Videorozhovory | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Videorozhovory

Slovenský moderátor naložil mladým voličom: Som zarazený a smutný!

Slovenský moderátor naložil mladým voličom!

Slovenský moderátor naložil mladým voličom!

včera o 15:27

BRATISLAVA - Parlamentné voľby 2020 sú takpovediac za rohom a rovnako ako širokej verejnosti sa táto téma dotýka aj známych tvárí zo slovenského šoubiznisu. Väčšina z nich neúnavne vyzýva Slovákov, aby využili svoje právo a v sobotu sa postavili k volebným urnám. Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohým z nich doterajšie volebné prieskumy doslova zdvihli ... viac »

Slovenská herečka v rozpakoch: Do práce vzala malého syna.... TOTO zakričal na celú sálu a o zábavu bolo postarané!

Slovenská herečka v rozpakoch:
Video

21.02.2020 18:07

BRATISLAVA - Milena Minichová (38) sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka seriálu Druhý dych, kde si vtedy zahrala jednu z hlavných úloh - mršku, ktorá bola seriálovou partnerkou herca Braňa Deáka. O herečke si mnohí myslia, že sa akosi vytratila, hoci stále pracuje - aj aktuálne hrá v populárnom seriáli Hniezdo, ktoré má pod taktovkou RTVS. ... viac »


Gabika Dzuríková na rovinu: Deti by som bila!

Gabika Dzuríková na rovinu:
Video

16.02.2020 17:03

BRATISLAVA – Opäť ju uvidíme v seriáli! Tentoraz v novinke televízie Markíza Červené pásky, ktoré odštartujú už začiatkom marca. Gabriela Dzuríková (46) stvárni lekárku, primárku oddelenia, čím sa jej konečne splnil sen. Nám prezradila, čo by robila, keby nebola herečkou a... viac »


Stret Zuzany Kronerovej s rakovinou: Chodila na onkológiu!

Stret Zuzany Kronerovej s
Video

16.02.2020 06:00

BRATISLAVA – Už čoskoro spustí televízia JOJ nový seriál Jenny, ktorý hovorí o príbehu tínedžerky. Mala bezstarostný život, no prišla rakovina. V úlohe jej starej mamy sa objaví ostrieľaná herečka Zuzana Kronerová (67). V minulosti navštevovala detskú onkológiu a nám o tom povedala viac! viac »


Hviezda nového seriálu JOJ Ján Koleník: Prehovoril o otcovstve!

Hviezda nového seriálu JOJ
Video

15.02.2020 18:33

BRATISLAVA – Ženy ho milujú, niektorí muži by chceli vyzerať ako on. Ján Koleník (40) sa už roky radí medzi najobľúbenejších a najobsadzovanejších hercov na Slovensku. Už čoskoro sa objaví v novom seriáli televízie JOJ Jenny, kde si zahrá otca tíndžerky trpiacej na rakovinu. Napriek tomu, že vlastné deti nemá, prijať úlohu neváhal. Nám prezradil viac ... viac »


Daru Rolins čaká náročný rok: Obrovské plány a... To vážne?!

Daru Rolins čaká náročný
Video

15.02.2020 16:00

BRATISLAVA – Rodáčka zo Slovenska žijúca v Prahe patrí medzi najobľúbenejšie speváčky. Dara Rolins (47) si prvý mesiac v roku užívala relax na Bali, kam sa vybrala už po siedmy raz. Vo februári nabehla opäť do pracovného kolobehu a nám prezradila svoje veľké plány na tento rok. Vážne ju čaká toto? viac »


Sima Martausová na rovinu: Duety s viacerými mužmi má za sebou... Teraz by prijala ženu!

Sima Martausová na rovinu:
Video

13.02.2020 16:19

BRATISLAVA - Speváčka Sima Martausová (31) sa zrazu objavila na hudobnej scéne a odvtedy ju ľudia milujú. Aj preto, že jej skladby sú iné. Nie sú všetky o láske, o šťastí, ale mnohokrát v nich rieši aj skutočne dôležité problémy. Ako sama tvrdí, skladby vznikajú v jej srdci a berie to ako dar od Boha. Dokonca sa odosobňuje od toho, že to budú počuť ... viac »


ROZHOVOR: Dušan Cinkota bez servítky o pobyte za mrežami: Manželku prosil, aby si našla niekoho iného!

