Osobnosti | Topky.sk
Piatok, 27. január 2023. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Osobnosti

Dnes úspešná slovenská herečka: Aha, ako vyzerala pred 12 rokmi v súťaži krásy!

Natália Germáni

Natália Germáni

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Herectvo nebolo jej vysneným povolaním a pred kamery sa dostala ešte ako amatérka. Predtým dokonca absolvovala súťaž krásy. Pozrite, ako vyzerala Natália Germáni na Miss Universe SR 2011. viac »

Tajná svadba s Ruskou: Česká frajerka známeho herca takmer skolabovala!

Jiří Lábus - Arabela

včera o 00:01

PRAHA - Herec Jiří Lábus nemá manželku ani deti. Zo svadby vždy akosi vycúval. Kedysi sa však o ňom rozšírila správa, že sa oženil s Ruskou Irinou. Jeho vtedajšia priateľka to niesla veľmi ťažko... viac »


Český herec uveril rodinnej kliatbe: Splnila sa... Staroby sa nedožil!

Boris Rösner

25.01.2023 00:01

PRAHA - Jeho rodičia zomreli vo veku blízko k 50-ke a on sám sa chcel dožiť aspoň 53 rokov. Herec Boris Rösner totiž veril kliatbe, ktorú vyslovila jeho dávna príbuzná. Podľa nej sa nikto v jeho rodine nemal dožiť viac ako 55 rokov. A presne v tomto veku aj zomrel... viac »


Tragédia českej herečky: Dcéra vyskočila z okna priamo pred jej očami!

Tragédia českej herečky: Dcéra

24.01.2023 00:01

PRAHA - Z druhého manželstva sa herečke Hane Vítovej narodila dcéra Bedřiška. Po rozvode sa pre ňu stala všetkým. No mladé dievča v 18 rokoch spáchalo samovraždu pre nešťastnú lásku. viac »


Slovenská herečka prišla mužovi na neveru: Zareagovala inak, ako sama čakala!

Judita Hansman

23.01.2023 00:01

BRATISLAVA - Teória a prax sa od seba často líšia, najmä, čo sa týka medziľudských vzťahov. Aj herečka Judita Hansman mala názor, ako by sa zachovala, keby zažila neveru. A nakoniec to v realite prebehlo úplne inak! viac »


Jeden z najlepších slovenských športovcov zomrel príliš mladý: Dohady o sexuálnej orientácii i príčine smrti!

Jeden z najlepších slovenských

22.01.2023 00:01

BRATISLAVA - Vďaka svojmu talentu sa zaradil medzi najväčších športovcov našej histórie. Tento legendárny rodák z Bratislavy však zomrel veľmi mladý, keď vo veku 38 rokov podľa oficiálnych informácii podľahol rakovine lymfatických uzlín. Práve dnes by oslavoval svoje 72. narodeniny Ondrej Nepela. viac »


Na slávneho operného speváka sa valí ŠPINA: Obvinenia zo sexuálneho obťažovania!

Plácido Domingo

21.01.2023 00:01

MADRID - Svetoznámy španielsky operný spevák Plácido Domingo je považovaný za jednu z najväčších a najvplyvnejších legiend v histórii operného spevu. Je držiteľom deviatich cien Grammy a štyroch cien Latin Grammy. V rodnom Španielsku mu udelili vysoké štátne vyznamenanie za celoživotný prínos v kultúrnej oblasti. V posledných rokoch však čelí závažným... viac »


Česká herečka porodila mŕtve dieťa: Bol to trest za rozvod!

Česká herečka porodila mŕtve

20.01.2023 00:01

PRAHA - Krásna herečka Jana Brejchová uzavrela prvé manželstvo s režisérom Milošom Formanom. Keď jej bol neverný, rýchlo sa rozviedla a z trucu aj rýchlo vydala za iného. Ako sa vyjadrila, Boh ju za tento zlý úmysel potrestal mŕtvym dieťaťom. viac »


Rozchod po 31 rokoch: Český herec opustil moderátorku, oženil sa s kolegyňou!

Rozchod po 31 rokoch:

19.01.2023 00:01

PRAHA - Hoci sa nikdy nevzali, zdalo sa, že vzťah herca Jiřího Zahajského a hlásateľky Kamily Moučkovej bude večný. Po 31 rokoch však zo spoločnej domácnosti odišiel kvôli kolegyni Jane Brejchovej, s ktorou sa napokon aj oženil. viac »


Slávny tučko z komickej dvojice: Náhla strata hmotnosti a tri porážky... Smrť bola vykúpením!

Slávny tučko z komickej

18.01.2023 00:01

LOS ANGELES - Patril k ľuďom, ktorí rozosmiali celé generácie. Oliver Hardy so svojou zaoblenou postavou tvoril komickú dvojicu s chudým Stanom Laurelom. Pred smrťou náhle zhodil 68 kilogramov, postihla ho porážka a ďalšie zdravotné problémy. Smrť bola nakoniec jeho vykúpením. viac »


Slovenská herečka a režisérka (†49): Rozvod s politikom a... Náhla smrť!

