Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Zaujímavosti

Študentka (25) si myslela, že má rakovinu: Lekár ju dorazil úplne inou diagnózou

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Foto
pred 6 hodinami

DUBLIN - Študentka z Írska navštívila lekára s podozrením na rakovinu. Doktor jej tvrdenie vyvrátil a oznámil jej, že je v 37. týždni tehotenstva. Napriek tomu, že tehotenské testy to dvakrát vylúčili, pár týždňov od návštevy v nemocnici porodila svoje prvé dieťa. viac »

Tuk v oblasti brucha je ten najnebezpečnejší: Toto vám hrozí, ak sa ho nezbavíte

Tuk v oblasti brucha

pred 9 hodinami

SYDNEY - Nadbytočný tuk v okolí brucha sa líši od tuku v oblastiach iných častí tela. Nadmerné ukladanie tuku v brušnej časti je spojené s mnohými chronickými ochoreniami. Dobrá správa však je, že úbytok tukového tkaniva kdekoľvek na tele pomôže k úbytku tuku aj v brušnej oblasti. viac »


FOTO Toto bude prvý turista vo vesmíre: Punker, ktorý zarobil miliardy na móde

Prvý súkromný pasažier bude
Foto

pred 10 hodinami

LOS ANGELES - Štyridsaťdvaročný japonský miliardár Jusaku Maezawa sa stane prvým vesmírnym turistom, ktorý sa vydá na obežnú dráhu okolo Mesiaca. V pondelok to oznámila spoločnosť SpaceX, ktorá súkromný let organizuje. viac »


Turista na dovolenke zašiel do čajovne: Zaplatil za to tisíce eur, pozor na tento PODVOD!

Turista na dovolenke zašiel

pred 10 hodinami

PEKING - Cestovateľ Lawrence Andrews sa potuloval ulicami Pekingu, keď zamieril do miestnej čajovne, aby si kúpil niečo pod zub. Netušil však, že za to draho zaplatí. A to doslova. Po príchode domov totiž zistil, že mu podnik zaúčtoval v prepočte vyše 5600 eur za zážitok. viac »


Robotníci rozkopali betón a ostali zdesení: VIDEO toho, čo spod neho vyliezlo

Robotníci rozkopali betón a
Video

pred 10 hodinami

ŤIANG-SI - Video zachytáva desiatky potkanov, ktoré utekajú z budovy po tom, ako ich robotníci vykopú spod betónových podláh. Zábery pochádzajú z čínskej provincie Ťiang-si. Robotníci údajne vykonávali opravárenské práce a o hlodavcoch nemali tušenie. viac »


Vedci varujú pred ohrozovaním zdravia: TOTO na verejnom záchode nikdy nerobte!

Vedci varujú pred ohrozovaním

pred 10 hodinami

LEEDS - Tím vedcov z univerzity v Leeds šokujúcu pravdu o elektronických sušičoch rúk. Tieto zariadenia, populárne predovšetkým na verejných toaletách, ani zďaleka nie sú také bezpečné, ako sa zdá. Spôsobujú totiž výron baktérií zo zle umytých rúk iných ľudí. viac »


Festival Žilina žije predstavuje kompletný program

Festival Žilina žije predstavuje

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Tretí ročník multižánrového klubového festivalu Žilina žije sa blíži. Kultúrne uzly v centre mesta ožijú koncertami a nabitým sprievodným programom. To všetko už v piatok 28. septembra. viac »


9 trendy povolaní, ktorých názvom možno ani vy nerozumiete: Pozrite sa, čo robia ľudia na týchto pozíciách

9 trendy povolaní, ktorých

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Moderné technológie a nová doba priniesli poriadnu zmenu na pracovnom trhu. Dnes už len málo detí sníva o tom, že budú policajtom, hasičom, lekárom či futbalistom. Do ich slovníka sa dostali slová ako youtuber, u starších možno aj influencer a mladí ľudia sa obracajú k pozíciám, o ktorých ich rodičia ani netušili, že sa nimi dá skutočne ... viac »


Žena okamžite požiadala o rozvod: Dozvedela sa, ako ju manžel volá pred kamarátmi

