Mysteriózne | Topky.sk
Streda, 20. október 2021. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Mysteriózne

VIDEO Žena vydesila ľudí teóriou o smrti: Je extrémne deprimujúca a znepokojujúca!

Video
17.10.2021 10:00

LOS ANGELES - Užívateľka Joli Moliová vo svojom TikTok videu hovorí o tom, že ľudia nedokážu nikdy skutočne zomrieť, ale namiesto toho sa ich vedomie dostane do alternatívnej reality, kde existujú bez spomienok na svet, v ktorom žili predtým. Mladá žena sa opiera o teóriu kvantovej nesmrteľnosti a Mandelove efekty. Svojou hypotézou mnohých ľudí pobavila, no aj vydesila. viac »

FOTO To ste ešte nevideli! Najpodivnejšie tvory, ktoré kedy vyplavilo z mora na breh

FOTO To ste ešte

04.10.2021 12:08

LONDÝN - Pohľad pod hladinu môže byť ako sa pozerať na scénu z vedecko-fantastického filmu. Moria a oceány sú plné bizarných tvorov, ktoré akoby pochádzali z mimozemského sveta. Občas ich more vyplaví na breh k údivu i zdeseniu návštevníkov pláží z celého sveta. Portál Live Science vybral niektoré z najpodivnejších nálezov. viac »


Dvaja piloti počas letu zbadali UFO: Záhadný zelený objekt vletel do oblaku a zmizol

Dvaja piloti počas letu

03.10.2021 08:53

WASHINGTON - Koncom júla pilot vojenského lietadla a pilot komerčného letu oznámili, že na atlantickom pobreží Kanady spozorovali záhadné zelené UFO. Objekt údajne vletel do oblaku a zmizol. Na rozdiel od ministerstva obrany v USA si ale to kanadské nevedie záznamy o podobných pozorovaniach. viac »


VIDEO Ľudia sa boja priblížiť k šachte opradenej legendami: Pozrite, čo v nej našli jaskyniari

VIDEO Ľudia sa boja
Video

29.09.2021 12:15

SANÁ - Ománski speleológovia začali preskúmavať legendárnu šachtu Barhút vo východnom Jemene. Tamojšie úrady ju nikdy nenechali prebádať. Miestni ľudia sa jej vyhýbajú, pretože podľa nich vedie do pekla, kde prebývajú duchovia, o čom svedčí pach stúpajúci z hlbiny. viac »


FOTO Lovci duchov navštívili starobylé panstvo: To, čo zbadali v okne, by vás poriadne vydesilo

FOTO Lovci duchov navštívili

26.09.2021 17:41

CARNACON - Členovia skupiny Paranormal Supernatural Investigations Ireland zverejnili na sociálnej sieti zábery podivnej postavy zachytené počas návštevy sídla Moore Hall v írskom grófstve Mayo. Opustené panstvo ich vraj fascinovalo a svojim fanúšikom sľúbili, že sa do jeho ruín vrátia aj v budúcnosti. viac »


VIDEO Desivý objav v starom hrobe: Muž (37) ostal v šoku, keď videl, čo z neho trčí

VIDEO Desivý objav v
Video

24.09.2021 12:20

SACRAMENTO - Predstavte si, že prídete na cintorín a zbadáte, ako z hrobu trčia ľudské vlasy. Presne to sa stalo 37-ročnému mužovi z Kalifornie, ktorého tento pohľad skutočne vystrašil. Zároveň prišiel s teóriou, ktorá by mohla vysvetliť, prečo sa to stalo. viac »


FOTO Záhada lekárky (31), ktorá zmizla 11. septembra v deň teroristických útokov: V Dvojičkách nebola!

