Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Mysteriózne

Zberateľa v noci straší bruchovravecká bábka z koncentračného tábora: VIDEO ho vydesilo na smrť

Video
pred 24 minútami

LIVERPOOL - Pán Fritz, bruchovravecká bábka, sa dostal do rúk zberateľa podivuhodných predmetov. Ten si všimol, že každú noc sa dvierka na vitríne s bábkou nevysvetliteľne otvoria. Pred sklenenú vitrínu preto namontoval GoPro kameru. Po dvoch večeroch zistil, že bábka pohybuje ústami a očami vo chvíli, keď sa dvierka otvárajú, čo ho poriadne vydesilo. viac »

Matka sa zhrozila pri pohľade na postieľku, v ktorej spal jej syn: Čo to, preboha, leží vedľa neho?

Matka sa zhrozila pri
Foto

pred 18 hodinami

CHICAGO - Mamička prežila takmer bezsennú noc po tom, čo uvidela ducha dieťaťa v detskej postieľke vedľa jej spiaceho syna. Na druhý deň ale zistila, že panikárila zbytočne. Nešlo totiž o žiadny paranormálny jav, ale obyčajnú fotku na matraci. viac »


VIDEO Po 70 rokoch možno rozlúsknu jednu z najväčších záhad: Prípad Somertonského mŕtveho muža

VIDEO Po 70 rokoch
FotoVideo

včera o 16:08

ADELAIDE - Prípad mŕtveho muža nájdeného na Somertonskej pláži v austrálskom Adelaide je obrovskou záhadou už takmer sedemdesiat rokov. Celý tento čas zamestnával mnohých vyšetrovateľov, ale žiadna stopa vedúca k objasneniu jeho identity a príčiny úmrtia sa neukázala ako tá správna. Svetlo do starého prípadu možno vnesie exhumácia tela, ktorú len nedávno ... viac »


VIDEO NASA vo vesmíre zachytila poriadne divný úkaz: Vidíte tú zlovestnú tvár aj vy?

VIDEO NASA vo vesmíre
Video

17.10.2019 15:51

WASHINGTON - Podivnými obrazcami a útvarmi, ktoré dokážu na oblohe vytvoriť oblaky, sa to na internete len hemží. Tento prípad je ale iný, pretože nepochádza zo Zeme, ale z vesmíru. Zverejnila ho NASA a ide o satelitnú snímku, ktorá pôsobí naozaj dosť desivo. viac »


FOTO Záhada na farme: Kravy našli mŕtve a zohavené, niečo z nich vysalo všetku krv

FOTO Záhada na farme:

11.10.2019 07:56

SENECA - Toto leto na ranči v americkom Oregone záhadne zomrelo päť mladých, čistokrvných býkov. Podľa riaditeľa ranču zvieratá vyzerali ako obrovské, vyfúknuté plyšové hračky. Nikde ale nebolo ani stopy po krvi. Ich telá vyzerali nepoškodene, až na dokonale odstránený jazyk a genitálie. viac »


VIDEO Muž sa plavil na trajekte, na oblohe spozoroval záhadný úkaz

VIDEO Muž sa plavil
Video

10.10.2019 16:02

OUTER BANKS - Chlapík menom William Guy zverejnil video a tvrdí, že spozoroval UFO v Outer Banks v Severnej Karolíne. Jeho video však komentoval dôstojník námorného letectva, ktorý uviedol, že takto vyzerajú vysvietené svetlá zadnej časti lietadla počas vojenského cvičenia. Video i tak podnietilo veľkú internetovú diskusiu. viac »


FOTO Lovci duchov naživo vysielali prieskum paranormálnych javov: Vtom si všimli niečo desivé!

