Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Mysteriózne

Otec si pozrel VIDEO z dcérkinej izby a zostal vydesený na smrť: Bál som sa tam čo i len vkročiť!

Video
pred hodinou

BLYTH - Video, ktoré na sociálnej sieti zverejnil znepokojený otec, zachytáva pohybujúcu sa svetelnú guľu v detskej izbe jeho trinásťmesačnej dcéry. Rodina tvrdí, že po presťahovaní do domu v anglickom meste Blyth sa už udialo viac zvláštnych vecí. viac »

Muž na dcérinom Facebooku zverejnil perverzný odkaz: TOTO som o ňom vedieť nechcela!

Muž na dcérinom Facebooku

13.09.2018 12:09

LONDÝN - Do rozpačitej situácie dostal otec užívateľku Facebooku po tom, ako jej poslal odkaz na pikantnú webstránku. Šokovaná dievčina je v rozpakoch a nevie, ako reagovať. Bojí sa totiž, že ho poriadne zahanbí, keď mu povie, že vie, aké stránky si prezerá. viac »


Vedci rozlúštili záhadný list, ktorý pred 300 rokmi napísala mníška: Mala byť posadnutá diablom!

Vedci rozlúštili záhadný list,

12.09.2018 15:56

MISTERBIANCO - List napísaný mníškou, ktorá bola pred viac ako tristo rokmi údajne posadnutá satanom, sa nakoniec podarilo preložiť. Riaditeľka vedeckého centra Ludum, kde rukopis dešifrovali, ale hovorí o psychickej poruche jeho autorky a popiera súvislosť s diabolským posolstvom. viac »


VIDEO V Izraeli sa malo naplniť staré proroctvo o červenom teliatku: Veriaci sú vo vytržení

VIDEO V Izraeli sa
Video

11.09.2018 19:46

JERUZALEM - Riaditeľ inštitútu Temple Institute, rabín Chain Richman, oznámil, že svet očakáva obnovu biblickej čistoty a príchod Mesiáša v kresťanstve a judaizme. Po dlhých storočiach sa totiž údajne naplnilo proroctvo o teliatku červenej farby. Práve jeho príchod na tento svet by mal signalizovať koniec dní. viac »


Loď, ktorú obklopuje poriadna záhada: Zmizla pred 9 rokmi, na povrch vyplávali prekvapujúce detaily

Loď, ktorú obklopuje poriadna
Foto

06.09.2018 08:52

MJANMARSKO - Rybárov plaviacich sa blízko pobrežia Mjanmarska šokoval pohľad na nákladnú loď bez posádky. Miestne úrady už začali vyšetrovanie, ktoré zatiaľ objasnilo iba to, z akého dôvodu zostalo plavidlo prázdne. Stále však nie je jasné, prečo sa k nemu nikto nehlási. viac »


VIDEO Chlapcov odraz v zrkadle naháňa strach: Najprv robí opičky, potom sa stane niečo desivé

VIDEO Chlapcov odraz v
Video

27.08.2018 13:42

SAN ANTONIO - Na internete sa objavilo znepokojujúce video, na ktorom je zachytený chlapec, ako robí opičky pred zrkadlom. Niečo tu však nesedí. Odraz v zrkadle sa totiž pohybuje rýchlejšie než samotné dieťa! viac »


Školáčka (12) mala odfotiť monštrum v jazere: Experti jasajú, najlepšie FOTO za 12 rokov!

Školáčka (12) mala odfotiť
Foto

23.08.2018 20:28

INVERNESS - Dvanásťročná školáčka z anglického grófstva Yorkshire nedávno trávila dovolenku s rodinou v Škótsku. A práve tam mala minulý piatok odfotiť slávnu lochneskú príšeru, ktorá podľa legendy žije v rovnomennom jazere. viac »


Turisti sa plavili po rieke, ostali ako obarení: Keď TO zbadali vo vode, premohol ich strach

Turisti sa plavili po
Video

23.08.2018 08:45

ISABELA - Žena sa vybrala na plavbu po rieke v Portoriku. Užívala si s kamarátmi pohodový deň, ktorý narušil podivný zážitok. Vo vodách sa totiž plavil neznámy tvor, ktorý pripomínal morskú pannu. Navyše to vyzeralo tak, akoby ich naháňala. Zrejme sa však všetko dá racionálne vysvetliť. viac »


VIDEO Rusi sú mimoriadne zmätení z toho, čo vyplavilo more: Záhadná príšera bez hlavy