ROZHOVOR: Dušan Cinkota bez
Video

13.02.2020 05:45

BRATISLAVA - Dušan Cinkota (49) si už v živote prešiel skutočným peklom. Za drogovú činnosť ho odsúdili na osem rokov, napokon sa mu podarilo dostať von po tom, čo si odsedel dve tretiny trestu. Keď sme ho stretli na diskusii Profil Zločinu s Kristínou Kövešovou, otvorene nám porozprával o tom, čo všetko zažil za múrmi väznice. Dozviete sa, aké vykonával ... viac »


Andrea a Štefan Šprochovci: Rozvod je veľmi jednoduchý!

Andrea a Štefan Šprochovci:
Video

11.02.2020 14:03

BRATISLAVA - Láska ako trám! Aj tak by sa dal nazvať vzťah dlhoročných markizákov Andrey a Štefana Šprochovcov. Tí si pred rokom prešli skutočne ťažkými chvíľami, keď prišli o nenarodené bábätko. Svoju veľkú lásku však nezahodili a navzájom sa podržali. A už čoskoro sa dočkajú ďalšieho potomka! viac »


Čerstvý párik Drobná a Šebo: Na ples prišla sama... TOTO je dôvod!

Čerstvý párik Drobná a
Video

10.02.2020 18:00

PRAHA – Druhá februárová sobota patrila v českej metropole poriadnej zábave. V Obecnom dome sa konal Česko-Slovenský ples, ktorý opäť spojil dva národy v minulosti tvoriace jeden štát. Plesali mnohé známe tváre a medzi nimi aj niekdajšia víťazka Superstar Emma Drobná (25). Hoci už nejaký ten piatok tvorí pár so športovcom Filipom Šebom (35), do Prahy ... viac »


Exkluzívne! Jasmina Alagič búra predsudky o Rytmusovi: Prezradila nám, aký je otec!

Exkluzívne! Jasmina Alagič búra
Video

09.02.2020 16:00

BRATISLAVA - Koncom júla začali Jasmina Alagič Vrbovská (30) a jej manžel Patrik "Rytmus" Vrbovský (43) prežívať najkrajšie obdobie vo svojich životoch. Dvojici sa narodil synček Sanel, vďaka čomu sa z nich stala kompletná rodinka. Maličkému rodičia venujú všetok svoj čas, no a nám večne usmiata moderátorka prezradila, ako to u nich doma vyzerá, porozprávala ... viac »


Markizáčka Kövešová opísala chvíle hrôzy: Plač od bolesti, zožieralo jej to orgány a... Nevedeli, či prežijem!

Markizáčka Kövešová opísala chvíle
Video

08.02.2020 10:01

BRATISLAVA - Uplynul už mesiac, odkedy Kristína Kövešová (36) prežívala najhoršie bolesti vo svojom živote. Na dovolenke sa otrávila jedovatým ovocím a následne začali chvíle nepredstaviteľných múk, z ktorých sa jej len tak-tak podarilo dostať. Následky však nesie aj po štyroch týždňoch, ako sme sa dozvedeli, na liekoch je ešte dodnes. Viac o boji o ... viac »


Jozef Vajda je na Slovákov hrdý: Nedajú sa zastrašiť a zastaviť, jeden je, žiaľ, mŕtvy...

Jozef Vajda je na

08.02.2020 10:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sme sa na premiére filmu Sviňa stretli s hercom Jozefom Vajdom (64). Ten stvárňoval postavu kontroverzného podnikateľa, ktorý ovplyvňuje politické dianie na Slovensku. Umelca film mimoriadne zasiahol a my sme sa pýtali, čo si myslí o aktuálnej situácii v našej krajine aj to, kto je pre neho najväčším zlom, či aké má ... viac »


Ticho vie hrozne revať: Jozef Vajda otvorene o rozpakoch z filmu Sviňa

Ticho vie hrozne revať:
Video

06.02.2020 12:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v hlavnom meste konala veľkolepá premiéra dlhoočakávaného filmu Sviňa. Okrem mnohých známych osobností tam, samozrejme, nemohli chýbať ani tvorcovia a hlavní protagonisti, medzi nimi aj herec Jozef Vajda (64). Ten v snímke stvárnil kontroverzného podnikateľa, ktorý mal pod palcom niekoľkých politikov, no a zrejme netreba ... viac »


Diana Mórová v kontroverznej Svini: V priebehu minúty som vedela, že do toho idem!

