Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 30. marec 2020. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Osobnosti

30 rokov po obrovskom hite U Can’t Touch This: Takto teraz vyzerá MC Hammer!

MC Hammer

MC Hammer

Foto
pred 8 hodinami

CALIFORNIA - V roku 1990 celý svet hopsal v rytme hitu U Can’t Touch This. Raper MC Hammer je aktívny doteraz, no u nás už o ňom počuť nebolo. Pozrite, ako vyzerá teraz. viac »

Slávna Xena je aj po 50-tke šmrncovná žena: FOTO v negližé ako dôkaz!

Slávna Xena je aj

včera o 00:00

LOS ANGELES - Stále šarmantná! Keď sa povie Xena, každý si vybaví sexi tmavovlasku Lucy Lawless, ktorá v rovnomenom seriáli stvárnila ústrednú postavu. Herečka dnes oslavuje 52. narodeniny. A aj keď sa za ten čas zmenila, viacerí chlapi nám dajú za pravdu, že stále má šmrnc. viac »


Zdeněk Svěrák v karanténe: Snaha bola, ale... Manželka aj syn ho odmietli!

Zdeněk Svěrák v karanténe:

28.03.2020 00:01

PRAHA - Narodeniny v karanténe. Napriek tomu, že je izolovaný doma, snaží sa Zdeněk Svěrák spríjemňovať tieto chvíle všetkým ľuďom. Okrem hromadného spievania cez internet sa pustil aj do písania nového scenára. Manželka aj syn ale zatiaľ jeho pokusy o novú rozprávku odmietli! viac »


Skrúcaného „rušný“ milostný život: 3 svadby a dieťa v 60-ke!

Skrúcaného „rušný“ milostný život:

27.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Štefan Skrúcaný bol 22 rokov ženatý s kolegyňou Zuzanou Tlučkovou. Tá však bola už jeho druhou manželkou. Po afére s mladou Dominikou Lukáčovou nakoniec zakotvil v náručí dlhoročnej kamarátky Eriky Judínyovej, vďaka ktorej sa po štvrtý raz stane otcom krátko po 60-ke. viac »


Pred 33 rokmi hrala v Hriešnom tanci 17-tku, dnes má 60... Aha, ako vyzerá Jennifer Grey!

Pred 33 rokmi hrala

26.03.2020 00:01

LOS ANGELES - V čase, keď mala 27 rokov, zahrala sa na naivnú Baby v Hriešnom tanci. Od tých čias však uplynulo viac ako 30 rokov a z Jennifer Grey je čerstvá šesťdesiatnička. Jej výzor sa však nezmenil len vekom, ale aj plastikami. viac »


Najväčšie tajomstvo legendárneho Dočolomanského: Prestali sa mu páčiť ženy...

Michal Dočolomanský

25.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Michal Dočolomanský, ktorý by dnes oslávil 78 rokov, bol skvelý a veľmi obľúbený herec. V posledných rokoch jeho života sa ale viac polemizovalo o tom, s kým vlastne žije. Túto tému nakoniec okomentoval on sám aj jeho herecký kolega. viac »


Tento Slovák trénuje slávneho Djokoviča... Za brata má známeho herca!

Marián Vajda

24.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Všetky veľké výhry tenistu Novaka Djokoviča majú slovenskú príchuť. Pri všetkých 17 grandslamových tituloch srbského športovca bol totiž slovenský tréner Marián Vajda, brat známeho herca Jozefa Vajdu. A tento rok sa práve vďaka tomu 17. titulu stal najúspešnejším tenisovým trénerom na svete. viac »


Česká modelka našla slávneho manžela mŕtveho... Vydedil ju!

Ric Ocasek

23.03.2020 00:01

NEW YORK - Dnes by mal hudobník Ric Ocasek 76 rokov. Bohužiaľ, minulý rok v septembri zomrel po operácii, ktorej sa podrobil. Mŕtveho ho našla jeho manželka, modelka Pavlína Pořízková. Hoci sa o neho po operácii starala, boli v rozvodovom konaní, a tak jej spevák neodkázal vôbec nič. viac »


Takto začínala Pravá blondínka: Aha, 15-ročná Reese Witherspoon

Takto začínala Pravá blondínka:

22.03.2020 00:01

LOS ANGELES - Herečka Reese Witherspoon sa stala všeobecne známou vďaka filmu Pravá blondínka. Pred kamerami však stála dávno predtým. Začínala ako 15-ročná. viac »


Zostarnutý James Bond (74) stále vie, ako na ženy: Intímnosti rovno na ulici!

Timothy Dalton

21.03.2020 00:00

LONDÝN - Roky pribudli, šarm zostal! Timothy Dalton má na konte účinkovanie v mnohých počinoch, avšak najviac ho preslávila úloha agenta Jamesa Bonda. Dnes slávi 74. narodeniny a pred kamerami je stále aktívny. Zaujímavý je však aj jeho milostný život. viac »


Národom milovaný Jozef Kroner: S touto ženou prežil takmer 50 rokov

Národom milovaný Jozef Kroner:

20.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Herecká rodina! Jozef Kroner stvárnil hlavnú úlohu v jedinom slovenskom oscarovom filme. Herečkou je aj jeho dcéra Zuzana. Tú mal s kolegyňou Teréziou Kronerovou, za slobodna Hurbanovou. viac »


Maminka z Pelíšok: Traja osudoví muži... Prvým manželom bol princ z Popelky!

