Mysteriózne | Topky.sk
Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Mysteriózne

VIDEO Školák predviedol magický trik, ktorý ľuďom vyrazil dych: Nikto netuší, ako to spravil

Video
včera o 12:15

INDIA - Video malého školáka predvádzajúceho kúzelnícky trik s drobnými kamienkami sa stalo virálnym na sociálnych sieťach. Je tak populárne, že od svojho zverejnenia na Instagrame 9. júna zaznamenalo už 128 miliónov vzhliadnutí. Trvá pritom doslova len pár sekúnd. viac »

Toto sú najslávnejšie príbehy o UFO: Jeden sa odohral aj v Československu

Toto sú najslávnejšie príbehy

02.07.2022 06:00

ROSWELL - Za najslávnejší úkaz tzv. neidentifikovateľného lietajúceho objektu (UFO) je určite považovaný vrak údajnej kozmickej lode, ktorej zvyšky boli nájdené pred 75 rokmi, 2. júla 1947, pri meste Roswell v Novom Mexiku. Nebol to ale zďaleka jediný nevysvetliteľný jav, ktorý sa odohral na Zemi. viac »


Varovanie pre deti a domáce zvieratá: V tomto jazere sa nekúpte, vraj v ňom žije nebezpečný predátor

Varovanie pre deti a

01.07.2022 12:15

LAKE DISTRICT - Obyvateľov Cumbrie na severozápade Anglicka upútalo nové upozornenie, ktoré je umiestnené na brehu jazera Ullswater. Apeluje na návštevníkov, aby nepúšťali k vodnej ploche deti ani zvieratá. Výstražná tabuľa sa objavila iba krátko po tom, ako sa v jazere odohrali viaceré záhadné incidenty. viac »


FOTO Rozruch v zoo: Kamera náhodou zachytila záhadného tvora, mohol by to byť...?

FOTO Rozruch v zoo:
Foto

09.06.2022 05:00

AMARILLO - Konšpirační teoretici neustále prichádzajú s novými zisteniami o mýtických tvoroch. Podľa tohto záberu sa zdá, že vlkolaci skutočne existujú. Správca areálu zoologickej záhrady zverejnil fotografiu údajnej mýtickej bytosti na Reddite. Iba málokto ale súhlasil s tým, že ide o spomínaného tvora. viac »


Veľké odhalenie o UFO: Poručík mal na smrteľnej posteli prezradiť, čo sa naozaj stalo v Roswelli v roku 1947

Poručík Walter Haut opisuje
Video

08.06.2022 05:00

NOVÉ MEXIKO - Poručík Walter Haut pracoval v minulosti ako referent pre styk s verejnosťou na vojenskej základni v Roswelli v Novom Mexiku. Na smrteľnej posteli, keď mu už o nič nešlo, sa priznal k odhaleniu nových informácií o potenciálnom zatajovaní mimozemšťanov, ktoré vraj nakrútil na video. Správa bola zverejnená až po jeho smrti. viac »


VIDEO Dvaja muži netušili, čo zažijú počas jazdy v lese: Pozreli vľavo a tam... preboha!

VIDEO Dvaja muži netušili,
Video

05.06.2022 20:00

WASHINGTON - Dvaja používatelia TikToku tvrdia, že zachytili skutočné zábery legendárnej postavy Bigfoota v lese. Počas jazdy autom uvideli humanoidného tvora bežiaceho medzi stromami. Napriek ich údajným presvedčivým dôkazom mnoho ľudí nesúhlasí s tým, že sa dvojici skutočne podarilo zachytiť mýtické stvorenie. viac »


VIDEO vesmírnej nahrávky, z ktorej ide mráz po chrbte: Tajili Sovieti pred svetom neúspešnú misiu?