FOTO Lovci duchov naživo
Foto

28.09.2019 12:31

KINGSTON UPON HULL - Lovci duchov z Veľkej Británie zorganizovali prieskum paranormálnych javov a priebeh udalostí naživo vysielali na Facebooku. Dvojica tvrdí, že ich špecializované vybavenie zaznamenalo niekoľko paranormálnych aktivít a teraz sa desia toho, čo boli svedkami. viac »


VIDEO Kamera na dne rieky zachytila monštrum: Zoológovia odhalili jeho pôvod

VIDEO Kamera na dne
Video

23.09.2019 15:25

EDINBURGH - Najznámejšia škótska príšera Nessie stále priťahuje pozornosť verejnosti. Za celé desaťročia vzniklo množstvo fotografií, ktoré údajne zachytávajú jej podobu. Obrázky časom vystriedali videá a to posledné vydala pred dvomi týždňami Rada pre rybné hospodárstvo rieky Ness. Jeho autorom sa na dne rieky podarilo zachytiť obrovské monštrum, ktoré ... viac »


VIDEO Neďaleko priehrady plávalo záhadné vodné monštrum: Takéto rozuzlenie by ste nečakali

VIDEO Neďaleko priehrady plávalo
Video

20.09.2019 09:22

SANDOUPING - Neďaleko priehrady a vodnej elektrárne Tri rokliny na rieke Jang-c’-ťiang v Číne upútal okoloidúcich zvláštny útvar plávajúci na hladine. Zoológovia boli bezradní, po zverejnení záberov sa márne snažili identifikovať jeho pôvod. Záhadu však veľmi rýchlo rozlúskli zamestnanci povodia rieky. viac »


FOTO Nórsky rybár (18) vytiahol z hlbín mora rybieho mimozemšťana

FOTO Nórsky rybár (18)
Foto

18.09.2019 15:20

OSLO - Mladý nórsky rybár takmer vyskočil zo svojej lode, keď z vody vylovil priam mimozemskú rybu. Išlo o chiméru s tupým nosom a dlhým chvostom, ktorá žije predovšetkým v hlbokých vodách. Tento druh je pre človeka úplne neškodný a na Zemi údajne existuje už 300 miliónov rokov. viac »


Matka utrpela šok: Pred mesiacmi identifikovala synovu mŕtvolu, teraz jej zaklopal na dvere!

Matka utrpela šok: Pred

17.09.2019 12:09

KRONŠTADT - Matke z Ruska sa pred dverami domu ocitol syn, ktorého pred pár mesiacmi pochovala. Konstantin pred časom náhle zmizol. Polícia neskôr našla telo, o ktorom si myslela, že patrí jemu. Samotná matka mŕtvolu identifikovala ako svojho strateného syna. Muži zákona sú preto z prípadu v rozpakoch, informoval denník Komsomoľskaja pravda. viac »


VIDEO Mutant šokoval farmárov: Preboha, veď vyzerá ako človek!

VIDEO Mutant šokoval farmárov:
Video

16.09.2019 09:03

VILLA ANA - V zapadnutej argentínskej dedinke Villa Ana sa narodilo zmutované teliatko. Nekvalitné zábery zvieraťa, ktoré má v tvárovej časti ľudské črty, sa už šíria internetom. Genetik tvrdí, že v tomto prípade ide o zriedkavú genetickú mutáciu. viac »


VIDEO Muž nastražil v lese tajné kamery: Podarilo sa mu nakrútiť to, po čom celý život pátra!

VIDEO Muž nastražil v
Video

12.09.2019 08:50

HICKORY - Istý Američan tvrdí, že v Severnej Karolíne zaznamenal troch Bigfootov, ktorí sa potulovali po lese. Nadšenec týchto legendárnych stvorení prezradil, že sa vybral do prírody, aby tam nainštaloval skryté kamery. Ich cieľom bolo získať dôkazy práve o ich existencii. viac »


Dievčina bola loviť ryby, chytila niečo celkom iné: Vytiahla sieť a z toho čuda na VIDEU onemela

Dievčina bola loviť ryby,
Video

08.09.2019 10:30

OSTROV PRINCA WALESKÉHO - Video podivného stvorenia s dlhými chápadlami vyčnievajúcimi z malého oranžového tela obletelo svet a videli ho už milióny užívateľov. Tí diskutovali o tom, aký má asi pôvod. To sa nakoniec aj podarilo objasniť. viac »


Konšpiračná teória pohltila Nemecko: Odmena milión eur každému, kto dokáže, že TOTO neexistuje

Bielefeld
Video

07.09.2019 13:06

BERLÍN - Nemecké mesto Bielefeld ponúka odmenu vo výške milión eur komukoľvek, kto dokáže, že toto mesto neexistuje a že ide len o výmysel. V zadaní pre súťažiacich sa uvádza, že záujemcom o vysokú finančnú odmenu sa "medze kreativity nekladú", no výhru môže získať len ten, kto poskytne o neexistencii mesta nespochybniteľný dôkaz. viac »


Vedci skúmali legendárne škótske jazero a niečo zistili! Lochnesská príšera je v skutočnosti asi...

