Mysteriózne | Topky.sk
Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Mysteriózne

VIDEO Mladík sa plavil na kajaku: Až ho striaslo, keď zbadal, čo sa brodí riekou

Video
pred hodinou

LANSING - Tajomná legenda o Bigfootovi sa medzi ľuďmi, najmä v Severnej Amerike, šíri už dlhé desaťročia. Spolu s ňou sa na internete čoraz častejšie objavujú aj "dôkazy" o existencii tohto tvora. Vďaka agentúre Rocky Mountain Sasquatch Organization sa objavili nové zábery, ktoré zobrazujú bytosť podobnú sasquatchovi. Kým niektorí sú zábermi očarení, iní im neveria. viac »

Hrôza na VIDEU: Žena si pozrela záznam z domácej bezpečnostnej kamery a okamžite volala kňaza

Hrôza na VIDEU: Žena
Video387

30.07.2021 21:48

GLASGOW - Obyvateľka škótskeho Glasgowa Maxine Hughesová si pozvala do domu kňaza po tom, ako si prezrela záznam z bezpečnostnej kamery umiestnenej nad jej dvorom. Zábery sa objavili aj na sociálnej sieti a spustili lavínu rôznych komentárov. viac »


VIDEO Vodič Tesly prechádzal cez cintorín: Keď sa pozrel na obrazovku, premkla ho hrôza

VIDEO Vodič Tesly prechádzal
Video663

28.07.2021 12:12

WILLMAR - Vodič Tesly sa domnieva, že satelitná navigácia jeho auta zachytila duchov na cintoríne, okolo ktorého prechádzal. So zábermi sa podelila jeho neter na TikToku. Mnohých poriadne vystrašili, iní zas tvrdia, že o žiadnu paranormálnu aktivitu nešlo a systém jednoducho nerozpoznal stromy. viac »


VIDEO Muž tvrdí, že sa na takmer polhodinu ocitol v pekle: Brutálny opis miesta večného zatratenia

VIDEO Muž tvrdí, že
Video1076

26.07.2021 12:06

NEW YORK - Muž, ktorý tvrdí, že zomrel na vyše dvadsať minút, prezradil, že "jeho mäso si démoni roztrhali v pekelnom ohnisku so špinavým zápachom". Tiež vraj počul v pekle kričať milióny ľudí. O svojej hrôzostrašnej skúsenosti dokonca napísal knihu. viac »


VIDEO Obchodníka poklepal po pleci záhadný muž: Z toho, čo nasledovalo, naskakujú zimomriavky

VIDEO Obchodníka poklepal po
Video

15.07.2021 12:09

ANKARA - Z tohto videa vám naskočí husia koža. Na internet sa dostali zábery z bezpečnostnej kamery, na ktorých mohla byť zachytená skutočná tragédia. Našťastie sa jej však podarilo predísť, a to vďaka "anjelovi strážnemu". Zábery užívateľov neprestávajú udivovať, prítomnosť záhadného muža si nijako nedokážu vysvetliť. viac »


Tajná správa o UFO môže šokovať: Skúmajú sa v záhadnej Oblasti 51 mimozemské technológie?

Piloti pozorovali javy, na
Video

14.07.2021 12:08

WASHINGTON - Špekulácií medzi fanúšikmi UFO je čoraz viac, pretože americké úrady v posledných mesiacoch viackrát naznačili, že v tomto smere existujú potenciálne významné fakty. Podľa najnovších informácií sú v utajovanej správe Pentagónu podrobnosti o mimozemských technológiách skúmaných v oblasti 51 v Nevade. viac »


Majiteľka hotela skontrolovala VIDEO z bezpečnostnej kamery a zmrazilo ju: Pozrite, čo sa dialo v bare

Majiteľka hotela skontrolovala VIDEO

14.07.2021 08:20

FROME - Tento hotel je známy svojou strašidelnou históriou, ktorú na vlastnej koži pociťujú jeho zamestnanci i hostia. Najnovšie sa na internete objavilo hrôzostrašné video, ktoré zachytáva samovoľný pohyb barovej odmerky. Podobné javy tam vraj majú na dennom poriadku. viac »


VIDEO Historik roky pátral po nacistickom vlaku zlata: Teraz mal v jazere v Poľsku objaviť poklad!