VIDEO vesmírnej nahrávky, z
Video

02.06.2022 12:15

LONDÝN - Bolo to v období studenej vojny, keď dve mocnosti začali súperiť o nadvládu vo vesmíre. Históriu prepísal ako prvý vtedajší Sovietsky zväz, keď sa mu podarilo prvýkrát v histórii ľudstva vyslať človeka do vesmíru. Američania však nenechali na seba dlho čakať a "hviezde vojny" sa mohli začať. viac »


Jedno z najzáhadnejších masových pozorovaní UFO všetkých čias: Vyše 60 školákov videlo, ako spadlo do poľa

Jedno z najzáhadnejších masových
Video

01.06.2022 12:30

RUWA - Koncom minulého storočia sa 62 školákov v africkom Zimbabwe stalo svedkami pristátia UFO. Niektorí z dnes už dospelých svedkov si dokonca spomínajú na to, že z plavidla vystúpili humanoidné postavy. Ich výpovede sú súčasťou nového dokumentárneho filmu. Podľa režiséra filmu sa náš pohľad na svet bude vďaka tomu meniť. viac »


Desivý zážitok z farmy: Žena sa starala o kone, pozrela sa vedľa seba... stretnúť by ste TO nechceli!

Desivý zážitok z farmy:

25.05.2022 17:30

MANITOBA - Kanaďanka Jacqueline Langeová si po viac ako štyroch desaťročiach spomenula na desivú skúsenosť z ranča, kde pracovala ako pomocníčka. Tvrdí, že raz v noci sa tam objavil Bigfoot. Tento záhadný legendárny tvor je už dlhé roky vďačným zdrojom konšpiračných teórií a strašidelných legiend. viac »


Vedec tvrdí, že vyriešil záhadu Bermudského trojuholníka: Toto má stáť za nevysvetliteľnými zmiznutiami

Vedec tvrdí, že vyriešil

21.05.2022 09:30

SYDNEY - Záhada Bermudského trojuholníka zostáva dlho nevyriešená. V tejto oblasti zmizlo niekoľko lietadiel a lodí. Konšpirační teoretici skúšali a formulovali viacero teórií o tom, čo mohlo spôsobiť tieto zmiznutia. Austrálsky vedec tvrdí, že z nich nemožno viniť ani mimozemšťanov, ani nadprirodzené sily. viac »


Prvé verejné vypočutie pracovníkov Pentagónu o UFO: Potvrdili existenciu nevysvetliteľných javov, hrozba pre Zem?!

Piloti pozorovali javy, na
Foto

20.05.2022 15:00

Článok zverejnený na portáli Live Science dokumentuje podrobnosti o verejnom vypočutí predstaviteľov Pentagónu členmi Kongresu Spojených štátov, ktoré sa týkalo utajovaných skutočností o UFO. Vyplýva z neho, že incidenty spájané s mimozemskými civilizáciami nie sú úplne preukázateľné, ale k nevysvetliteľným javom dochádza čoraz častejšie, pričom zatiaľ... viac »


VIDEO Mladík chcel preskúmať oceány na Google Earth: Narazil ale na niečo, čo vôbec nečakal

VIDEO Mladík chcel preskúmať
Video

18.05.2022 09:30

LONDÝN - Video, ktoré sa objavilo na TikToku, zachytáva prostredníctvom služby Google Earth ostrov, na ktorom sa nachádza záhadný objekt. Viacerí špekulujú, že by mohlo ísť o pozostatky vesmírneho plavidla mimozemšťanov. Znalci dejín sa snažia predmet spojiť so slávnou historickou etapou, milovníci kávy zas hľadajú súvislosť medzi názvom pevniny a známou sieťou kaviarní. viac »


VIDEO z termálnej kamery vyvolalo nadšenie: Jasný dôkaz o tom, že to naozaj existuje!

VIDEO z termálnej kamery

16.05.2022 09:30

OLYMPIA - Nadšenci hominida známeho ako Bigfoot či Sasquatch, sú nadšení zo záberov termokamery, ktoré sa podarilo zachytiť expedícii pátrajúcej po dôkazoch o existencii tohto živočícha. Klip z epizódy amerického seriálu Expedition Bigfoot bol zdieľaný na fóre Reddit, kde okamžite rozpútal búrlivú diskusiu. viac »


VIDEO Mladík nakrúcal búrku, keď zachytil niečo podivné: Rútilo sa to priamo k zemi!

