvuku za zvukom. Okrem iného pôsobia priaznivo na nervový systém, a pomáhajú človeku sa uvoľniť od každodenného stresu. viac »


Čo by ste spravili, keby ste zostali odkázaní na pomoc druhých?

Čo by ste spravili,
Foto

pred 11 hodinami

Pomáhať je ľudské. A veľmi dôležité. Ľudí, na ktorých osud poriadne zatlačil a zostali v núdzi, je na Slovensku veľa. Mnohí zostali odkázaní len na pomoc druhých. Preto od svojho vzniku im v tomto smere poskytujú potrebnú podporu terénne sociálne služby Slovenského Červeného kríža (SČK). viac »


Farebné kvety, lebky a kostlivci, ktorí nestrašia! Bratislavu čaká festival latinsko-americkej hudby

Farebné kvety, lebky a
Foto

pred 12 hodinami

Festival plný žiarivých farieb a horúcich rytmov. Sviatok mŕtvych oslávia návštevníci Día de los Muertos vo štvrtok 31. októbra v MMC ako Mexičania – s kamarátmi a naplno! K hlavnému slovu sa počas noci dostane latinsko-americká hudba a jej temperamentné podoby. viac »


Nový sporiaci program na finančnom trhu

Nový sporiaci program na

včera o 17:00

Dnes si môžeme vybrať zo sporiacich produktov v rôznych finančných inštitúciách. Výnimkou nie je ani najstaršia slovenská správcovská spoločnosť, ktorá uviedla na trh nový sporiaci program. viac »


Tickpo.sk oslávi 1 rok a pozýva vás na múdre raňajky, kde zistíte, ako posunúť vaše eventy na vyšší level

Tickpo.sk oslávi 1 rok
Foto

včera o 13:00

Aké je Tickpo.sk po prvom roku? Rozširuje vedomosti, vytvára komunitu a stále sa mu darí byť jednoduchý a rýchly. Pomohol zorganizovať už 1200 podujatí a predal 50 000 lístkov. Tickpo.sk oslavuje rok ako mladší brat Predpredaj.sk a usporadúva pre organizátorov i verejnosť „múdre raňajky“ s troma TOP spíkrami, ktorí vám poradia, ako nakopnúť vaše eventy či business. viac »


Zvieracia ombudsmanka na spoločnom pódiu s Vanessou Mae

Zvieracia ombudsmanka na spoločnom

včera o 12:00

V sobotu večer vystúpila v košickej Steel Aréne svetoznáma huslistka Vanessa Mae. Mae je známa svojimi aktivitami v oblasti ochrany zvierat a aktívne bojuje za ich práva po celom svete. Urobila tak aj na Slovensku a pred svojim vystúpením venovala priestor, aby na potrebu chrániť zvieratá upozornila aj svoje publikum. Tento vzácny priestor venovala ... viac »


Dievčenská formácia Vesna na jesennom turné #MyaVy po Slovensku a Česku. Kto bude jeho hosťom?

Dievčenská formácia Vesna na
Foto

včera o 11:00

Dievčenská kapela Vesna speváčky, skladateľky a textárky Patrície Fuxovej má nabitý program. Koncom septembra jej frontmanka spoločne s režijným duom Czech Vibes nakrúcala v Malom Tibete nový videoklip k piesni Nezapomeň. Premiéra je plánovaná na 17. november. A v polovici októbra sa Vesna v zložení speváčka Patricie Fuxová, huslistka a kapelníčka Bára ... viac »


Vyrazte do boja so zákerným zápalom močových ciest. Rozoznáte príznaky?

Vyrazte do boja so

včera o 09:00

Prvá vec, ktorá väčšinu ľudí napadne v súvislosti so zápalom močových ciest je, že by si mali dôkladne chrániť kríže pred prechladnutím. Nesadať si na studené miesta a počas zimy sa poriadne obliekať. Pokiaľ medzi nich patríte aj vy, pravdepodobne vás prekvapíme. viac »


Slováci, ktorí pripomínajú významné miesta na Slovensku

Slováci, ktorí pripomínajú významné
FotoVideo

včera o 08:00

Napriek tomu, že sú z hlavného mesta Slovenska, Bratislavy, a ich tvorba je väčšinou lokálneho charakteru, rozhodli sa v spolupráci s partnerom, že nenechajú v zabudnutí ani ďalšie kúty našej krajiny. Vytvoria limitovanú edíciu oblečenia, ktorej inšpiráciou budú ikonické stavby a budovy na Slovensku.Pomôcť s výberom môžete aj vy. viac »


Nahé ženy už tento víkend v Bratislave

Nahé ženy už tento
FotoVideo

21.10.2019 15:00

Nahota nie je hriech - Pod týmto heslom sa už tento víkend, 25. - 27.10.2019 do Bratislavy vráti Výstava skutočných nahých žien VOAYER. Vzrušujúca výstava sa na Slovensko vracia po troch rokoch. Vždy trvala len niekoľko dní a navštívili ju tisíce návštevníkov, tak si neustále zachováva svoju exkluzivitu. viac »


Potrebujete znalecký posudok? Na toto si dajte pozor!

