Mysteriózne | Topky.sk
Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Mysteriózne

Ulice v Bratislave, kde vraj dodnes straší: Týmto miestam by sa mali strachopudi vyhýbať

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Máte chuť sa poprechádzať bratislavskými uličkami, ale neviete, ktorým smerom vyraziť? Prinášame niekoľko tipov, kam sa vydať, ale sú určené len pre tých nebojácnych. Povráva sa totiž, že niektorými ulicami sa dodnes túlajú duchovia a strašidlá. viac »

Záhadný objav v Izraeli: Archeológovia sú poriadne zmätení, pravdu odhalí len čas

Záhadný objav v Izraeli:
Foto

01.02.2023 17:30

JERUZALEM - Počas stavebných prác vo vodnej priekope v izraelskom Jeruzaleme objavili záhadný odtlačok ruky. Vedci nevedia prísť na význam tohto diela vytesaného v kameni. Predpokladá sa, že pochádza z 10. storočia nášho letopočtu. viac »


Astronómovia sú totálne zmätení z podivného úkazu na nočnej oblohe: Ešte nikdy ste nič také nevideli

Astronómovia sú totálne zmätení
Video

31.01.2023 15:00

HAVAJ - Astronómovia zostali prekvapení a bezradní po tom, čo minulý týždeň zachytili na nočnej oblohe na Havaji záhadný modrý útvar v tvare víru. Ako sa objekt nečakane objavil, tak aj nečakane zmizol. Je to lietadlo, UFO alebo je za tým Elon Musk, pýtajú sa ľudia na internete. viac »


Nevinné VIDEO z reštaurácie vyvolalo u ženy zimomriavky: Preboha, veď je to môj mŕtvy manžel!

Nevinné VIDEO z reštaurácie
Video

30.01.2023 12:15

WESTBOURNE - Istá Britka zažila šok, keď náhodou zaregistrovala na sociálnej sieti reklamné video nakrútené v indickej reštaurácii. Zbadala v ňom totiž svojho manžela, ktorý už dávnejšie zomrel. Ešte viac ju prekvapilo zistenie, že zábery vznikli iba pred niekoľkými týždňami. Žena sa stále snaží zistiť, čo sa stalo. viac »


Vedkyňa šla na WC, tam upadla do klinickej smrti: To, čo počas nej zažila, vyráža dych

Vedkyňa šla na WC,
Video

29.01.2023 20:00

BRISBANE - Žena, ktorá bola klinicky mŕtva približne pätnásť minút, hovorí, že počas toho strávila päť rokov v nebi. Opísala, že čas tam plynie úplne inak ako v životoch smrteľníkov, a že človek sa dokáže ocitnúť na miestach podľa vlastného uváženia. viac »


Záhadný objav na Google Earth: FOTO totálne zmiatla ľudí, čo myslíte, že to je?

Záhadný objav na Google
Foto

29.01.2023 12:15

COLORADO - Možné zjavenie Bigfota bolo zaznamenané v západnom Colorade prostredníctvom Google Maps a zverejnené v komunitnej skupine, ktorá zdieľa takéto teórie. Ľudia hádajú, je to naozaj legendárne stvorenie, medveď alebo iné zviera? viac »


Mladík testoval novú kameru, objekt, ktorý objavil na VIDEU, mu vyrazil dych: Čo myslíte, že to je?

Mladík testoval novú kameru,
Video

28.01.2023 15:00

SEVERNÁ KAROLÍNA - Mladík testoval funkciu kamery na svojom novom fotoaparáte. Pri nakrúcaní oblohy zachytil v blízkosti lietadla niečo nezvyčajné. Ľudia sú zmätení, je to vták, hmyz, svetelný klam alebo nebodaj UFO? Nevedia sa zhodnúť na definitívnej odpovedi. viac »


Televízia zverejnila tajné VIDEO Pentagónu, ktoré nemal nik vidieť: UFO letiace nad týmto štátom!

