Mysteriózne | Topky.sk
Pondelok, 17. január 2022. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Mysteriózne

VIDEO Partia oslavovala Silvestra, keď zrazu na oblohe zbadali podivný úkaz: Ale veď to je...!

Video
12.01.2022 10:00

COLUMBUS - Youtuber tvrdí, že na Silvestra zbadal trojuholníkové UFO lietajúce nad mestom Columbus v americkom štáte Ohio. Zábery zaznamenala kamera na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Kým niektorí priznali, že podobný objekt sami videli, iní boli skeptickí a myslia si, že išlo o obyčajné lampióny šťastia. viac »

Samozvaný cestovateľ v čase prezradil, čo nás čaká v roku 2022: Zapamätajte si tieto tri dátumy!

Samozvaný cestovateľ v čase
Video

11.01.2022 13:30

LONDÝN - Samozvaný cestovateľ v čase na TikToku zdieľal sériu odhalení o roku 2022, aby dokázal ich pravosť. Podľa jednej z jeho predpovedí prichádza ďalší variant COVID-19, ktorý bude päťkrát nákazlivejší ako iné kmene. Údajne bude tiež objavený tvor viac ako štyrikrát väčší než modrá veľryba. viac »


Polícia rieši obrovskú záhadu: Dievčatko (7) už dva roky nikto nevidel, no jeho zmiznutie nahlásili až teraz

Polícia rieši obrovskú záhadu:
Video

10.01.2022 13:30

MANCHESTER - Spojenými štátmi momentálne otriasa prípad sedemročného dievčatka, ktoré nevidel nikto už takmer dva roky, no až teraz bolo nahlásené ako nezvestné. Polícia z jeho únosu zatiaľ nikoho nepodozrieva a snaží sa predovšetkým zistiť viac informácií o tom, ako vôbec k zmiznutiu došlo. viac »


Jednu z najzáhadnejších FOTO sa doteraz nepodarilo vysvetliť: Strašidelný výjav v okne na hrade

Jednu z najzáhadnejších FOTO
Foto

06.01.2022 13:30

NORTH BERWICK - Fotografia postavy, ktorú v roku 2009 zachytil Christopher Aitchison na hrade Tantallon neďaleko škótskeho mesta North Berwick, je aj po rokoch zdrojom viacerých dohadov. Odborníci aj laici pripúšťajú, že nebola digitálne upravovaná, ale nezhodujú sa v názore, či sa autorovi naozaj podarilo odfotografovať ducha alebo iba jedného z návštevníkov tejto zrúcaniny. viac »


Podľa čínskeho zverokruhu nás čaká rok TIGRA: Na toto sa treba pripraviť!

Podľa čínskeho zverokruhu nás

03.01.2022 05:00

SYDNEY - Čínska kultúra sa dá rozoznať na prvý pohľad. To isté platí aj o jej náboženstve. Z hľadiska znamení na oblohe je prepojená so zvieratami a každý rok patrí jednému z nich. Rok 2022, ktorý privítame už o niekoľko hodín, patrí podľa čínskej mytológie tigrovi. Čo nás teda čaká? viac »


VIDEO Vedci konečne vyriešili záhadu kostry z púšte Atacama: Tomuto tvorovi patrila

VIDEO Vedci konečne vyriešili
FotoVideo

02.01.2022 13:30

SAN FRANCISCO - Ľudská kostra veľmi malých rozmerov nájdená v roku 2003 v púšti Atacama zmiatla vedeckú komunitu na celom svete. Neobvykle tvarovaná lebka a počet kostí totiž vyvolávali rôzne asociácie s mimozemskými civilizáciami. Záhadný nález sa však napokon podarilo identifikovať a objasniť jeho pôvod. viac »


PREDPOVEĎ Nostradama na rok 2022 aj ďalšie obdobie: Proroctvo skazy, ľudstvo nečaká nič dobré

