Mysteriózne | Topky.sk
Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Mysteriózne

Mladý pár sa prisťahoval do novej štvrte: VIDEO záhadného objavu, ktorý ich poriadne vydesil

pred 10 minútami

LOS ANGELES - Užívateľ známy ako Casey zverejnil na TikToku video, v ktorom zdokumentoval svoj objav na mieste, kde teraz býva. V mnohých ľuďoch to vyvoláva obavy, čo tým kto sleduje. Iní zas vyjadrili pochybnosti o tom, či zábery zachytávajú realitu a nejde len o snahu upútať pozornosť. viac »

Šokujúce odhalenie spravodajskej služby: Pentagón potvrdil, že VIDEÁ zachytávajúce UFO sú pravé!

Šokujúce odhalenie spravodajskej služby:
Video

15.04.2021 17:28

WASHINGTON - Americkí vládni predstavitelia potvrdili, že snímky, na ktorých sú zachytené neidentifikované lietajúce objekty nad vojenskými loďami pri pobreží Kalifornie, nakrútili členovia pracovnej skupiny Unidentified Aerial Phenomena, ktorá patrí pod správu Úradu Spojených štátov pre námorné spravodajstvo. viac »


Pozoruhodné VIDEO: Domová kamera zachytila záhadný úkaz, ľudia sú z neho úplne mimo

Pozoruhodné VIDEO: Domová kamera
Video

13.04.2021 19:02

LOS ANGELES - Záznam z domácej bezpečnostnej kamery naštartoval fantáziu užívateľov sociálnej siete, ktorí spájajú neobvyklý jav s paranormálnymi javmi. Možné špekulácie a hypotézy snažiace sa odhaliť pôvod tohto javu sa neustále hromadia. viac »


Mladík (24) prehovoril o mimotelovom zážitku: Keď mi otec povedal, čo sa dialo po nehode, onemel som

Mladík (24) prehovoril o
Video

12.04.2021 12:11

SAN DIEGO - Skúsenosti s mimotelovým zážitkom sú už dlhé roky hotovou senzáciou. Prihodil sa aj istému tínedžerovi, ktorý sa so svojou skúsenosťou podelil na TikToku. Detailne opísal, čo presne cítil a videl. Až po rokoch mu otec prezradil, čo sa vlastne stalo. viac »


VIDEO zvieracieho mutanta vydesilo ľudí na celom svete: Toto stretnúť, utekám kade ľahšie!

VIDEO zvieracieho mutanta vydesilo
Video

10.04.2021 08:41

WASHINGTON - Nielen na TikToku sa takmer každý deň objavujú videá, ktoré obletia celý internet a stane za z nich absolútna senzácia. Príkladom je toto hrôzostrašné video zachytávajúce trojokého mutanta. Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že by to mohol byť Pokémon. viac »


Matka pri prezeraní VIDEA z kamery v detskej izbe skamenela od hrôzy: Počujete to aj vy?

Matka pri prezeraní VIDEA

07.04.2021 17:42

LONDÝN - Istá matka objavila pri sledovaní záznamu z domácej kamery veľmi znepokojujúci detail. Objavil sa v ňom totiž neznámy hlas a žiada ju o pomoc. Žena sa teraz sa obracia na užívateľov, aby povedali, čo si o tom myslia a skúsili definovať, čo mohlo byť zdrojom podozrivého zvuku. viac »


Pri pohľade na Google Maps ostali ľudia vydesení: FOTO, ktorá im nahnala zimomriavky

Pri pohľade na Google
Foto

07.04.2021 08:42

PORTLAND - Snímka, ktorá sa objavila na aplikácii Google Maps, vyvolala veľké znepokojenie, pretože zachytáva dve telá uložené v hroboch. V tomto prípade však fotografia neodhaľuje nič zlovestné, ale ide o výsledok práce umelcov. viac »