Televízia zverejnila tajné VIDEO
Video

27.01.2023 12:15

Moderátori relácie sa podelili o zábery, ktoré v súčasnosti vyšetruje americká vojenská a spravodajská komunita. Je na nich zachytené UFO letiace popri špionážnom lietadle. Video bolo zverejnené ako súčasť tajného brífingu amerických predstaviteľov, no televízia ich ukázala celému svetu. viac »


Samozvaný cestovateľ v čase predpovedá udalosti na rok 2023: Už 18. marca sa má stať táto hrôza

Samozvaný cestovateľ v čase
Video

25.01.2023 12:15

LONDÝN - Záhadný užívateľ sociálnych médií, ktorý o sebe tvrdí, že je cestovateľ v čase, zdokumentoval vo svojom príspevku scenár udalostí na rok 2023. Katastrofické proroctvá dokázal dokonca priradiť ku konkrétnym dátumom. Jeho predpovede však treba brať s nadhľadom. viac »


Záhadný úkaz nad Tureckom ľuďom poplietol hlavy: A toto sa s ním stalo po hodine

Záhadný úkaz nad Tureckom
FotoVideo

22.01.2023 15:00

BURSA - Surrealistický pohľad sa naskytol obyvateľom tureckého mesta na severozápade krajiny po tom, čo sa nad ním zjavil nezvyčajný tvar v rôznych farbách. Bolo to UFO alebo len oblak? Domáci na rozlúštenie záhady mali desiatky minút. viac »


Populárny podcast prispel k odsúdeniu muža za vraždu manželky: Zabil ju, aby mohol mať vzťah so študentkou

Populárny podcast prispel k
FotoVideo

19.01.2023 17:30

SYDNEY - Austrálsky súd poslal koncom minulého roka na 24 rokov do väzenia bývalého stredoškolského učiteľa a niekdajšiu hviezdu ragbyovej ligy Christophera Dawsona za vraždu jeho manželky Lynette. Zabil ju pred štyridsiatimi rokmi, aby mohol mať vzťah s násťročnou študentkou, ktorá vtedy u rodiny robila pestúnku. viac »


Záhadný úkaz nad vybuchujúcou sopkou: Keď to zbadal mladík s priateľkou.... čo by ste si mysleli?

Záhadný úkaz nad vybuchujúcou
Foto

19.01.2023 15:00

ATLIXCO - Pár zostal šokovaný po tom, čo sa nad mexickou sopkou Popocatépetl zjavil objekt vyzerajúci ako lietajúci disk. Nie je to prvý raz, čo sa tam objavil záhadný objekt. Vulkán je známy tým, že priťahuje bizarné javy a mnohí veria, že tam prilietajú mimozemské kozmické lode. V poslednom čase bolo však v okolí ticho, až doteraz. viac »


Desivá predpoveď Isaaca Newtona: V tomto roku má nastať koniec sveta, mnohí budú vtedy ešte žiť!

Desivá predpoveď Isaaca Newtona:

16.01.2023 12:30

LONDÝN - Podľa Isaaca Newtona nastane v roku 2060 koniec sveta. Svetoznámy fyzik vo svojom diele opísal sedem udalostí, ktoré budú k tomu viesť. Inšpiroval sa pritom Knihou proroka Daniela, jednou z najstarších biblických kníh. Newton tvrdil, že sa na svet vráti Ježiš a prinesie so sebou mier. viac »


Expert tvrdí, že vie dokázať existenciu Ježiša Krista: Kľúčový detail v Betleheme!

Expert tvrdí, že vie

14.01.2023 12:15

LONDÝN - Príbeh o tom, ako Mária a Jozef pod vedením hviezdy odcestovali do Betlehema, aby privideli na svet Božieho syna, je všeobecne známy. Zatiaľ čo tento príbeh je pravidelne spochybňovaný, našiel sa nový detail, ktorý má dokazovať, že Ježiš naozaj existoval. viac »


V kopcoch za známym mestom sa začali objavovať záhadné... Ľudia si nevedia rady, kto ich tam dal?!

