Mysteriózne | Topky.sk

°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Mysteriózne

VIDEO Žena navštívila opustenú psychiatriu: Keď zbadala, čo je na konci chodby, obrátil sa jej žalúdok

Video
16.01.2021 08:31

TALGARTH - Kayleigh Loveová vlani v septembri navštívila opustenú budovu psychiatrickej liečebne vo Walese. Počas svojej návštevy natočila priestory na video. Až nedávno ale na jednom zo záberov spozorovala skutočne hrôzostrašnú vec. Na konci chodby v otvorených dverách jednej z miestnosti na ňu hľadela čiernovlasá postava. viac »

VIDEO Nad Havajom sa objavil tajomný objekt: Ľudia sú vydesení, záhadu skúmajú experti

VIDEO Nad Havajom sa

10.01.2021 20:57

OAHU - Obyvatelia havajského ostrova Oahu zostali minulý týždeň poriadne zmätení po tom, ako sa večernou oblohou prehnal záhadný modrý objekt a následne stratil sa v oceáne. Mnohí tento incident nahlásili na americkú tiesňovú linku. Do prípadu sa zapojil aj Federálny úrad pre letectvo. viac »


FOTO Podivný objav v nemocničnej izbe vydesil pacientku: Pozrela na strop a až ju zamrazilo

FOTO Podivný objav v
Foto

07.01.2021 22:01

BRISBANE - Nemocnice sú pomerne nepríjemné miesta, o to zvlášť, keď v nich straší. Príkladom je zariadenie v austrálskom Brisbane, odkiaľ sa na internet dostala táto fotka. Vo vetracom otvore na strope jedna z pacientiek spozorovala niečo, z čoho mnohých poriadne zamrazilo. viac »


Profesor z Harvardu šokoval svet: V roku 2017 navštívila Zem mimozemská technológia!

Profesor z Harvardu šokoval

05.01.2021 19:01

CAMBRIDGE - Astronóm Avi Loeb v knihe, ktorá vyjde už tento mesiac, opisuje prelet mimozemského objektu v blízkosti Zeme. Podľa neho išlo o prvý znak inteligentného života mimo našej planéty. Iné vydavateľstvo však jeho publikáciu označilo za sporný manifest. viac »


VIDEO Archeológ tvrdí, že v tomto dome žil Ježiš Kristus! Nikoho to neprekvapilo viac ako mňa

VIDEO Archeológ tvrdí, že
Video

02.01.2021 16:21

JERUZALEM - Podľa britského archeológa existujú silné argumenty pre tézu, že v dome v izraelskom Nazarete objavenom pri vykopávkach žil v detstve Ježiš Kristus, informovala BBC. Ken Dark, ktorý pôsobí na Univerzite v Readingu, výskumom príbytku z prvého storočia nášho letopočtu pod novším kláštorom strávil štrnásť rokov. viac »


Tajný denník dôstojníka vyvolal senzáciu: Rozlúštenie jazyka možno pomôže vyriešiť záhadu UFO v Roswelli

Tajný denník dôstojníka vyvolal
FotoVideo

18.12.2020 21:48

WASHINGTON - Dlho ukrytý denník amerického spravodajského dôstojníka znovu podnietil výskum neslávnej havárie UFO v Roswelle v Novom Mexiku. Americká vláda spočiatku tvrdila, že ide o obyčajný meteorologický balón. Starý zápisník by ale mohol priniesť nové svetlo do tohto tajomného prípadu. viac »


FOTO Bežcov počas tréningu šokoval nález len kúsok od Slovenska: Záhadu doteraz nikto nerozlúštil

FOTO Bežcov počas tréningu
FotoVideo

12.12.2020 13:28

VARŠAVA - Záhadný kovový hranol stál na brehu Visly v poľskom hlavnom meste. Rozmnožil sériu podobných objektov, ktoré sa v poslednej dobe objavili v Spojených štátoch a v Európe, uviedla agentúra AFP. viac »


Uznávaný profesor šokoval svet: Slová o tajnej dohode medzi ľudstvom a mimozemšťanmi

Uznávaný profesor šokoval svet:

10.12.2020 08:37

TEL AVIV - O existencii mimozemských civilizácií sa špekuluje už stáročia. Nikto však doteraz nepriniesol v tejto súvislosti vierohodný dôkaz. Najnovšie prehovoril uznávaný profesor, ktorý tvrdí, že mimozemšťania uzavreli s ľudstvom akúsi dohodu, no zatiaľ o nej nechcú hovoriť. viac »


FOTO Dievčinu na smrť vystrašila démonická tvár, ktorá sa zjavila v okne: Už vie, čo to bolo!