VIDEO Rusi sú mimoriadne
Video

22.08.2018 08:43

KAMČATKA - Na východné pobrežie Ruska vlny vyplavili záhadnú, obriu, chlpatú príšeru. Zdalo sa, že toto masívne stvorenie má chvost alebo dlhé chápadlo a rúrkovité vlasy alebo kožušinu. Nemalo nijakú viditeľnú hlavu. Miestni obyvatelia boli z objavu mimoriadne zmätení. viac »


Dievčatko (6) zomrelo, no potom zázračne ožilo: Prehovorilo, čo zažilo v posmrtnom živote

Dievčatko (6) zomrelo, no

20.08.2018 11:02

LONDÝN - Dievčatko, ktoré ako päťročné technicky umrelo, tvrdí, že sa stalo súčasťou štruktúry samotného vesmíru. Tiež hovorí, že minulosť, prítomnosť a budúcnosť sa odohrávajú súčasne. Dnes je z dievčaťa štyridsaťročná žena, ktorá sa o svoj zážitok so smrťou podelila s verejnosťou. viac »


V dome v Dunajskej Lužnej má strašiť duch: Vyšetrovanie odhalilo pozoruhodné udalosti

V dome v Dunajskej
Video

17.08.2018 16:52

DUNAJSKÁ LUŽNÁ - Rodiny riešia rôzne starosti, od medziľudských vzťahov až po problémy v domácnosti. Ale čo keď má niekto problém, ktorý len tak nevyriešite, a ktorý nie každý pochopí? Jedna rodina neďaleko Bratislavy sa sťažovala na duchov. Preto si na pomoc zavolala Slovak Ghost Hunters, aby prišli veci na kĺb. viac »


VIDEO Na pláž vyplavilo tajomného tvora: Raz sa vráti a bude desaťkrát väčší!

VIDEO Na pláž vyplavilo
Video

14.08.2018 09:32

VIETNAM - Obyvatelia Vietnamu zahliadli na pobreží neobyčajne vyzerajúceho tvora. Hýbe sa a pôsobí dosť desivo. Istý muž sa dokonca bojí, že sa raz vráti a bude oveľa väčší. No s najväčšou pravdepodobnosťou nejde o žiadnu mimozemskú kreatúru, ale morské riasy. viac »


VIDEO Žena prechádzala okolo lesa a náhodne nakrútila desivé stvorenie bez tváre

VIDEO Žena prechádzala okolo
Video

10.08.2018 14:12

QUEBEC - Internet zachvátilo video z kanadských lesov, kde bol spozorovaný desivý tvor bez tváre. Údajne číhal na losa amerického. Stvorenie sa nápadne podobá na Gluma z trilógie Pán prsteňov. Video bolo zaznamenané v okolí Quebecu a neprestáva udivovať ľudí. viac »


VIDEO Žena na svojej verande objavila odporného červa: Toto nájsť doma, tak...

VIDEO Žena na svojej
Video

31.07.2018 21:01

SOUTHAMPTON - Žena z anglického mesta Southampton zažila niečo skutočne šokujúce. Na svojej verande našla plaziacu sa kreatúru v tvare červa, no s potkaním chvostom. So svojím zážitkom sa prostredníctvom internetu podelila s verejnosťou. viac »


Na Sibíri sa z ničoho nič stratilo slnko: Zo dňa sa stala noc, obyvateľov prepadla panika

Na Sibíri sa z

31.07.2018 08:50

SIBÍR - Obyvatelia niektorých častí na Sibíri zažili nezvyčajný jav, kedy Slnko na pár hodín úplne zmizlo. Keď sa opäť objavilo sa oblohe, všetko bolo pokryté silnou vrstvou prachu. Za všetko pravdepodobne môžu požiare v iných častiach Sibíri. viac »


Experti mali rozlúštiť jednu z najväčších leteckých záhad: Amelia vraj pád lietadla prežila!

Experti mali rozlúštiť jednu
Foto

30.07.2018 21:18

OXFORD - Okolo záhadného zmiznutia pilotky Amelie Earhartovej, ktorá sa stratila počas pokusu obletieť zemeguľu, vychádzajú na povrch nové súvislosti a fakty. Lietadlo podľa odborníkov neskončilo na dne oceánu, ale pilotka a jej navigátor zúfalo žiadali o pomoc cez vysielačku. Potvrdila sa tak teória, že obaja pád lietadla prežili a asi týždeň zbytočne ... viac »


Najčítanejšie články