Videorozhovory | Topky.sk
Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Videorozhovory

Slovenský spevák v strachu: Vyhrážky a vulgarizmy... Môže za to jedna z mamičiek Borisa Kollára!

Priznal veľký strach!

Priznal veľký strach!

16.04.2021 13:00

BRATISLAVA - Posledné Bratislavské módne dni boli plné prekvapení. Keďže sa tentokrát kvôli opatreniam museli uskutočniť online, ich nakrúcanie prebehlo o čosi skôr. Po skončení prehliadky sme stretli speváka Davida Keya, ktorý prednedávnom vypustil do sveta nový videoklip. To, čo prišlo po jeho uvedení, však nečakal ani v najhoršom sne... viac »

Bratislavské módne dni ovládli moletky: Slováci, zobuďte sa!

Bratislavské módne dni ovládli

15.04.2021 15:00

BRATISLAVA - 14. a 15. apríl 2021 sa stali tohtoročným jarným sviatkom módy. Bratislavské módne dni sa vrátili v plnej paráde a hoci sa kvôli aktuálnej situácii prehliadky nemohli konať naživo s pompéznosťou, na akú sme zvyknutí, organizátori ich fashion nadšencom priniesli online. Tentokrát sa však neoslavovali len módu, ale aj ženskosť. Na móle sa... viac »


Vianočné nakrúcanie novej Evitovky: Špeciálne opatrenia, testovanie a... Postavili vlastné trhy i klzisko!

Vianočné nakrúcanie novej Evitovky:

27.12.2020 16:00

BRATISLAVA - Koronavírus obmedzil životy všetkých z nás a takisto aj činnosti, ktoré sme kedysi pokladali za úplne bežné. Napríklad také nakrúcanie filmov. Lenže, keď človek chce, všetko sa dá. A žiarivým príkladom je spisovateľka Evita Twardzik Urbaníková, ktorej sa predsa len podarilo nájsť cestu, ako potešiť svojich fanúšikov! viac »


Vianoce lámu ľady: Markizáčka konečne prehovorila o partnerovi.. Sviatky trávime spolu, dcéra na neho žiarlila!

Vianoce lámu ľady: Markizáčka

27.12.2020 09:00

BRATISLAVA - Nora Krchňáková je dlhoročnou markizáckou tvárou, ktorú po čase na televíznych obrazovkách netreba už nikomu predstavovať. Temperamentná blondínka je maminou jedinej dcérky Ninky, a tá je zároveň jej najväčším pokladom. Do ich zabehnutého dámskeho klubu sa však pred časom "votrel" aj muž a... Konečne o ňom porozprávala! viac »


Rozhovor s Alžbetkou z Perinbaby: Zaspomínala si na nezabudnuteľné momenty z nakrúcania!

Petra Vančíková-Kolevská v úlohe

26.12.2020 16:00

BRATISLAVA - Ubehlo už dlhých 35 rokov odvtedy, čo sa na televízne obrazovky slovenských a českých televízií dostala legendárna vianočná rozprávka Perinbaba, ktorá je dodnes neoddeliteľnou súčasťou najkrajších sviatkov v roku. My sme jej predstaviteľku Petru Kolevskú-Vančíkovú (54) stretli na nakrúcaní relácie RTVS s názvom Pumpa a pri tejto príležitosti... viac »


Vianoce v rodine českého herca: Rezne, vegetariánske jedlá a.... Ale veď TOTO sa nemôže!

Vianoce v rodine českého

26.12.2020 14:00

BRATISLAVA - V decembri sa Topky.sk boli pozrieť na nakrúcanie nového filmu, ktorý vzniká podľa knihy Evity Urbaníkovej. Volá sa V lete ti poviem, ako sa mám a jednu z hlavných postávam tam stvárňuje Ondřej Sokol. Českého herca sme počas prestávky vyspovedali a prezradil nám pikošky z točenia aj to, ako sa u nich doma sviatkuje! viac »


Vianoce v rodine slovenského herca: Po náročnom roku dary nenakupovali... Dali sme si TOTO!