Slovenská herečka a režisérka

17.01.2023 00:01

BRATISLAVA - S mužom sa rozviedla skôr, ako sa mohla stať prvou dámou. Miesto toho bola Magda Husáková Lokvencová prvou slovenskou divadelnou režisérkou. Bohužiaľ, jej život vyhasol príliš skoro. Dnes si pripomíname výročie jej náhlej smrti. viac »


Nečakaná a náhla smrť: Spevák Senzusu vykrvácal pár dní po koncerte!

Nečakaná a náhla smrť:

16.01.2023 00:01

BRATISLAVA - Dušan Hergott bol známy ako spevák a zabávač, súčasť skupiny Senzus, ktorá mala aj vlastnú reláciu. Posledné vystúpenie absolvoval 10. januára 2006 a o pár dní už jeho kolegov z kapely šokoval telefonát jeho partnerky, ktorá ho našla mŕtveho. Dnes si pripomíname výročie jeho smrti. viac »


KVÍZ o slovenských humoristoch: Kto ho nezvládne... Skončí na DEREŠI!

Elena Vacvalová

15.01.2023 00:01

BRATISLAVA - Milujeme ich a vďaka ním je náš život veselší! Reč je o slovenských zabávačoch a humoristoch, medzi ktorými má právom svoje miesto aj dnešná oslávenkyňa Elena Vacvalová. Tá má dnes 65. narodeniny. Preverte si spolu s nami, ako dobre poznáte legendy slovenského humoru! viac »


Slávny záporák bol v súkromí úplne iný človek: Tohto dobráka by chcel za priateľa každý!

Alan Rickman

14.01.2023 00:01

LONDÝN - Aj napriek tomu, že ho úloha Severusa Snapea preslávila po celom svete, on sa z tohto príliš netešil... Mnohými bol totiž kvôli nej nenávidení. V súkromí však podľa jeho okolia patril k tým najláskavejším ľuďom na svete. Dnes si pripomíname smutné výročie úmrtia známeho herca Alana Rickmana, ktorý zomrel 14. januára 2016 vo veku 69 rokov. viac »


Princov pobočník z Popelky: Oslepol a... Zomrel taký mladý!

Princov pobočník z Popelky:

13.01.2023 00:01

PRAHA - Princovho pobočníka v rozprávke Tři oříšky pro Popelku si zahral ako 26-ročný. Bohužiaľ, osud mu doprial už len 12 ďalších rokov. Herec Jaroslav Drbohlav zomrel ako 38-ročný. viac »


Tajný a krátky boj s rakovinou: Kirstey Alley zomrela len 5 týždňov pred narodeninami!

Tajný a krátky boj

12.01.2023 00:01

LOS ANGELES - Začiatkom decembra zarmútila filmových fanúšikov správa o smrti herečky Kirstie Alley. Tá by dnes oslavovala 72. narodeniny. viac »


Český herec sa strelil do hlavy: Rakovina a problémy s alkoholom!

Martin Štěpánek

11.01.2023 00:01

PRAHA - Už nevládal! Herec a politik Martin Štěpánek bojoval s rakovinou a tiež so závislosťou do alkoholu. Svoje problémy sa nakoniec rozhodol vyriešiť samovraždou vo svojej pracovni. viac »


Český herec a jeho 2 manželky: Rovnaké meno... Tú druhú spoznal pri rozvode!

Český herec a jeho

10.01.2023 00:01

PRAHA - Český herec sa oženil s kolegyňou ešte počas štúdia. Hoci mali spolu dve dcéry, neskôr došlo k rozvodu. A práve počas neho Tomáš Töpfer spoznal svoju druhú manželku... s rovnakým menom. viac »


Naozaj má tento herec 68? Pozrite na toho svalnatého deduška!

Naozaj má tento herec

09.01.2023 00:01

LOS ANGELES - Na prvý pohľad by mnohí ani nehádali, aké telo skrýva tento herec pod šatami. Hoci dnes J. K. Simmons oslavuje 68. narodeniny, za svoje svaly sa naozaj nemusí hanbiť. viac »


KVÍZ o legendárnom Elvisovi: Na 100% ho zvládne len ozajstný kráľ!

Elvis Presley

08.01.2023 00:01

MEMPHIS - Väčšina fanúšikov a hudobných kritikov ho považuje za jedného z najlepších spevákov všetkých čias. Legendárny Elvis Presley sa vďaka svojmu talentu nezmazateľne zapísal do histórie. Dnes si celý svet pripomína výročie jeho narodenia a preto sme si pre vás pripravili kvíz, ktorý preverí vaše znalosti o tejto legende. viac »


Najznámejší slovenský Vidiečan oslavuje: Janko Kuric má 60 rokov!

Najznámejší slovenský Vidiečan oslavuje:

07.01.2023 00:01

BRATISLAVA – Piesne Vidiečan, Nie je to ľahké či Keď je sedem ráno zapnem rádio patria dnes k hitom slovenskej hudobnej scény. Sú z autorskej dielne skupiny Vidiek a obľúbenými sa stali aj vďaka nezameniteľnej interpretácii jej lídra a speváka Janka Kurica, ktorý sa práve dnes dožíva 60 rokov. viac »


Najčítanejšie články