Žena okamžite požiadala o

pred 12 hodinami

SYDNEY - V manželstve nemenovanej ženy nastal prudký zlom po tom, ako nazrela svojmu manželovi do telefónu. Incident, ktorý po desaťročnom vzťahu vyústil do rozvodu, rozoberá na sociálnej sieti a svoje rozhodnutie odísť zo vzťahu vôbec neľutuje. viac »


10+ skutočne neproduktívnych zlozvykov: Zbav sa ich ešte pred tridsiatkou

10+ skutočne neproduktívnych zlozvykov:

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Nikto z nás nie je dokonalý. A ten, kto to o sebe tvrdí, ten má v skutočnosti od dokonalosti poriadne ďaleko. Avšak zmyslom ľudskej existencie je neustále sa posúvať dopredu. Zlozvyky sú však brzdou, ktorá nám neraz bráni pohnúť sa z miesta. Podľa expertov je toto 10+ otravných zlozvykov, ktorým sa oplatí dať zbohom ešte pred tridsiatkou. viac »


Traumatický zážitok: Žena omylom oprala mačiatko! O pár dní zažila ešte väčší šok

Mačiatko vliezlo do koša

pred 15 hodinami

IPSWICH - Hovorí sa, že mačky majú deväť životov, no mačiatko Cleo si po tom, čo absolvovalo 15-minútový prací cyklus, už jeden určite vyčerpalo. Svojej majiteľke sa zatúlalo do koša so špinavou bielizňou a omylom tak skončilo v práčke. Obrovský šok zažila žena Katie, keď z nej začala vyberať čistú bielizeň. Mačiatko sa nehýbalo. viac »


Svieže, vtipné a s kvalitnými hercami: VIDEO Pozrite si seriály, o ktorých mnohí netušia!

Svieže, vtipné a s

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - V posledných rokoch nastal seriálový boom. Kým filmová produkcia doteraz stále prevažovala, najmä čo sa kvality týka, v poslednom období to tak prestáva byť. Vzniká čoraz viac seriálov, ktoré sú divácky mimoriadne obľúbené a okrem toho úspešné aj u kritikov. V mori mnohých príbehov sa však niektoré stratia. Tieto seriály nie sú až tak známe, ... viac »


Pravdivý príbeh: Môj syn sa zle správa k ženám. Je to moja chyba?

Pravdivý príbeh: Môj syn

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Peter má už viac ako tridsať rokov, je rozvedený, má jedno dieťa. Momentálne žije s družkou, ktorá ma dve deti z predošlého vzťahu. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, ale Peter je môj syn a ja viem, že sa k ženám správa zle. viac »


Slovinská riviéra - turistický raj, ktorý čaká na objavenie

Piran, Slovinsko

pred 16 hodinami

Slovinsko nie je medzi turistami tak veľmi známe v súvislosti s prímorským turistickým ruchom. Mnoho ľudí ani netuší, že túto krajinu tiež obmýva Jadranské more a že sa tam nachádzajú očarujúce prímorské miesta a pekné pláže. Síce iba 43 kilometrov dlhý kúsok pobrežia ponúka nepreľudnenú malebnú slovinskú riviéru. viac »


Archeológovia sú vo vytržení: V Egypte objavili novú sfingu na FOTO

Archeológovia sú vo vytržení:
Foto

pred 19 hodinami

KÁHIRA - V Asuáne na juhu Egypta našli archeológovia novú sfingu, teda sochu zobrazujúcu bytosť s telom leva a hlavou človeka, ktorá pochádza podľa všetkého z čias dynastie Ptolemaiovcov. viac »


Vedci zistili, ako sa dá odhaliť skorumpovaný politik: Stačí na to jediná črta tváre

Silvio Berlusconi

pred 19 hodinami

PASADENA - Výsledky štúdie publikovanej v časopise Psychological Science potvrdili, že ľudia majú šiesty zmysel. Respondenti totiž dokázali na základe fotografií politikov uhádnuť, ktorí z nich boli stíhaní za korupciu. Teraz sa možno mnohí politici dajú na diétu alebo podstúpia plastickú operáciu, aby neboli tak ľahko odhaliteľní. viac »


Najčítanejšie články