Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 24. marec 2019. Meniny má Gabriel, zajtra Marián.

Mysteriózne

VIDEO Socha Ježiška plače krvavé slzy: Veriaci vraj vedia prečo, varovanie od Boha!

Video
20.03.2019 12:18

ACAPULCO - Zvláštne zjavenie obdivujú v týchto dňoch obyvatelia a návštevníci mexickej komunity Kilometro 42 v Acapulcu. Plačúca socha malého Ježiša podľa veriacich upozorňuje na zvyšovanie kriminality v regióne a ľudia veria, že ide o znamenie pochádzajúce priamo od Boha. viac »

Bazár predáva starú komodu: Bývalí majitelia s ňou prežili nočné mory, v živote by ste ju nekúpili!

Bazár predáva starú komodu:
Foto

20.03.2019 12:16

SALISBURY - Cez neziskovú mimovládnu organizáciu Habitat For Humanity ReStore predávajú ľudia z celého sveta nábytok a knihy už po dlhé desaťročia. Lenže jedna z posledných ponúk, ktoré zverejnila pobočka v Salisbury v Severnej Karolíne, zrejme záujemcov o kúpu skôr zastraší ako pritiahne. viac »


Smrť milionára (†30) sa stáva ešte záhadnejšou: Našli jeho digitálne peňaženky a v nich...

Smrť milionára (†30) sa

18.03.2019 14:46

VANCOUVER - Chaos okolo hľadania prístupového hesla do počítača zosnulého Geralda Cottena sa zamotáva čoraz viac. Dáta týkajúce sa jeho platformy QuadrigaCX, ktorá zarobila milióny dolárov, už prehľadávajú audítori, ale všetky doposiaľ nájdené digitálne peňaženky sú prázdne. Investori sa teda zatiaľ k svojim peniazom nedostali. viac »


15 najzáhadnejších prípadov zmiznutia v histórii

15 najzáhadnejších prípadov zmiznutia

17.03.2019 14:14

BRATISLAVA - V histórii ľudstva rezonuje niekoľko prípadov záhadných zmiznutí osôb. Niekedy sa nezvestná osoba objaví na inom mieste, vo väčšine prípadov však úplne zmizne pod rúškom tajomstva. Ponúkame vám desať najzáhadnejších a najkontroverznejších prípadov zmiznutia ľudí v histórii. viac »


Mladík v lese nakrúcal stromy: Keď si doma pozrel VIDEO, skamenel od strachu

Mladík v lese nakrúcal
Video

10.03.2019 17:29

STANSTED MOUNTFITCHET - Rob Wakefield zachytil nezvyčajný úkaz v anglickom grófstve Essex. V jeho videu sa z hmly zjaví postava s viditeľnými vlasmi, lícnymi kosťami a očami. Podľa miestnej legendy by mohlo ísť o ducha človeka, ktorého v minulosti usmrtil vlak na neďalekej železničnej trati. viac »


Pri západe slnka sa na oblohe zjavil jedinečný úkaz na FOTO: Požehnanie od Božieho syna?

Pri západe slnka sa
Foto

07.03.2019 07:56

AGROPOLI - Taliansky umelec zverejnil nádhernú fotografiu oblakov, ktoré spoločne so slnečnými lúčmi pripomínajú slávnu sochu Ježiša Krista v brazílskom Rio de Janeiro. Postava Ježiša na oblohe vyzerá priam božsky, podľa viacerých ľudí úkaz evokuje požehnanie od Božieho syna. viac »


Mŕtvy mladík ležal v rakve, zrazu ožil! VIDEO zmŕtvychvstania s nečakaným rozuzlením

Mŕtvy mladík ležal v
Video

01.03.2019 08:40

JOHANNESBURG - V Juhoafrickej republike údajne došlo k zmŕtvychvstaniu! Aspoň to tvrdí miestny kazateľ cirkvi Alleluia Ministries International. Počas podivného rituálu uprostred rušnej ulice v Johannesburgu podľa vlastných slov priviedol späť k životu mŕtvolu mladíka ležiaceho v rakve. O zázraku sa dá ale hovoriť iba do chvíle, kým sa do prípadu neobul ... viac »


