Podcasty - video podcasty z našej produkcie | Topky.sk
Piatok, 9. jún 2023. Meniny má Stanislava, zajtra Margaréta, Gréta.

Podcasty

Spravodajstvo je veľká škola života. Na začiatku mi vypadli aj slzy, prezradila známa moderátorka

Lucia Hlaváčková

Lucia Hlaváčková

Video
pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Lucia Hlaváčková, vnučka herca Olda Hlaváčka, pôsobila niekoľko rokov ako redaktorka spravodajstva, hoci to nebolo jej snom. Momentálne moderuje ranné vysielanie v televízii a vyskúšala si aj moderovanie večernej tanečnej šou. Ktorá z týchto pozícií je najnáročnejšia? Dozviete sa v Topky podcaste. viac »

Divoké bylinky zaraďujeme bežne do jedla: Nepoužívame ich iba na liečenie, ale aj na prevenciu

Diana Mozoláková
Video

01.06.2023 10:00

BRATISLAVA - Okolo seba máme zadarmo čerstvý bylinkový supermarket, vďaka ktorému budeme zdravší a ušetríme aj veľa peňazí za stravu. Napríklad žihľava má 6 krát viac vitamínu C a sedmokráska viac vápnika ako mlieko a vieme si ich odložiť aj na zimu. Prezradila v Topky podcaste foodblogerka Diana Mozoláková viac »


Práca influencera je príjemná, bodaj by trvala navždy. Dobrý zárobok, ale je za tým kopec námahy

Janka Slačková
Video

24.05.2023 14:09

BRATISLAVA - Influencerka, modelka, tanečnica a moderátorka Rádia VIVA Janka Slačková v Topky podcaste prezradila, že na ranné vstávanie si nikdy nezvykla, pretože miluje robiť večer. Ale do rádia sa vždy teší. Kolega Exploited máva totiž zvláštne nápady počas vysielania. viac »


Viete podať prvú pomoc, ak sa stane náhly úraz? Stačí sekunda a môže ísť o život. Nepanikárte, ale pripravte sa dopredu

Andrea Stískalová
Video

17.05.2023 19:00

BRATISLAVA - Niektorí ľudia majú škaredé jazvy po zranení len preto, lebo sa o ranu dobre nepostarali. V Topky podcaste sme s Andreou Stískalovou rozoberali, čo robiť pri uštipnutí hadom, ako vyberať kliešťa, či ako správne zasiahnuť, ak doma odpadneme. Máte to s deťmi nacvičené? viac »


V minulosti som mal všetko a ledva som to prežil. V poslednej chvíli som vyhľadal pomoc, priznáva bývalý televízny moderátor

Jopo
Video

11.05.2023 06:00

BRATISLAVA - Bývalý televízny moderátor Jozef "JOPO" Poláček si v mladosti prešiel búrlivým obdobím. V štyridsiatke zaklopal na dvere psychologičke, aby zistil, kde sa v živote nachádza a čo chce. Ako povedal v Topky podcaste, od zlých vecí sa odpojil v poslednej možnej chvíli. viac »


Rodičia s deťmi na horách riskujú. Preceňujú ich sily a vystavujú nebezpečenstvu. Jeden chybný krok znamená pád

Michal Gerčák
Video

04.05.2023 06:00

Búrka je najhorší živel, ktorý vás môže zachytiť v horách. Horský vodca Michal Gerčák apeluje v Topky podcaste aj na rodičov, aby svoje deti nevystavovali riziku a veľkej únave. Pozrite si užitočné rady od experta, ako sa dobre pripraviť na túru a kedy vyraziť. viac »


PODCAST: Kuchynská dizajnérka radí: Ako si zariadiť kuchyňu

Kuchynský dizajnér
FotoVideo

27.04.2023 06:00

Hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok, a preto je možno kuchyňa označovaná za srdce domova. Viete však, ako si ju zariadiť tak, aby bola nielen pekná, ale najmä praktická a užitočná? Sú už biele kuchyne na ústupe? Ktoré spotrebiče sú lepšie samostatne stojace? Prečo je zónovanie v kuchyni dôležité? Ktoré materiály sú najodolnejšie? Ako čo najlepšie... viac »


