Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Osobnosti

Výbušný otecko z Pelíškov: Podobný bol aj doma... Týmto historkám neuveríte!

Jiří Kodet

Jiří Kodet

pred 23 hodinami

PRAHA - Český herec Jiří Kodet je napriek množstvu úloh nezabudnuteľný najmä ako bývalý dôstojník z komédie Pelíšky. Podobne výbušný však bol aj doma. V tomto smere si na neho v priebehu rokov zaspomínali obe jeho manželky. viac »

Smutné výročie smrti: Slovenský herec (†54) mal autonehodu... Skolil ho infarkt!

Smutné výročie smrti: Slovenský

včera o 00:01

BRATISLAVA - Zbojník Martin z kultovej komédie Pacho, hybský zbojník (1975) alebo otec Zrubec z muzikálu Fontána pre Zuzanu (1985), to sú úlohy, vďaka ktorým si Slava Záhradníka pamätá mnoho divákov. Jeho najvýraznejším hereckým prostriedkom bol slovný prejav opierajúci sa o osobité drsné zafarbenie hlasu. viac »


Ťažký osud slovenského herca: Samovražda syna, rozvod a potom... Zaútočila rakovina!

Ťažký osud slovenského herca:

04.12.2019 00:01

BRATISLAVA - Vždy sa usmieval, no posledné roky jeho života veru veselé neboli. Jeden zo synov herca Ivana Krivosudského (†83) totiž spáchal samovraždu. Jemu potom stroskotalo manželstvo s oveľa mladšou ženou a k predchádzajúcim zdravotným komplikáciám sa pridala rakovina. Syna prežil o necelé tri roky... viac »


Kedysi oblé líca a nemožná ofina: Takto sa slovenská speváčka zmenila za vyše 30 rokov

Kedysi oblé líca a
Foto

03.12.2019 00:01

BRATISLAVA/PRAHA - Kariéra Júlie Hečkovej (58) odštartovala pred vyše 30 rokmi. A dnes možno ani ona sama neverí, ako vtedy vyzerala. Ach, tie roky 80-te... viac »


Slávna Nelly Furtado to nezvládla: Nervovo sa zrútila... Zmizla zo scény!

Nelly Furtado

02.12.2019 00:01

TORONTO - Pred 19 rokmi sa dostala na výslnie. Hneď prvý album Nelly Furtado (41) jej priniesol úspech. Už dva roky však o nej nie je vôbec počuť. Aj posledný album v roku 2017 priniesla po päťročnej odmlke. Ako v tom čase priznala, zažila na pódiu nervové zrútenie a preto radšej uprednostňuje život mimo žiary reflektorov. viac »


Šokujúce súkromie slávneho režiséra: S jednou dcérou sa oženil, s druhou... Preboha!

Woody Allen

01.12.2019 00:00

LOS ANGELES - Mimoriadne úspešný, ale aj poriadne kontroverzný! Úspechy a talent nie je to jediné, v súvislosti s čim sa v médiách spomína meno režiséra Allena Woodyho. Pomerne zaujímavé je totiž aj súkromie dnešného oslávenca. Jeho tretia manželka mu totiž kedysi bola dcérou. A tá ďalšia ho obvinila z pedofílie a sexuálneho obťažovania. viac »


Slávny Billy Idol takto starne: Pozrite ale, akú kočku má v posteli!

Billy Idol

30.11.2019 00:00

LOS ANGELES - Všetci starneme! A hviezdy šoubiznisu nie sú výnimkou V prípade niektorých sa na ich zovňajšku podpísala aj búrlivá minulosť. Tú má za sebou aj dnešný oslávenec Billy Idol. 64-ročný rocker je stále aktívny a nuda mu nehrozí ani v súkromí. Od apríla minulého roka totiž randí so známou kráskou. viac »


Dabingový kráľ Stano Král: Najťažší zápas v jeho živote... Depresie a túžba zomrieť!

Dabingový kráľ Stano Král:

29.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Mladí, talentovaní, úspešní... a predsa si zvolia smrť. Často sa stáva, že aj mladí ľudia bojujú s depresiou alebo inými problémami a bolesť v ich duši je taká veľká, že nevidia iné východisko ako dobrovoľný odchod z tohto sveta. Podobné myšlienky mal kedysi aj Stano Král (59). viac »


Neslávne známa playmate: Svadba s miliardárom nad hrobom, smrť syna, drogy a smutný KONIEC

Anna Nicole Smith

28.11.2019 00:01

LOS ANGELES - Anna Nicole Smith by bola zrejme len ďalšou z početného radu playmate a modeliek, keby sa ako 26-ročná nevydala za miliardára J. Howarda Marshalla. Ten skonal len 13 mesiacov po svadbe vo veku 90 rokov. Neskôr blondínka pochovala aj svojho syna a sama prišla o život len ako 39-ročná. viac »


Tragický život slovenskej legendy: Najprv ochrnul, potom ho zradilo srdce

Tragický život slovenskej legendy:

27.11.2019 00:00

BRATISLAVA - Neľahký osud! Skvelému hercovi Pavlovi Mikulíkovi sa obrátil život naruby, keď prekonal mozgovú mŕtvicu. Tá ho pripútala na invalidný vozík a kruto zasiahla do jeho osobného aj pracovného života. Z tohto sveta odišiel presne pred 12 rokmi. viac »


Prelietavý český herec: Nevera za neverou, 4 svadby... a teraz priateľka mladšia o 23 rokov!

