Podcasty - video podcasty z našej produkcie | Topky.sk
Utorok, 29. november 2022. Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej, Andreas.

Podcasty

Ako si zarobiť s podcastom, prezradil známy podcaster Denis Kováč

Denis Kováč

Denis Kováč

Video
včera o 15:17

Podcast Mozgová atletika má už vyše 90 epizód. Aká bola Denisova cesta k vytvoreniu vlastného podcastu? Je to ekonomicky udržateľné a čo všetko musí pre to robiť? viac »

Moderátor Jojky si brigádami v zahraničí zarábal na stánok s americkými hotdogmi v Trnave

Vlado Voštinár
Video

24.11.2022 13:00

Vlado Voštinár dnes patrí medzi moderátorskú špičku. Jeho začiatky sú však spojené aj s brigádami, napríklad zberom hrozna, praxou plavčíka, alebo prácou na poľnohospodárskom družstve. Málokto vie, že si zarábal slušné peniaze v Dánsku na farme, z ktorých financoval jeho vychýrený stánok s americkými hotdogmi v Trnave. Pozrite si, čo povedal v Kariéra.sk podcaste. viac »


Známeho moderátora Markízy postihla nečakane v mladom veku mŕtvica

Známeho moderátora Markízy postihla
Video

22.11.2022 13:00

BRATISLAVA - Moderátor TV Markíza prehovoril o svojej kariére a zdravotných problémoch. Tomáš Juríček je na obrazovkách a v rádiu už desaťročie. Nie všetci ale vedia, že študoval genetiku a izoloval zajačie embryá, cez letné prázdniny na vysokej škole robieval v kuchyni v Anglicku a popri práci v regionálnom rádiu robil čašníka. Facku od života dostal... viac »


Živila ho partnerka, aby mohol rapovať. Priznáva Majself v otvorenom rozhovore

Majself
Video

21.11.2022 11:00

BRATISLAVA - Populárny raper Majself (Michael Švehla) si v otvorenom rozhovore v rámci podcastu Zoznam:sa zaspomínal na svoje ťažké začiatky, kedy mu pomáhala plniť hudobný sen partnerka Júlia. Už ako 22-ročný sa stal mladým otcom a na prvé vystúpenia sa musel pripravovať po nociach v zaparkovanom aute. Ako si spomína na toto obdobie a čo hovorí o svojej žene teraz? viac »


ZDRAŽOVANIE. A vy nemáte polročnú finančnú rezervu? NA TOTO si dávajte pozor!

Filip Schlosser
Video

17.11.2022 12:00

BRATISLAVA - Kde idú vaše peniaze? Poriadne si to skontrolujte, inak na to doplatíte. Sporte si, čo najskôr na dôchodok, lebo nevyžijete. Viete dobre hospodáriť so svojimi peniazmi? V Topky podcaste sme s finančníkom Filipom Schlosserom rozoberali finančnú gramotnosť Slovákov aj to, ako efektívne sporiť. viac »


Jozef "Spoko" Kramár zo Smola a hrušky chce tiež tvoriť pre deti

 Jozef
Video

15.11.2022 10:00

"Som sfanatizovaný a naivný, inak by som v kapele nevydržal," hovorí spevák, skladateľ a textár Jozef "Spoko" Kramár o svojom dlhoročnom pôsobení v kapele Smola a Hrušky. Tá tento rok oslavuje 25 rokov svojho fungovania ako inak, s fanúšikmi v slovenských a českých kluboch. Pri tejto príležitosti Spoko prijal pozvanie do podcastu Zoznam:sa. viac »


Yxo a Šarkan z HEXu: Ďuďo si robil srandu z Desmodu, Kulyho reakcia nás prekvapila

Hex
Video

14.11.2022 10:00

BRATISLAVA - Členovia skupiny HEX si v nedávno zverejnenom rozhovore v rámci podcastu Zoznam:sa zaspomínali na rôzne situácie so spevákom a skladateľom Petrom "Ďuďom" Dudákom. Basgitarista Yxo, ktorý ho poznal od útleho detstva, pripomenul aj situáciu z obdobia, kedy sa miláčikom rádií stala kapela Desmod. V rozhovore pre jeden z najčítanejších denníkov... viac »


Nenechávajte si po rozvode mužovo meno: Ovplyvní to vaše zdravie, radí v podcaste numerologička Katarína Čičmancová

Katarína Čičmancová
Video

14.11.2022 10:00

BRATISLAVA - Čísla majú svoju moc a dátum narodenia prezradí povahu človeka. Spoznajte svoje kvality a odhaľte svojho partnera. Viac sa o vzťahoch a číslach rozprávala v našom pilotnom Feminity podcaste moderátorka Lucia Hurajtová s numerologičkou Katarínou Čičmancovou. viac »