FOTO Dievčinu na smrť
Foto

08.12.2020 18:58

NEW YORK - Mladá Američanka sa na Twitteri podelila s hrôzostrašným zážitkom. Počas sledovania televízie v okne zazrela tvár démonickej mníšky. Keď sa dozvedela, o čo v skutočnosti ide, nesmierne sa jej uľavilo. Ľudia na sociálnej sieti ale priznali, že po zhliadnutí nepríjemného záberu teraz majú nočné mory. viac »


VIDEO Na svete sa objavujú a miznú záhadné objekty, dva zaznamenali aj v Európe

VIDEO Na svete sa
FotoVideo

08.12.2020 12:18

LOS ANGELES - Záhada, ktorú odštartoval nález a následné zmiznutie kovového kvádru v americkom Utahu, má pokračovanie. Po tom, ako sa podobný objekt objavil a zmizol v Rumunsku, sa situácia opakuje v Kalifornii. Niečo podobné v stredu našli turisti v parku Atascadero medzi San Franciscom a Los Angeles. Vo štvrtok už bol preč. viac »


V Bermudskom trojuholníku zmizlo naraz bez stopy päť lietadiel: Záhadu doteraz nikto neobjasnil

V Bermudskom trojuholníku zmizlo
Video

05.12.2020 19:26

HAMILTON - Mýty a legendy sa spájajú s Bermudským trojuholníkom už od čias Krištofa Kolumbusa. Oblasť medzi Floridou, Portorikom a Bermudami, kde miznú lode, lietadlá a ich pasažieri bez stopy, vzbudzuje obavy. Pred 75 rokmi, 5. decembra 1945, tu záhadne zmizlo päť amerických torpédových bombardérov Grumman TBM Avenger z letu číslo 19. viac »


FOTO V odľahlej púšti objavili záhadný objekt: Ešte záhadnejšie je to, čo sa s ním stalo

FOTO V odľahlej púšti
FotoVideo

04.12.2020 08:36

UTAH - V druhej polovici novembra pracovníci lesnej správy náhodou objavili v púšti v americkom štáte Utah tajomný kovový monolit. Najnovšie sa však zistilo, že zmizol. Kompetentné úrady vedú v danej záležitosti vyšetrovanie. viac »


VIDEO Na oblohe zaznamenali nevídaný svetelný úkaz: Obyvatelia neverili vlastným očiam

V Japonsku spozorovali na
FotoVideo

02.12.2020 12:15

TOKIO - Japonské médiá a sociálne siete zaplavili správy o jasne žiariacom meteore, ktorý osvetlil oblohu nad západným a stredným Japonskom. Informovala o tom v pondelok agentúra AP. Mnohí svedkovia zo západných častí krajiny hlásili, že na nočnej oblohe videli vzácny svetelný úkaz. viac »


Žena vo svojom dome objavila tajomnú miestnosť: VIDEO Podľa ľudí to neveští nič dobré

Žena vo svojom dome
Video

30.11.2020 12:18

LONDÝN - Nebolo by skvelé, keby ste vo svojom dome objavili izbu, o ktorej ste netušili? Presne to zažila nemenovaná žena, ktorá sa s týmto zážitkom podelila na TikToku. Video okamžite zaujalo množstvo ľudí. Niektorí tento objav prirovnávajú k Narnii, iní zase polemizujú nad tým, či v izbe nebola uväznená nejaká temná entita. viac »


Neónová tekutina v preliačine cesty vydesila ľudí: FOTO Záhada má logické vysvetlenie

