Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Mysteriózne

VIDEO Niekto posprejoval ľadového medveďa: Je možno za tým hrozivý dôvod

Video
07.12.2019 12:17

ČUKOTKA - Video zachytáva polárneho medveďa, ktorý sa poneviera okolo tanku T-34 v autonómnej ruskej oblasti Čukotka. Naviac je pomaľovaný čiernou farbou. Ľudia sa pýtajú, či išlo len o krutý žart, alebo to znamená niečo viac. viac »

FOTO Matka (34) nechala deti sledovať TV: Potom si pozrela desivý záznam z kamery a skoro odpadla

FOTO Matka (34) nechala
Foto

03.12.2019 15:18

RALEIGH - Matka štyroch detí zo Severnej Karolíny zverejnila šokujúce zábery, ktoré zaznamenala bezpečnostnou kamerou umiestnenou v obývačke. Nahrávka totiž dokazovala, že na jej deti dohliada cudzia žena. Záhadný príbeh má síce zaujímavé a nečakané vysvetlenie, ale jeho koniec je veľmi záhadný a mätúci. viac »


VIDEO Kanaďan natočil ten najdesivejší zvuk v lese: Počuť ho, tak utekáte kade ľahšie

VIDEO Kanaďan natočil ten
Video

01.12.2019 11:59

MORICETOWN - Už ste niekedy počuli štekať líšku? Údajne je to jeden z najstrašidelnejších zvukov na svete, obzvlášť pokiaľ ste osamote niekde v lese. Dokazuje to napríklad toto video z Moricetownu, kanadskej Britskej Kolumbie. Zachytáva zvuk neznámeho zvieraťa a autor záberov sa pýta, o čo konkrétne išlo. viac »


Tehotná žena (30) bola na ultrazvuku: FOTO bábätka ju úplne dorazila, vidíte TO v hornom rohu?

Tehotná žena (30) bola
FotoVideo

28.11.2019 21:01

SAN DIEGO - Tridsaťročná Shantel Carrillová navštívila svojho gynekológa v dvadsiatom týždni tehotenstva. Na ultrazvuku všetko vyzeralo normálne, dievčatko bolo zdravé. Keď však mladá Američanka uverejnila fotografiu z vyšetrenia na Facebooku, niečo si uvedomila. Na zábere bola tvár jej zosnulého otca, ktorý bozkával bábätko. viac »


FOTO "démonického dieťaťa" vydesilo tisícky ľudí, všetko sa podľa rodiča začalo kúpou detského monitora

Fotografia
Foto

21.11.2019 12:07

USA - Na Twitteri sa objavila fotografia "démonického dieťaťa". Rodič uverejnil fotku svojho dieťaťa, ktorú zaznamenal detský monitor. Na zábere má dieťa strašidelne svietiace oči. Fotka znepokojila množstvo ľudí, no rodič odľahčil atmosféru iným záberom. Snímok sa stal hitom internetu. viac »


V starej krčme objavili záhadnú fľašu: Touto čudnou zmesou odháňali bosorky

V starej krčme objavili

17.11.2019 13:03

WATFORD - Viktoriánska fľaša, ktorá vraj v minulosti slúžila ako ochrana pred čarodejníckymi silami, bola objavená v rodisku bosorky Angeliny Tubbsovej na juhovýchode Anglicka. Podľa odborníčky ide priam o fascinujúci nález. Prečítajte si, čo obsahovala. viac »


FOTO Stredoveký kódex má ukrývať zlovestné tajomstvo: Písal ho sám diabol?

FOTO Stredoveký kódex má
Foto

14.11.2019 08:22

ŠTOKHOLM - Záhada chýbajúcich strán najväčšieho stredovekého rukopisu, tzv. Codexu Gigas, stále priťahuje pozornosť historikov a autorov konšpiračných teórií. Kniha pochádzajúca z mníšskeho kláštora Podlažice v Česku, ktorú údajne napísal sám diabol, je uložená vo Švédskej kráľovskej knižnici v Štokholme. Zaujímavé je aj to, že napriek svojej jedinečnosti ... viac »


VIDEO Turista zbadal v jazere kapra: Ale keď podišiel bližšie, neveril vlastným očiam

