Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 20. január 2019. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Mysteriózne

Kamarátky si počas prehliadky kostola spravili selfie: Preboha, veď na tej FOTO je antikrist!

Foto
17.01.2019 20:30

THORNE - Dve Britky si chceli vyskúšať prácu zvonárov v kostole sv. Mikuláša v anglickej dedine Thorne. Na mieste spoločne s ostatnými záujemcami najskôr absolvovali prehliadku, počas ktorej si spravili selfie. Keď však uvideli, čo je na nej, na zvony radšej rýchlo zabudli. viac »

VIDEO Meteorit, bomba či UFO? V Rusku sa zrútili obrovské skaly, prírodovedec je zmätený

Zosuvy pôdy v Rusku.
Video

29.12.2018 16:01

KHABAROVSK - Obrovské zosuvy pôdy v Rusku spôsobil buď meteorit, mohutná bomba, alebo pád UFA. Obrovské skaly sa na zem zrútili v regióne Khabarovsk. Dopadli na dno rieky Bureya, dôsledkom čoho bola 160 metrov hlboká jama. viac »


Strašidelný objav prehistorických kostier: Bojovníka zavraždili viackrát, mohol byť upírom

Objavené pozostatky vozu s
FotoVideo

28.12.2018 13:05

YORKSHIRE - Rituál spojený so zabitím upíra by mohol vysvetliť prehistorické kostry, ktoré boli nájdené v Yorkshire. Toto miesto patrí medzi dve najbizarnejšie ľudské pohrebiská v Británii. Archeológovia našli dokonca pozostatky vozu s dvomi poníkmi, ktoré pochádzali z doby železnej. viac »


Dokument odhalil šokujúcu verziu biblického príbehu: Toto sa stalo v Rajskej záhrade podľa Evy!

Dokument odhalil šokujúcu verziu

19.12.2018 08:50

SEATTLE - Príbeh Adama a Evy a ich hriechu v Rajskej záhrade má ďalšie šokujúce odhalenie. Dokumentárna snímka s názvom "Beasts of the Bible" (Zvery Biblie) z roku 2010 rozpráva príbeh z Evinej perspektívy a opisuje udalosti zhrešenia úplne inak, než bolo doteraz opisované. viac »


Žena zverejnila svoj zážitok s mŕtvym otcom: Ľudom z neho naskakujú zimomriavky

Žena zverejnila svoj zážitok

17.12.2018 08:48

LONDÝN - Nemenovaná žena zverejnila na webovej stránke Mumsnet zvláštne pocity, ktoré jej vstúpili do života po smrti milovaného otca. Žena, ktorá pracuje vo vedeckej oblasti a vždy popierala existenciu paranormálnych javov, pravdepodobne po svojej poslednej skúsenosti prehodnotí svoj pragmatický postoj k duchovným veciam. viac »


Baba Vanga, ktorá celý život veštila budúcnosť: Oklamala smrť, oslepla pri strašnej nehode

Baba Vanga, ktorá celý
Foto

16.12.2018 08:15

BRATISLAVA - Slepá veštkyňa Baba Vanga predpovedala mnohé z udalostí, ktoré sa stali, napríklad útok na dvojičky z 11. septembra 2001, vzostup teroristickej organizácie Daeš či brexit. Málo sa ale píše o tom, ako vlastne oslepla a takisto nebolo známe ani to, že ako tínedžerka oklamala smrť. viac »


Profesor z NASA: Je možné, že mimozemšťania Zem už navštívili, vyzerajú zrejme takto!