Prelietavý český herec: Nevera

26.11.2019 00:01

PRAHA - Nevydržal so žiadnou! Herec Ladislav Frej (78), známy najmä z Nemocnice na kraji mesta, bol už štyrikrát ženatý. Jeho manželstvá však poznačili neustále nevery. Po smrti svojej poslednej ženy si našiel priateľku o 23 rokov mladšiu, po ktorej pokukoval ešte za života Věry Galatíkovej (†69). viac »


Smutné výročie: Geniálny skladateľ Petr Hapka odišiel na večnosť pred 5 rokmi

Smutné výročie: Geniálny skladateľ

25.11.2019 00:01

PRAHA - Presne pred 5 rokmi zomrel český hudobný skladateľ, dirigent a spevák Petr Hapka, ktorý napísal hudbu k viac než 80 celovečerným a dokumentárnym filmom i televíznym seriálom, napríklad Tisícročná včela, Páni kluci, Den pro mou lásku, Panna a netvor, Deváté srdce či Kráva. Je autorom hudby hitov Levandulová, Štěstí je krásná věc, S cizí ženou ... viac »


Tragédia slovenskej hereckej legendy: Syna našla doma mŕtveho...

Tragédia slovenskej hereckej legendy:

24.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Robil jej veľkú radosť, no nebol mu dopriaty dlhý život. Slovenská herecká legenda Zdena Gruberová (†83) patrila k tým nešťastným matkám, ktoré pochovali vlastné dieťa. Syna Tomáša (†27) našla doma mŕtveho práve ona. viac »


Miley Cyrus opäť šokuje: Ak je toto pravda, tak...

Miley Cyrus

23.11.2019 00:00

LOS ANGELES - Ďalší rozchod?! Speváčka Miley Cyrus je v bulvári pretriasaná pomerne často. Svojho času pútala pozornosť nahotou a výstredným správaním, v posledných mesiacoch sa preberal najmä jej milostný život. S Liamom Hemsworthom nestihli ani osláviť prvé výročie svadby a už si začala s Kaitlynn Carter, ktorú neskôr vymenila za Codyho Simpsona. ... viac »


Kedysi robila v TN Markízy: Takto vyzerá 16 rokov po odchode!

Kedysi robila v TN
Foto

22.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Jej meno je známe z Televíznych novín Markízy, kde robila redaktorku. Jej manžel neskôr pôsobil ako moderátor hlavného spravodajstva. Ona v tom čase mala za sebou rovnakú skúsenosť z RTVS a aktuálne sa Ľudmila Farkašovská (57) už dlhé roky angažuje v komunálnej politike. viac »


Superštíhla Kanócz: Aha, takéto telo mala pred vyše 10 rokmi!

Superštíhla Kanócz: Aha, takéto
Foto

21.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Zuzana Kanócz (40) je už trojnásobnou mamou. Napriek tomu je jej dlhoročným poznávacím znamením štíhla postava. Pred 12 rokmi dokonca robila reklamu prípravkom na formovanie postavy. viac »


Čírová sa vydala po 9 rokoch, ale... Ak sa stane toto, odchádzam!

Čírová sa vydala po

20.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Hudobný svet ju pozná už 11 rokov. A o čosi dlhšie tvorí Mária Čírová pár s producentom Marošom Kachútom. Dvojica sa vzala po 9 rokoch a dvoch spoločných deťoch. Speváčka presne vie, čo v manželstve nesmie chýbať. Inak je koniec... viac »


Najprv ROZVOD slovenského speváka (55) a potom... Zásnuby a svadba s TOU ISTOU ženou!

Oslava Paľa Drapáka

19.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Paľo Drapák (55) patrí k legendám slovenskej hudobnej scény. Spolu so skupinou Metalinda sa postaral o niekoľko veľkých hitov. V roku 2001 však zo slávnej skupiny odišiel a turbulentné obdobie zaznamenal aj v súkromnom živote - rozviedol sa s manželkou Jeanette. Ich odlúčenie však netrvalo dlho... V roku 2003 sa dvojica dala opäť dokopy a obnovili aj svoje áno! viac »


V 80. rokoch sexbomba, dnes... Veď tá babča má stále šmrnc!

Kim Wilde

18.11.2019 00:00

LONDÝN - Svojmu imidžu je stále verná! Neodmysliteľnou súčasťou 80. rokov bola speváčka Kim Wilde, ktorá patrila medzi najväčšie sexice tej doby. Práve dnes oslavuje 59. narodeniny. A hoci sa pribúdajúce roky podpísali na jej zovňajšku, známa blondínka o svoj šarm vôbec neprišla. viac »


Bondovo dievča ohúri aj po 50-tke: A nebojí sa ani nahoty - Aha!

Sophie Marceau

17.11.2019 00:00

PARÍŽ - Vek jej na šarme vôbec neubral! Sophie Marceau sa mnohým spája najmä s bondovkou Jeden svet nestačí. Francúzska herečka však má na konte účinkovanie aj v mnohých ďalších známych počinoch. A dnešná oslávenkyňa je pred kamerami stále aktívna. Dokonca nemá problém predviesť sa v Evinom rúchu. viac »


Magálová má stále šmrnc: Aha, ako vyzerala pred vyše 40 rokmi!

Magálová má stále šmrnc:

16.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Kamila Magálová (69) sa naposledy predviedla ako vyšetrovateľka v seriáli Za sklom a takmer 70 rokov by jej hádal málokto. Stále má šmrnc a hoci mnohí si myslia, že ženy by mali mať dlhé vlasy, jej pôvab nechýbal ani s krátkym účesom. viac »


Najčítanejšie články