Osobnosti | Topky.sk
Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Osobnosti

Štěpán z legedárnych Básnikov oslavuje 60-tku: Má vyšportované telo a miluje túto ženu!

Pavel Kříž

Pavel Kříž

pred 19 hodinami

PRAHA - Stále na sebe pracuje! Reč je o slávnom českom hercovi, ktorý sa do pamäte mnohých vryl ako predstaviteľ Štěpána Šafránka z legendárnych filmoch o Básnikoch. Pavel Kříž dnes slávi 60. narodeniny a pri rekapitulovaní má veru na čo spomínať. Pozrite sa, ako dnes vyzerá a komu sa najviac venuje! viac »

Česká herečka na začiatku kariéry: Fíha, veď ona hrala aj v Princeznej Fantaghiró!

Aňa Geislerová

včera o 00:01

PRAHA - Zberateľka Českých levov predviedla excelentné herecké výkony v oceňovaných filmoch ako Requiem pro panenku (1991), Želary (2003), Kráska v nesnázích (2006) alebo Nevinnost (2011). Na začiatku kariéry sa Aňa Geislerová objavila aj v obľúbenej fantasy rozprávke Princezná Fantaghiró. viac »


Dnes by mala 50 rokov, ale... Známu speváčku zavraždila kamarátka!

Dnes by mala 50

16.04.2021 00:01

TEXAS - Mala skvelú kariéru a darilo sa jej nielen ako speváčke, ale aj v módnom biznise. Ten speváčke Selene (†24) riadila žena, ktorá sa stala jej kamarátkou. A neskôr aj vrahyňou! viac »


Moderátorka Televíznych novín: Sexi v pánskom magazíne... Aha, aké telo skrýva pod šatami!

Moderátorka Televíznych novín: Sexi
Foto

15.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Mária Chreneková Pietrová sa v televíznej brandži pohybuje už od skončenia vysokej školy. Aktuálne je moderátorkou hlavnej spravodajskej relácie televízie Markíza a dáva si pozor na svoju verejnú prezentáciu. Kedysi sa však objavila aj v pánskom magazíne... viac »


Herečka, ktorá zradila Hegerovú: Konflikt kvôli milencovi!

Herečka, ktorá zradila Hegerovú:

14.04.2021 00:01

PRAHA - Dlhé roky boli susedky a kamarátky. Lenže potom sa cesty Stelly Zázvorkovej a Hany Hegerovej rozišli. Kvôli mužovi! viac »


Rozvod po 35 rokoch: Slávny český režisér si našiel o 34 rokov mladšiu!

Miloš Forman

13.04.2021 00:01

LOS ANGELES - Meno Miloša Formana bolo známe po celom svete. Dnes sú to tri roky, čo slávny režisér zomrel. Po jeho boku bola do posledných chvíľ tretia manželka Martina, mladšia o 34 rokov. viac »


Habera vôbec nie je taký drsný: Rozvod so mnou zamával!

Habera vôbec nie je

12.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Paľo Habera je známy ako takzvaný kat v šou SuperStar. Ako tvrdí, na kolená ho len tak niečo nedostane, no netají, že po rozvode na tom bol naozaj zle. Z manželstva s podnikateľkou Nadeždou má prvú dcéru Zuzanu. viac »


Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu? 66 rokov a ona je stále kočka!

Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu?

11.04.2021 00:00

BRATISLAVA - Roky pribúdajú, iskra zostáva! Nielen svetový šoubiznis je plný žien, ktoré oklamali čas. Aj na Slovensku máme talentované, úspešne a šarmantné dámy, v prípade ktorých patrí, že vek je len číslo. Patrí k nim napríklad dnešná oslávenkyňa Alena Heribanová, ktorá na 66 rokov rozhodne nevyzerá. viac »


Frank „Kuní ksicht“ Burns z M*A*S*H: V seriáli pálil len za Margaret, v realite... PÄŤKRÁT ženatý!

Frank „Kuní ksicht“ Burns

10.04.2021 00:01

LOS ANGELES - Jednou z hlavných línií seriálu M*A*S*H bol milostný vzťah medzi Frankom "Kuním ksichtem" Burnsom a "Šťabajznou" Margaret Houlihanovou. V skutočnosti ale herec Larry Linville mal tých žien o trochu viac. Ženil sa až päťkrát! viac »


Toto je vážne on? Slávneho českého komika bez fúzov nespoznáte!

Toto je vážne on?

09.04.2021 00:01

PRAHA - Označujú ho za kráľa komikov a nie je zabudnutý, i keď dnes je to už 130 rokov, čo sa Vlasta Burian narodil. Jeho typickým poznávacím znamením boli fúzy, no kariéru začínal ešte bez nich. Ani nebudete veriť, že je to naozaj on... viac »


Z totálneho neviniatka sexi žena: Aha, ako vyzerala Iveta Bartošová na začiatku kariéry!