VIDEO Turista zbadal v
Video

11.11.2019 19:27

KUNMING - Na sociálnu sieť sa dostalo video, ktoré desí množstvo ľudí. V jazere neďaleko mesta Kunming v južnej Číne sa objavil kapor s nápadne ľudskom tvárou. Zdá sa, že ryba má jasne tvarovaný nos a ústa, čo jej dáva ľudské črty tváre. Nejde o prvý takýto nález. viac »


FOTO Kto zastrelil Ježiša? Obraz Poslednej večere odhalil hrozivú skutočnosť

FOTO Kto zastrelil Ježiša?
Foto

10.11.2019 14:00

SHEFFIELD - Slávna autorka maľby Posledná večera, Lorna May Wadsworthová, spozorovala, že jej obraz niekto prestrelil. Stopa po guľke je v blízkosti postavy Ježiša, preto sa naskytá otázka, "kto ho zastrelil". Dôvodom by mohlo byť jeho zobrazenie, Wadsworthová ho totiž namaľovala ako Afroameričana. viac »


Z VIDEA ľuďom naskakujú zimomriavky: Chlapec skáče na trampolíne, ale čo sa deje vľavo!

Z VIDEA ľuďom naskakujú
Video

07.11.2019 08:37

KODAŇ - Užívatelia Redditu horlivo diskutujú o videu, ktoré pochádza z Nórska. Je na ňom zachytený chlapec skákajúci na trampolíne, spod ktorej zrazu vylezie zvláštna bytosť. Najmä priaznivci paranormálnych javov ju okamžite spoznali a porovnávajú ju s postavou zo známeho hororu. viac »


Z VIDEA bezpečnostnej kamery v krčme vám prejde mráz po chrbte: Sledujte, čo sa deje za čašníčkou!

Z VIDEA bezpečnostnej kamery
FotoVideo

02.11.2019 08:35

YORK - Haloween podnecuje fantáziu fanúšikov paranormálnych javov viac ako v iných častiach roka a sociálne siete sa len tak hemžia zábermi "skutočných" duchov. Video z hostinca v anglickom meste York je jedným z nich. V budove sa však už v minulosti dialo viacero nevysvetliteľných záhad, takže obavy sú podľa mnohých na mieste. viac »


FOTO Turisti na poslednú chvíľu zmenili trasu: Narazili kvôli tomu na hrôzostrašný objav

FOTO Turisti na poslednú

24.10.2019 08:20

SIERRA NEVADA - Keby sa dvaja turisti zo San Diega pri výstupe na vrchol hory Mount Williamson v Kalifornii neodklonili od svojej trasy, nikdy by nenarazili na strašidelný nález ukrytý medzi skalami. Ide o pozostatky tiel, ktoré už skúmajú forenzní technici. Tí hľadajú možné asociácie s nezvestnými osobami, ktoré zmizli v tejto oblasti v minulých rokoch. viac »


Zberateľa v noci straší bruchovravecká bábka z koncentračného tábora: VIDEO ho vydesilo na smrť

Zberateľa v noci straší
Video

23.10.2019 19:27

LIVERPOOL - Pán Fritz, bruchovravecká bábka, sa dostal do rúk zberateľa podivuhodných predmetov. Ten si všimol, že každú noc sa dvierka na vitríne s bábkou nevysvetliteľne otvoria. Pred sklenenú vitrínu preto namontoval GoPro kameru. Po dvoch večeroch zistil, že bábka pohybuje ústami a očami vo chvíli, keď sa dvierka otvárajú, čo ho poriadne vydesilo. viac »


Matka sa zhrozila pri pohľade na postieľku, v ktorej spal jej syn: Čo to, preboha, leží vedľa neho?

