Osobnosti | Topky.sk
Štvrtok, 27. január 2022. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Osobnosti

Najstaršia účastníčka v histórii Let’s Dance: Herečka a mama 5 detí!

Cloris Leachman

Cloris Leachman

pred 12 hodinami

LOS ANGELES - Televízia Markíza aktuálne pripravuje siedmu sériu šou Let’s Dance. Rekord herečky Cloris Leachman ale pravdepodobne nepokorí. Tá sa zúčastnila americkej verzie tanečnej súťaže ako 82-ročná. Dnes si pripomíname 1. výročie úmrtia tejto herečky a 5-násobnej mamy. viac »

Jeho prvá bola Brigitte Bardot a potom... 4 ďalšie manželstvá!

Roger Vadim

včera o 00:01

PARÍŽ - Bol milovníkom nielen filmov, ale aj krásnych žien. Do Brigitte Bardot sa režisér a scenárista Roger Vadim zamiloval ako 21-ročný, ona mala 15. Hneď, ako dovŕšila dospelosť, vzali sa. A neskôr rozviedli... viac »


Zora Czoborová má 55: Aha, ako vyzerala pred tridsiatkou!

Zora Czoborová má 55:

25.01.2022 00:01

BRATISLAVA - Naša najznámejšia fitneska a neskôr trénerka mnohých celebrít i bežných ľudí, má dnes 55. narodeniny. Zviditeľnila sa v roku 1994, keď vyhrala súťaž Fitneska Slovenska. Aha, ako vtedy vyzerala... viac »


Anna Polívková je celý otec: Aha, ako vyzerala jej babička!

Anna Polívková je celý

24.01.2022 00:01

PRAHA - Rodičia Anny Polívkovej - Evelyna Steimarová a Bolek Polívka - sú obaja herci. A tomuto remeslu sa venovala aj jej stará mama z matkinej strany. Dnes si pripomíname 106. výročie narodenia Jiřiny Steimarovej. viac »


Svetoznámy moderátor: Vyliečil sa z rakoviny... Zabil ho koronavírus!

Larry King
Foto

23.01.2022 00:01

LOS ANGELES - Meno Larryho Kinga je známe po celom svete, navštívil dokonca aj Slovensko. Populárny moderátor prekonal v minulosti rakovinu pľúc, no dnes si pripomíname prvé výročie jeho smrti. Osudnou sa mu stala pandémia koronavírusu. viac »


Smrť lásky a potom desivá nehoda: Posledné slová mladučkého Štaidla pred smrťou!

Smrť lásky a potom

22.01.2022 00:01

PRAHA - Starší brať Ladislava Štaidla bol geniálny textár, ktorý spolupracoval s Karlom Gottom a napísal aj piesne pre muzikál Noc na Karlštejne. Po smrti svojej životnej lásky však Jiří Štaidl začal piť a užíval si hazardérske šoférovanie. Zomrel rok a pol po nej... viac »


Ikonický detektív Kojak: Aha, ako vyzeral s vlasmi!

Telly Savalas

21.01.2022 00:01

LOS ANGELES - K hereckej kariére ani nesmeroval, pred kamery sa dostal náhodou. Následne vďaka filmu vznikol ikonický imidž Tellyho Savalasa a dnes je po celom svete navždy známy ako holohlavý detektív Kojak. viac »


Krásna kráľovná z Arabely je pripútaná na lôžko: Nevníma vonkajší svet, prestala aj komunikovať!

Krásna kráľovná z Arabely

20.01.2022 00:01

PRAHA - Herečka Jana Brejchová vždy patrila nielen k talentovaným, ale aj krásnym ženám českého filmu. Bohužiaľ, po smrti posledného manžela začala mať zdravotné problémy, ktoré ju upútali na lôžko. V takomto stave je už šesť a pol roka, nachádza sa v Centre následnej starostlivosti Fakultnej nemocnice Motol a už prestala aj komunikovať. viac »


Trápenie českej herečky: Dva potraty a... Rakovina!

Gabriela Wilhelmová

19.01.2022 00:01

PRAHA - Nikdy sa nestala mamou... Herečka Gabriela Wilhelmová bola manželkou kolegu Ladislava Freja, no dieťa im dopriate nebolo a nakoniec sa rozviedli. Neskôr sa znovu vydala a s druhým manželom zostala do svojej smrti. 6 rokov bojovala s rakovinou a, bohužiaľ, nedokázala ju poraziť. viac »


Samovražda bývalého hokejistu: Cítil obrovskú vinu!

Samovražda bývalého hokejistu: Cítil

18.01.2022 00:01

BRATISLAVA - Bol plný života a potom zrazu... Bývalý hokejista Dušan Pašek ml. spáchal začiatkom novembra 2021 samovraždu. Trápili ho totiž obrovské výčitky. Dnes by oslávil 37 rokov. viac »


Táto herečka o súkromí nehovorí: V SND ulovila manžela kolegyne... o 30 rokov staršieho!