Vianoce v rodine slovenského

25.12.2020 14:00

BRATISLAVA - Tak, ako to platí u väčšiny z nás, koronavírus a s ním súvisiaca situácia a opatrenia urobili výrazný škrt cez rozpočet aj u väčšiny umelcov. Tí sa taktiež museli prispôsobiť všetkému, čo nastalo a na sviatky sa pripravovať v inom režime, než je ten, na aký boli zvyknutí. To ale podstatu Vianoc nezmenilo, no a svoje o tom vie aj herec Juraj Bača (33)! viac »


Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Veľká premena slovenskej speváčky:

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období... viac »


Nikol po vypadnutí z Farmy: Ozval sa jej frajer Rebeky... Fuu, toto ešte bude drsné!

Nikol po vypadnutí z
Video

13.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Ubehlo už niekoľko dní odvtedy, čo z markizáckej Farmy definitívne odišla Nikol Fridrichová. Papuľnatá blondínka síce spočiatku nebola všetkým sympatická, karta sa ale obrátila po tom, čo jej dýku do chrbta bodli dvaja najbližší ľudia zo statku... viac »


Vypadnutá Farmárka Maja to povedala na rovinu: Naložila súperom... Títo si výhru nezaslúžia!

Vypadnutá Farmárka Maja to
Video

12.10.2020 18:00

BRATISLAVA - Uplynulý piatok brány markizáckej Farmy definitívne opustili rovno dve súťažiace. Nikol Fridrichová a Mária Both. Obe dievčatá, ktoré sa aj napriek súťaženiu v opačných táboroch zblížili pri pobyte v Chalúpke, sme stretli v pondelok ráno tesne po tom, ako sa objavili pred kamerami Telerána. Ako prví vám prinášame rozhovor s Majou - tá ... viac »


Silviu Šuvadovú a slovenského návrhára zbalila vo Vatikáne polícia: Dlhé hodiny na stanici, kontrolovali jej aj podprsenku!

Silviu Šuvadovú a slovenského

13.09.2020 20:00

BRATISLAVA/VATIKÁN - Silvia Šuvadová (47) má na konte už niekoľko nakrúcaní filmov či seriálov, ktoré si odbila ako na domácej scéne, tak i v zahraničí. Na to najnovšie ale zrejme nikdy nezabudne. Počas točenia ju i zvyšných členov štábu zbalili muži zákona a niekoľko hodín strávili vysvetľovaním na polícii! viac »


Videli sme ukážky z rozprávky Perinbaba 2: TOTO bude veľkolepé... Juraj Jakubisko nám prezradil viac!

Videli sme ukážky z

07.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že by si Juraj Jakubisko (82) už pokojne mohol užívať domácu pohodu a chvíle strávené s rodinou, náš ikonický režisér nezaháľa. Aktuálne finišuje s prípravami na uvedenie pokračovania kultovej rozprávky Perinbaba, ktorá mala svoju premiéru ešte v roku 1985. viac »


Otvorený rozhovor s Kamilou Magálovou: Opatreniami trpí šport i kultúra, zákazy nám v boji s koronou nepomôžu!

Otvorený rozhovor s Kamilou
Video

03.09.2020 17:00

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu sa v historickej budove Slovenského národného divadla rozdávali ocenenia Slovenka roka. Víťazkou v kategórii kultúra a zároveň aj nositeľkou prestížneho titulu absolútna Slovenka roka, sa stala herečka Kamila Magálová. Po skončení galavečera sme sa s ikonou našej divadelnej scény rozprávali a v rozhovore nám okrem svojich... viac »


Žilina zažije niečo výnimočné: Môže zato koronavírus!

Žilina zažije niečo výnimočné:
Video

28.08.2020 22:00

BRATISLAVA - Koronavírus opäť marí plány všetkým umelcom. Len pred niekoľkými týždňami sa tešili, že veľké podujatia konečne dostali zelenú, no pred pár dňami ich radosť zo minúty na minútu zhasla. Od septembra totiž opäť začínajú platiť prísne obmedzenia a keďže povolená kapacita do 500 ľudí vo vnútorných priestoroch pre mnohé plánované akcie nie ... viac »


Oživili 50 rokov zakázaný film Milana Lasicu: Tabu kvôli nemiestnej erotike!