VIDEO Historik roky pátral
Video

13.07.2021 12:14

ŽARSKA WIES - Historik, ktorý roky pátral po nacistickom vlaku plnom zlata, možno objavil jazero s pokladmi Tretej ríše. V súčasnosti čaká, či ďalšie vyšetrovanie potvrdí jeho zistenia. Po viac ako piatich rokoch by tak konečne dosiahol to, po čom túžil. Jeho minulé pátrania vyšli nazmar. viac »


Mrazivá PREDPOVEĎ: Video z roku 2013 presne zachytáva situáciu, keď vypukne koronavírus

Mrazivá PREDPOVEĎ: Video z

13.07.2021 12:13

PHOENIX - Na hit rapera Dr. Creepa, ktorý bol zverejnený na YouTube v roku 2013, upozornil TikTok príspevok. Jeho autorka v ňom poukazuje na pozoruhodnú súvislosť medzi textom pesničky, zábermi videa a súčasnosťou. K svojmu počinu sa vyjadril aj samotný hudobník, ktorý hovorí, že nie je žiadny vizionár a všetko zariadila náhoda. viac »


VIDEO Manželia prerábali dom, ktorý si kúpili: Desivý objav pod vrstvou tapiet

VIDEO Manželia prerábali dom,
Video

12.07.2021 12:07

WASHINGTON - Užívateľka sociálnej siete Kam Meeová zverejnila zábery tajnej miestnosti, ktorú objavili aj s manželom po tom, ako sa presťahovali do nového domu. Niektoré z nich oprávnene naháňajú hrôzu. Mnohí sa domnievajú, že niekto zanechal desivé predmety na tomto mieste zámerne, aby vystrašil ich objaviteľov. viac »


Čo to môže byť? Ľudia stoja pred záhadou! Muž (36) zachytil na FOTO zvláštnu vec

Čo to môže byť?

09.07.2021 12:06

DEVON - Muž s orlím zrakom zbadal UFO, ktoré sa niekoľko sekúnd vznášalo nad pobrežím anglického Devonu. Zábery zachytávajú aj to, ako UFO nečakane zmizlo na oblohe. Podľa informácií Kráľovského letectva je táto oblasť bohatá na podobné úkazy. Polícia údajne dostala desiatky hlásení. viac »


Inžinier vraj rozlúštil tajnú šifru sériového vraha: Toto mal Zodiac Killer odkázať verejnosti

Inžinier vraj rozlúštil tajnú
Foto

05.07.2021 08:01

PARÍŽ - Francúzsky inžinier tvrdí, že vyriešil dva kryptogramy, ktoré po sebe zanechal neslávne známy sériový vrah, tzv. "Zodiac Killer". Dizajnér 3D animácií a softvéru pre virtuálnu realitu sa o kódy nedolapeného zločinca, ktorý spáchal koncom šesťdesiatych rokov sériu brutálnych zločinov, začal zaujímať po tom, ako o ňom čítal v časopise. viac »


Záhada dvoch študentiek, ktoré šli na výlet do strašidelného hotela: Po 25 rokoch ich našli mŕtve

Záhada dvoch študentiek, ktoré
Video

21.06.2021 12:10

TOYAMA - Záhadný prípad dvoch japonských študentiek, ktoré zmizli v polovici 90. rokov, je opäť predmetom záujmu policajného vyšetrovania. O ich zmiznutí kolovali rôzne fámy konšpiračné teórie, nakoniec boli ale ich telá objavené v aute na dne mora. viac »


Po cunami v Japonsku sa objavil záhadný fenomén: Taxikárom vraj mizli zákazníci počas jazdy

Po cunami v Japonsku

16.06.2021 12:19

TOKIO - TikTokerka prehovorila o hrôzostrašnom fenoméne, ktorého svedkami boli viacerí japonskí taxikári po zemetrasení a následnej cunami v roku 2011. Pri tejto katastrofe prišlo o život približne 20 000 ľudí. Taxikári údajne často viezli zákazníkov do zdevastovaných oblastí, no počas jazdy nevysvetliteľne zmizli. viac »


VIDEO Polícia otvorila jeden z najzáhadnejších prípadov v krajine: Mŕtvola v obleku a tajomný odkaz

