Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Mysteriózne

Mladík sa bol prejsť na kopec: Na oblohe sa zjavil jedinečný prízrak, FOTO, na ktoré čakal roky!

Foto
18.02.2020 12:03

CASTLETON - Výlet mladého Brita na kopec Mam Tor neďaleko anglického mesta Castleton sa neskončil iba príjemným pocitom zo zmysluplne stráveného voľného času v prírode. Mužovi sa totiž podarilo zachytiť jedinečný "prízrak". Jeho unikátne zábery už kolujú po sociálnej sieti. viac »

VIDEO Turisti sa prechádzali v parku: Začuli mrazivé vytie a potom zažili ešte väčší šok!

VIDEO Turisti sa prechádzali
Video

17.02.2020 12:49

LORE CITY - Internet je plný divného videa, na ktorom je podľa viacerých užívateľov zachytený bigfoot. Natočili ho dvaja turisti v parku Salt Fork v americkom Ohiu, ktorí v lese našli veľa srsti a vlasov. Následne začuli mrazivé vytie. No a nakoniec sa údajne objavil aj jeho pôvodca. viac »


VIDEO Erika sa prechádzala po pláži, keď narazila na monštrum podobné mýtickej čupakabre

VIDEO Erika sa prechádzala
Video

15.02.2020 16:15

CHARLESTON - Na pláži neďaleko amerického mesta Charleston v Južnej Karolíne sa objavila kostra podivného zvieraťa bez očí a s veľkými zubami. Našla ju Erika Constantineová počas prechádzky so psom. Ohurujúci nález okamžite odfotila a zábery uverejnila na internete. Nikto zviera nedokáže identifikovať. viac »


Mýtický yeti pobúril celú krajinu: Vôbec nevyzerá tak, ako na VIDEU!

Mýtický yeti pobúril celú

12.02.2020 12:08

KÁTHMÁNDÚ - V Nepále sa medzi expertmi a úradníkmi rozhorel spor o yetim. Tentokrát sa ale netýka toho, či tento mýtický tvor existuje, alebo nie. Ide o to, ako "naozaj" vyzerá, napísal spravodajský server BBC News. viac »


Tajomné VIDEO z jazera Loch Ness: Experti mali potvrdiť, že tam žije legendárna príšera!

Tajomné VIDEO z jazera
Video

11.02.2020 12:16

DRUMNADROCHIT - Ír Eoin O’Faodhagain ešte v polovici januára spozoroval tajomnú lochnesskú príšeru v Urquhartskom zálive. Aspoň tak teda tvrdí. Muž sa pochválil, že legendárnu Nessie videl už šesťkrát, z čoho štyrikrát minulý rok. viac »


FOTO Žena v okne oproti zbadala záhadnú postavu: Keď zistila, kto to je, vybuchla do smiechu

FOTO Žena v okne
Foto

10.02.2020 13:07

GLASGOW - Škótska speváčka Amy Macdonaldová zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, ktorú jej poslala kamarátka. Zo svojej kancelárie na nej zachytila okno budovy stojacej oproti. Záber je veľmi mätúci a zaujímavý zároveň a aj užívatelia Twitteru priznávajú, že spočiatku nevedeli, čo si o ňom majú myslieť. viac »


VIDEO Dedinčania ostali v úžase: Narodil sa kyklop, podávajte lotériu!

VIDEO Dedinčania ostali v
Video

07.02.2020 19:10

CHACHOENGSAO - V thajskom meste Chachoengsao prišlo na svet jednooké šteniatko. Napriek abnormalite si ho ľudia z okolia veľmi obľúbili a pomenovali ho po slávnej rozprávkovej postavičke. Majiteľ psíka si želá, aby zostalo nažive čo najdlhšie a venuje mu veľkú pozornosť. viac »


Hrozivé slová astrologičky, ktorá predpovedala atentát na Kennedyho: Ľudstvo bude zničené v roku 2020!