Miro Jaroš: Po SuperStar som bol mesiace zavretý medzi štyrmi stenami bytu

Miro Jaroš
Video

11.11.2022 15:11

BRATISLAVA - Miro Jaroš je jeden z najpredávanejších, najviac vystupujúcich a najlepšie zarábajúcich hudobníkov na Slovensku. Napriek tomu si naňho pri diskusii o najúspešnejších umelcoch spomenie iba málokto. Detské pesničky sú samostatným hudobným svetom, v ktorom sa skrátka kladú iné kritériá, a sám Miro sa s hľadaním hodnoty v tomto žánri musel v začiatkoch popasovať. viac »


Juraj Benetin o zázraku Korben Dallas, nafúknutom egu aj sexuálnom obťažovaní

Juraj Benetin
Video

11.11.2022 11:30

Líder kapely, spevák, gitarista a skladateľ Juraj Benetin nám prezradil, že nový materiál vzniká často už počas toho, ako sa dokončuje album. O kreatívnej hudobno-textárskej chémii medzi ním a basgitaristom Lukášom Filom a čoraz častejšie aj bubeníkom Ozom Guttlerom, o tom, ako dokáže aj v prostredí nemainstreamovej scény človeku stúpnuť do hlavy sláva... viac »


Nenávisť. Dá sa proti nej bojovať? Pozrite si premiérový Topky podcast

Nenávisť. Dá sa proti
Video

08.11.2022 18:00

BRATISLAVA - Komu dávame vinu, tomu dávame moc. Keď nenávidíme, odchádzame od vlastného prežívania a smerujeme pozornosť na iných. Aj keď s niekým, nesúhlasím, mal by som ho rešpektovať. Aký máme vzťah k sebe, taký máme k iným ľuďom. viac »


Známy spevák Lasky prekvapil v podcaste: Hudbu nepočúvam, baví ma len ticho

Tomáš Lasky Šedivý
Video

08.11.2022 14:00

BRATISLAVA - Lasky nie je žiadna hviezda, umelec ani spevák roka. Napriek tomu všetky hviezdy, umelcov a spevákov schová do vrecka. Je úprimný, férový a ide z neho nákazlivá pohoda, aj keď vnútri bojuje. Nám s kapelou krstil album a je mi tak trochu osobným vzorom, lebo kašle na trendy a múdre reči. Lasky znie vždy ako Lasky, nemožno ho neľúbiť! viac »


Moderátor Maroš Molnár: Na moje prvé adidasky som tvrdo drel! Ako byť úspešný, radí v podcaste kariera.sk

Maroš Molnár
Video

08.11.2022 12:00

BRATISLAVA - Čím všetkým si počas budovania kariéry musel prejsť Maroš Molnár a aké boli jeho začiatky? O tom, že práca na sebe samom nie je len o fyzickej námahe, ale aj o mentálnom nastavení, vám viac porozpráva v Kariéra.sk podcaste. viac »


Známy cestovateľ a podnikateľ robil vo svojej kariére všetko. Od upratovačky, až po riaditeľa firmy.

Ľuboš Fellner
Video

08.11.2022 11:00

BRATISLAVA - Aká bola kariérna cesta Ľuboša Fellnera, majiteľa cestovnej agentúry BUBO? Bol to podnikateľský zámer alebo číra náhoda? A akými pozíciami si vo firme prešiel od samého začiatku? viac »


Cviky na bruško ho posilnia, ale nespaľuje sa tuk! Fitnes tréner radí v najnovšom podcaste, ako na to

Michael Achberger
Video

08.11.2022 09:00

BRATISLAVA - Najlepší cvik na brucho totiž neexistuje, tvrdí fitnes tréner Michael Achberger. Môžeme urobiť tisícdvesto pohybov, rôznych rotačných, sklapovačiek, všetko možné, ale bruchu to nepomôže. Ako teda efektívne cvičiť? Prečo sa vyhnúť extrémnemu množstvu zdravého jedla a prečo môže mať obéznejší človek lepší výkon ako chudší? viac »


Odhaľte manipulátora včas! Nezostávajte v toxickom vzťahu, odporúča v podcaste mentorka Romana Benčíková

Romana Benčíková
Video

08.11.2022 08:00

BRATISLAVA - Ako spoznať manipulátora vo vzťahu? V prvom rade treba sledovať, či sa vie partner ospravedlniť. Ak nie je schopný a nedokáže povedať prepáč, nechcel som ti ublížiť, poďme to napraviť, tak je to varovný signál. Toxický človek sa prejavuje aj tak, že niečo zabudne, ale zvalí to na vás. Ak začíname vnímať, že všetko je naša vina, alebo vedome... viac »


Najčítanejšie články