Osobnosti | Topky.sk
Piatok, 19. august 2022. Meniny má Lýdia, zajtra Anabela.

Osobnosti

KVÍZ o kultovom seriáli PRIATELIA: Phoebina smradľavá.... TOTO musíte dať na 100%!

Matthew Perry

Matthew Perry

pred 13 hodinami

NEW YORK - Ľudia si ho pamätajú najmä ako usmievavého Chandlera Binga z legendárneho seriálu Priatelia. Aj napriek tomu, že mal dlhoročné problémy s drogami a alkoholom, fanúšikovia na neho nezanevreli. Práve dnes oslavuje herec Matthew Perry svoje 53. narodeniny. Pripomeňte si s nami jeho najúspešnejší projekt prostredníctvom kvízu, ktorý zvládnu ... viac »

Najhoršie chvíle Patricka Swayzeho: Nedokázal s tým žiť... Stal sa závislý!

Patrick Swayze

včera o 00:01

LOS ANGELES - Vďaka svojmu výzoru, hereckému a tanečnému talentu sa stal idolom mnohých žien. V súkromí si však Patrick Swayze prešiel mnohými naozaj ťažkými chvíľami. A riešil ich alkoholom! viac »


Niekdajší sexsymbol: Kontroverzná herečka morálne kazila mládež... Zavreli ju do basy!

Niekdajší sexsymbol: Kontroverzná herečka

17.08.2022 00:01

LOS ANGELES - Venovala sa kontroverzným témam, trúsila dvojzmysly a hlásala sexuálnu nezávislosť. Vo svojich časoch bola herečka a autorka Mae West sexsymbolom a pre zlý vplyv na morálku mládeže bola dokonca vo väzení. viac »


Zhoršený stav herečky z markizáckeho seriálu: Už o sebe príliš nevie...

Zhoršený stav herečky z

16.08.2022 00:01

BRATISLAVA - Po krvácaní do mozgu síce potrebovala opatrovateľky, no herečka Eva Rysová bola stále aktívna a rada sa stretávala aj s kolegami. Bohužiaľ, dnes je všetko inak. viac »


Zásnuby, rozchod a... Tajná svadba po 20 rokoch!

Ben Affleck

15.08.2022 00:01

LOS ANGELES - Približne mesiac je z neho opäť mladoženáč! Fanúšikovia fandili láske Bena Afflecka a Jennifer Lopez už pred 20 rokmi. Nakoniec sa dvojica zobrala až tento rok v júli, len pár týždňov pred dnešnými hercovými 50. narodeninami. viac »


Kedysi v uniforme očarila aj Slovákov, dnes... Wau, stále je rovnako krásna!

Catherine Bell

14.08.2022 00:01

LOS ANGELES - Pribúdajúce roky jej neubrali na šarme! Reč je o herečke menom Catherine Bell, ktorá sa do sŕdc mnohých vryla ako predstaviteľka podplukovníčky Sarah „Mac“ MacKenzieovej v legendárnom seriáli JAG. Umelkyňa práve dnes oslavuje 54. narodeniny, pred kamerami je stále aktívna a vyzerá jednoducho fantasticky! viac »


HOROROVÝ KVÍZ nie je pre slabšie povahy: Ak si sraľo, tak to nedáš!

Alfred Hitchcock

13.08.2022 16:00

LOS ANGELES - Majster napätia! Aj takúto prezývku mal britský filmový režisér Alfred Joseph Hitchcock, ktorý sa narodil 13. augusta 1899 v Londýne. S jeho menom sú späté niektoré kultové horory. Pri tej príležitosti sme si pre vás pripravili zaujímavý kvíz, ktorý preverí, ako dobre sa v tomto žánri vyznáte! viac »


Český herec závislý od alkoholu: Strašne vyvádzal... Prišiel o ženu aj dcéru!

Český herec závislý od

12.08.2022 00:01

PRAHA - Pri nakrúcaní seriálu si našiel milenku, s ktorou splodil dcéru. O obe však prišiel kvôli alkoholu. Herec Roman Štolpa povyvádzal také veci, že teraz mu mnohí jeho abstinenciu neveria. viac »


Narodeniny v kóme: Český herec stále bojuje o život!

Josef Laufer

11.08.2022 00:01

PRAHA - Rodina stále verí v zlepšenie a je presvedčená, že herec a spevák Josef Laufer stále bojuje a má chuť žiť. Dnes má umelec narodeniny - už tretie, odkedy upadol do kómy. viac »


Drsné praktiky štátnej polície: 17-ročnú speváčku vyzliekli donaha a...

Eva Olmerová

10.08.2022 00:01

PRAHA - Mnohí umelci sa v minulom režime stali terčom polície či tajnej služby. Mimoriadne trpké skúsenosti s nimi mala speváčka Eva Olmerová. Dnes je to 29 rokov, čo sa kvôli neutešenému životu upila k smrti. viac »


Agentka Scullyová (54) bez mejkapu: Vyzerá totálne mlado a... fotí sa s "penismi"!

