Mysteriózne | Topky.sk

°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Mysteriózne

Majiteľka chcela vedieť, čo robia jej psy, keď nie je doma: VIDEO z kamery ju vydesilo, ale...

17.09.2020 08:32

LONDÝN - Nemenovaná žena vo svojej obývačke nainštalovala kameru, aby zistila, čo robia jej psí miláčikovia počas jej neprítomnosti. To, čo objavila, však nečakala. Na záberoch je vidno, ako niečo neviditeľné dráždi psov. Majiteľka sa domnieva, že išlo o nadprirodzený jav. Ľudia ju však nazvali podvodníčkou. viac »

FOTO Dych vyrážajúci objav v Belgicku: Pri oprave fontány našli schránku, neuveríte, čo ukrývala

FOTO Dych vyrážajúci objav

12.09.2020 07:58

BRUSEL - Pri renovácii fontány v belgickom meste Verviers sa našla schránka s podivuhodným obsahom - nádoba s liehom, v ktorej sa uchovalo srdce prvého starostu Pierra Davida. Napísal o tom server BBC. David zomrel v roku 1839, v roku 1883 bola dokončená fontána nesúca jeho meno a práve vtedy bola dovnútra umiestnená nádoba so srdcom. viac »


VIDEO Znepokojený mladík nainštaloval v obývačke kameru: Keď si pozrel záznam, vydesil sa

VIDEO Znepokojený mladík nainštaloval

09.09.2020 04:57

LONDÝN - Istý užívateľ Redditu zostal v šoku, keď si pozrel kamerové záznamy zo svojho bytu. Jeho spolubývajúci v ňom totiž počul strašidelné a nevysvetliteľné zvuky. Na záberoch je vidno, ako sa dvere v byte samé od seba otvárajú a zatvárajú. Kým niektorí veria, že za to môžu paranormálne javy, iní v tom hľadajú reálnu príčinu. viac »


V džungli pristál neznámy objekt: VIDEO Vydesení ľudia zalarmovali políciu, záhada má bizarné vysvetlenie

V džungli pristál neznámy
Video

05.09.2020 12:54

KONGO - V konžskej džungli z ničoho nič pristál neidentifikovaný lietajúci objekt. Miestne úrady boli z objektu zmätené, zadržali už dvoch ľudí, ktorých vypočúvali. Kompetentní odhalili záhadu iba deň od pristátia. Ukázalo sa, že ide o balón, ktorý má ľuďom v menej rozvinutých krajinách poskytovať internet. viac »


VIDEO zachytáva záhadný fenomén: Ovce stáli bez pohnutia celé hodiny!

VIDEO zachytáva záhadný fenomén:
Video

27.08.2020 08:18

TROUTBECK - Podivné video zachytáva stádo oviec, ktoré na niekoľko hodín úplne "zamrzli", akokeby boli zhypnotizované. Užívatelia špekulujú o tom, čo mohlo tento fenomén spôsobiť, no zatiaľ sú bezradní a ich úvahy ostávajú len v rovine teórií. viac »


FOTO Ľuďom začali chodiť záhadné balíčky plné semien: Úrady už vedia, kto a prečo ich posiela!

FOTO Ľuďom začali chodiť
Foto

26.08.2020 08:26

WASHINGTON - Úrady v Spojených štátoch zostali v pozore po tom, čo ľudia začali dostávať balíčky záhadných semien. Údajne pochádzajú z Číny. V skutočnosti však ide o podvod, ktorý má zvýšiť hodnotenie predajcov na Amazone. Vyzývajú preto všetkých, aby podobné balíčky odovzdali kompetentným úradom. viac »


Ženu hospitalizovali v nemocnici, krátko nato zomrela: TOTO ale v márnici nečakali!

Ženu hospitalizovali v nemocnici,

19.08.2020 08:37

MOSKVA - Ruské úrady preverujú prípad pacientky, ktorá podľa lekárov zomrela, ale potom sa znova prebrala k životu. To už ale bola v márnici okresnej nemocnice. O prípade z Kurskej oblasti informovala agentúra RIA Novosti. viac »


VIDEO Kamera na vchodových dverách zachytila podivného tvora: Ale veď to je... víla!