Uznávaný historik preskúmal listy staré 2000 rokov: Šokujúce zistenie o Ježišovi Kristovi

Uznávaný historik preskúmal listy

28.02.2019 09:35

EDINBURGH - Štúdia uznávaného historika odhalila zaujímavé fakty spochybňujúce postavenie Ježiša Krista tak, ako ho uvádza Biblia. K týmto kontroverzným výsledkom sa dopracoval preskúmaním listov, ktoré napísal raný kresťanský spisovateľ približne pred dvomi tisíckami rokov. Ich autor totiž vykresľuje Mesiáša ako Boha a nie ako jeho syna. viac »


VIDEO Experti skúmajú 8-metrové monštrum, ktoré sa objavilo v amazonskom pralese

VIDEO Experti skúmajú 8-metrové
Video

26.02.2019 14:00

MARAJÓ - Experti na voľne žijúce zvieratá objavili v amazonskej džungli mŕtvu veľrybu dlhú osem metrov. Teraz sa snažia zistiť, ako sa tam dostala, keďže oceán je od miesta vzdialený najmenej pätnásť metrov. Podobné incidenty ale nie sú ničím nezvyčajným. viac »


FOTO Dôchodca šiel vyvenčiť psa, zočil pozoruhodný úkaz: Zmätení sú z neho zatiaľ všetci experti

FOTO Dôchodca šiel vyvenčiť
Foto

16.02.2019 17:17

SALISBURY - Pozoruhodný úkaz nakrútil David Hargrave v blízkosti Salisbury v anglickom grófstve Wiltshire. Pôvod kúdolu prachu dvíhajúceho sa k oblohe sa pokúšajú márne zadefinovať viacerí odborníci, priaznivci konšpiračných teórií v tom ale majú už teraz úplne jasno. viac »


VIDEO Mladík pri potápaní narazil na 9-metrové monštrum: Vyzeralo ako gigantický kondóm

VIDEO Mladík pri potápaní
Video

13.02.2019 20:08

CAPE BRETT - Mladý Novozélanďan pri potápaní narazil na bizarnú kreatúru, ktorá sa podobala na obrovský kondóm. K udalosti došlo v blízkosti Cape Brett na Severnom ostrove. Morský had bol asi deväť metrov dlhý, pri strete s ním by znervóznel asi aj ten najostrieľanejší potápač. viac »


Poľovníci boli na love, no toto nečakali: VIDEO záhadného úlovku v lese za mestom

Poľovníci boli na love,
Video

12.02.2019 16:10

PROVO - K viacerým hláseniam o pohybe ľudoopa známeho pod názvom Bigfoot sa najnovšie pridali aj poľovníci z amerického štátu Utah. Zábery, ktoré nakrútili v blízkosti mesta Provo, ešte neboli posúdené v databáze Bigfoot Field Researchers Organization, ktorá sa zaoberá pozorovaniami o výskyte tohto mýtického tvora. viac »


VIDEO Mladík nakrútil v kuchyni záhadné príšerky: Experti sú zmätení, nepomohla ani analýza

VIDEO Mladík nakrútil v
Video

08.02.2019 19:01

AUCKLAND - Keď Tim Clerke z Nového Zélandu zverejnil video, ktoré natočil doma v kuchyni, spozorneli nielen bežní užívatelia sociálnej siete, ale aj odborníci. Jeho matka totiž našla podivne vyzerajúci hmyz, o ktorom si mnohí mysleli, že pochádza z inej planéty. viac »


FOTO Po 60 rokoch chcú objasniť smrť turistov na Urale: Záhadný masaker v stane, deväť mŕtvych

FOTO Po 60 rokoch
Foto

01.02.2019 21:02

MOSKVA - Ruská prokuratúra chce dať definitívnu bodku za záhadným incidentom z roku 1959, keď na severe Uralu počas výpravy skupiny ruských turistov z neznámych príčin zomrelo deväť z nich. Tajomná a dodnes nevysvetlená smrť dráždi fantáziu ruských aj zahraničných amatérskych bádateľov. Stala sa i námetom niekoľkých filmov. O príčine tragédie bolo vypracovaných až 75 verzií. viac »