Profesor z NASA: Je

06.12.2018 09:02

WASHINGTON - NASA pripúšťa, že istá forma "super-inteligencie" v podobe mimozemšťanov už navštívila našu planétu. Úrad tiež tvrdí, že pravdivosť niektorých pozorovaní neidentifikovateľných lietajúcich objektov sa nedá potvrdiť ani vyvrátiť. viac »


Čarodejnica vraj pozná recept na lásku: Dodržiavajte tento postup a pritiahnete k sebe milovanú osobu

Čarodejnica vraj pozná recept

03.12.2018 19:34

LOS ANGELES - Amanda Yates Garciová je čarodejnica, ktorá tvrdí, že svojimi kúzlami úspešne opantala aj amerického prezidenta. Žena známa aj pod menom Oracle z Los Angeles nedávno prezadila, ako k sebe pritiahnete osobu, ktorá vás bude oddane milovať a ocení to, akí ste. viac »


FOTO Hana pri zbieraní odpadkov narazila na záhadného tvora: Zdvihla ho a vydesila sa na smrť

FOTO Hana pri zbieraní
Foto

30.11.2018 18:01

CHRISTCHURCH - Na pláži Cantenbury v novozélandskom meste Christchurch sa objavil mimozemsky vyzerajúci tvor. Pozostáva z kostry s klepetami umiestenými na "krídlach" dlhého chvostu, hlavy a ostrých tesákov v ústach. viac »


VIDEO Vedci sedem rokov skúmali záhadný objekt na dne Baltiku: Už poznajú jeho pôvod

VIDEO Vedci sedem rokov
Video

25.11.2018 12:04

ŠTOKHOLM - Zvláštny objekt nájdený v útrobách Baltského mora zamestnáva vedcov od roku 2011. Po dlhodobom testovaní vzoriek zostali smutní najmä milovníci konšpiračných teórií, ktorí dúfali, že ide o pozostatky UFO. Geológovia totiž potvrdili, že tajomný útvar vymodeloval do morského dna obyčajný ľadovec. Ich zistenia ale spochybňujú slová člena tímu, ktorý útvar objavil. viac »


VIDEO Chlap vo svojej záhrade objavil nechutné monštrum: Hneď som vedel, že to nie je dobré!

VIDEO Chlap vo svojej
Video

23.11.2018 19:00

HOUSTON - Tieto zábery zachytávajú odpornú masu červov, ktoré sú zoskupené do útvaru vyzerajúceho ako pulzujúci ľudský mozog. Podivuhodné monštrum sa objavilo pri byte v texaskom Houstone. Pravdepodobne ide o červy známe ako krvné červy. viac »


VIDEO Farmárkinej koze sa narodil mutant: Z toho, čo sme našli v matke, sme ostali v šoku

VIDEO Farmárkinej koze sa
Video

23.11.2018 16:57

SULTAN KUDARAT - Neidentifikovateľný zvláštny tvor prišiel na svet vo filipínskej provincii Sultan Kudarat na farme miestnej obyvateľky. Na prvý pohľad v ničom nepripomína mláďa kozy, ale skôr prasacieho mutanta. Majiteľka statku a ďalší dedinčania hovoria o mŕtvom mláďati ako o zlom znamení, ktoré prorokuje zlé časy. viac »


VIDEO Manželia si kúpili dom za milión: Po tom, ako sa nasťahovali, začal záhadný teror

VIDEO Manželia si kúpili
Video

23.11.2018 11:50

WESTFIELD - Keď si americkí manželia kupovali vytúžený dom v meste Westfield v štáte New Jersey, netušili, že to zmení ich život na nočnú moru. Po štyroch rokoch útrap, stresu a strachu hovoria, že sú na dne a zatiaľ netušia, čo podniknú, aby sa všetko skončilo. viac »


VIDEO Roman chytil podivného červa: Hmýril sa a potom spravil niečo, čo vôbec nečakal!

