Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 16. august 2018. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Dobre vedieť

Prekvapenie: Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom!

Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom

Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom

13.08.2018 11:00

Naša dlhoročná fedcupová reprezentantka koncom júla urobila netradičné rozhodnutie. Namiesto toho, aby svoj čas venovala tréningu na najbližšie tenisové podujatie alebo strávila deň oddychom pri vode, rozhodla sa urobiť radosť najmenším. Svojou návštevou prekvapila detský tenisový kemp v bratislavskom Ružinove, kde ju okamžite s džavotom obklopili desiatky detí. viac »

Tchibo v lete ide za zákazníkmi

Tchibo v lete ide
Foto

13.08.2018 10:00

Dočasná letná predajňa na MagioPláži láka nielen zľavou 10 % na celý sortiment. Keď až na pláži zistíte, že pri balení ste zabudli na niečo dôležité, môže vám to pokaziť celý letný deň. Už však nemusíte zúfať, šomrať a uskromňovať sa. Tchibo prišlo za zákazníkmi na bratislavskú MagioPláž, kde postavilo dočasnú predajňu, ktorá uspokojí takmer všetky prázdninové potreby. viac »


TOP parfumy, ktoré vám zaručia úspech u opačného pohlavia

TOP parfumy, ktoré vám

13.08.2018 09:00

Vzhľad, povaha, charakter. Tri črty, ktoré si na nás ľudia zapamätajú. Ale existuje ešte niečo silné, príťažlivé a sexi: vôňa a parfum. viac »


Ako si vybaviť domáci bar? Tento alkohol u vás nemôže chýbať

Ako si vybaviť domáci
Foto

13.08.2018 08:00

Domáci bar je akousi oázou pokoja a príjemnej atmosféry. No len uznajte sami, ako sa tešíte, keď je piatok a vy po skončení v práci prídete domov a nalejete si pohár vínka alebo dobrej whisky? Práve pre takéto situácie je dobré mať doma kvalitne vybavený bar. viac »


Narodeninové turné fenomenálneho boybandu LUNETIC v sprievode živej kapely sa blíži

Narodeninové turné fenomenálneho boybandu
FotoVideo

11.08.2018 11:59

Český fenomén Lunetic odohrá v novembri tohto roka tri exkluzívne koncerty na Slovensku. Najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa vracia v hudobnom comebacku roka na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom. viac »


Spoznávať Slovensko sa oplatí: 24 luxusných tipov na víkendový výlet

Spoznávať Slovensko sa oplatí:
Foto

10.08.2018 10:00

Ak na Slovensku niečo stojí zato, tak je to príroda a historické pamiatky. Hory, hrady, zámky a atrakcie máme doslova za humnami. Ale ruku na srdce, kedy ste naposledy objavovali krásy Slovenska so svojimi blízkymi? viac »


Konečne výnimočný trik na chudnutie, ktorý naozaj funguje!

Konečne výnimočný trik na

09.08.2018 18:00

Karina (38), mama 2 detí, zažila fantastickú premenu – schudla 28 kg. Teraz má postavu ako nikdy predtým. Prečítajte si tento inšpiratívny rozhovor a zistite, ako ohľadom straty nadbytočných kilogramov! viac »


DIRTYY BOYZZ opäť na turné!

DIRTYY BOYZZ opäť na

09.08.2018 15:00

A je to tu zas - muži si budú konečne môcť pozrieť futbal bez výčitiek, zatiaľ čo sa dámy pôjdu zabávať. Po dvoch beznádejne vypredaných turné medzinárodnej striptérskej skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorú videlo až 9 000 žien po celom Slovensku je tu pokračovanie: LEN PRE ŽENY TOUR 2018! viac »


Na Motel Kamenec prichádzajú legendy...