Hrozivé slová astrologičky, ktorá

07.02.2020 12:14

WASHINGTON - Psychologička, astrologička a spisovateľka Jeane Dixonová pracovala ako poradkyňa viacerých amerických prezidentov. Počas svojej kariéry dokázala z krištáľovej gule predvídať viaceré udalosti a katastrofy. A hoci je už viac ako dvadsať rokov po smrti, len nedávno sa dostala na verejnosť jej predpoveď týkajúca sa budúcnosti našej planéty. ... viac »


Pred sto rokmi záhadne zmizol v Bermudskom trojuholníku parník: Konečne zistili, čo sa s ním stalo!

Pred sto rokmi záhadne

31.01.2020 12:39

LONDÝN - Osud parníka SS Cotopaxi je už takmer sto rokov zahalený tajomstvom. V roku 1925 opustil americký Charleston a jeho cieľom bola Havana, kde však nedorazil. Nenašli sa po ňom žiadne stopy, príbeh stratenej lode bol dlhodobo pripisovaný záhade Bermudského trojuholníka. Pátranie námorných archeológov však potvrdilo, že existuje súvislosť medzi ... viac »


VIDEO Mladík si kúpil dom, objav v pivnici ho ohromil: TOTO nebolo vôbec zakreslené v plánoch!

VIDEO Mladík si kúpil

29.01.2020 12:58

TERE HAUTE - Chase Cresgy sa stal majiteľom takmer storočného domu v Tere Haute v americkom štáte Indiana. Počas prehliadky pivničných priestorov ho prekvapil nečakaný objav v podobe záhadnej miestnosti, ktorá nie je zakreslená v plánoch nehnuteľnosti. viac »


Kamera ministerstva dopravy zachytila záhadný úkaz: Nie som poverčivý, ale pozrite na tie FOTO!

Kamera ministerstva dopravy zachytila

28.01.2020 12:21

WASHINGTON - Bigfoot známy tiež ako sasquatch je charakterizovaný ako obrovský, chlpatý dvojnohý hominid prežívajúci v horách Severnej Ameriky. Legendami opradenú bytosť, ktorej existencia nebola nikdy potvrdená, údajne zachytila kamera ministerstva dopravy v štáte Washington. Zábery boli neskôr zverejnené na Twitteri. viac »


V obchode so žalúziami našli zamestnanci tajomný ODKAZ: Viete ho rozlúštiť?

V obchode so žalúziami

27.01.2020 12:18

GRIMSBY - Zamestnanci obchodu spoločnosti Grimsby Sunblinds zverejnili záhadný odkaz, ktorý im na pulte predajne zanechal neznámy muže. Podľa nich by mohlo ísť o šifru súvisiacu s predchádzajúcimi aktivitami istého umelca v meste Grimsby. Obracajú sa preto na verejnosť a očakávajú, že im pomôže rozlúštiť tajný odkaz. viac »


Desivá predpoveď expertov: 11 megakatastrof, ktoré môžu vyhubiť ľudstvo kedykoľvek

Desivá predpoveď expertov: 11

27.01.2020 12:17

Prírodné katastrofy sú bežnou súčasťou života na našej planéte. Aktuálne o tom svedčia požiare pohlcujúce austrálsku divočinu, ale aj množiace sa tornáda, ničivé zemetrasenia či záplavy. Odborníci nedávno zhrnuli katastrofy, ktoré nás môžu prekvapiť v blízkej budúcnosti prekvapiť a ukázať nám, kto je na zemi vlastne "šéf". viac »


VIDEO Zmutované kozľa šokovalo dedinčanov: Veď tá tvár... vyzerá ako človek!

VIDEO Zmutované kozľa šokovalo
Video

24.01.2020 12:23

NIMODIA - Zábery zmutovaného kozľaťa desia a zároveň vyvolávajú ľútosť. Pochádzajú zo severozápadnej Indie z dediny Nimodia, kde zvieratko miestni obyvatelia uctievajú ako inkarnovanú vyššiu bytosť, čiže Božieho Avatara. Jeho majiteľ však žiadne nadprirodzené posolstvo nepripúšťa a uvedomuje si, že vzhľad kozičky je výsledkom vrodenej poruchy. viac »


Hrôzostrašné VIDEO zo spálne: Muž pokojne spí a netuší, čo sa deje za jeho oknom!

