Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Osobnosti

Toto nie je jeho pravé meno: Ups, ešteže si Peter Sklár zmenil priezvisko!

Peter Sklár

Peter Sklár

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - V zahraničí je úplne bežné, že si umelci menia priezviská alebo vystupujú pod úplne vymysleným menom. Na Slovensku je jedným z mála Peter Sklár, ktorý sa narodil ako Peter Perďoch. viac »

Váha ako na hojdačke: Takto teraz vyzerá sexi hviezda z filmu Rebelové

Váha ako na hojdačke:

včera o 00:01

BRATISLAVA - Slovenská herečka Zuzana Norisová sa kedysi v Česku stala sexsymbolom vďaka filmu Rebelové či seriálu Letiště. Neskôr sa však na ňu začali lepiť kilá a ďalšie pribudli po pôrode dcérky. Zuzana síce aktuálne nemá späť postavu z čias, keď mala 22 rokov, ale vyzerá naozaj dobre a hlavne šťastne. viac »


Slovenská herečka zažila neveru: 4 roky žil s ňou aj s milenkou!

Slovenská herečka zažila neveru:

23.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Slovenská herečka Judita Hansman často stvárňuje osudom skúšané ženy. Sama si tiež prešla neľahkými obdobiami. Najprv ju opustil otec a neskôr sa dočkala podrazu od manžela... viac »


Slovenský olympijský víťaz Nepela: Klamstvá o jeho smrti... Rakovina alebo AIDS?

Slovenský olympijský víťaz Nepela:

22.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Legendárny Ondrej Nepela by mal dnes 69 rokov. Zomrel však už ako 38-ročný. Oficiálne zdroje hovorili o rakovine lymfatických uzlín. Po rokoch sa však vynorili informácie o AIDS. viac »


Slovenský herec odchádzal v bolestiach: Posledné prianie sa mu nesplnilo...

Slovenský herec odchádzal v

21.01.2020 00:01

NITRA - Trpel niekoľko rokov a neustále ho sužovali bolesti. Svoju životnú púť ukončil Jozef Dóczy 21. januára 2013 v nitrianskej nemocnici. Nesplnilo sa mu tak prianie odísť z tohto sveta priamo na javisku. viac »


Krásna kráľovná z Arabely je pripútaná na lôžko: Žiadna nádej na zlepšenie!

Krásna kráľovná z Arabely

20.01.2020 00:01

PRAHA - Herečka Jana Brejchová vždy patrila nielen k talentovaným, ale aj krásnym ženám českého filmu. Bohužiaľ, po smrti posledného manžela začala mať zdravotné problémy, ktoré ju upútali na lôžko. V takomto stave je už štyri a pol roka a ako nedávno prezradila jej dcéra Tereza, nádej na zlepšenie nie je... viac »


Tragický život hviezdy: Drogy a alkohol... Aj ona je členkou smutného Klubu 27

Tragický život hviezdy: Drogy

19.01.2020 00:01

TEXAS - Bola považovaná za predstaviteľku bieleho soulu, volali ju aj Hendrix v sukni. Problémy s nadmerným užívaním alkoholu a drog boli ale príčinou predčasného úmrtia Janis Joplin, ktorá je dnes známa ako členka Klubu 27. viac »


Najsexi bodyguard má už 65 rokov: Takto dnes vyzerá! A miluje túto kočku

Kevin Costner

18.01.2020 00:00

LOS ANGELES - Stále rovnako šarmantný! Keď mal v roku 1992 premiéru film Osobný strážca, pri pohľade na Kevina Costnera bola namäkko nejedna žena. A slávny herec je dodnes príťažlivý pre dámy rôznych vekových kategórií. Ako ale vyzerá jeho životná láska? viac »


Jimovi Carreymu do smiechu veru nebolo: Žil v dodávke, prvé vystúpenie bola POHROMA

Jim Carrey

17.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Jim Carrey je známy najmä ako komediálny herec. Jeho dospievanie ale bolo neveselé a prvé vystúpenie pred publikom mu absolútne nevyšlo. viac »


Nešťastná smrť Dušana Hergotta zo Senzusu: Lekárov sa bál, vykrvácal!

Nešťastná smrť Dušana Hergotta

16.01.2020 00:01

VINOSADY - Spevák a zabávač Dušan Hergott chýba svojej rodine, kamarátom a fanúšikom už 14 rokov. Jeho smrť bola pre všetkých šokom. Umrel totiž náhle pri poobednom spánku. K lekárom sa bál chodiť, nakoniec vykrvácal z pažerákových žíl. viac »


Július Pántik je legendou slovenského divadla: Svoj talent ukázal na doskách i pred kamerou

Július Pántik

15.01.2020 15:52

BRATISLAVA - Slovenský herec Július Pántik zaujal divákov i odbornú kritiku stvárnením postáv nielen v dielach svetovej dramatickej tvorby, ale i slovenskej literárnej klasiky, ktorá čerpala námety z dedinského prostredia. Mnohí si ho pamätajú aj ako vynikajúceho filmového herca a skvelého recitátora. viac »


Milostný trojuholník v českom šoubiznise: Nevera s kolegyňou a pár faciek!

