Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 24. máj 2019. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Zaujímavosti

Žena nechala doma zapnutý Facebook: Manžel si prečítal jej správy a zostal v strašnom šoku

pred 14 minútami

HAHIRA - Muž po desiatich rokoch manželstva prostredníctvom správ na Facebooku zistil, že jeho manželka má niekoľko afér s inými mužmi. Neverná žena mala údajne niekoľko milencov "na jednu noc" a jednu dlhodobú známosť. Paroháčovi sa po tomto zistení rozpadol celý svet. viac »

FOTO Majiteľka vzala psa k veterinárovi: Keď mu otvorili papuľu, neverili vlastným očiam

FOTO Majiteľka vzala psa
Foto

pred 15 minútami

TULSA - Mladá žena z amerického štátu Oklahoma zobrala svojho ročného psa Lokiho plemena doga na preventívnu prehliadku k zverolekárovi. Netušila, že mu tým zachráni život. Veterinár totiž zistil, že v jeho ústach sa nachádza neuveriteľných 70 zubov, čo je o 28 zubov viac ako u priemerného psa. viac »


FOTO Búrka odkryla praveké tajomstvo: Je úchvatné, celé tisícročia o ňom nikto nevedel

FOTO Búrka odkryla praveké
Foto

pred 16 minútami

BORTH - Búrka menom Hannah odkryla skamenený praveký les, ktorým sa inšpirovala staroveká legenda. Les Borth sa tiahol tri až päť kilometrov pozdĺž waleského pobrežia v zálive Cardigan. Zvyšky stromov boli celé tisícročia pochované pod vrstvou rašeliny, piesku a slanej vody. viac »


Muž (67) mal kombinovaný sex s manželkou: Nakazila ho análnym parazitom!

Muž (67) mal kombinovaný

pred 16 minútami

DIJON - Parazitické infekcie ani sexuálne prenosné choroby nie sú nijakou prechádzkou po ružovej záhrade. Je však málo známe, že tieto dve nepríjemnosti spolu prichádzajú ruka v ruke. Príkladom je muž, ktorý sa prostredníctvom sexu so svojou manželkou nakazil nepekným parazitom žijúcim vo výkaloch. O jeho prípade informoval odborný časopis BMJ Case Reports. viac »


Šokujúca fotka: Vrahyňa sa hrá na milujúcu mamu

Šokujúca fotka: Vrahyňa sa

pred 27 minútami

BRATISLAVA - Úsmev, za ktorým sa skrýva smrť mladej ženy, ktorú strašným spôsobom pripravila o život. I keď navonok sa tvári milo, Clarisa Figueroa (46) je zlo s ľudskou tvárou. viac »


Najsmutnejšia fotka Everestu: Ľudia sa tlačia pod vrcholom ako v rade na banány

Najsmutnejšia fotka Everestu: Ľudia

pred 3 hodinami

Celé tisícročia bol Mount Everest nedobytnou métou a ľudia verili, že sa ho nikdy nikomu nepodarí zdolať. Celý svet s úžasom sledoval, keď napokon 29. mája 1953 novozélandský horolezec Edmund Hillary vystúpil spolu so šerpom Tenzingom Norgayom na najvyšší štít sveta. Rovnakú úctu a obdiv si vyslúžili všetci, ktorým sa podarilo s vypätím všetkých síl ... viac »


Tento rozhovor so známou koučkou by si mal prečítať každý, kto skončil školu a uvažuje, čo ďalej

Tento rozhovor so známou

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Koučky, psychologičky Mgr. Silvie Langermann, PCC, sme sa opýtali na aktuálne otázky, ktoré trápia študentov na strednej, ale aj vysokej škole. Prichádza obdobie, kedy by sa mali rozhodnúť, kam majú ísť ďalej po škole, či majú pokračovať v štúdiu, nájsť si prácu alebo vycestovať do zahraničia. Prečítajte si celý rozhovor, v ktorom sa dozviete ... viac »


Cibuľa vyčistí gril, soľ žehličku, kola pripálený obed: Presvedčte sa sami!

Cibuľa vyčistí gril, soľ

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Azda žiadna domácnosť sa nezaobíde bez čistiacich prostriedkov. Pri odstraňovaní špiny či fľakov siahame často po agresívnych prípravkoch, ktoré nám nemusia byť len na osoh. Rovnako efektívne, ale ekologickejšie riešenie nájdete priamo vo svojej kuchyni. Vyskúšajte napríklad účinky citróna, octu či coly. Výsledok vás určite poteší. viac »


Pri výstavbe domova dôchodcov narazili robotníci na hotovú raritu

Pri výstavbe domova dôchodcov

pred 7 hodinami

HIGHLANDS RANCH - Na predmestí Denveru v americkom štáte Colorado našli robotníci pri výkopových prácach kosti dinosaura. Boli zahrabané vo vrstve starej desiatky miliónov rokov. viac »


VIDEO Mladík dostal doživotný zákaz vstupu do posilňovne: Kvôli vrcholne nechutnému aktu pred ženou

VIDEO Mladík dostal doživotný
Video

pred 7 hodinami

JUŽNÁ AFRIKA - Muž si vyslúžil doživotný zákaz vstupu do posilňovne po tom, ako masturboval pri pohľade na cvičiacu ženu. Jeden z prítomných celý incident zaznamenal a video zverejnil na internete. Chlapík svojím nevhodným správaním pohoršil ľudí na sociálnej sieti. viac »


Kam zmizol všetok ten humbug okolo základného garantovaného príjmu?