Táto herečka o súkromí

17.01.2022 00:01

BRATISLAVA - Herečka Ingrid Timková dáva rozhovory len výnimočne a o súkromí hovorí veľmi málo. Zrejme preto sa pri jej mene spomína väčšinou milostný trojuholník, v ktorom bola zapletená ešte ako začínajúca umelkyňa v SND... viac »


Kedysi ho všetky milovali: Urobte si KVÍZ o slávnom Sandokanovi!

Kedysi ho všetky milovali:

16.01.2022 00:01

BOMBAJ - Vďaka postave Sandokana sa po celom svete preslávil herec Kabir Bedi, ktorého milovali aj mnohé Slovenky. Dnes oslavuje 76 rokov a Topky.sk si pre vás pripravili malý kvíz. viac »


Nezabudnuteľný dedo Jozef: Veď on to ani nemusel hrať!

Nezabudnuteľný dedo Jozef: Veď

15.01.2022 00:01

BRATISLAVA - Július Pántik zostane mnohým generáciám nezmazateľne vrytý v pamäti ako dedo Jozef zo seriálu Bambuľkine dobrodružstvá. A veľmi podobný bol aj v reálnom živote... viac »


Spevák obrovského českého hitu: Je to v prdeli, mám rakovinu!

Spevák obrovského českého hitu:

14.01.2022 00:01

PRAHA - Promovaní inženýři, sínus, kosínus, deskriptíva... Tento hit si v minulosti pospevovali ako Česi, tak aj Slováci. Vedúcou osobnosťou skupiny Plavci, ktorá ho má na konte, bol Antonín Hájek. Dnes by mal 78 rokov, zomrel však predčasne vo veku 45 rokov. viac »


Rozchod hereckého páru: Zásnuby a potom... Holé prsia na letisku!

Rozchod hereckého páru: Zásnuby

13.01.2022 00:01

LOS ANGELES - Herec Orlando Bloom začal pred 6 rokmi chodiť so speváčkou Kate Perry. Predtým bol už ženatý s modelkou Mirandou Kerr a v čase, keď jeho popularita vystrelila strmo nahor, chodil s kolegyňou Kate Bosworth. No keď sa z neho stala hviezda, rozišli sa... viac »


Oscarová rekordérka: SMRŤ dva týždne pred 105. narodeninami

Oscarová rekordérka: SMRŤ dva

12.01.2022 00:01

LONDÝN - Bola prvou ženou, ktorá získala dve sošky Oscara a zároveň vôbec prvým umelcom, ktorý vyhral cenu filmovej akadémie dva roky za sebou. A ku koncu života bola Luise Rainer najstaršou držiteľkou zlatej sošky. Zomrela 13 dní pred svojimi 105. narodeninami. viac »


Kráľ českého country: Na prísny ZÁKAZ od lekárov kašľal... Neskutočné bolesti a smrť!

Kráľ českého country: Na

11.01.2022 00:01

PRAHA - Nie je žiadnym tajomstvom, že kráľ českej country hudby Michal Tučný holdoval alkoholu. Po viacerých zdravotných problémoch mal zákaz pitia, ktorý ale nedodržiaval... Podľahol rakovine pečene. viac »


Slávny spevák s divnými očami: Bitka kvôli dievčaťu a... Navždy ho to zmenilo!

Slávny spevák s divnými

10.01.2022 00:01

LONDÝN - Medzi známymi tvárami by ste našli pár jedincov, ktorí majú každé oko inej farby. Na prvý pohľad touto vrodenou vadou trpel aj David Bowie, ktorý odišiel z tohto sveta presne pred šiestimi rokmi. Lenže odlišnosť jeho očí bola zapríčinená mladíckou bitkou. viac »


Česká herečka sa vydala za kolegu: Žiadna láska na prvý pohľad, ale potom...

Česká herečka sa vydala

09.01.2022 00:01

PRAHA - Český herecký pár spolu strávil viac ako 60 rokov. No v prípade Jana Skopečka a Věry Tichánkovej nešlo o lásku na prvý pohľad... viac »


Slovenský herec sa oženil s kolegyňou: So známou sestrou sa nerozprával 50 rokov!

Marián Slovák
Video

08.01.2022 00:01

BRATISLAVA - Všetci patria k jednej komunite, no ich vzťahy boli dlhé desaťročia napäté. Marián Slovák mal na mnohé veci iný názor ako jeho sestra Kamila Magálová, ktorej sa zas vraj nepáčila bratova manželka Eva Matejková. A tak sa jednoducho prestali rozprávať a za súrodencov sa ani nepovažovali. viac »


Brat slávnej Vondráčkovej: Najprv spolupráca a potom... NENÁVISŤ trvá už 20 rokov!

Brat slávnej Vondráčkovej: Najprv

07.01.2022 00:01

PRAHA - Jiří Vondráček vyštudoval herectvo, no známym sa stal ako spevák a skladateľ. Spočiatku dokonca spolupracoval aj so sestrou Helenou. No už 20 rokov sa prakticky nerozprávajú, pár viet spolu prehodili len na pohrebe otca. viac »


Najčítanejšie články