PREDPOVEĎ Nostradama na rok
Foto

01.01.2022 10:00

LONDÝN - Francúzsky astrológ Nostradamus napísal niekoľko predpovedí vo svojej knihe "Les Propheties". Písal sa vtedy rok 1555 a on do budúcnosti predpovedal okrem iného aj pád asteroidu, globálne otepľovanie či masový hladomor. viac »


Morbídny fenomén: Po smrti sa s mŕtvolami deje podivný jav, radšej to nevedieť

Morbídny fenomén: Po smrti
Foto

29.12.2021 17:00

LONDÝN - Pokiaľ ste ešte nepočuli o vosku z mŕtvol, tak si radšej sadnite. Nejde o žiadny žart, ľudské telo dokáže totiž aj po smrti produkovať určité látky. Ide o naozaj morbídny fenomén, ktorého podstatu objasnili vedci v nasledujúcich riadkoch. viac »


Mladík hľadal na Google Maps lietadlá: Namiesto toho narazil na totálny bizár na FOTO

Mladík hľadal na Google
Foto

23.12.2021 05:00

BENÁTKY - Používatelia Google máp zostali šokovaní po tom, ako si všimli, čo sa podarilo zachytiť satelitom pri snímaní Zeme. Na jednom mieste v Taliansku sa totiž objavila skupina podivných ľudí. Doteraz nie je známe, čo presne tam robili. viac »


VIDEO Záhadné zvuky vychádzajúce z jazera vydesili obyvateľov: To musíte počuť!

VIDEO Záhadné zvuky vychádzajúce

14.12.2021 13:30

STEAMBOAT SPRINGS - Konšpirační teoretici veria, že množstvo záhadných zvukov, ktoré bolo počuť z jazera v Colorade, je dôkazom toho, že pod vodou sa nachádza mimozemská základňa. Iní užívatelia Twitteru však majú odlišné teórie. viac »


FOTO Google Maps odhalili záhadu na berlínskom letisku: Ľudia sa pýtajú, čo to tam je?!

FOTO Google Maps odhalili
Foto

12.12.2021 19:30

BERLÍN - Užívatelia Google máp zostali bezradní, keď zbadali dom postavený uprostred rušnej letiskovej dráhy v metropole Berlín. Príspevok získal množstvo komentárov, v ktorých sa ľudia snažili vysvetliť pôvod nehnuteľnosti. Jeden z komentujúcich uviedol, že by to mohla byť budova využívaná vojenským letectvom nacistického Nemecka. viac »


VIDEO vystrašilo mnohých ľudí: V blízkosti záhadného tvora by ste sa ocitnúť určite nechceli

VIDEO vystrašilo mnohých ľudí:
Video

09.12.2021 10:00

ATLANTA - Zábery, ktoré údajne zachytávajú Bigfoota v lese, zaujali množstvo ľudí. Kým jedni sú presvedčení, že je to jasný dôkaz o existencii mýtického tvora, druhí pochybujú. Prehovoril aj odborník na túto tému, autor mysterióznych dokumentov. viac »


Žena nastúpila do výťahu a nemohla uveriť tomu, čo vidí: Poriadne ju to vydesilo

Žena nastúpila do výťahu
Foto

08.12.2021 05:00

YANCHENG - Aj obyčajný výťah môže ukrývať tajomstvá. Na jedno také narazila jedna žena v Číne, ktorá zostala úplne v šoku, keď na ukazovateli tlačidiel pre jednotlivé poschodia našla ďalšie dve tlačidlá. viac »


VIDEO Nečakaný objav na školskom WC: Študent si išiel uľaviť, narazil na veľké tajomstvo

VIDEO Nečakaný objav na

29.11.2021 05:00

HONDURAS - V jednej zo škôl v Hondurase sa podarilo študentovi Eduardovi Melendezovi nájsť niečo, s čím asi ani sám nerátal. Zaujímavá je však predovšetkým lokalita, kde sa mu to podarilo nájsť. Ihneď sa stal kvôli tomu terčom pozornosti na celej škole. viac »


Mladíka vydesil záznam z domovej kamery: To čo je, preboha, na VIDEU?!