Na Motel Kamenec prichádzajú

09.08.2018 12:00

Na Motel Kamenec prichádzajú legendy a to doslova. Pestrosť žánrov je na Zemplíne vítaná a organizátori to naozaj vedia. Generácia ktorá už niečo prežila si príde tento piatok na svoje. viac »


Módna návrhárka Lýdia Eckhardt: Pre Slovenky mám jeden odkaz!

Zábavná biznis akadémia s

09.08.2018 11:00

Nájdite svoju cestu a nebojte sa vlastného podnikania! Žien, podnikateliek, je stále málo a ak hľadáte inšpiráciu a odvahu príďte v septembri na jeden z unikátnych seminárov Úspech ženám pristane s návrhárkou Lýdiou Eckhardt a jej inšpiratívnymi hosťami. viac »


VIDEO: Vlado Voštinár narazil na Liptove na najvzácnejšiu hubu na svete

VIDEO: Vlado Voštinár narazil
Video

09.08.2018 10:00

Vlado Voštinár rozbieha nový seriál videí, v ktorých objavuje nepoznané stránky Slovenska. Tentokrát sa vybral s odborníkom do okolia Liptovského Mikuláša, aby tam spoločne hľadali tie najzaujímavejšie a najvzácnejšie huby - a to nielen u nás, ale aj na celom svete. Na ceste za novými zážitkami mu pomáha rýchly internet. viac »


Konečne výnimočný trik na chudnutie, ktorý naozaj funguje!

Konečne výnimočný trik na

09.08.2018 08:00

Karina (38), mama 2 detí, zažila fantastickú premenu – schudla 28 kg. Teraz má postavu ako nikdy predtým. Prečítajte si tento inšpiratívny rozhovor a zistite, ako ohľadom straty nadbytočných kilogramov! viac »


Gentlemani nevymreli! A na jeseň prídu aj za vami

Gentlemani nevymreli! A na
Foto

08.08.2018 11:00

Milé dámy, milé Slovenky, na jeseň 2018 sa môžete tešiť na nový projekt, ktorý je určený práve pre vás.Skupina The Gentlemen Slovakia vyráža na tour po 18 mestách. Tour je zostavené tak, aby si každá žena na Slovensku mohla prísť pozrieť vystúpenie plné gentlemenstva, tanca, vášne a samozrejme aj dávky zdravého humoru. Skupina je zložená výlučne len ... viac »


Ako si vybrať chladničku

Ako si vybrať chladničku

08.08.2018 10:00

Široká škála typov chladničiek tiež vyžaduje starostlivý výber vhodného spotrebiča. Pred kúpou treba zvážiť nielen vhodnú veľkosť, ale tiež vyberať podľa budúceho umiestnenia chladničky. Určite aj energetická náročnosť spotrebiča bude nezanedbateľným kritériom, ktoré pri výbere treba zohľadniť. viac »


Gin Fest 2018 pre priateľov dobrého ginu

Gin Fest 2018 pre
Foto

08.08.2018 09:00

Druhý ročník Gin Fest 2018 je už za dverami. Gin je momentálne považovaný za „new black“ medzi destilátmi a jeho popularita každým rokom stúpa. Dôkazom je aj jeho narastajúca popularita a čím ďalej väčšia obľúbenosť v slovenskej gastronómii. Gin Fest 2018 je nielen festival pre odborníkov ale hlavne pre priaznivcov dobrého ginu, gin & toniku a ďalších ... viac »


Clean Bandit, Óčko Party či Papa Roach. August v Seredi bude horúci!

Clean Bandit, Óčko Party
FotoVideo

08.08.2018 08:00

Dom kultúry Sereď a Agentúra KVAS pripravili aj počas augusta päticu veľkých podujatí pod hlavičkou IN CASTLE. Návštevníci Amfiteátra budú mať možnosť zažiť tri skvelé hudobné premiéry na Slovensku, dve známe hudobné mená aj legendárne divadlo. Z programovaj ponuky si vyberú všetky vekové kategórie. viac »


Najčítanejšie články