Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 19. október 2018. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Osobnosti

Šokujúci krach vzťahu slovenského herca: Rozvod po 25 rokoch... V jeho živote je už iná žena!

Peter Kočiš pred rokom prekvapil informáciou, že sa po dlhých 25 rokoch vzťahu s manželkou Nelou rozvádza.

Peter Kočiš pred rokom prekvapil informáciou, že sa po dlhých 25 rokoch vzťahu s manželkou Nelou rozvádza.

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Herec a moderátor Peter Kočiš dnes oslavuje životné jubileum - 53 rokov. My sme si preto posvietili na najvýraznejšie momenty, ktoré sa za posledných 12 mesiacov v jeho živote udiali. Verejnosť totiž koncom minulého roka šokovala informácia o krachu jeho 25 ročného manželstva. S manželkou Nelou (46) je už rozvedený a po svojom boku má novú ženu! viac »

Van Damme v jednom z prvých filmov: Preboha, veď on osahával chlapa!

Van Damme v jednom
FotoVideo

včera o 00:00

HOLLYWOOD - Každý nejako začínal a ani Jean Claude van Damme sa nenarodil rovno ako hviezda. V prvých filmoch účinkoval dokonca ešte bez mena v titulkoch. Prvým, kde sa objavilo jeho meno, bola komédia Monaco Forever a zahral si tam... homosexuálneho karate bojovníka. viac »


Český herec a záletník: Na staré kolená facky kvôli žene

Český herec a záletník:

17.10.2018 00:00

PRAHA - Herectvo mu bolo predurčené ako rodinná tradícia. No bez talentu by to nešlo. A ten Rudolf Hrušínský nesporne mal. Kto by však povedal, že bol aj veľký záletník? Dokonca sa mu kvôli takmer nevinnému, ale predsa len sexuálne podfarbenému gestu vo vysokom veku rozpadlo kamarátstvo s kolegom. viac »


Česká herečka kedysi vyzerala ako neviniatko... Teraz má kontroverznú dcéru a za muža politika

Česká herečka kedysi vyzerala

16.10.2018 00:00

PRAHA - Kto pozná seriál My všichni školou povinní, veľmi dobre vie, ako vyzerala Veronika Žilková (57) zamlada. Málokto by si pri jej nevinnom výzore pomyslel, že práve ona bude mať dcéru, ktorá bude označovaná za škandalistku a kontroverznú modelku. viac »


Žiarlivosť a alkohol: Skvelý slovenský herec spáchal samovraždu

Žiarlivosť a alkohol: Skvelý

15.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Vzal do rúk zbraň, hlaveň namieril proti sebe a stlačil spúšť! Dnes by skvelý herec Ivan Mistrík († 47) oslavoval 83. narodeniny. Čím viac ho ľudia obdivovali ako umelca, tým väčšie problémy mal v súkromí. viac »


Haberova žena nemá konkurenciu: Pali, veď ty máš doma bohyňu!

Daniela Peštová

14.10.2018 00:00

PRAHA - Krásna vždy a za každých okolností Taká je česká modelka Daniela Peštová. Tá dnes oslavuje 48. narodeniny, čo ale pri pohľde na ňu znie neuveriteľne. Partnerka speváka Paľa Haberu totiž pôsobí dojmom, akoby vôbec nestarla. Treba tiež dodať, že jej svedčí aj prirodzenosť a hádam neexistuje fotka, na ktorej by nevyzerala dobre. viac »


Dušan Cinkota sa rokmi nemení: Takto ale vyzeral, než mu drogy zničili život!

Dušan Cinkota sa rokmi

13.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Minulosť Dušana Cinkotu je poznačená drogami. Tie ho dokonca priviedli za mreže. Netreba však zabudnúť, že je aj skvelým hercom, ktorý bol obdarený talentom. Dnes oslavuje 48. narodeniny a nepochyne najväčším darom je pre neho nedávno narodený syn Oleg. viac »


FOTO zo začiatku kariéry: Adela sa zmenila... Takto sa nechala vylepšiť!

FOTO zo začiatku kariéry:
Foto

12.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Adela Vinczeová (38) sa stala známou pod dievčenským priezviskom Banášová, no vďaka nie veľmi častému výskytu je značkou jej samotné krstné meno. V šoubiznise je jedinečná - nielen menom, ale aj prístupom. Nezakladá si na značkách ani výzore. Napriek tomu na sebe za tie roky, čo je na očiach verejnosti, čo-to zmenila. viac »


Slovenský herec mal mladšiu: Oženil sa so študentkou... Rozvod po 13 rokoch!

Slovenský herec mal mladšiu:

11.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Tento herec je známy najmä vďaka svojmu hlasu - počuť ho z dabingu aj z televíznych upútavok. Diváci ho však môžu poznať aj zo seriálu Prvé oddelenie. Peter Rúfus dnes oslavuje 61. narodeniny. viac »


Vašo Patejdl na vrchole slávy: Pre toto odišiel z Elánu

Vašo Patejdl na vrchole

10.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Hudobník Vašo Patejdl (64) stál za zrodom legendárnej skupiny Elán. Práve on oslovil Joža Ráža, aby založili skupinu, ktorá dobyje celý svet. Síce im to vyšlo len v Česko-Slovensku, ale ich popularita bola nesmierna. Napriek tomu sa zrazu skladateľ a klávesista rozhodol kapelu opustiť. viac »


Zo strapatého vrabčiaka sexsymbol: Najlepší slovenský moderátor sa takto zmenil... K lepšiemu!