Diana Mórová v kontroverznej
Video

05.02.2020 18:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v kine na nábreží Dunaja konala dlhoočakávaná premiéra filmu Sviňa. Jendu z ústredných postáv stvárnila Diana Mórová, ktorá patrí medzi naše absolútne herecké špičky. Jej postava sa postarala o poriadny rozruch - plavovláska totiž stvárnila kontroverznú riaditeľku resocializačného centra.... viac »


Veľký zlom v živote slovenskej speváčky: Terapia u psychológa je nevyhnutná!

Veľký zlom v živote
FotoVideo

05.02.2020 16:03

BRATISLAVA - Poriadne si naložila na chrbát! Speváčku Veroniku Strapkovú (29) čaká už v blízkom čase nový album, kopa vystúpení, ale aj svadba s priateľom Filipom. Teraz sa navyše rozhodla opäť zasadnúť do školských lavíc. Sedeniam u psychológa sa už nevyhne. viac »


Veronika z Twiins prekvapila: Dieťa? Teraz nie... TOTO je dôvod!

Veronika z Twiins prekvapila:
Video

31.01.2020 15:08

BRATISLAVA - Len pred niekoľkými dňami sa Daniela Nízlová (33) z Twiins stala novopečenou mamičkou a na svet priviedla dcérku Lindu. Keďže sú so sestrou Veronikou ako cez kopirák, človek by očakával, že tehotenstvo začne plánovať aj druhá z dvojičiek, aby si mohli i tieto chvíle vychutnávať spoločne. Opak je však pravdou. viac »


Čierny deň manželky Leoša Mareša: Krádež, pol dňa na polícii a zmeškané lietadlo!

Čo si známy moderátor
Video

31.01.2020 12:57

KODAŇ – S úsmevom odchádzala pracovne do Dánska a vracala sa s hlavou v smútku. Manželka českého moderátora Leoša Mareša (43) sa stala obeťou krádeže. V kodaňskom hoteli sa dostali zlodeji do izby Moniky Marešovej (38) a odcudzili jej cennosti. Kvôli tejto nepríjemnosti zmeškala lietadlo späť do Čiech a pol dňa presedela na polícii. viac »


Kuchynský masaker hviezdy Oteckov: Varenie sa vymklo spod kontroly, skončil v rukách lekárov!

Kuchynský masaker hviezdy Oteckov:
Video

31.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Herectvo mu ide zrejme oveľa lepšie ako kulinárske umenie. Reč je o hercovi Oliverovi Oswaldovi (19), ktorý už nejaký ten piatok žiari ako hviezda seriálu Oteckovia. V stredu večer sme sa s týmto mladým talentom stretli na markizáckej párty, kde sa postaral o nečakané prekvapenie - prišiel s obviazanou rukou. viac »


Mokráňová prvýkrát ukázala novú lásku: Poznáme detaily... Fúú, to vyzerá vážne!

Mokráňová prvýkrát ukázala novú
Video

31.01.2020 05:45

BRATISLAVA - Konečne ho priviedla do spoločnosti! Už niekoľko mesiacov je Lucia Mokráňová (28) opäť šťastná a spokojná. Začiatkom októbra minulého roka priznala, že viac nie je sama a po svojom boku má nového muža, jeho identitu si však nechávala pre seba. Aktuálne si fešáka priviedla na markizácku párty, kde doslova zažiarili. Pozrite, ako im to pristane ... viac »


Frajer Nely Slovákovej má čo naprávať: Dusno kvôli IMT Smile!

Frajer Nely Slovákovej má
Video

21.01.2020 14:28

ŠTRPSKÉ PLESO - Na nedávny koncert IMT Smile tak ľahko nezabudne! Hokejista Lukáš Kozák (28), ktorý už viac ako rok randí so sexi influencerkou a podnikateľkou Nelou Slovákovou (29), si práve vďaka kapele zarobil na poriadny problém. viac »


Najčítanejšie články