Neónová tekutina v preliačine
Foto

29.11.2020 13:52

TORONTO - Obyvatelia Toronta na Hastings Avenue neďaleko Gerrard Street East spozorovali v piatok v preliačine vozovky žiarivo zelenú tekutinu. Zábery zverejnené na sociálnych sieťach nakopli fantáziu divákov, ktorí po ich pozretí hľadali asociácie s novodobými rozprávkovými hrdinami. Podľa stanoviska miestnej vodárenskej spoločnosti však išlo iba o ... viac »


Poloha mysteriózneho objavu mala ostať utajená: VIDEO Zvedaví ľudia však vypiekli s úradmi

Poloha mysteriózneho objavu mala
Video

27.11.2020 16:30

UTAH - Členovia lesnej stráže narazili v púšti v Utahu pri počítaní oviec na zaujímavý objav. A hoci sa so zábermi neobvyklého predmetu podelili s verejnosťou, v snahe zabrániť jeho obliehaniu turistami, nezverejnili presné súradnice, kde sa nachádza. Užívatelia sociálnej siete si však jeho polohu vyhľadali veľmi rýchlo cez aplikáciu Google Earth. viac »


Tieto Vianoce budú výnimočné! FOTO Uvidíme ÚKAZ, ktorý tu nebol takmer 800 rokov

Tieto Vianoce budú výnimočné!
Foto

26.11.2020 08:29

LONDÝN - Astronómovia tvrdia, že už čoskoro sa Jupiter a Saturn dostanú do takej vzájomnej blízkosti, ako to nebolo takmer osemsto rokov. Ak toto "stretnutie" zmeškáte, budete mať smolu. Opäť k nemu totiž dôjde až v roku 2400. viac »


Indonézanovi (33) sa v sekunde zmenil život: VIDEO Doma mu "pristálo" vyše jeden a pol milióna eur

Mužovi do domu spadol
FotoVideo

25.11.2020 08:34

KOLANG - Hovorí sa, že peniaze nepadajú z neba. V prípade Josua Hutagalunga z mesta Kolang ležiaceho na severe ostrova Sumatra to však neplatí. Priamo z neba sa mu totiž do obývačky cez strechu jeho domu prirútil rozprávkový majetok. Je veľmi šľachetné a obdivuhodné, že sa s týmto nečakaným "darom" plánuje podeliť aj s ostatnými.   viac »


Mamička stuhla od hrôzy: Z detského monitora počula niečí hlas, noc predtým ju vydesila ďalšia podivnosť

Kiara

22.11.2020 19:01

MELBOURNE - Trojnásobná mamička z austrálskeho Melbournu zažila niečo, o čom si myslela, že sa stáva iba vo filmoch. Cez detský monitor pri postieľke svojho polročného syna počula, ako mu niekto hovorí, že "je roztomilý". Mamička tvrdí, že noc pred týmto incidentom sa z monitoru ozývali čudné zvuky. viac »


Turista natočil desivý prírodný úkaz: VIDEO Lavína skál zasypala časť pláže

Z útesu sa začali uvoľňovať
Video

19.11.2020 12:22

VALLE GRAN REY - Na druhom najmenšom Kanárskom ostrove La Gomere došlo k zrúteniu časti prímorského útesu. Lavína skál rútiaca sa z obrovskej výšky zasiahla aj časť pláže, kde parkovalo niekoľko karavanov. Napriek desivo vyzerajúcim záberom nakrúteným náhodným turistom, si tento incident, našťastie, nevyžiadal žiadne obete. viac »


FOTO Výletníci objavili na prechádzke správu z holubej pošty sto rokov po odoslaní

FOTO Výletníci objavili na
Foto

11.11.2020 10:01

PARÍŽ - Dvojica výletníkov našla na prechádzke po alsaskom vidieku na poli malú hliníkovú kapsulu s listom v nemčine zo začiatku dvadsiateho storočia. Podľa denníka Le Parisien správu o vojenských manévroch nemeckého vojska na dnešnom francúzskom území v roku 1910 pravdepodobne stratil poštový holub. O náleze informoval server BBC News. viac »


Najčítanejšie články