VIDEO Kamera na vchodových

13.08.2020 08:16

LOS ANGELES - Veríte na víly? Autor nasledujúceho videa áno. Kamera na zvončeku jeho domu v Kalifornii totiž zaznamenala tvora, ktorý sa nápadne podobal na toto rozprávkové stvorenie. Kým niektorých zábery absolútne očarili, iní tvrdia, že je to obyčajný hmyz. viac »


FOTO Žena objavila na pláži smradľavé monštrum: Anomália, ktorú rozlúskli až vedci

FOTO Žena objavila na
FotoVideo

09.08.2020 08:25

LIVERPOOL - Na pláži v anglickom grófstve Merseyside miestni obyvatelia našli hnijúce pozostatky neznámeho tvora nazývané ako "Ainsdale Anomaly". Mnohí sa domnievajú, že ide o šelmu, iní zase tvrdia, že živočích je veľryba, mamut či dokonca mimozemšťan. viac »


VIDEO Online výučba sa zmenila na horor: Študenti ostali vydesení, keď TO zbadali za chrbtom učiteľa

VIDEO Online výučba sa

07.08.2020 08:17

MONTERREY - Na internete sa objavil záznam z online hodiny, ktorú viedol učiteľ z Monterrey v Mexiku. Video by sa nijako neodlišovalo od podobných lekcií, keby pedagógovi uprostred výkladu do jeho triedy nečakane nepribudla jedna "žiačka". Tá vzbudila obrovský záujem užívateľov a zároveň potešila priaznivcov paranormálnych javov. Pragmatici to však ... viac »


VIDEO Na viacerých miestach sveta ľudia počuli zvláštne zvuky: Fenomén doteraz nikto neobjasnil

VIDEO Na viacerých miestach

06.08.2020 08:32

MADRID - Ľudia po celom svete počujú "apokalyptické" zvuky z oblohy a niektorí tvrdia, že je to ako z hororového filmu. Znie to ako hučanie či hvizd, ktoré boli zaznamenané vo viacerých kútoch Zeme vrátane Európy. viac »


Mladík (24) sa pozrel na FOTO starú 115 rokov a vydesil sa: Jasný dôkaz o minulom živote!

Mladík (24) sa pozrel
Foto

31.07.2020 04:56

STOCKPORT - Muž, ktorý si všimol svojho dvojníka na fotografii z roku 1905, je presvedčený o tom, že to bol on v minulom živote. Michael Koropisz zo Stockportu vo Veľkej Británii bol odjakživa posadnutý 19. storočím, no keď narazil na spomínanú fotku, ostal v ozajstnom šoku. viac »


Chátrajúca nemocnica je bašta lovcov duchov: FOTO Investor ľuďom adresoval tvrdé slová

Bývalá nemocnica North Wales
Foto

27.07.2020 08:33

DENBIGH – Bývalá nemocnica North Wales Hospital v Debinghu zatvorila svoje brány pred štvrťstoročím a verejnosť ju odvtedy spája najmä so strašidelnými príbehmi a paranormálnymi javmi. V súčasnosti je však spomínaná najmä s plánom jej prestavby na moderne fungujúci komplex. Jeho tvorcovia už zakázali verejnosti vstupovať do objektu a uviedli, že zdrojom ... viac »


Sex s kolegom či uviaznutie vo výťahu: Čo znamenajú naše najpodivnejšie sny súvisiace s prácou?

Sex s kolegom či

24.07.2020 19:26

LONDÝN - Divoké a nepokojné sny, ktoré sa preháňajú našimi hlavami počas spánku, nám dokážu niekedy poriadne rozhádzať začiatok nového dňa. A to obzvlášť vtedy, ak sa týkajú pracovných povinností, ktoré nesmieme zmeškať či zbabrať. Ak aj vás v súčasnosti prenasledujú najpodivnejšie sny súvisiace s vašou prácou, skúste nájsť na ne odpovede vo výsledkoch ... viac »


FOTO Prorokyňa z Poľska je doteraz záhadou: Krvavé stigmy a varovanie od Panny Márie!