Hrôzostrašné VIDEO zo spálne:
Video

24.01.2020 12:21

LONDÝN - Strašidelné trojminútové video zachytáva muža spiaceho v izbe, ktorého údajne prišiel navštíviť duch. Na záberoch je vidno, ako muža niečo odokryje, odhrnie záclonu a objaví sa to za oknom. Mnohí užívatelia ale podotkli, že ide o fotomontáž. viac »


FOTO Mladú rodinu desí posadnutá bábika: Už dvakrát sme ju vyhodili, vrátila sa späť!

FOTO Mladú rodinu desí

19.01.2020 08:55

HOUSTON - Rodinu z amerického Texasu straší bábika Elsy z Disney rozprávky Snehové kráľovstvo, údajne sa jej totiž nedokážu zbaviť. Emily Madoniová na Facebooku napísala, že bábiku darovala dcérke ešte v roku 2013. Už niekoľkokrát sa ju pokúšala vyhodiť, no bábika sa vždy vrátila. Rodina verí, že hračka je posadnutá zlými silami. viac »


Veštkyňa zverejnila desať PREDPOVEDÍ na rok 2020: Alarmujúce je najmä číslo tri

Veštkyňa zverejnila desať PREDPOVEDÍ
Foto

11.01.2020 12:35

BATH - Obľúbená vizionárka Jemima Packingtonová zverejnila predpovede na rok 2020. Britka, ktorá veští pomocou špargle, v minulosti úspešne avizovala viaceré politické a športové udalosti a dokonca aj pôrody v kráľovskej rodine. Podľa jej slov bude aj tento rok plný politických a športových škandálov či výkyvov počasia. viac »


VIDEO z bezpečnostnej kamery desí ľudí: Muž odchádza z domu, potom sa stane niečo záhadné

VIDEO z bezpečnostnej kamery
Video

09.01.2020 04:57

PORTER - Zábery bezpečnostnej kamery nakrútené minulý mesiac v meste Porter v americkom Texase zachytávajú muža, ktorý opúšťa svoj dom. Bežnú situáciu však preruší nečakaná udalosť pripomínajúca blízke stretnutie tretieho druhu. viac »


FOTO Mladík chcel odfotiť prvý východ slnka v novom roku: Namiesto toho zachytil magický prízrak

FOTO Mladík chcel odfotiť
Foto

08.01.2020 15:55

SNOWDON - Britský turista sa vydal do hôr v severnom Walese, aby vyfotil východ slnka. Nečakal, že sa mu podarí zachytiť oveľa viac. Na jeho fotografiách sa objavuje postava v oblakoch, okolo ktorej je viditeľný kruh dúhy. Aj keď to pôsobí magicky, ide o obyčajnú optickú ilúziu. viac »


Japonci objavili ďalšiu loď duchov: Vstúpili na palubu a... hororový nález!

Rybárska loď

01.01.2020 09:01

TOKIO - Policajná hliadka na japonskom ostrove Sado objavila na pobreží zvyšky drevenej rybárske lode, vo vnútri sa nachádzali pozostatky piatich ľudí. Podľa agentúry Kjódó pravdepodobne ide o ďalšiu takzvanú "loď duchov" zo Severnej Kórey, ktorých najmä v zimných mesiacoch vyplavuje more každý rok desiatky. viac »


FOTO Pred 60 rokmi sa odohral číhošťský zázrak: Dodnes ho nik nevysvetlil, mal drastické dôsledky

FOTO Pred 60 rokmi
Foto

28.12.2019 09:56

PRAHA - Po komunistickom prevrate vo februári 1948 sa chcela totalitná moc v prvom rade vysporiadať so svojimi ideologickými odporcami. Jedným z nich bola rímskokatolícka cirkev, ktorá mala vplyv najmä na vidieku, a bola tak značnou prekážkou v plánovanej kolektivizácii. Ako zámienka na perzekúciu cirkvi režimu poslúžila okrem iného udalosť z 11. decembra ... viac »


Najčítanejšie články