FOTO Turistov v Kalifornii desia podivné úkazy: Takéto je ich vysvetlenie

FOTO Turistov v Kalifornii
Foto

04.04.2021 12:00

SANTA LUCIA - Návštevníkov horského pásma Santa Lucia v Kalifornii desia zvláštne príšery. Ich pôvod však netreba hľadať v legendách predkov či konšpiračných teóriách. Táto lokalita je je jednoducho len bohatá na ojedinelý prírodný úkaz, ktorý vzniká kombináciou slnečného žiarenia, tieňov, hmly a správneho uhla pohľadu. viac »


VIDEO Zlatý sprievod faraónov: Do nového múzea previezli múmie 22 panovníkov

Konvoj vozidiel slávnostne preváža
FotoVideo

03.04.2021 13:05

KÁHIRA - Mumifikované pozostatky 22 starovekých egyptských panovníkov slávnostne previezli v sobotu večer z Egyptského múzea v Káhire do nového Národného múzea egyptskej civilizácie nachádzajúceho sa v sedem kilometrov vzdialenej bývalej metropole Fustát, ktorá je dnes súčasťou Starej Káhiry. viac »


VIDEO Mladík tvrdí, že dokáže cestovať v čase: Bol som v roku 2027, mám zlé správy!

VIDEO Mladík tvrdí, že
Video

02.04.2021 08:41

VALENCIA - Autor videí Javier vo svojich príspevkoch tvrdí, že cestuje v čase a zábery, ktoré zverejňuje prostredníctvom mobilnej aplikácie TikTok, nakrútil v budúcnosti. Nejde o prvý prípad užívateľa, ktorý údajne prináša videá z budúnosti, hoci podobnému obsahu verí iba málokto. viac »


Jeden z najzáhadnejších medicínskych prípadov: Po kontakte s toxickou pani ochorela väčšina lekárov

Jeden z najzáhadnejších medicínskych

31.03.2021 12:11

RIVERSIDE - Smrť Glorie Ramirezovej je jednou z najzáhadnejších medicínskych prípadových štúdií posledných desaťročí. Po jej prevoze do nemocnice údajne akútne ochorelo niekoľko zdravotníkov, ktorí s ňou prišli do priameho kontaktu. Aj napriek týmto odhaleniam sa zdá, že uzavrieť tajomný prípad je nemožné. viac »


VIDEO Študentky v roku 2011 postihol záhadný syndróm: Čudnú udalosť doteraz nikto nevysvetlil

VIDEO Študentky v roku
Video

27.03.2021 08:42

LE ROY - V októbri 2011 sa na strednej škole Le Roy v New Yorku stalo niečo veľmi zvláštne. V priebehu niekoľkých mesiacov takmer dvadsať ľudí začalo pociťovať nekontrolovateľné šklbanie, kŕče a verbálne tiky. Príznaky boli podobné tzv. Tourettovmu syndrómu. Existuje niekoľko špekulácií, ktoré sa snažia vysvetliť čudnú udalosť. viac »


VIDEO V kúpeľni dievčiny sa dialo niečo zvláštne: Pozrela sa za zrkadlo a vydesila sa

VIDEO V kúpeľni dievčiny
Video

23.03.2021 12:09

NEW YORK - Američanka Samantha Hartsoeová vo svojom TikTok videu šokuje užívateľov sociálnej siete objavom, ktorý učinila za zrkadlom v kúpeľni. Niekoľkominútový príspevok má viac ako sedem miliónov pozretí a mnohí ho označili za šialený a neuveriteľný. viac »


Dvojica v Arizone nakrútila záhadný objekt na oblohe: VIDEO, z ktorého im ostáva rozum stáť

Dvojica v Arizone nakrútila
Video

22.03.2021 22:01

GILA BEND - Video dvojice Američanov priťahuje pozornosť priaznivcov konšpiračných teórií. Vzniklo v štáte Arizona a zachytáva zvláštne tvarovaný lietajúci objekt. Mnohí tak špekulujú o existencii mimozemských civilizácií, na ktoré je táto oblasť mimoriadne bohatá. viac »