FOTO Záhada lekárky (31),
FotoVideo

22.09.2021 12:09

NEW YORK - Uplynulo dvadsať rokov odvtedy, čo bola Sneha Anne Philipová naposledy videná živá v New Yorku. Dátum jej záhadného zmiznutia sa viaže na udalosti z 11. septembra 2001, meno mladej lekárky sa preto dostalo na zoznam obetí teroristických útokov. Výpovede o jej živote sú však natoľko rozdielne, ako keby opisovali osudy dvoch úplne odlišných osôb. viac »


VIDEO Majiteľka krčmy si spravila pauzu: Záhadný úkaz pri stole ju totálne šokoval

VIDEO Majiteľka krčmy si
Video

16.09.2021 08:17

CARDIFF - Majiteľka krčmy vo Walese sa bojí, že duch desí jej personál. Medzi stálymi zákazníkmi sa totiž hovorí, že v objekte straší duch istej ženy. Podľa majiteľky je ale vraj neškodný a pravdepodobne len chce dať o sebe vedieť. Zároveň prezradila, čo všetko sa v podniku deje. viac »


VIDEO Po zemetrasení sa na oblohe objavil podivný úkaz: Ľudia v panike, boja sa apokalypsy

VIDEO Po zemetrasení sa
Video

14.09.2021 19:26

ACAPULCO - Mexičania zdieľajú veľkolepé videá s výbuchmi modrého svetla, ktoré sa šírili na oblohe, keď minulú stredu zasiahlo tichomorské pobrežné mesto Acapulco silné zemetrasenie. Odborníci ale varujú, že nejde o žiadnu novinku a ľudia by nemali veriť všetkému, čo uvidia na sociálnych sieťach. Zároveň vysvetlili prečo. viac »


Letuška zodpovedala ľuďom tri najčastejšie otázky: Keď začujete hluk na hoteli, TOTO radšej nerobte!

Letuška zodpovedala ľuďom tri

05.09.2021 09:28

LONDÝN - Letuška známa ako @daniboyy1 vo svojich TikTok príspevkoch odpovedá na otázky užívateľov, ktorí sa zaujímajú o jej povolanie. Vo svojom poslednom videu však divákom radí, prečo by nemali otvárať dvere na hotelovej izbe. viac »


VIDEO Mrazivý objav na Google Earth: Keď zbadal, čo sa ukrýva pod mostom, naskočili mu zimomriavky

VIDEO Mrazivý objav na

04.09.2021 20:06

BRATISLAVA - Ľudia sú totálne vydesení z toho, čo sa jednému užívateľovi podarilo objaviť na virtuálnom glóbuse Google Earth. Keď si priblížil bližšie jednu lokalitu, narazil pod mostom na strašidelnú postavu pripomínajúcu smrtku. viac »


FOTO Manželia narazili v záhrade na hrozivé stvorenie: Toto by ste v nej nájsť nechceli

FOTO Manželia narazili v
Foto

02.09.2021 17:26

HASLINGTON - Fotka hrozivo vyzerajúceho plaza, ktorú zverejnila Angličanka Brittany Whitmarshová, vydesila mnohých užívateľov sociálnej siete. Na margo objavu sa medzičasom vyjadril odborník zo zoologickej záhrady a vysvetlil, o akého tvora ide. viac »


Turisti išli navštíviť známe vojnové bojisko: Odchádzali odtiaľ poriadne vydesení, dôvod na VIDEU

Turisti išli navštíviť známe
FotoVideo

28.08.2021 08:31

GETTYSBURG - Turisti, ktorí navštívili historické miesto, kde sa konala bitka z obdobia občianskej vojny v Gettysburgu v americkom štáte Pensylvánia, spozorovali dve zjavenia v ľudskej podobe. Muž, ktorý bol toho svedkom, doposiaľ na duchov neveril. Táto skúsenosť ho však prinútila zmeniť názor. viac »


Muž si cez Google Earth prezeral ZÁBERY mosta: Z toho, čo sa pod ním ukrýva, behajú zimomriavky

Muž si cez Google

22.08.2021 16:56

NEW YORK - Na sociálnych sieťach existuje niekoľko účtov, ktoré publikujú strašidelné či bizarné zábery z Google Earth. Najnovšie ľudí na TikToku vystrašili zábery, podľa ktorých pod mostom číha záhadná démonická postava. Toto sú súradnice záhadného objavu. viac »


VEDELI STE? Horor Nočná mora z Elm Street bol inšpirovaný skutočnou záhadou!