VIDEO Manželia si kúpili dom za milión: Po tom, ako sa nasťahovali, začal záhadný teror

VIDEO Manželia si kúpili
Video

31.01.2019 12:24

WESTFIELD - Keď si americkí manželia kupovali vytúžený dom v meste Westfield v štáte New Jersey, netušili, že to zmení ich život na nočnú moru. Po štyroch rokoch útrap, stresu a strachu hovoria, že sú na dne a zatiaľ netušia, čo podniknú, aby sa všetko skončilo. viac »


FOTO Sväté mesto čelí nepríjemnému teroru, obťažuje veriacich: Hovorí o ňom aj Biblia!

FOTO Sväté mesto čelí
FotoVideo

21.01.2019 08:37

MEKKA - Hlavné mesto moslimského náboženstva musí bojovať s kalamitou kobyliek. Hmyz doslova opanoval mesto vo veľkých množstvách a veriaci sa tak nemôžu sústrediť na modlitby. Radnica už najala stovky ľudí, aby hmyz odstránili z ulíc a vyčistili mesto. viac »


Kamarátky si počas prehliadky kostola spravili selfie: Preboha, veď na tej FOTO je antikrist!

Kamarátky si počas prehliadky
Foto

17.01.2019 20:30

THORNE - Dve Britky si chceli vyskúšať prácu zvonárov v kostole sv. Mikuláša v anglickej dedine Thorne. Na mieste spoločne s ostatnými záujemcami najskôr absolvovali prehliadku, počas ktorej si spravili selfie. Keď však uvideli, čo je na nej, na zvony radšej rýchlo zabudli. viac »


VIDEO Meteorit, bomba či UFO? V Rusku sa zrútili obrovské skaly, prírodovedec je zmätený

Zosuvy pôdy v Rusku.
Video

29.12.2018 16:01

KHABAROVSK - Obrovské zosuvy pôdy v Rusku spôsobil buď meteorit, mohutná bomba, alebo pád UFA. Obrovské skaly sa na zem zrútili v regióne Khabarovsk. Dopadli na dno rieky Bureya, dôsledkom čoho bola 160 metrov hlboká jama. viac »


Strašidelný objav prehistorických kostier: Bojovníka zavraždili viackrát, mohol byť upírom

Objavené pozostatky vozu s
FotoVideo

28.12.2018 13:05

YORKSHIRE - Rituál spojený so zabitím upíra by mohol vysvetliť prehistorické kostry, ktoré boli nájdené v Yorkshire. Toto miesto patrí medzi dve najbizarnejšie ľudské pohrebiská v Británii. Archeológovia našli dokonca pozostatky vozu s dvomi poníkmi, ktoré pochádzali z doby železnej. viac »


Dokument odhalil šokujúcu verziu biblického príbehu: Toto sa stalo v Rajskej záhrade podľa Evy!

Dokument odhalil šokujúcu verziu

19.12.2018 08:50

SEATTLE - Príbeh Adama a Evy a ich hriechu v Rajskej záhrade má ďalšie šokujúce odhalenie. Dokumentárna snímka s názvom "Beasts of the Bible" (Zvery Biblie) z roku 2010 rozpráva príbeh z Evinej perspektívy a opisuje udalosti zhrešenia úplne inak, než bolo doteraz opisované. viac »


Žena zverejnila svoj zážitok s mŕtvym otcom: Ľudom z neho naskakujú zimomriavky

Žena zverejnila svoj zážitok

17.12.2018 08:48

LONDÝN - Nemenovaná žena zverejnila na webovej stránke Mumsnet zvláštne pocity, ktoré jej vstúpili do života po smrti milovaného otca. Žena, ktorá pracuje vo vedeckej oblasti a vždy popierala existenciu paranormálnych javov, pravdepodobne po svojej poslednej skúsenosti prehodnotí svoj pragmatický postoj k duchovným veciam. viac »


Najčítanejšie články