FOTO Na pláži objavili záhadné niekoľkometrové monštrum bez hlavy

FOTO Na pláži objavili
Foto

16.03.2021 12:15

PEMBROKESHIRE - Na pláži vo Walese bola objavená sedem metrov dlhá príšera, ktorej pôvod sa teraz snažia odhaliť miestni experti. Už z nej odobrali vzorky a poslali do laboratória na ďalší výskum. Veľryba to ale vraj určite nie je. viac »


VIDEO Dievčatko (4) prehovorilo o svojom údajnom minulom živote: Jej mama ostala bez slov

VIDEO Dievčatko (4) prehovorilo
Video

15.03.2021 12:09

NEW YORK - Mladá žena zverejnila na TikToku video, v ktorom tvrdí, že jej malá dcéra detailne opísala, ako kedysi pracovala vo Svetovom obchodnom centre. To sa, ako všetci vieme, stalo v septembri 2001 cieľom teroristických útokov, keď do neho vrazilo lietadlo. viac »


Historik tvrdí, že vyriešil záhadu potopenia Titanicu: Môže za to prírodný fenomén!

Historik tvrdí, že vyriešil

14.03.2021 07:56

LONDÝN - V ostatnom období sa pri pobreží Spojeného kráľovstva vyskytlo niekoľko udalostí spojených s fatamorgánou, ktorá vytvorila ilúziu vznášajúcich sa lodí. Britský historik a popredný odborník na Titanic sa domnieva, že podobný jav dopomohol aj k tragédii tohto luxusného parníka. Ovplyvnil totiž pozorovacie schopnosti členov posádky aj potenciálnych záchrancov. viac »


Toto VIDEO vás absolútne vydesí: Dievčatká kričia od hrôzy pri pohľade do kuchyne

Toto VIDEO vás absolútne
Video

12.03.2021 08:25

LONDÝN - Po dlhšej pauze sa začali médiá opäť zaujímať o príspevok, ktorý bol na internete zverejnený ešte v roku 2012. Sú na ňom zachytené dve vystrašené dievčatká, ktoré sa mali stať svedkami nadprirodzeného javu. Pohľad na kričiace deti znepokojuje najmä rodičov. viac »


V rohu slávneho obrazu sa ukrýva tajný ODKAZ: Experti po dlhých rokoch zistili, kto ho napísal!

V rohu slávneho obrazu
Foto

08.03.2021 07:56

OSLO - Známy obraz Výkrik od nórskeho maliara Edvarda Muncha priťahuje pozornosť nielen svojím umeleckým stvárnením, ale aj nápisom ukrytým v jeho ľavom hornom rohu. Pátranie po autorovi vety zamestnávalo po celé desaťročia desiatky expertov. Výsledky najnovšieho výskumu však naznačujú, že ho napísal sám umelec. viac »


VIDEO Rybár ulovil žraloka mutanta: Preboha, veď ten má ľudskú tvár!

VIDEO Rybár ulovil žraloka
FotoVideo

06.03.2021 14:01

ROTE NDAO - Na sociálnych sieťach kolujú šokujúce zábery mláďaťa žraloka s ľudskými črtami tváre, ktoré zverejnil rybár Abdullah Nuren. Na tento neobvyklý úlovok narazil vo vodách neďaleko Rote Ndao v indonézskej provincii East Nusa Tenggara. viac »


VIDEO z detskej izby totálne vydesilo otecka: Keď videl, čo sa deje s jeho dcérou, spanikáril

VIDEO z detskej izby
Video

05.03.2021 17:56

WASHINGTON - Istý otec zverejnil na TikToku video a týmto spôsobom sa rozhodol zverejniť "strašidelné" zábery z detskej izby svojej dcérky. Podľa neho zachytávajú veľmi záhadný paranormálny jav. Užívateľov sociálnej siete to však nevydesilo; skôr vyjadrili obavy o zdravie vydeseného a dezorientovaného dieťaťa. viac »


Najčítanejšie články