Potrebujete znalecký posudok? Na

21.10.2019 14:00

Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru sa nezaobídete bez znaleckého posudku. Dokument je potrebný na vybavenie žiadosti o úver v banke a rovnako vám poslúži ako informácia o hodnote danej nehnuteľnosti, pozemku či stavby. Ide pritom o určenie hodnoty nehnuteľnosti nezávislým odborníkom v súlade so zákonom, odhliadnuc od subjektívnych ... viac »


Levanduľa pre zamestnancov

Levanduľa pre zamestnancov
FotoVideo

21.10.2019 13:00

Upokojuje, otvára myseľ, krásne vonia. Levanduľa ako vzácny dar prírody a inšpirácia pre liečivá, potravinárstvo, umenie či kozmetický priemysel. Je to zdroj vzácnych látok. Inšpirácia hovoriť o levanduli bola náhla, pri rozmýšľaní o zamestnaneckých benefitoch. Množstvo rôznych prieskumov uvádza, čo naozaj funguje na zamestnancov. viac »


To snáď nie je možné! Neskutočné nohy Emmy Tekelyovej v akcii

To snáď nie je

21.10.2019 12:00

Bývalú modelku v sebe nezaprie! Emma Tekelyová v dĺžke super mini vykúka z mnohých billboardov a dôvod je jediný: dobrá vec, ktorá ju chytila za srdce. Spolu so svojou dcérou, Emou, sa stala ambasádorkou kampane aliancie NIE RAKOVINE. viac »


Vek je iba číslo: 7 tipov, ako predĺžite svoju mladosť

Vek je iba číslo

21.10.2019 10:00

Kto by nechcel zabrániť poklesu svojich telesných a duševných schopností? Hľadáte spôsob na udržanie vitality v každom veku? viac »


Prstom na mape: Dve krajiny, ktorých whisky produkciu by ste mali ochutnať

Dve krajiny, ktorých whisky

21.10.2019 08:00

Tentoraz zablúdime na mape trošku ďalej – konkrétne do Japonska a nezabudneme čo-to povedať aj o prvej slovenskej whisky Nestville. viac »


Slovenka s najvyšším počtom WTA titulov na ProAm Challenge by Adifex

Slovenka s najvyšším počtom
FotoVideo

19.10.2019 13:00

Tenisová lahôdka štvorhrový turnaj ProAm Challenge by Adifex aj tento rok poteší všetkých fanúšikov prvotriedneho tenisu na Slovensku. Charitatívny turnaj sa uskutoční 7. decembra 2019 v tenisovom klube TK Slávia Agrofert v Bratislave. viac »


Slávnostné otvorenie VIVO! Bratislava už o tri týždne

Slávnostné otvorenie VIVO! Bratislava

18.10.2019 14:00

Bratislavčania sa konečne dočkali. 7. novembra otvorí svoje brány nové a moderné komunitné nákupné centrum VIVO! Bratislava. Pre návštevníkov je pripravený bohatý slávnostný program, na ktorom sa okrem viacerých známych hostí predstaví aj kapela IMT Smile. viac »


Ako manažovať 16 miliónov dielov denne?

Ako manažovať 16 miliónov
Video

18.10.2019 12:00

Nová Riadiaca Veža bude v reálnom čase manažovať polohu vyše 16 miliónov dielov, potrebných v závode SEAT Martorell každý deň na výrobu 2.300 automobilov. Vďaka tomuto novému systému si budú môcť zákazníci rekonfigurovať svoje vozidlo dokonca aj po zadaní objednávky. Riadiaca Veža bola navrhnutá na SEAT Innovation Day, ktorý predstavuje najinovatívnejšie ... viac »


Legendárna maďarská rómska kapela Váradi Roma Café vystúpi opäť na Slovensku!

Legendárna maďarská rómska kapela
FotoVideo

18.10.2019 11:00

Už takmer dvadsať rokov je na maďarskej hudobnej scéne mimoriadne populárna kapela Váradi Roma Café, ktorej tvorba bola ocenená niekoľkými platinovými platňami. Združenie dokonalých inštrumentalistov z Budapešti prinieslo nový hudobný štýl a to skĺbenie tradičných rómskych melódií s popom. viac »


Že vysoká škola nič nestojí? Pozrite sa, ako je to naozaj

Že vysoká škola nič

18.10.2019 10:00

Hovorí sa: Malé deti, malé starosti, veľké deti, veľké starosti. To platí nielen o výchove, ale aj o finančnej stránke. Ak máte pocit, že na batoľa míňate veľa peňazí, počkajte koľko vás bude stáť školák a vysokoškoláci míňajú ešte viac. Vysoké školy sú síce zadarmo, no výdavky spojené so vzdelaním sú často veľkým zaťažením pre rodinný rozpočet. viac »


Najčítanejšie články