FOTO Prorokyňa z Poľska
Foto

20.07.2020 08:28

KATOWICE - Katarzyna Szymonová, ktorá pochádzala z Poľska, doteraz budí veľkú pozornosť nielen svojich krajanov. Údajne sa totiž u nej objavovali stigmatické rany. Okrem toho tvrdila, že mala vízie umučenia Krista a že sa kontaktovala s mŕtvymi. Mnohí verili, že bola jedinečná, poznačená svätosťou a vybraná Bohom, aby dala ľudstvu pokyny, ako sa zachrániť ... viac »


VIDEO Mladík venčil v lese psa, uprostred neho narazil na záhadu: Od strachu okamžite utiekol preč!

VIDEO Mladík venčil v

20.07.2020 08:26

MEDDON - Mladý Brit venčil svojho psa v lese v anglickom grófstve Devon, keď ho zrazu niečo vydesilo. Narazil totiž na niekoľko desiatok stromov zrovnaných so zemou, a popritom sa v okolí šírili podivné zvuky. Veľmi sa zľakol a hneď utiekol preč. viac »


FOTO Mladík chytil rybu s ľudskými perami! Ľudia sú v úžase, prehovoril expert

FOTO Mladík chytil rybu
Foto

19.07.2020 08:44

Istý užívateľ zverejnil na Twitteri fotografie, ktoré dostávajú ľudí do absolútneho úžasu. V Malajzii sa mu podarilo vyfotiť rybu s ľudskými zubami. Údajne ide o agresívny druh. Ozvali sa však aj hlasy, ktoré pravosť záberov spochybňujú a tvrdia, že ide o šikovnú fotomontáž. viac »


NASA prehodnotila zverokruh a úplne ho zmenila! Pozrite sa, aké ste teraz znamenie

NASA prehodnotila zverokruh a

17.07.2020 08:25

WASHINGTON - V čase hospodárskej neistoty sa veľa ľudí obracia na horoskop, ktorý by im ukázal, akým smerom sa ubrať. A práve teraz prišla NASA s informáciou o zmene dátumov znamení zverokruhu. Výpočty našich predkov sú totiž vďaka fyzikálnym dejom ovplyvňujúcim našu planétu už dávno nepresné. Sumarizovanie nových prepočtov rozhodlo aj o existencii nového znamenia. viac »


Chlapček (2,5) sa bojí spávať: Keď povedal svojej babke prečo, začala sa báť aj ona

Chlapček (2,5) sa bojí

15.07.2020 08:30

LONDÝN - Malý, takmer trojročný chlapec, sa bojí ísť spať, pretože tvrdí, že ho každú noc v izbe navštevuje strašidelná dáma. Jeho reči poriadne desia príbuzných, ktorí nevedia, ako situáciu vyriešiť. Chlapcova babička sa obrátila na ľudí, aby jej poradili, čo majú robiť. viac »


Rusi konečne objasnili záhadu skazy Ďatlovovej expedície! TOTO zavinilo smrť jej členov

Rusi konečne objasnili záhadu
Video

14.07.2020 08:27

MOSKVA - Prípad je uzavretý, oznámil zástupca náčelníka generálnej prokuratúry pre Ural Andrej Kurjakov. Podľa neho smrť deviatich účastníkov turistického pochodu na severnom Urale v roku 1959 zavinili zosuv lavíny a zlá viditeľnosť po prudkom zhoršení počasia. viac »


Internet obletela FOTO gigantického netopiera: Nie je to žiadny hoax! Takáto je pravda

Internet obletela FOTO gigantického

10.07.2020 08:28

NEW YORK - Stará fotografia gigantického netopiera na Filipínach sa nedávno opäť objavila na internete. Užívatelia Twitteru zostali pri pohľade na záber skutočne ohromení. Zdá sa, že na fotke je zobrazený netopier priam ľudskej veľkosti visiaci zo strechy pred budovou. viac »


Najčítanejšie články