Na sociálnych sieťach odhaľujeme iba to, čo chceme. Negatívne komentáre o mojich deťoch okamžite mažem a nahlasujem

Veronika Cifrová Ostrihoňová
Video

20.04.2023 06:00

BRATISLAVA - Som influencerka, ale neživím sa tým. Nie je to pre mňa primárny zdroj obživy. Prezradila v Topky podcaste Veronika Cifrová Ostrihoňová. V rámci svojich pracovných aktivít nepodlieha falošnej myšlienke, že je nenahraditeľná. Kedysi si aj čítala komentáre a pre tie negatívne si aj poplakala. viac »


Známy moderátor už navštívil každý kontinent. Cestovanie vraj človeka privedie k pokore a vďačnosti

Martin Nikodým
Video

13.04.2023 12:16

BRATISLAVA - Som televíznym dinosaurom, vyhlásil Martin Nikodým v Topky podcaste. V slovenských médiách moderuje už tridsať rokov. Okrem tejto vášne však ešte každý rok cestuje po svete a tiež vyrába vlastný med. viac »


Tento vzťah som vôbec neočakával. Nechcel som byť s niekým len preto, aby som nebol sám

Tomáš Bezdeda
Video

06.04.2023 12:10

BRATISLAVA - Tomáš Bezdeda je známy spevák, momentálne čerstvý ženatý muž a čoskoro aj otec. V Topky podcaste porozprával o náhodnom zoznámení sa s manželkou, o výbere zvláštnych mien pre dieťa a tiež sa určite dobre zasmejete na jeho vtipoch. viac »


Preplával oceán na lodi po tej istej trase ako Titanic. Sedem dní bez zastávky z Anglicka do Ameriky

Milan bez mapy
Video

30.03.2023 10:32

BRATISLAVA - Milan Bardún alias Milan bez mapy je influencer. Navštívil približne 70 krajín sveta a svojich sledovateľov sa tiež snaží navnadiť, aby cestovali. V Topky podcaste prezradil, že jedným z najväčších zážitkov bola jeho návšteva na Veľkonočnom ostrove, kam lieta len jediná letecká spoločnosť. viac »


Čítam si komentáre, ako ma vnímajú diváci. Známa herečka zažila s fanúšikmi aj nepríjemné situácie

Zuzana Mauréry
Video

23.03.2023 10:50

BRATISLAVA - Snažím sa nebyť všade, ale zároveň splácať hypotéky, prezradila v Topky podcaste herečka Zuzana Mauréry. Nakrútila niekoľko desiatok filmov, seriálov, ale zároveň patrí aj spev k jej životu. Už čoskoro poteší fanúšikov piesňami Hany Hegerovej na koncertoch s názvom Levandulová. viac »


Keby som mohla, plačem celý život. Prezradila Norma zo Skrytej vášne, energická herečka, koučka a mama troch detí

Lucia Hurajová
Video

16.03.2023 10:17

BRATISLAVA - Ani jej sa nevyhli ťažké životné situácie. Dva rozvody a tri malé deti. Zároveň však berie pády na dno pozitívne. Človek sa môže podľa nej aspoň odraziť. Napriek tomu srší pozitívnou energiou a nabije aj vás. V Topky podcaste prezradila herečka Lucia Hurajová aj to ako vie byť každý deň niekým iným. viac »


Táto doba mení správanie ľudí k peniazom. Dá sa dnes existovať bez banky?