Kam zmizol všetok ten

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Aj keď sa zdá, že táto téma sa z diskusií pomaly vytráca, v podstate odznel len humbug ale výskum pokračuje. Stále sa čaká na relevantné údaje a výsledky z jednotlivých experimentov. viac »


VIDEO: Jazdíte v obytnom vozidle? Je to veľmi zlý nápad!

Karavan

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Karavany v nárazových testoch pohoreli. Sú mimoriadne nebezpečné! viac »


Zdrvujúce zistenie o chorobe, ktorá vykráda mozog: Ohlasuje sa už 30 rokov dopredu!

Zdrvujúce zistenie o chorobe,

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Alzheimerova choroba je pre vedcov a lekárov čoraz tvrdším orieškom. Podľa najnovšej štúdie sa prvé neurodegeneratívne zmeny signalizujúce ochorenie objavujú už tri desaťročia pred jeho vzplanutím. V praxi to znamená, že by mohla byť diagnostikovateľná už v pomerne mladom veku. viac »


Medvedica šíri v horách smrť: Ľudia žijú v strachu, krízové jednanie vlády!

Medvedica šíri v horách

pred 17 hodinami

MADRID - Medvedica, ktorú vlani v októbri navzdory protestom miestnych obyvateľov vypustili francúzske úrady do svojej časti Pyrenejí, pácha škodu v Španielsku. Claverina zabila v Navare už osem ovcí. Jej počínanie si vyžiadalo zvolanie krízového zasadania zástupcov francúzskej a španielskej vlády. viac »


Sony prvýkrát ukázala výkon PlayStation 5

https://pc.zoznam.sk

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Sony v novom videu porovnáva výkon chystanej konzoly PlayStation 5 voči PlayStation 4 PRO. viac »


Chcete schudnúť? Odborníci radia, stačí robiť každý deň tú najjednoduchšiu vec

Chcete schudnúť? Odborníci radia,

včera o 15:53

RÍM - Ako chudnúť pomocou spánku? Môže stačiť hodina a pol naviac, aby sme zhodili nejaké tie kilá a odolávali pokušeniu pustiť sa do jedla škodlivého pre našu líniu. Nestačí spať v noci šesť a pol hodiny, je potrebných najmenej osem hodín alebo osem a pol, píše taliansky denník La Repubblica. viac »


Nevinná sms konverzácia s priateľkou dostala mladíka do väzenia: Celoživotný zákaz vstupu do USA!

Nevinná sms konverzácia s
Foto

včera o 15:52

BRIGHTON - Brit skončil vo väzení kvôli nevinnej správe, ktorú poslal svojej americkej priateľke. Okrem toho dostal doživotný zákaz vstupu do USA. Bráni sa, že úradníci jeho správu o "sťahovaní sa do Ameriky" zle interpretovali. Za priateľkou sa sťahovať nechcel, jeho plánom bola len legálna trojmesačná návšteva. viac »


Prečo šikovní ľudia stvrdnú v mizernej práci: Toto sú ich dôvody, vysvetľuje odborníčka

Prečo šikovní ľudia stvrdnú

včera o 15:50

BRATISLAVA - Aj vy si hovoríte, že na tom predsa nezáleží? Že je jedno, či je vaše zamestnanie aj vašou záľubou? Možno aj vy vašu prácu opisujete slovom „fajn“, no cítite, že to nie je to „pravé orechové“ a že by ste chceli kariéru, ktorá vám umožní rásť? Aj napriek tomu to vo vás môže vyvolať pocit, že v rámci svojej kariéry nerastiete. viac »


Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálne: Kombinácia krásy a výkonu za rozumný peniaz

https://androidportal.zoznam.sk

včera o 15:49

BRATISLAVA - Dcérska spoločnosť Huawei, Honor, dnes v Londýne predstavila dvojicu nových vlajkových lodí. Nový Honor 20 a Honor 20 Pro ako prvé smartfóny na svete prinášajú dynamický holografický dizajn, nechýba ani obrovský výkon a fotoaparáty, ktoré vidia v tme. viac »


Zdravie detí: Päť normálnych, no pre rodičov alarmujúcich signálov

Zdravie detí: Päť normálnych,

včera o 15:48

BRATISLAVA - Ak ste čerstvými rodičmi, niekedy zbytočne spanikárite aj pri prejavoch drobčeka, ktoré sú úplne normálne. Kedy to už nemusí byť úplne v poriadku? viac »


Hex, Desmod aj Braňo Mojsej vystúpia už zajtra na festivale páROCK na Mlynoch

Hex, Desmod aj Braňo

včera o 15:47

BRATISLAVA - Po 24. raz sa bude konať v bratislavskej Mlynskej doline hudobný festival páROCK na Mlynoch, ktorý prebehne už v piatok 24. mája. Organizátori hovoria o najintenzívnejšom jarno-letnom festivale, ktorý stavil na overené mená domácej populárnej scény ako Hex, Desmod, ale vystúpi aj Braňo Mojsej. viac »


Najčítanejšie články