Iveta Bartošová
Foto

08.04.2021 00:01

PRAHA - Iveta Bartošová sa ako speváčka zviditeľnila už v 17 rokoch. Vtedy pôsobila ako stelesnené neviniatko, z ktorého sa potom vykľula naozaj pekná žena. Bohužiaľ, jej osud sa nevyvinul šťastne, dnes si pripomíname jej nedožité 55. narodeniny. viac »


Náhla smrť na svadbe: Tackleberryho z Policajnej akadémie zradilo srdce!

David Graf

07.04.2021 00:01

LOS ANGELES - Eugene Tackleberry z Policajnej akadémie je nezabudnuteľnou postavou. Jeho predstaviteľ, herec David Graf, sa však dožil len 50 rokov, zomrel krátko pred svojimi narodeninami. viac »


Konzervatívna Karin Haydu: Počkala do 44 a potom... Radikálna zmena!

Konzervatívna Karin Haydu: Počkala

06.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Karin Haydu zajtra oslavuje 44. narodeniny. Jej poznávacím znamením bola roky dlhá hriva a samotná herečka vravela, že na experimenty je príliš konzervatívna. No pred pár dňami zrazu podstúpila radikálnu zmenu. viac »


Smrť dva dni pred narodeninami: Otec známych slovenských bratov zomrel po dlhej chorobe

Smrť dva dni pred

05.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Láska k umeniu sa v tejto rodine naozaj podedila. Dnes by oslavoval narodeniny operný spevák Ondrej Malachovský. Jeho synovia Martin aj Svätopluk sa obaja vybrali v jeho šľapajach, hoci Sväťo sa neskôr stal známym viac ako komik a herec. viac »


Bolestná minulosť slovenskej herečky: Slávny partner ju bil a potom... Potrat!

Bolestná minulosť slovenskej herečky:

04.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Na vzťah s ním nemá pekné spomienky! Herečka Silvia Šuvadová (48) sa mnohým spája s oscarovým filmom Kolja. Pred pár rokmi rozvírila hladiny šoubiznisu svojou spiritualitou. Rovnakým šokom však bolo, keď priznala, že vo vzťahu s bývalým frajerom - hercom Braňom Bystrianskym trpela. viac »


Potentný ako Boris Kollár: Slávny herec má 10 detí... Ale „iba“ s 5 ženami!

Potentný ako Boris Kollár:

03.04.2021 00:01

LOS ANGELES - Detí ako smetí! U nás je symbolom plodnosti určite Boris Kollár s 11 deťmi, ktoré má s 10 ženami. Vo svetovom šoubiznise má podobný status herec Eddie Murphy, ktorý má vo veku 60 rokov detí desať. viac »


Český herec mal vraj stovky žien: O druhú manželku sa pobil!

Jiří Adamíra

02.04.2021 00:01

PRAHA - Bol to záletník a hovorí sa, že mal stovky žien. O svoju druhú manželku sa vraj niekoľkokrát pobil s jej vtedajším mužom. Lenže potom Jiří Adamíra stretol Hanu Maciuchovú a pre iné už nemal oči. viac »


Viete, kto je Federerova Mirka? Obetovala kvôli nemu kariéru!

Viete, kto je Federerova

01.04.2021 00:01

WOLLERAU - Čoskoro to bude 12 rokov odvtedy, čo si švajčiarsky tenista Roger Federer vzal za manželku Slovenku Mirku Vavrincovú. Tá tiež hrala tenis, no po dlhotrvajúcom zranení kariéru ukončila. No nedávno sa vyjadrila, že obetovala svoju kariéru v prospech Rogerovej... Aby sa vyhla rozchodu! viac »


Herečka z jojkárskeho seriálu: Aha, ako vyzerala na začiatku kariéry!

Herečka z jojkárskeho seriálu:

31.03.2021 00:01

BRATISLAVA - Aktuálne účinkuje v jojkárskom projekte Nový život, predtým hrala aj v Paneláku a je známa aj z mnohých českých seriálov. Filmovú kariéru odštartovala Betka Stanková v muzikáli Rebelové. Pamätáte si ešte, ako tam vyzerala? viac »


Už je to viac ako 30 rokov: Na týchto FOTO slávnu speváčku nespoznáte!

Už je to viac
Foto

30.03.2021 00:01

LOS ANGELES - Céline Dion je pre niektorých len speváčkou, ktorá naspievala titulnú pieseň k Titanicu. Jej kariéra však začala oveľa skôr. Už v roku 1988 vyhrala súťaž Eurovízia, kde spievala po francúzsky. Pozrite si fotky v článku - spoznali by ste ju? viac »


Slovenský herec na prahu smrti: Omrzliny a amputácia... Stratil reč aj pamäť!

Slovenský herec na prahu

29.03.2021 00:01

BRATISLAVA - Je jedným z najznámejších dabingových hercov, no pred pár rokmi sa rozhodol zmeniť profesiu. A práve v čase, keď mal Emanuel Hason pristúpiť ku skúškam z masérstva, stal sa mu nepríjemný úraz. PO pošmyknutí sa ležal na mraze niekoľko hodín. Museli mu amputovať prsty, stratil pamäť aj schopnosť rozprávať. viac »


Najčítanejšie články