Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. jún 2019. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Osobnosti

V 90. rokoch valcovala hitparády a dnes... Vyzerá pa-rád-ne!

Paula Abdul

Paula Abdul

Foto
pred 3 hodinami

KALIFORNIA - Do hudobného priemyslu vstúpila Paula Abdul účinkovaním vo videoklipoch iných spevákov. Na prelome 80. a 90. rokov však odštartovala vlastnú kariéru a bola dosť úspešná. Neskôr sa však stiahla do úzadia. Až kým nezačala byť súčasťou poroty súťaže American Idol. Aj v 57 rokoch je to stále kočka! viac »

Herečka z českých rozprávok: Pred smrťou trpela psychickými problémami

Herečka z českých rozprávok:

včera o 00:01

PRAHA - Nehrala len v rozprávkach, ale preslávila ju úloha Káče v rozprávke Hrátky s čertem. Objavila sa tiež vo werichovke Byl jednou jeden král. Herečka Eva Klepáčová (†79) bojovala pred smrťou s ťažkou astmou a tiež maniodepresívnou psychózou. viac »


Smrť hviezdy z Repete: Šokujúce odhalenie jej priateľky!

Zora Kolínska

17.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Hviezda relácie Repete, usmievavá a vždy upravená zabávačka, herečka s božskými nohami, či podnikateľka. Tým všetkým bola Zora Kolínska, ktorá naposledy vydýchla 17. júna 2002. Verejnosť dlho žila v tom, že príčinou smrti bol jej prehratý boj s rakovinou. Blízka kamarátka umelkyne však po mnohých rokoch prišla s odhalením, že v pitevnej ... viac »


Nahá Čobejová je pred 50-tkou viac sexi ako zamlada - Aha!

Nahá Čobejová je pred

16.06.2019 00:00

BRATISLAVA - Pribúdajú roky aj sexepíl! Herečka Michaela Čobejová dnes slávi 49. narodeniny. Na konte má účinkovanie na divadelných doskách, vo viacerých počinoch a neraz dokázala, že sa nebojí ani nahoty. V Evinom rúchu sa predviedla pred kamerami dokonca aj v zrelšom veku. Veru, nemá sa za čo hanbiť! viac »


Oscarová herečka sa nahoty nebojí: Takto sa pretŕčala pred 50-tkou!

Helen Hunt

15.06.2019 00:00

LOS ANGELES - Nemá problém! Nahota je bežnou súčasťou hereckej profesie. Je si toho vedomá i Helen Hunt. Tá sa v Evinom rúchu predviedla aj pred 50-tkou, keď sa odhalila vo filme The Sessions. Za svoje krivky sa vtedy hanbiť nemusela. A platí to i dnes, keď blondínka oslavuje 56. narodeniny. viac »


Toto je fakt ona?! Slovenská speváčka na FOTO z minulosti

Toto je fakt ona?!

14.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Staré zábery sú buď zdrojom nostalgie, zábavy, alebo nad nimi krútime hlavou. Dnešná oslávenkyňa Zuzana Smatanová (35) si pred dvomi týždňami v rámci Dňa detí zaspomínala na svoje detské časy. Spoznáte ju na snímke spred dlhých rokov? viac »


Vlhová vyhrala, čo mohla a potom... Ťažká choroba!

Vlhová vyhrala, čo mohla

13.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Uplynulá lyžiarska sezóna bola tou najúspešnejšou pre Petru Vlhovú (24). Ukončila ju však veľmi nepriaznivo, a to ťažkou chorobou, pre ktorú sa nemohla venovať svojej ďalšej vášni - triatlonu. Dnes už však opäť trénuje. viac »


Štamgast z Hornej Dolnej má narodeniny: Oslavuje 56 rokov!

Matej Landl

12.06.2019 00:00

BRATISLAVA - Výrazný slovenský herec Matej Landl, syn herečky Evy Landlovej a právnika Františka Landla, sa stal známym už v detstve vďaka populárnemu televíznemu seriálu Spadla z oblakov (1978). Dnes má Matej Landl 56 rokov. viac »


Najčernejšie chvíle českého herca: Rozmýšľal som nad tým najhorším!

Najčernejšie chvíle českého herca:

11.06.2019 00:01

PRAHA - Najškaredší český herec - aj tak niektorí označujú Karla Effu. Ako nemanželské a nechcené dieťa nemal ľahké detstvo a keď dospel, začala vojna. Ako vojak však prvýkrát prišiel do kontaktu s herectvom a stala sa z neho jeho celoživotná vášeň. Taká silná, že keď dostal výpoveď z divadla, rozmýšľal nad samovraždou... viac »


Tragédia českého speváka: Rozvod, mladšia žena a krátko nato... SMRŤ!