Gillian Anderson
Foto

09.08.2022 00:01

LOS ANGELES - Už je to takmer 30 rokov, čo sme herečku Gillian Anderson spoznali ako agentku Scullyovú v seriáli Akty X. Dnes má 54 rokov, vyzerá skvelo a... ešte má aj tínedžerský zmysel pre humor! viac »


Vysmiala ho vlastná rodina: Ty nemôžeš byť herec, lebo...!

Vysmiala ho vlastná rodina:

08.08.2022 00:01

LOS ANGELES - Dnes je z neho legenda, kedysi ani sám nevedel, akú životnú dráhu si má vybrať. A v jeho vlastnej rodine si nemysleli, že Dustin Hoffman môže niekedy uspieť ako herec. viac »


TRAGÉDIA v rodine slávnej herečky: Matka ZABILA jej otca!

TRAGÉDIA v rodine slávnej

07.08.2022 00:01

LOS ANGELES - O osudnej noci nemá problém hovoriť! Dnešná oslávenkyňa Charlize Theron je talentovaná a krásna žena. Na obdobie dospievania však nemá pekné spomienky. Étericky pôsobiaca herečka sa totiž netají tým, že jej otec bol alkoholik. Z tohto sveta odišiel, keď mala Charlize len 15 rokov. Jej mama ho totiž v sebaobrane zabila. viac »


Zabávač Petr Novotný po zdravotných problémoch: Neveril som, že sa tohto dožijem!

Zabávač Petr Novotný po

06.08.2022 00:01

PRAHA - Herec a komik Petr Novotný sa pred niekoľkými rokmi stiahol z verejného života. Prekonal totiž niekoľko vážnych zdravotných ťažkostí. Ako pred pár dňami prezradil, ani neveril, že sa dnešných 75. narodenín dožije. viac »


Slovenská herečka pred smrťou: Už nevládzem!

Slovenská herečka pred smrťou:

05.08.2022 00:01

BRATISLAVA - Prežila krásny život a smrti sa nebála. Herečka Eva Kristínová by dnes oslávila 94. narodeniny. Už ako 90-ročná ale tvrdila, že na tomto svete nemá čo robiť. A ani už nevládze. viac »


Zvláštne manželstvo slovenských hercov: Príkazy, zákazy a... Žiadny sex?!

Zvláštne manželstvo slovenských hercov:

04.08.2022 00:01

BRATISLAVA - Mnohí ho volali Divný Janko. Herec a režisér Ján Jamnický mal však nielen svojský prístup k umeniu, ale rovnako aj k manželstvu. Slová jeho exmanželky Vilmy Jamnickej znejú takmer až neuveriteľne. Dnes je to už 50 rokov, čo spáchal samovraždu v horách. viac »


Mladší brat známeho herca: Sekol so školou... Aj tak je známy!

Mladší brat známeho herca:

03.08.2022 00:01

BRATISLAVA - Hoci sa rozhodol ako tínedžer odísť zo školy, zachránil ho talent. Ján Mistrík sa stal známym hercom aj napriek tomu, že nemal ani maturitu... viac »


Herec zo seriálu Derrick: Radšej by som sa narodil ako žena!

Herec zo seriálu Derrick:

02.08.2022 00:01

HAMBURG - Poznajú ho diváci seriálu Derrick aj Komisár Rex. No ako 70-ročný zrazu nemecký herec Mathieu Carriére otvorene prehovoril o tom, že sa mal radšej narodiť ako žena. viac »


Český herec ušiel do zahraničia: Zahral si s veľkými svetovými hviezdami!

Český herec ušiel do

01.08.2022 00:01

PRAHA - Len krátko po tom, ako bol prijatý na hereckú školu, rozhodol sa Jiří Stanislav emigrovať. A uplatnil sa aj v zahraničí - zahral si s hviezdami ako Jeremy Irons, Pierce Brosnan, Hugh Grant či Michael Caine. Dnes si pripomíname druhé výročie jeho smrti. viac »


Pohľad na hviezdu akčných filmov DESÍ FANÚŠIKOV: Kedysi svalnatý fešák, dnes... Och!

Wesley Snipes

31.07.2022 00:01

LOS ANGELES - Filmoví fanúšikovia si pri pohľade na tohto herca okamžite spomenú na niektorý z akčných filmov, v ktorých sa objavil. Tento majster bojových umení si však prešiel aj ťažkými chvíľami, keďže si odsedel tri roky vo väzení. Wesley Snipes dnes oslavuje svoje okrúhle 60. narodeniny! viac »


Nabúchaný KVÍZ o legendárnom Schwarzeneggerovi: Na TOTO si trúfni, bejby!

Arnold Schwarzenegger

30.07.2022 17:00

LOS ANGELES - Jeden z najlepších akčných hrdinov - Arnold Schwarzenegger dnes oslavuje 75. narodeniny. Pri tej príležitosti sme si pre vás pripravili zaujímavý kvíz, ktorý preverí, ako dobre túto legendu poznáte. No čo, dáte to na 100%? viac »


Najčítanejšie články