Osobnosti | Topky.sk
Utorok, 28. september 2021. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Osobnosti

Ťažké chvíle českého herca: Manželka mu umierala pred očami!

Otakar Brousek st.

Otakar Brousek st.

pred 12 hodinami

PRAHA - Český hlas profesora Dumbledora zo série o Harrym Potterovi by sa dnes dožil 97 rokov. Herec Otakar Brousek st. založil herecký klan, v umeleckej sfére sa pohybujú jeho deti aj vnúčatá. Bohužiaľ, jeho prvá manželka trpela dlhotrvajúcimi zdravotnými problémami a niekoľko rokov pozoroval, ako mu umiera pred očami. viac »

Trauma českej speváčky: Namiesto otca psychopat... Ublížil jej aj fyzicky!

Trauma českej speváčky: Namiesto

včera o 00:01

PRAHA - Speváčka Monika Absolonová žije tak, akoby nemala žiadneho otca. Svoje deti s ním vôbec nezoznámila. S mamou a bratom si totiž od neho vytrpeli psychopatické a násilnícke správanie. viac »


Michael Douglas má už 77 rokov: Aha, ako vyzeral pred tridsiatkou!

Michael Douglas

25.09.2021 00:01

LOS ANGELES - Herec Michael Douglas patrí k mužom, ktorí vekom získali charizmu a príťažlivosť. Pozrite, ako vyzeral pred 50 rokmi. viac »


Slovenského herca v českom seriáli nespoznáte: Aha, ako vyzerá!

Slovenského herca v českom

24.09.2021 00:01

BRATISLAVA - Slovenský herec Marián Mitaš je obľúbený aj u českých tvorcov. Jedným z jeho posledných českých počinov je napríklad seriál Božena. Na prvý pohľad by ste ho však určite nespoznali. viac »


Súkromie kráľa Kazisveta: Žena mu bola neverná a... BITKA!

Martin Růžek

23.09.2021 00:01

PRAHA - Predstaviteľ kráľa Kazisveta bol dvakrát ženatý. Prvú manželku mu ukradol kolega z divadla a páni túto situáciu riešili medzi sebou ručne-stručne. viac »


Najhoršie chvíle pre známeho speváka: Brutálne zranenie a SMRŤ syna... Mal len 15 rokov!

Najhoršie chvíle pre známeho

22.09.2021 00:01

BRIGHTON - Je známy hlbokým až temným hlasom, z ktorého fanúšikom často naskakujú zimomriavky. Najväčšie mrazenie im však Nick Cave zrejme priniesol v snímke One More Time With Feeling, ktorá predstavovala jeho spôsob, ako sa po smrti 15-ročného syna prihovoriť verejnosti. viac »


Táto herečka z Brna je tiež naša: Jej mamu poznáte zo Susedov!

Svetlana Janotová

21.09.2021 00:01

BRNO - Viacerí slovenskí herci prešli Divadelnou fakultou JAMU. Študovala ju aj Svetlana Slováková - dcéra hereckých manželov Evy Matejkovej a Mariána Slováka. Po tom, ako sa vydala za kolegu, pôsobí pod priezviskom Janotová. viac »


Maličký maďarský herec: Z cirkusu do kostýmu mimozemšťana Alfa!

Maličký maďarský herec: Z

20.09.2021 00:01

LOS ANGELES - Všetci sme sa na neho pozerali, len sme netušili, koho vidíme. Dnes by sa Mihály „Michu“ Mészáros z kostýmu Alfa dožil 82 rokov. viac »


Svetoznámy herec si zahral v Česku: Ten úbohý honorár mysleli vážne?!

Svetoznámy herec si zahral

19.09.2021 00:01

LONDÝN - Jeremy Irons sa preslávil úlohami romantických milencov, intelektuálov, ale aj psychopatov. Navštívil Slovensko aj Českú republiku, kde došlo ku kurióznej situácii. viac »


Známy herec odcestoval na festival a... ZOMREL!

James Gandolfini
493

18.09.2021 00:01

NEW JERSEY - Herec James Gandolfini je slovenským divákom dobre známy zo seriálu Sopranovci. Bohužiaľ, dnešných okrúhlych 60 rokov sa nedožil. V lete 2013 sa vybral do Talianska na filmový festival a v Ríme náhle zomrel. viac »


Nočná mora Adriany Sklenaříkovej: Čerstvých 50 a... Nenávidí to!

Nočná mora Adriany Sklenaříkovej:

17.09.2021 00:01

MAROKO - Bývalá modelka Adriana Sklenaříková sa dnes dožíva 50 rokov. Ako však nedávno prezradila francúzskym médiám, narodeniny doslova nenávidí. A má nočnú moru z toho, že nebude môcť byť pri dôelžitých životných udalostiach svojej dcéry Niny. Tá má totiž ešte len tri roky. viac »


Český herec spáchal samovraždu: Zastrelil sa kvôli rakovine!