Zo strapatého vrabčiaka sexsymbol:

09.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Na slovenské obrazovky vtrhol v roku 2004 v prvej slovenskej Superstar. A mnohé dievčatá zaujal viac, než súťažiaci speváci. Dnes je už z neho doslova najlepší televízny moderátor na Slovensku a počet obdivovateliek mu určite neklesol, práve naopak. Martin Pyco Rausch totiž po štyridsiatke vyzerá snáď lepšie ako kedykoľvek predtým. viac »


Herečka z jojkárskeho seriálu: Veď to je Dočolomanského Anička!

Herečka z jojkárskeho seriálu:
Foto

08.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Meno Anny Javorkovej (66) je známe priaznivcom slovenských seriálov. Naposledy sa tento rok objavovala v jojkárskom počine Vlci. Jej herecká kariéra je však nesmierne bohatá na filmy, inscenácie a divadelné predstavenia. Dokonca si zahrala aj v tom najúspešnejšom slovenskom muzikáli - Na skle maľované po boku Michala Dočolomanského, a to rovno jeho milú Aničku. viac »


Z okuliarnatej školáčky veľmi šťavnatá 20-ka: Takto dozrievala slovenská herečka

Z okuliarnatej školáčky veľmi

07.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Detská hviezda dospela! Monika Hilmerová (44) patrí k herečkám, ktoré sa vo filmoch objavili už ako deti. Vďaka tomu mali diváci v 80. a 90. rokoch minulého storočia možnosť vidieť, ako z malej školáčky vyrástla krásna slečna. Pozrite... viac »


Známa Češka má sexepílu na rozdávanie: Čo fotka, to pastva pre chlapské oči!

Tereza Kerndlová

06.10.2018 00:00

PRAHA - Krásna! Taká je česká speváčka Tereza Kerndlová (32), ktorá v minulosti reprezentovala Českú republiku na pesničkovej súťaži Eurovision Song Contest. Dnešná oslávenkyňa by sa ale pokojne uživila ako modelka. Veď, posúďte sami! viac »


Kráska z Titanicu očami paparazzov: Neumyté vlasy, žiaden mejkap a...

Kate Winslet
Foto

05.10.2018 00:00

NEW YORK - ...vyzerá aj tak dobre! Hoci má Kate Winslet (43) na konte účinkovanie v mnohých počinoch, už navždy bude jej meno spájané najmä s veľkofilmom Titanic. V ňom stvárnila ústrednú úlohu a pri pohľade na jej tohtoročné zábery nám dajú mnohí za pravdu, že jej to svedčí i s pribúdajúcimi rokmi. Plavovláska dokonca nemusí mať stres ani z bulvárnych ... viac »


Zamilovaný párik na dovolenke: Pocisková a Tůma si užívajú, keď deti spia

Zamilovaný párik na dovolenke:
Foto

04.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Herci Nela Pocisková a Filip Tůma sa v uplynulých dňoch vybrali na neskoršiu letnú dovolenku. Keďže však má zaľúbený párik už dve deti, chvíľky pre seba si museli doslova kradnúť. viac »


Krásna slovenská speváčka podľahla rakovine: Mala iba 32 rokov

Krásna slovenská speváčka podľahla

03.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Zomrela mesiac pred 33. narodeninami. Osud doprial famóznej speváčke Eve Kostolányiovej naozaj len krátky čas na tomto svete. V posledných rokoch svojho života popri vystupovaní bojovala so zákernou rakovinou, o čom jej fanúšikovia ani netušili. viac »


„Nudný“ spevák: Žiadne škandály, rovnaká žena 26 rokov... V júni hral na Slovensku

Sting

02.10.2018 00:00

LONDÝN - V júni mali Slováci možnosť zažiť zaujímavý koncert Stinga a Shaggyho na Bratislavskom hrade. Dnes anglický spevák a basgitarista oslavuje 67 rokov a okrem bohatej hudobnej kariéry sa môže pochváliť aj životom bez škandálov. Manželku má síce už druhú, ale s Trudie Styler im to klape už 26 rokov. viac »


Pred rokmi odišla z Markízy... Takto vyzerá teraz!

Pred rokmi odišla z
Foto

01.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Túžila byť herečkou, no objavila sa len v dvoch filmoch. Nakoniec sa stala reportérkou a patrila k zakladajúcim členom markizáckeho spravodajstva. V roku 2001 však s Pavlom Ruskom odišla do politiky. Dnes robí Eva Černá bankovú ombudsmanku. viac »


Telo starne, ale... Talianska bohyňa (54) z Matrixu a bondovky opäť na móle!

Telo starne, ale... Talianska
Foto

30.09.2018 00:00

MILÁNO - Uplynulý milánsky módny týždeň patril nielen svetoznámym modelkám z 80. rokov, ale tiež nádherným talianskym herečkám. Jednou z nich bola Monica Bellucci, ktorá vyzerá skvele, hoci dnes oslavuje 54. narodeniny. Ako sama priznáva, telo síce starne, ale dušou sa cíti mladá. viac »


Takto vyzerali SEXbomby kedysi: Bývalá miss a herečka predviedla „cici aj rici“!

Takto vyzerali SEXbomby kedysi:
Foto

29.09.2018 00:00

RÍM - Žiadna vychrtlina! Mala zadok aj stehná, napriek tomu z nej muži odpadávali. Anita Ekberg bola švédskou miss, neskôr sa stala herečkou a zbožňovaným sexsymbolom. Nikdy však nehrala v žiadnom švédskom filme a svoj život dožila v malom mestečku neďaleko Ríma. viac »


Najčítanejšie články