Lochnesská príšera

07.09.2019 09:03

LONDÝN - Príšera, ktorá sa podľa rôznych svedectiev a legiend opakovane zjavuje v škótskom jazere Loch Ness, je v skutočnosti zrejme úhor. Uviedli to podľa BBC novozélandskí vedci, ktorí sa pokúsili vytvoriť zoznam všetkých jazerných živočíchov pomocou vzoriek DNA nájdených vo vode. Analýza ale nepreukázala, že by sa v jazere vyskytovali obrie zvieratá, ... viac »


Dom, v ktorom sa dejú paranormálne javy, monitorujú kamery: VIDEO Manželov z toho mrazí až doteraz

Manželia Heinzenovci kúpili dom,
Video

01.09.2019 15:32

HARRISWILLE – Podivné javy opakujúce sa v tajomnom farmárskom dome na ostrove Rhode Island pozorovali experti na paranormálne javy už v druhej polovici minulého storočia. Príbehy a skúsenosti obyvateľov a návštevníkov nehnuteľnosti neskôr inšpirovali aj filmárov. Tajomná stavba má teraz nového majiteľa a ten tvrdí, že nevysvetliteľné udalosti sú v dome ... viac »


Desivá FOTO lovcov duchov: V opustenom kaštieli zachytili postavu, keď ju zbadáte, strasie vás

Desivá FOTO lovcov duchov:
Foto

28.08.2019 12:20

RUTHIN - Lovci duchov Spirit Walkers sa chvália posledným „úlovkom“, na ktorý narazili v opustenom kaštieli Pool Parc Asylum v meste Ruthin na severe Walesu. V budove, ktorá kedysi slúžila ako psychiatrická liečebňa, vraj zachytili podivné zvuky a urobili zopár obrázkov svedčiacich o tom, že ide o miesto plné nepokojných duchov. viac »


Manželia v jazere ulovili naozajstné čudo: FOTO ryby s dvoma ústami ohromila internet

Manželia v jazere ulovili
Foto

27.08.2019 08:22

NEW YORK - Žena na jazere Champlain na severovýchode USA ulovila veľmi nezvyčajnú rybu - mala totiž dve ústa. Spoločne s manželom ju odfotili a pustili späť do vody. Mnohí teoretizujú o tom, prečo má pstruh dve hlavy. Objavila sa aj teória o legendárnej príšere. viac »


VIDEO z bezpečnostnej kamery odhalilo to, čo majiteľ domu nikdy nechcel vidieť: Čo to, preboha, je?

VIDEO z bezpečnostnej kamery
Video

26.08.2019 09:05

LONDÝN - Bezpečnostná kamera v dome podľa jeho majiteľa zaznamenala ducha malého chlapca spoločne s jeho domácim miláčikom. V pravom dolnom rohu záberu je zreteľne vidieť malú pohybujúcu sa siluetu. Zdá sa, akoby sa neustále pohybovala dopredu a dozadu. Nie je jasné, o čo v skutočnosti išlo. viac »


VIDEO Počuli ste už o Londýnskom kameni? Záhadný artefakt má vraj mystické sily

VIDEO Počuli ste už
Video

24.08.2019 13:30

LONDÝN - O artefakte zo 16. storočia umiestnenom v malej krypte v Londýne sa hovorí, že má mystické sily. Vedci zatiaľ netušia, odkiaľ pochádza. O jeho pôvode existujú viaceré teórie, no žiadnu sa doteraz nepodarilo potvrdiť. Kameň tak zostáva pre archeológov záhadou. viac »


Najčítanejšie články