V kopcoch za známym
FotoVideo

12.01.2023 09:30

SALT LAKE CITY - V okolí amerického Salt Lake City sa začali objavovať záhadné antény. Podľa tamojšieho odborníka nikto netuší, kto ich inštaloval ani na čo majú slúžiť. Antény sú umiestnené aj na pozemku miestnej univerzity. Populárna internetová teória naznačuje, že slúžia na ťažbu kryptomien. viac »


Desivá vízia proroka, ktorý predpovedal koronavírus aj vojnu na Ukrajine: Túto hrôzu máme prežiť v 2023

Desivá vízia proroka, ktorý

07.01.2023 12:15

DIVINÓPOLIS - Rok 2023 možno nebude taký optimistický, ako by si mnohí želali. Samozvaný prorok prezradil, že nás čaká návrat Antikrista, ktorý odštartuje začiatok konca. Nový rok údajne nebude priať ani investorom. Kvôli chybe prídu o veľké množstvo peňazí. Prorok má za sebou niekoľko úspešných predpovedí. viac »


Astrofyzik vysvetlil, prečo nás ešte nekontaktovali mimozemšťania: Fú, toto obyvateľov Zeme zabolí

Astrofyzik vysvetlil, prečo nás

03.01.2023 05:00

JERUZALEM - Nová nerecenzovaná štúdia tvrdí, že mimozemšťania by mohli mať záujem kontaktovať iba technologicky najvyspelejšie planéty, Zem nemusí byť pre nich dostatočne zaujímavá. Naša planéta vysiela signály detekovateľné z vesmíru len od 30. rokov 20. storočia, pričom najstaršie rádiové signály neboli ani vysielané zámerne, takže sú pravdepodobne... viac »


Astrológ predpovedá rok 2023: Ľudstvo čakajú hrôzostrašné udalosti, radšej nevedieť

Astrológ predpovedá rok 2023:

01.01.2023 06:00

LONDÝN - Veštec, ktorý správne predpovedal pandémiu koronavírusu, sa podelil s množstvom nových predpovedí na rok 2023. Zdá sa, že nás čakajú ťažké časy. Nielenže bude energetická kríza pokračovať, nepekný rok čaká i na celebrity ako Madonnu či Beyonce a dokonca aj na britskú kráľovskú rodinu. viac »


Šokujúci objav neďaleko Bermudského trojuholníka: Pozrite sa, na čo tam narazili námorníci

Šokujúci objav neďaleko Bermudského

31.12.2022 12:15

BERMUDY - Dvojica námorníkov spravila ohromujúci objav, keď narazila na neznámu loď uprostred oceánu. Na objavenej plachetnici nenašli ani stopu po posádke. Príbeh stratenej lode má nečakané rozuzlenie. viac »


Unikátny objav v jaskyni zasvätenej pôrodnej babe Ježiša: Pozrite sa, čo odhalila

Unikátny objav v jaskyni
Foto

29.12.2022 17:30

LACHISH - O jaskyni Salome v Izraeli sa hovorí, že je pohrebiskom Ježišovej pôrodnej baby, pre raných kresťanov je to preto jedno z pútnických miest. Nedávno odhalila niečo zo svojich tajomstiev, o ktorých experti doteraz netušili. viac »


Lovec duchov bol preskúmať strašidelný tunel: Z toho, čo v ňom nahral, naskakujú zimomriavky

Lovec duchov bol preskúmať
Video

28.12.2022 12:15

DONCASTER - Lovec duchov tvrdí, že počas prehľadávania strašidelného tunela zachytil entitu, ktorá mu povedala, že je tam uväznená. K tunelu sa viaže legenda, podľa ktorej v ňom zomrelo dievča. Muž okrem toho preskúmal aj iný paranormálny jav - takzvaný vlak duchov. viac »


Najčítanejšie články