Milostný trojuholník v českom

15.01.2020 00:01

PRAHA - Meno Prachař už na Slovensku neznáme nie je, ale možno málokto vie, že aj otec Jakuba Prachařa je herec. A mama Dana Batulková takisto. Rovnako ako jej bývalá kamarátka Linda Rybová, ktorá jej manžela Davida Prachařa prebrala a údajne za to zinkasovala pár faciek. viac »


Dnes by mal slovenský herec 77 rokov: Smrť prišla náhle... Stalo sa to, čoho sa obával!

Dnes by mal slovenský

14.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Ďalšie narodeniny, ktoré neoslávi... Juraj Slezáček síce pred svojou smrťou bojoval s ťažkou chorobou, no v deň, keď sa vybral na pohárik, nikto by nečakal, že domov sa už nevráti. Už pár rokov mal obavy z mesiaca august a práve ten sa mu napokon stal aj osudným. viac »


Pred smrťou trpel záhadnou chorobou: Dnes by mal legendárny Karol Machata 92 rokov

Pred smrťou trpel záhadnou

13.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Karola Machatu jeho kolegovia nazývali geniálnym hercom. Za svoj život bol mnohokrát ocenený a zostali tu po ňom filmy s postavami, ktoré patria do zlatého fondu slovenskej kinematografie. Bohužiaľ, pred smrťou bojoval s ťažkou chorobou a ku koncu už nespoznával ani svojich blízkych známych. viac »


Už sa na seba takmer ani nepodobá: Takto vyzerá Kirstie Alley 30 rokov po Pozri, kto to hovorí

Už sa na seba

12.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Kirstie Alley mala tesne pred štyridsiatkou, keď hrala v komediálnom cykle Pozri, kto to hovorí. Dnes herečka oslavuje 69. narodeniny a je vidieť, že s vekom nebojuje neprirodzene vyžehlenou tvárou... viac »


Paparazzi FOTO známej speváčky: Tak TOTO je krutá realita!

Mary J. Blige

11.01.2020 00:00

LOS ANGELES - Medzi celebritami je stále viac takých, čo sa bránia tomu, aby boli ich fotky v časopisoch prehnane retušované a graficky upravované. Speváčka Mary J. Blige k nim očividne nepatrí. Paparazzi ju nedávno nafotili v plavkách a teda postava dnešnej oslávenkyne nie je až taká ideálna, ako ju nedávo prezentovali v magazíne Self. viac »


Najhoršie chvíle v živote českého herca: Prišiel o dve dcéry... Únos!

Najhoršie chvíle v živote

10.01.2020 00:01

PRAHA - Český herec Tomáš Töpfer je mnohým z minulosti známy zo seriálov Život na zámku či Četnické humoresky. Vyskúšal si aj politickú kariéru, tie najhoršie chvíle však prežil vo svojom osobnom živote. Bývalá manželka totiž emigrovala s oboma ich dcérami bez toho, aby on o tom vedel. A tak ich roky hľadal... viac »


40 rokov po seriáli Arabela: Takto dnes vyzerá herečka Jana Nagyová (61)

40 rokov po seriáli

09.01.2020 00:01

ELSDORF - Slávny seriál Arabela vznikol v roku 1980 a hlavnú úlohu mala pôvodne hrať Libuše Šafránková. Nakoniec iba nadabovala slovenskú herečku Janu Nagyovú (61), ktorá sa už ale herectvu dlhé roky nevenuje. Pozrite, ako teraz vyzerá niekdajšia seriálová princezná. viac »


Elvis Presley by mal 85 rokov: Viete, že mal dvojča?

Elvis Presley by mal

08.01.2020 00:01

TUPELO - Práve dnes uplynulo 85 rokov od narodenia kráľa rokenrolu Elvisa Presleyho. Jeho kariéra začala v roku 1953, kedy sa stal jedným z prvých predstaviteľov žánru nazvaného rockabilly, ktorý bol rytmicky zosilneným spojením country a rhythm and blues. viac »


Asi ju nespoznáte! Mrcha Podzámska pred vyše 25 rokmi ako princezná

Asi ju nespoznáte! Mrcha

07.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Elena Podzámska (47) je známa z viacerých seriálov, kde väčšinou stvárnila bezohľadné ženy. Ako mladá herečka si však zahrala aj princeznú. viac »


Táto žena zviedla legendárneho Mr. Beana: Kvôli o 30 rokov mladšej opustil rodinu!

Rowan Atkinson

06.01.2020 00:00

LONDÝN - A založil si ďalšiu! Meno herca Rowana Atkinsona bude už navždy späté s bláznivým Mr. Beanom, ktorého stvárňoval zhruba 17 rokov. Slávnemu Angličanovi sa darilo nielen v práci, ale v čase najväčšej slávy sa mohol pýšiť aj priam ukážkovým súkromím. V roku 2014 sa mu však priplietla do cesty komička Louise Ford, kvôli ktorej neváhal opustiť dlhoročné ... viac »


Najčítanejšie články