VIDEO Polícia otvorila jeden
FotoVideo

15.06.2021 12:05

CANBERRA - V juhoaustrálskom meste Adelaide minulý mesiac exhumovali ostatky muža, ktorý bol nájdený pred viac ako sedemdesiatimi rokmi mŕtvy na pláži Somerton. Tamojšia polícia sa chce vďaka pokroku v analyzovaní DN pokúšiť vyriešiť prípad, ktorý je označovaný za jednu z najväčších záhad v Austrálii. Identita a príčina smrti nebohého zostávajú totiž... viac »


Nová SPRÁVA Pentagónu o nevysvetliteľných javoch: Prehovoril úradník, šokujúce slová

Nová SPRÁVA Pentagónu o

10.06.2021 12:06

WASHINGTON - Americkí predstavitelia spravodajských služieb nenašli nijaké dôkazy o tom, že za vzdušnými javmi, ktorých svedkami sa v ostatných rokoch stali piloti námorníctva, stoja mimozemské kozmické lode. Stále však nedokážu vysvetliť neobvyklé pohyby na oblohe. Anonymný vysoko postavený úradník sa dokonca domnieva, že v nevysvetliteľných javoch... viac »


Astronaut priznal, že vo vesmíre videl veľa nevysvetliteľných fenoménov: Rázne slová o UFO

Astronaut priznal, že vo
Foto

08.06.2021 12:05

HOUSTON - Chris Hadfield, prvý kanadský veliteľ Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS), uviedol, že na oblohe videl nespočetné množstvo vecí, ktorým úplne nerozumie. Tvrdí však, že veriť v inteligentný život z inej slnečnej sústavy je vrcholom hlúposti. Okrem toho prezradil, či by prijal jednosmerný lístok na Mars. viac »


Chlapík šiel na výlet do lesov: Narazil tam na záhadu na VIDEU, ktorú si nevie vysvetliť

Chlapík šiel na výlet

08.06.2021 08:41

SPRINGFIELD - Pre väčšinu ľudí je Bigfoot nazývaný aj Sasquatch iba mýtus. Mnohí však veria, že stále žije a pohybuje sa v lesoch Severnej Ameriky. Jedným z jeho veľkých priaznivcov je Mike Bodewitz, ktorý vo svojom TikTik videu zdokumentoval svoje údajné skúsenosti s týmto legendárnym tvorom. viac »


VIDEO Matka vo svojom novom dome objavila tajný suterén: Nebolo to jediné nepríjemné prekvapenie!

VIDEO Matka vo svojom
Video

05.06.2021 17:26

USA - Ľudia po celom svete nachádzajú tajné miestnosti vo svojich domoch a bytoch, o ktorých doposiaľ netušili. Niečo podobné zažila aj žena, ktorá sa presťahovala do nového domu. Našla skrytý suterén, ktorý údajne vyzeral úplne ako miestnosť z hororu. Je presvedčená o tom, že v jej novom dome straší. viac »


Motorkári zažili počas nočnej jazdy šok: Zjavil sa pred nimi... VIDEO záhadného úkazu

Motorkári zažili počas nočnej
Video

04.06.2021 12:23

HAZARIBAGH - Autori videa nakrúteného v meste Hazaribagh v indickom štáte Jharkhand si našli sympatie najmä u priaznivcov mimozemských civilizácií. Postava, ktorú sa im podarilo zachytiť, totiž svojím vzhľadom a chôdzou nápadne pripomína bytosti z kategórie sci-fi. viac »


Najbizarnejší kriminálny prípad v histórii: Žralok vyvrátil potetovanú ruku, neuveríte, aká bola zápletka!

Najbizarnejší kriminálny prípad v

31.05.2021 12:09

SYDNEY - Dejiny vyšetrovania násilných trestných činov sú plné bizarných situácií a niekedy sa ani nechce veriť, že ich napísal sám život. Dôkazom toho je tzv. žraločí prípad, ktorý skončil na stole austrálskych kriminalistov v roku 1935. Zdanlivo neriešiteľnú záhadu, ktorá priťahovala pozornosť všetkých dostupných médií, sa nakoniec podarilo rozlúsknuť. viac »


Najčítanejšie články