Mladíka vydesil záznam z
Video

26.11.2021 05:00

HERTFORDSHIRE - Obyvateľa anglického grósftva Hertfordshire vyrušilo v noci pri sledovaní televízie niečo nezvyčajné. Pohľad na úkaz odohrávajúci sa na oblohe mu takmer vyrazil dych. Po zverejnení videa niektorí užívatelia priznali, že ich zábery poriadne zaskočili. viac »


FOTO Žena objavila vo svojom dome záhadný kľúč: Keď zistíte, čo dokáže, báli by ste sa aj vy

FOTO Žena objavila vo
Foto

22.11.2021 13:45

HELENA - Majiteľka domu sa cíti znepokojene po tom, čo zistila, že kľúč v jej dome nie je obyčajným kľúčom. Doposiaľ nedokáže vysvetliť, ako je možné, že kľúč odomyká a zamyká všetky dvere v dome, no dvere od spálne sa ním dajú odomknúť a zamknúť iba zvonka. Ľudia na Reddite sa podelili o svoje dojmy. viac »


Obyčajná bábika desí ľudí: Kamera zachytila hororové VIDEO, z ktorého behajú zimomriavky

Obyčajná bábika desí ľudí:

02.11.2021 05:00

STOKE-ON-TRENT - Pokiaľ sa chystáte na večerný spánok, pravdepodobne oň po prečítaní tohto článku prídete. Bezpečnostná kamera totiž zachytila „najstrašidelnejšiu bábiku Británie“, ako sa hojdá v kresle. Zakladateľ múzea uviedol, že nejde o žiadnu novinku, pretože bábika rada vyčíňa. viac »


FOTO Pár sa nasťahoval do nového bytu: Z toho, čo našiel za kuchynskou skrinkou, mu padla sánka

FOTO Pár sa nasťahoval

01.11.2021 17:30

LONDÝN - Pár objavil tajnú miestnosť v zadnej časti kuchynskej skrinky ich nového bytu. To ho prinútilo premýšľať, ako je niečo také možné. Miestnosť je dokonca vybavená oknom. Používatelia sociálnej siete páru navrhli, na čo by túto miestnosť mohli využiť. viac »


Žena urobila pred domom halloweensku výzdobu: Šok na VIDEU! Vydesení ľudia volali na políciu

Žena urobila pred domom
Foto

01.11.2021 13:30

FORBES - S príchodom Halloweenu sa mnohí púšťajú do výroby dekorácií. Nie všetko je však úplne kóšer. Táto mamička vydesila svojich susedov strašidelnou výzdobou. Napriek tomu, že jej syn morbídnu dekoráciu miloval, musela ju zo záhrady odstrániť. Niektorým totiž pripomenula osobné tragédie. viac »


Internet obletela FOTO záhadného ostrova: Nikto nevie, kde sa nachádza ani ako vznikol

Internet obletela FOTO záhadného
Foto

27.10.2021 17:30

BRATISLAVA - Na internete sa objavil záber tajomného ostrova, ktorý niekto odhalil na Google mapách. Zaujímavé je najmä to, že ostrov je kompletne začiernený. Ľudia preto začali špekulovať, čo to mohlo spôsobiť. a či dokonca nejde o podvod. viac »


Dievčinu vydesilo VIDEO z obývačky, v ktorej nikto nebol: Pozrite, čo sa stalo jej psovi

Dievčinu vydesilo VIDEO z
Video

24.10.2021 19:30

PHOENIX - Duchovia či iné paranormálne javy odjakživa rozdeľujú ľudí na dva tábory. Kým jedni veria v ich existenciu, iní sa podivné udalosti snažia vysvetliť racionálnym argumentom. Táto žena sa však o existencii nadpozemských entít presvedčila podľa svojich slov na vlastné oči. Podarilo sa jej nahrať zábery, z ktorých naskakuje husia koža. viac »


Najčítanejšie články