VIDEO Mladík nakrúcal búrku,
Video

12.05.2022 19:30

LONE STAR - Búrky môžu byť nepríjemné a strašidelné. Často sú sprevádzané hlasnými hromami, hrozia pri nich záplavy a mnoho ľudí má strach, že blesk zasiahne ich dom. Nedávna poveternostná udalosť v Texase však otriasla ľuďmi z iného dôvodu. Na oblohe sa totiž objavil záhadný objekt, ktorý sa rútil na zem. viac »


VIDEO Žena skoro ráno zašla k jazeru: To, čo v ňom zbadala, jej vyrazilo dych

VIDEO Žena skoro ráno
Video

12.05.2022 10:00

EDINBURGH - Nové video z brehov jazera Loch Ness znovu podnietilo špekulácie o existencii legendárnej príšery. Zachytáva niečo, čo vyzerá ako hrboľ vyčnievajúci spod hladiny vody. Autorom záberov je dovolenkujúci pár. Podľa experta na lochnesku ide o najlepšie zábery za posledné desaťročia. viac »


Samozvaný expert tvrdí: NASA schválne pokazila VIDEO zo Slnka zachytávajúce záhadný jav

Samozvaný expert tvrdí: NASA
Video

10.05.2022 13:30

WASHINGTON - Konšpirační teoretici opäť obvinili vládnu agentúru NASA z podvodu. Samozvaný expert na mimozemské civilizácie upozornil na zábery, na ktorých sú zachytené záhadné kocky vychádzajúce zo Slnka. Akonáhle sa však objavili na zábere, vo videu dôjde k technickej chybe. Užívateľ sa preto domnieva, že NASA utajuje pravdu. viac »


FOTO Záhadný úkaz nad Aljaškou vyvolal veľké obavy: Vojaci ho skúmali a odhalili jeho pôvod

FOTO Záhadný úkaz nad
Foto

08.05.2022 17:00

LAZY MOUNTAIN - Čudný úkaz na oblohe podnietil konšpiračné teórie na sociálnych sieťach. Neďaleko Lazy Mountain na Aljaške sa na oblohe objavilo niečo, čo vyzeralo ako meteor, ruská raketa, letecká havária alebo UFO. Záhadu vyriešili až štátni vojaci, ktorí na Facebooku prezradili, o čo v skutočnosti išlo. viac »


VIDEO Otca až zamrazilo, keď videl, čo robí jeho syn v posteli: Od strachu si radšej kúpil lampu!

VIDEO Otca až zamrazilo,
Video

01.05.2022 19:30

BALLACHULISH - Rodičia batoľaťa veria, že kamera v izbe ho zachytila, ako máva na ducha svojej zosnulej prababičky. Kým matku chlapca toto nadprirodzené stretnutie upokojilo, otec sa vyľakal tak veľmi, že si musel kúpiť nočnú lampu. Video zverejnené na sociálnej sieti komentovalo množstvo ľudí. viac »


FOTO Muž kopal studňu v lese, keď si všimol desivý úkaz: Pohľad naň by vystrašil aj vás

FOTO Muž kopal studňu
Foto

29.04.2022 17:00

OLYMPIA - Masedonio Perez z Washingtonu odfotil a následne zverejnil na sociálnej sieti bizarný výjav, na ktorý natrafil v lese. Šokovaného muža vraj na toto zvláštne miesto prilákala zvedavosť, keď si pri vŕtaní studne na vedľajšom pozemku všimol niečo neobvyklé. viac »


Znepokojujúci objav na Google Maps: FOTO z ukrajinského Kyjeva si ľudia nevedeli vysvetliť

Znepokojujúci objav na Google
Foto

28.04.2022 10:00

KYJEV - Používatelia Google máp zostali úplne vydesení z toho, čo vyzerá ako plávajúca hlava v parku. Snímka zo služby Street View zobrazuje hlavu ženy bez trupu a končatín, ktorá sa vznáša nad lavičkou. Záber pochádza zo zábavného parku nachádzajúceho sa v centre ukrajinského Kyjeva. viac »


Predpovede Nostradama na tento rok naháňajú strach: Ale tie na 2023 sú ešte horšie!

Predpovede Nostradama na tento

25.04.2022 17:00

LONDÝN - Francúzsky filozof Nostradamus zverejnil sériu mrazivých proroctiev o budúcnosti a poukázal na možnosť vzniku svetovej vojny, ktorá by mohla vypuknúť v roku 2023. V súvislosti s najbližším obdobím uviedol vo svojej knihe Les Prophéties aj ďalšie zaujímavosti. viac »


Najčítanejšie články