Tragédia českého speváka: Rozvod,

10.06.2019 00:01

PRAHA/PORTO VECCHIO - Osudnou sa mu stala láska! Spevák Karel Zich (†55) stretol recepčnú Janu v čase, keď mali s prvou manželkou čerstvo narodenú dcérku. Počkali niekoľko rokov, umelec sa rozviedol a potom sa vzali. Nová žena ho priviedla k potápaniu a to sa mu stalo osudným. Z dovolenky na Korzike sa už nevrátil... viac »


Slávna herečka počas všedného dňa: Neuveriteľné! Vyzerá ako tínedžerka

Natalie Portman

09.06.2019 00:00

LOS ANGELES - Na červenom koberci očarujúca kráska, mimo neho všedná mamina! To by sa dalo povedať o dnešnej oslávenkyni - herečke Natalie Portman. Tá slávi 38. narodeniny a okrem úspešnej kariéry sa môže pochváliť aj pekným osobným životom. viac »


Netušili, že je to s ňou také zlé: Slovenská speváčka podľahla rakovine

Jana Kocianová

08.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Bojovala statočne, ale svoj zápas o život nakoniec prehrala. Dnes by legendárna speváčka Jana Kocianová (†72) oslávila 73. narodeniny. Bohužiaľ, v septembri podľahla zákernej chorobe, ktorú pár rokov predtým porazila - a verila, že navždy. viac »


Peklo slovenskej herečky: Rakovina prišla aj druhýkrát!

Peklo slovenskej herečky: Rakovina

07.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Vždy pozitívne naladená, ale hlavne nezlomná. Tak by sa dala charakterizovať herečka Jana Hubinská (55). Vždy žila naplno, ale osud jej prichystal aj niekoľko prekážok - dvakrát jej diagnostikovali rakovinu a postihla ju dokonca aj slepota... viac »


Toto ste o filmovej legende asi netušili: Vojak, fotomodel, potom herec... A navyše so šľachtickým titulom!

Toto ste o filmovej

06.06.2019 00:01

PARÍŽ - Francúzsky herec Pierre Brice zostane pre mnohé pokolenia divákov navždy slávnym Vinnetouom, spravodlivým náčelníkom Apačov. Prvý film s Vinnetouom natočil Brice v roku 1962 a posledný, jedenásty, v roku 1998. Herec, ktorý pochádzal zo šľachtickej rodiny, zomrel 6. júna 2015 vo veku 86 rokov. Americký herec Lex Barker, ktorý stvárnil na filmovom ... viac »


Gottova milenka porodila dieťa Polívkovi: Opustila kvôli nemu iného slávneho herca!

Gottova milenka porodila dieťa

05.06.2019 00:01

PRAHA - V šoubiznise nie je žiadnou výnimkou, keď ľudia medzi sebou vytvoria páriky. Mama herečky Anny Polívkovej, tiež herečka Evelyna Steimarová (74), má za sebou vzťahy hneď s niekoľkými zvučnými menami. Dokonca sa jej s budúcim druhým manželom podarilo otehotnieť ešte skôr, ako sa rozviedla s tým prvým. viac »


Hlavne na seba neupozorniť! Angelina Jolie si odskočila na nákupy... Maskovanie jej veľmi nevyšlo!

Hlavne na seba neupozorniť!
Foto

04.06.2019 00:01

LOS ANGELES - Herečka Angelina Jolie (44) si cez víkend odskočila so svojou početnou rodinkou na nákupy do ulíc Los Angeles. Pozornosti na červenom koberci má zrejme dosť, vo voľnom čase preto zvolila nenápadný outfit v odtieňoch čiernej. A aby si zaručila anonymitu, na oči nasadila veľké slnečné okuliare. Maskovanie jej však nevyšlo... Pozrite, aj ... viac »


Divadlo prišlo o úžasnú Soňu Valentovú: Famózna macocha z Perinbaby už nemôže hrať!

Divadlo prišlo o úžasnú

03.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Ohromná strata! Nikto z nás nemladne a zdravotné problémy sa nevyhýbajú ani známym tváram. Niektorí herci doslova dožijú na javisku, iným to dopriate nie je. Soňa Valentová (73) už tri roky bojuje s následkami po náhlej cievnej príhode. viac »


Vyše 40 rokov napätých vzťahov medzi slovenskými herečkami: Preboha, veď sú švagriné!

Vyše 40 rokov napätých

02.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Desaťročia trvajúce manželstvá sú čoraz zriedkavejšie a najmä v umeleckých kruhoch. Herečka Eva Matejková (69) však čoskoro oslávi už 47 rokov od svadby s kolegom Mariánom Slovákom (70). Takmer rovnako dlho ale trvajú nedobré vzťahy s jeho sestrou, tiež herečkou Kamilou Magálovou (68). viac »


Drsné dôsledky pre slovenského herca: Rozvod po 20 rokoch a potom... Nafúkal 1,73 promile!

Drsné dôsledky pre slovenského

01.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Kedysi priznal problémy s alkoholom a potom sa ho údajne roky nedotkol. Lenže prišiel krach dlhoročného manželstva a herec Roman Luknár (54) sa zas začal pozerať na dno pohárika. Policajti ho prichytili za volantom poriadne pod parou. viac »


V známej chlapčenskej skupine ho nechceli: Dnes je z neho slávny herec!

V známej chlapčenskej skupine

31.05.2019 00:01

LOS ANGELES - Cesta tohto herca k rozprávkovej kariére nebola úplne priama. Najprv sa totiž pokúšal dostať do známej chlapčenskej skupiny. Potom tancoval so skupinou weternových tanečníkov. A až neskôr sa Colin Farrell (43) rozhodol pre filmovú kariéru - veď filmy a hviezdy strieborného plátna miloval od malička... viac »


Slovenský spevák šokoval po 36 rokoch: Rozvod a nová láska

Slovenský spevák šokoval po

30.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Hudobník Peter Lipa si svoje súkromie stále strážil. V podstate ale ani nebolo čo skrývať... Až kým sa neprevalilo, že sa po 36 rokoch rozvádza a našiel si novú priateľku. viac »


Najčítanejšie články