VIDEO Roman chytil podivného
Foto

20.11.2018 19:57

MURMANSK - V hlbinách vôd žijú skutočne bizarné tvory, na ktoré by ste určite nechceli naraziť osobne. Rybár Roman Fedortsov z Ruska zachytáva takéto stvorenia na fotoaparát či kameru. Jeho galéria v sebe ukrýva strašidelné kúsky, najnovšie v nej pribudol podivný červ. viac »


Kúzelník (28) očaril celý svet svojím magickým číslom: Pozriete VIDEO a ostanete v nemom úžase

Kúzelník (28) očaril celý
Video

20.11.2018 09:04

LAS VEGAS - Mladý Číňan očaril porotcov na Svetových majstrovstvách kúzelníckych trikov s neuveriteľným kartovým číslom. Ľudia jeho vystúpenie nedokážu prestať sledovať a nikto nevie prísť na to, ako to tento kúzelník urobil. Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči. viac »


VIDEO Slováci sa vybrali do českej pevnosti: To, čo zažili v podzemí, ich odrovnalo

VIDEO Slováci sa vybrali
FotoVideo

16.11.2018 18:01

JOZEFOV - Lovci duchov zo skupiny Slovak Ghost Hunters dostali pozvanie do pevnosti Jozefov v malom českom mestečku Jaroměř. Pevnosť má dlhú históriu, ktorá siaha až do osemnásteho storočia, čiže do obdobia panovníctva Márie Terézie. viac »


Plavili sa na loďke v Thajsku, keď ostali nemo čumieť: Turisti zbadali tie najbizarnejšie tvory

Plavili sa na loďke
Video

14.11.2018 13:10

KRABI - Turisti počas plavby pod skalami pri pláži Railay Beach v Thajsku spozorovali mysteriózne stvorenia. Pohľad na ne bol skutočne bizarný, nikto si nebol istý, o čo konkrétne ide. Nápadne sa podobali na fiktívnu postavu Ewoka zo série Hviezdne vojny. Vysvetlenie je už ale na svete. viac »


Zvláštne ryby na VIDEU vydesili ľudí: Hotoví mimozemšťania, vyzerajú ako černice z Černobyľu

Zvláštne ryby na VIDEU

06.11.2018 09:10

LONDÝN - Zvláštne drobné živočíchy sa objavili na videu, ktoré zaplavilo sociálnu sieť. Uhádnuť ich pôvod je na prvý pohľad naozaj veľmi ťažké, pretože mätú svojím tvarom, zafarbením a tváričkou s otvorom. Zmätok navýšila aj šikovná práca autora videa, ktorý zámerne zachytil drobné živočíchy tak, aby pohľad na ne naštartoval bujnú fantáziu užívateľov. viac »


Žena má nezvyčajných milencov: FOTO Sex s 15 duchmi, jej snúbencom je vraj poltergeist

Žena má nezvyčajných milencov:
Foto

05.11.2018 13:52

BRISTOL - Angličanka Ametyst Realmová už zopárkrát šokovala moderátorov a divákov televíznych show, kde zakaždým kvetnato opisuje, aké skvelé pocity má, keď sa miluje s duchmi. Už ich vraj úplne vymenila za skutočných milencov a čaká na to, kedy s jedným z nich otehotnie. Tajne dúfa, že to bude jej súčasný snúbenec. viac »


Študentky našli na schodoch mŕtve osy: Na ďalší deň ich šokoval mysteriózny nápis na FOTO

Študentky našli na schodoch

01.11.2018 17:54

GLASGOW - Študentka Sophie Dalgleishová (20) sa stala obeťou hororového žartíku. Jedného dňa prechádzala univerzitou, keď zazrela telá mŕtvych ôs. Tie viedli až ku dverám, pri ktorých bol z nich po pár dňoch vytvorený nápis „Hi“, v preklade „Ahoj“. viac »


Manželia si prezerali FOTO z výletu: Zostali v šoku, veď to je duch kapitána slávneho Titanicu!

Manželia si prezerali FOTO

29.10.2018 11:45

BELFAST/DEVON – Manželia Cheryl a Luke Arklessovci zostali v šoku, keď si prezerali fotografie zo svojej poslednej návštevy severoírskej metropoly. Na jednom zábere, ktorý bol urobený v slávnom pube Robinsons zariadenom predmetmi z Titanicu, uvideli v pozadí zvláštny tieň. Sú si istí, že ide o ducha kapitána najslávnejšieho parníka, ktorý klesol pod ... viac »


Najčítanejšie články