Podcast Raiffeisen banka
Video

09.03.2023 06:00

V týchto časoch zažívajú mnohí z nás doslova prievan v peňaženke. Hore išlo takmer všetko. Od potravín, cez plyn a elektrinu až po odvody na sociálne poistenie. Význam a dôležitosť efektívnej práce s peniazmi sa ukazuje najmä teraz. Ako míňať peniaze s rozumom? Vie nám byť banka nápomocná? viac »


Ako budovať imunitu a čo zaberá na choroby? Takéto prírodné lieky si viete vyrobiť doma

Daniela Viskupič
Video

02.03.2023 19:36

BRATISLAVA - Zbavte sa konečne chorôb tejto zimy s domácou lekárničkou. Na prevenciu, ale aj liečbu totiž viete použiť bylinky a korenie, ktoré máte doma. Je dôležité starať sa najmä o črevnú mikroflóru a ak je v poriadku, imunita funguje efektívnejšie. V Topky podcaste s fytoterapeutkou Danielou Viskupič prezradíme konkrétne recepty viac »


Byť zaradený ako sexsymbol mi trochu pomastilo ego. Nie som svätý ako otecko, ktorého som hral

Marek Fašiang
Video

23.02.2023 19:56

BRATISLAVA - Seriál Oteckovia mu výrazne zmenil život. Priznáva, že postava Tomáša mu asi prischne na celý život, aj keď nie je taký svätuškár ako on. Vďaka popularite seriálu ho nazvali sexsymbolom a zvýšil sa aj záujem žien. Ako na slávu reaguje nám prezradil v Topky podcaste obľúbený herec Marek Fašiang. viac »


Tieto deti sú bez rodičov a ťažko choré. Nezažijú bežné veci ako iné deti, ale sú šťastné

Alexandra Hovancová
Video

16.02.2023 19:31

BRATISLAVA - Z tmavej, smutnej budovy sa stal domov, aj keď sa v ňom nachádzajú ťažko choré, niektoré úplne ležiace deti a týrané matky so svojimi ratolesťami. Do tohto domova chodia aj známi ľudia. Adela s Viktorom prišli len tak na návštevu. Deti pritom ani netušili, kto je. Celeste Buckingham im zaspievala rómske pesničky a Filip Jančík u nich ... viac »


Stav vzdelania učiteľov je žalostný! Treba urobiť zmenu, digitálna doba ide dopredu

Táňa Švrčková, Slovak Telekom
Video

10.02.2023 16:00

Kým technológie a digitálna doba ide dopredu míľovými krokmi, vzdelanie učiteľov stagnuje. Podľa prieskumu až 50 % pedagógov, ktorí vyučujú informatiku na školách, nemá dostatočné vzdelanie na to, aby motivovali a naučili žiakov tvoriť s novými technológiami. Deti majú často rozsiahlejšie digitálne zručnosti ako ich pedagógovia. Dôkazom je aj 12-ročná... viac »


Máte nárok na peniaze od štátu? Je výhodnejšia PN alebo OČR? Musíte splniť TIETO podmienky

Mária Dvončová
Video

09.02.2023 12:50

BRATISLAVA - Nepriznali vám materské ani ošetrovné? Treba na to myslieť vopred, aj dva roky. Inak nedostanete nič. V poslednej dobe tiež nastali mnohé zmeny napríklad v rodičovskom príspevku, prídavku na dieťa aj otcovskej dovolenke, o ktorých nám viac prezradila v Topky podcaste právnička Mária Dvončová. viac »


Toxickí kolegovia dokážu vyštvať šikovných ľudí. Takto sa im postavíte!

Katarína Potúčková
Video

02.02.2023 12:28

BRATISLAVA - Majú to ľahšie šéfovia alebo zamestnanci? Ako reagovať na závistlivých kolegov? Nebojte sa ozvať, ak na vás v práci útočia a tiež vedieť povedať včas nie. Stres totiž môže vyvolať veľké zdravotné problémy. Viac prezradila v Topky podcaste Katarína Potúčková - koučka mentálneho zdravia. viac »


Rádio VIVA s novými hlasmi oživí legendárnu show a rozširuje svoje frekvencie po Slovensku

Juraj Volentics
Video

26.01.2023 11:00

BRATISLAVA - Rádio VIVA má nového šéfa, hlasy, aj priestory. Okrem zaujímavých moderátorov ho budete môcť čoskoro počúvať nielen na západnom Slovensku. V Topky podcaste prezradil riaditeľ Rádia VIVA Juraj Volentics, čo všetko si prichystali pre svojich poslucháčov. viac »


Najčítanejšie články