VEDELI STE? Horor Nočná

09.08.2021 12:01

NEW YORK - Film Nočná mora z Elm Street je už dnes považovaný za hororovú klasiku. Ak si myslíte, že snímka je iba výplodom fantázie jej tvorcov, mýlite sa. Režisér Wes Craven totiž uviedol, že sa pri nakrúcaní inšpiroval desivými skutočnosťami, ktoré sa objavili v osemdesiatych rokoch v sérii článkov v denníku Los Angeles Times. viac »


Letuška sa chcela vyspať, ale rušili ju deti v hoteli: Keď si pozrela záznam z kamery, ostala v šoku

Letuška sa chcela vyspať,
Video

08.08.2021 06:56

LONDÝN - Nasledujúci príspevok rozšíril zoznam desivých skúseností návštevníkov hotelov zverejňovaných na sociálnych sieťach. Istá žena v ňom opisuje príbeh letušky, ktorá si potrebovala oddýchnuť po náročnom lete, ale nakoniec strávila väčšinu času komunikáciou s recepciou, pretože ju rušil krik prichádzajúci z chodby. Zábery z bezpečnostnej kamery ju však veľmi šokovali. viac »


VIDEO Mladík sa plavil na kajaku: Až ho striaslo, keď zbadal, čo sa brodí riekou

VIDEO Mladík sa plavil
Video

05.08.2021 12:06

LANSING - Tajomná legenda o Bigfootovi sa medzi ľuďmi, najmä v Severnej Amerike, šíri už dlhé desaťročia. Spolu s ňou sa na internete čoraz častejšie objavujú aj "dôkazy" o existencii tohto tvora. Vďaka agentúre Rocky Mountain Sasquatch Organization sa objavili nové zábery, ktoré zobrazujú bytosť podobnú sasquatchovi. Kým niektorí sú zábermi očarení, iní im neveria. viac »


Hrôza na VIDEU: Žena si pozrela záznam z domácej bezpečnostnej kamery a okamžite volala kňaza

Hrôza na VIDEU: Žena
Video387

30.07.2021 21:48

GLASGOW - Obyvateľka škótskeho Glasgowa Maxine Hughesová si pozvala do domu kňaza po tom, ako si prezrela záznam z bezpečnostnej kamery umiestnenej nad jej dvorom. Zábery sa objavili aj na sociálnej sieti a spustili lavínu rôznych komentárov. viac »


VIDEO Vodič Tesly prechádzal cez cintorín: Keď sa pozrel na obrazovku, premkla ho hrôza

VIDEO Vodič Tesly prechádzal
Video663

28.07.2021 12:12

WILLMAR - Vodič Tesly sa domnieva, že satelitná navigácia jeho auta zachytila duchov na cintoríne, okolo ktorého prechádzal. So zábermi sa podelila jeho neter na TikToku. Mnohých poriadne vystrašili, iní zas tvrdia, že o žiadnu paranormálnu aktivitu nešlo a systém jednoducho nerozpoznal stromy. viac »


VIDEO Muž tvrdí, že sa na takmer polhodinu ocitol v pekle: Brutálny opis miesta večného zatratenia

VIDEO Muž tvrdí, že
Video1076

26.07.2021 12:06

NEW YORK - Muž, ktorý tvrdí, že zomrel na vyše dvadsať minút, prezradil, že "jeho mäso si démoni roztrhali v pekelnom ohnisku so špinavým zápachom". Tiež vraj počul v pekle kričať milióny ľudí. O svojej hrôzostrašnej skúsenosti dokonca napísal knihu. viac »


VIDEO Obchodníka poklepal po pleci záhadný muž: Z toho, čo nasledovalo, naskakujú zimomriavky

VIDEO Obchodníka poklepal po
Video

15.07.2021 12:09

ANKARA - Z tohto videa vám naskočí husia koža. Na internet sa dostali zábery z bezpečnostnej kamery, na ktorých mohla byť zachytená skutočná tragédia. Našťastie sa jej však podarilo predísť, a to vďaka "anjelovi strážnemu". Zábery užívateľov neprestávajú udivovať, prítomnosť záhadného muža si nijako nedokážu vysvetliť. viac »


Najčítanejšie články