Matka sa zhrozila pri
Foto

22.10.2019 15:50

CHICAGO - Mamička prežila takmer bezsennú noc po tom, čo uvidela ducha dieťaťa v detskej postieľke vedľa jej spiaceho syna. Na druhý deň ale zistila, že panikárila zbytočne. Nešlo totiž o žiadny paranormálny jav, ale obyčajnú fotku na matraci. viac »


VIDEO Po 70 rokoch možno rozlúsknu jednu z najväčších záhad: Prípad Somertonského mŕtveho muža

VIDEO Po 70 rokoch
FotoVideo

21.10.2019 16:08

ADELAIDE - Prípad mŕtveho muža nájdeného na Somertonskej pláži v austrálskom Adelaide je obrovskou záhadou už takmer sedemdesiat rokov. Celý tento čas zamestnával mnohých vyšetrovateľov, ale žiadna stopa vedúca k objasneniu jeho identity a príčiny úmrtia sa neukázala ako tá správna. Svetlo do starého prípadu možno vnesie exhumácia tela, ktorú len nedávno ... viac »


VIDEO NASA vo vesmíre zachytila poriadne divný úkaz: Vidíte tú zlovestnú tvár aj vy?

VIDEO NASA vo vesmíre
Video

17.10.2019 15:51

WASHINGTON - Podivnými obrazcami a útvarmi, ktoré dokážu na oblohe vytvoriť oblaky, sa to na internete len hemží. Tento prípad je ale iný, pretože nepochádza zo Zeme, ale z vesmíru. Zverejnila ho NASA a ide o satelitnú snímku, ktorá pôsobí naozaj dosť desivo. viac »


FOTO Záhada na farme: Kravy našli mŕtve a zohavené, niečo z nich vysalo všetku krv

FOTO Záhada na farme:

11.10.2019 07:56

SENECA - Toto leto na ranči v americkom Oregone záhadne zomrelo päť mladých, čistokrvných býkov. Podľa riaditeľa ranču zvieratá vyzerali ako obrovské, vyfúknuté plyšové hračky. Nikde ale nebolo ani stopy po krvi. Ich telá vyzerali nepoškodene, až na dokonale odstránený jazyk a genitálie. viac »


VIDEO Muž sa plavil na trajekte, na oblohe spozoroval záhadný úkaz

VIDEO Muž sa plavil
Video

10.10.2019 16:02

OUTER BANKS - Chlapík menom William Guy zverejnil video a tvrdí, že spozoroval UFO v Outer Banks v Severnej Karolíne. Jeho video však komentoval dôstojník námorného letectva, ktorý uviedol, že takto vyzerajú vysvietené svetlá zadnej časti lietadla počas vojenského cvičenia. Video i tak podnietilo veľkú internetovú diskusiu. viac »


FOTO Lovci duchov naživo vysielali prieskum paranormálnych javov: Vtom si všimli niečo desivé!

FOTO Lovci duchov naživo
Foto

28.09.2019 12:31

KINGSTON UPON HULL - Lovci duchov z Veľkej Británie zorganizovali prieskum paranormálnych javov a priebeh udalostí naživo vysielali na Facebooku. Dvojica tvrdí, že ich špecializované vybavenie zaznamenalo niekoľko paranormálnych aktivít a teraz sa desia toho, čo boli svedkami. viac »


VIDEO Kamera na dne rieky zachytila monštrum: Zoológovia odhalili jeho pôvod

VIDEO Kamera na dne
Video

23.09.2019 15:25

EDINBURGH - Najznámejšia škótska príšera Nessie stále priťahuje pozornosť verejnosti. Za celé desaťročia vzniklo množstvo fotografií, ktoré údajne zachytávajú jej podobu. Obrázky časom vystriedali videá a to posledné vydala pred dvomi týždňami Rada pre rybné hospodárstvo rieky Ness. Jeho autorom sa na dne rieky podarilo zachytiť obrovské monštrum, ktoré ... viac »


VIDEO Neďaleko priehrady plávalo záhadné vodné monštrum: Takéto rozuzlenie by ste nečakali

VIDEO Neďaleko priehrady plávalo
Video

20.09.2019 09:22

SANDOUPING - Neďaleko priehrady a vodnej elektrárne Tri rokliny na rieke Jang-c’-ťiang v Číne upútal okoloidúcich zvláštny útvar plávajúci na hladine. Zoológovia boli bezradní, po zverejnení záberov sa márne snažili identifikovať jeho pôvod. Záhadu však veľmi rýchlo rozlúskli zamestnanci povodia rieky. viac »


Najčítanejšie články