Oživili 50 rokov zakázaný
Video

26.08.2020 20:00

BRATISLAVA - Od uplynulého víkendu až do tejto nedele majú fanúšikovia slovenskej kinematografie šancu zažiť niečo skutočne výnimočné. A síce filmový "festival" Kino pod hviezdami s rozmanitým programom pre všetky vekové kategórie. Utorkový večer bol však ešte o čosi špeciálnejší. Otvoril ho maestro Milan Lasica uvedením filmu, ktorý sa na Slovensku... viac »


Rozhovor s Wandou Hrycovou: O podpore umenia počas korony aj novinky o chorom otcovi!

Rozhovor s Wandou Hrycovou:

21.08.2020 17:00

BRATISLAVA - Koronakríza a s ňou súvisiaca karanténa sa dotkli naozaj každého, slovenských umelcov nevynímajúc. Mnohí z nich sa ocitli v obrovských existenčných problémoch a projekty, ktoré sa starajú o ich živobytie, boli predčasne ukončené alebo ani nemohli začať. No a táto situácia sa citeľne dotkla aj slovenskej filmovej produkcie a distribúcie... viac »


Juraj Loj si v Šarlatánovi zahral homosexuála: Je potrebné ich rešpektovať!

Juraj Loj si v

21.08.2020 09:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa v jednom z bratislavských kín konala premiéra dlhoočakávaného filmu Šarlatán. V snímke od poľskej režisérky Agnieszky Holland si zahral aj herec Juraj Loj, ktorý nám ešte pred samotným premietaním porozprával o filme, no i citlivej téme, ktorej sa dotýkal... viac »


Michal Hudák sa pripravuje na novú šou: Obrovská pocta od Jiřiny Bohdalovej!

Michal Hudák sa pripravuje

20.08.2020 13:30

BRATISLAVA - Už o pár dní sa diváci televízie Joj konečne dočkajú! Začiatkom septembra sa na obrazovky dostane šou Zlatá Maska, ktorú mali na Kolibe spustiť už v marci. Plány im však nečakane narušil príchod koronavírusu, a tak sa všetko muselo presunúť o niekoľko mesiacov neskôr. viac »


Zavesí herectvo na klinec? Zuzane Fialovej počas karantény práca nechýbala... TOMUTO sa venovala!

Zavesí herectvo na klinec?
Video

27.07.2020 14:00

BRATISLAVA - Verili by ste, že kvôli situácii spätej s koronavírusom išla Zuzana Fialová pracovne prvýkrát medzi ľudí až koncom júla? Pre niektorých to znie možno až neuveriteľne, no herečke doma vraj skutočne nič nechýbalo. Zlákať sa nechala až nakrúcaním populárnej relácie Záhady tela, ktorá patrí medzi najväčších ťahúňov RTVS. A veru, rozhodne to bude stáť za to! viac »


Vážny krok slovenského speváka a jeho partnera: Náš vzťah je zázrak... Vymenia si obrúčky!

Vážny krok slovenského speváka
Video

15.07.2020 05:45

BRATISLAVA - Tak toto sme v slovenskom šoubiznise ešte nemali! Spevák Jakub Petraník (31) sa v spoločnosti už nejaký ten mesiac objavuje so svojím partnerom Petrom, no a vyzerá to tak, že medzi pánmi je to naozaj vážne a obaja to vidia na spoločnú budúcnosť. Jasným dôkazom toho je, že aktuálne sa obaja rozhodli pre pomerne odvážny krok... viac »


Zora Czoborová má srdce zo zlata: Prehovorila o svojej obrovskej láske... S týmto musí bojovať!

Zora Czoborová má srdce

09.07.2020 16:00

BRATISLAVA - Zora Czoborová (53) je vzorom mnohých žien. Svojím temperamentom, pozitívnou energiou a dokonalým telom by bez najmenšieho problému strčila do vrecka aj dnešné dvadsiatničky. Dámy by si však nemali brať príklad len z jej úžasného športového ducha. Krásna fitneska má okrem na prvý pohľad badateľných benefitov aj jeden ďalší a ešte dôležitejší - obrovské srdce. viac »


Najčítanejšie články