Martin Štěpánek

16.09.2021 00:01

PRAHA - Brat herečky Jany Štěpánkovej bol tiež hercom a neskôr aj politikom. Bohužiaľ, Martin Štěpánek zvádzal ťažký boj s rakovinou a nakoniec to neuniesol. 16. septembra 2010 sa zastrelil vo svojom byte. viac »


Známy český herec: Hneď jej siahol na prsia a... Sex na lesnej ceste!

Petr Haničinec

15.09.2021 00:01

PRAHA - Skvelý herec, ale aj milovník žien. Petr Haničinec bol ženatý štyrikrát a vzťah s jeho poslednou manželkou začal okamžite intímnymi dotykmi. A ani jeden z nich nemal problém o tom hovoriť... viac »


Spomínate si na otca Maroša Kramára? Bohužiaľ, už nie je medzi nami...

Ján Kramár

14.09.2021 00:01

BRATISLAVA - Dnes by sa dožil 93 rokov slovenský herec Ján Kramár. Nebol jediným umelcom v rodine a talent po ňom zdedil aj syn Maroš. Bohužiaľ, jeho otec minulý rok zomrel. viac »


Bystrozraký z Arabely: V nedeľu stál na javisku a potom... SMRŤ!

Radan Rusev

13.09.2021 00:01

PRAHA - Hoci veľké úlohy sa mu akosi vyhýbali, účinkoval český herec v mnohých známych počinoch. A na javisku stál Radan Rusev prakticky do svojej smrti. V nedeľu odohral predstavenie a o dva dni nato zomrel... viac »


Famózna speváčka a pritom... Ikonickú Gombitovú neprijali na konzervatórium!

Famózna speváčka a pritom...

12.09.2021 00:01

BRATISLAVA - Pre speváčku s nezameniteľným hlasom Mariku Gombitovú bola odrazovým mostíkom k štartu kariéry Bratislavská lýra a členstvo v kapele Modus. Veľa skladieb zložila aj otextovala sama, jej dvorným textárom je Kamil Peteraj. Jej pieseň Vyznanie zo 70. rokov zvíťazila v roku 2007 v súťaži Hit storočia. Od narodenia niekoľkonásobnej držiteľky... viac »


Známy herec skolaboval pri nakrúcaní: Zomrel v rovnakej nemocnici, kde sa aj narodil

Známy herec skolaboval pri

11.09.2021 00:01

KALIFORNIA - Bol známy z viacerých filmov a seriálov, mal neodškriepiteľný komediálny talent. Bohužiaľ, John Ritter mal vrodenú srdcovú vadu. Skolaboval pri nakrúcaní a neskôr zomrel v nemocnici. Jeho mama ho prežila o necelé dva mesiace. viac »


Rozchod českých hercov po 15 rokoch: On siahol po alkohole, ona skončila na psychiatrii!

Rozchod českých hercov po

10.09.2021 00:01

PRAHA - Český herec Ondřej Pavelka dnes oslavuje 66 rokov a veru má na čo spomínať. Bol už dvakrát ženatý, s ďalšou partnerkou sa rozchádzal po dlhých 15 rokoch. A kým on potom vyvádzal pod vplyvom alkoholu, ona skončila na psychiatrii s reznými ranami na zápästí. viac »


Najhoršie chvíle známej herečky: Otec jej dcéry sa predávkoval!

Najhoršie chvíle známej herečky:

09.09.2021 00:01

LOS ANGELES - Známou sa stala už ako tínedžerka. Slovenskí diváci ju spoznali vo filme Lassie či v seriáli Dawsonov svet. Neskôr mala Michelle Williams dieťa s kolegom Heathom Ledgerom. Ten zomrel ako 28-ročný na predávkovanie. viac »


Kráľ z princeznej Fantaghiró: Už je to 30 rokov... Herec myslí na smrť!

Kráľ z princeznej Fantaghiró:

08.09.2021 00:01

MNÍCHOV - Nemecký herec Mario Adorf je slovenskému divákovi známy z kultového filmu Plechový bubienok, z filmu Vinnetou ako záporák Santer, z rozprávky o Fantaghiró či z dramatického seriálu Via Mala, kde hral aj Juraj Kukura. Hoci bude mať už 91 rokov, ešte stále je herecky aktívny. viac »


Legendárna česká režisérka: Prevoz vrtuľníkom do nemocnice a teraz... Vôbec nevychádza z domu!

Legendárna česká režisérka: Prevoz

07.09.2021 00:01

PRAHA - Česká scenáristka a režisérka Marie Poledňáková si získala srdcia divákov predovšetkým rodinnými komédiami Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny, či S tebou mě baví svět. Filmy zaznamenali priaznivý divácky ohlas, svojej autorke priniesli aj viaceré ocenenia doma i v zahraničí. Dnes sa úspešná režisérka a scenáristka... viac »


Najčítanejšie články