Maminka z Pelíšok: Traja

19.03.2020 00:01

PRAHA - Rovnako talentovaná ako matka, aj s láskou to majú podobné. Jiřina Bohdalová aj Simona Stašová sa vydávali dvakrát. No kým matka po rozvode s Radkom Brzobohatým už šťastie neskúšala, dcéra dúfala aj v tretiu svadbu... Ibaže jej vyvolený už ženatý bol. viac »


Pipina Dzuríková vyzerá každú chvíľu inak, ale... Aha, toto je jej dvojička!

Pipina Dzuríková vyzerá každú

18.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Herečka Gabriela Dzuríková si vo svojom živote už prešla viacerými zmenami imidžu - či už súkromne alebo kvôli svojej profesii. Málokto však vie, že okrem staršej sestry má aj dvojičku. Pozrite, ako vyzerá! viac »


Fámy o smrti detského herca: Cez deň ich riešil s kamarátom... a o pár hodín zomrel!

Fámy o smrti detského

17.03.2020 00:01

PRAHA - Dnes by slávil narodeniny, no pred pár dňami si všetci pripomínali 30. výročie jeho smrti. Tomáš Holý (†21) patril k najobľúbenejším detským hercom, no rozhodol sa stať právnikom. Študoval, mal priateľku a nechápavo krútil hlavou nad fámami o vlastnej smrti. Naposledy len pár hodín predtým, než jeho život naozaj vyhasol. viac »


Dlhoročné tajomstvo slovenského hudobníka: Nemanželský syn so známou herečkou!

Dlhoročné tajomstvo slovenského hudobníka:

16.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Bol jedným z prvých džezmenov na Slovensku. A istý čas randil s nemenej talentovanou herečkou Adelou Gáborovou. Z ich vzťahu, ktorý nikdy nevyústil do svadby, pochádza syn, ktorý dlho netušil, že práve Dodo Šošoka je jeho otcom. viac »


Hlboké vrásky a šedivá hlava: Och, krásna Zúfalka tak, ako ju nepoznáme!

Eva Longoria

15.03.2020 00:00

LOS ANGELES - Pribúdajúcich rokov sa báť nemusí! Reč je o herečke menom Eva Longoria, ktorá dnes oslavuje 45. narodeniny. Kráska, ktorú preslávil seriál Zúfalé manželky, totiž na svoj vek nevyzerá. V minulosti však vďaka maskérom mala príležitosť zistiť, ako asi bude vyzerať na staré kolená. viac »


Slovenský herec je tretíkrát ženatý: Čím ďalej, tým mladšia manželka

Slovenský herec je tretíkrát

14.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Herec Pavol Topoľský má štyri dcéry a vnučku, ktorá je o pol roka staršia ako jeho najmladšia dcéra. Mladšie deti má s bývalou tanečnicou Marikou, ktorá je od neho o 20 rokov mladšia. Pri aktuálnej manželke Vierke je rozdiel až 27 rokov. viac »


Kedysi markizácky šašo a dnes... Je z neho politik!

Kedysi markizácky šašo a

13.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Pred 20 rokmi sa Jožo Pročko stal všeobecne známym, keď začal pôsobiť v Markíze. Mal svoj typický spôsob moderovania a humoru, za čo ho jedni milovali a iní neznášali. Dnes je však už z televízneho zabávača politik, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou súčasťou novej vlády. viac »


Táto herečka sa narodila veľkej hviezde: Závislej mame schovávala tabletky, ale potom... Podľahla tiež!

Táto herečka sa narodila

12.03.2020 00:01

LOS ANGELES - Mama bola slávna herečka, otec zas režisér. Niet sa čo diviť, že z Lizy Minnelli sa tiež stala umelkyňa a okrem spevu jej rovnako dobre išlo aj herectvo. Po matke však, bohužiaľ, zdedila aj sklon k návykovým látkam... viac »


Priznal boj s rakovinou a... o rok zomrel: Ďuďo z Hexu by mal dnes 47 rokov

Priznal boj s rakovinou

11.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Dnes si fanúšikovia, ale hlavne rodina a blízki pripomenú nedožité 47. narodeniny Petra Dudáka, speváka kapely Hex. V septembri 2018 sa objavili prvé správy o rakovine, s ktorou bojoval. Všetci verili, že ju lekári zachytili včas a Ďuďo svoj zápas s ťažkou chorobou vyhrá. Bohužiaľ, v auguste 2019 prišla smutná správa o jeho smrti... viac »


Neuveríte, tento akčný hrdina má už 80: Bojí sa ho aj smrť a chrípka dostáva prevenciu na Chucka Norrisa!

Neuveríte, tento akčný hrdina

10.03.2020 00:01

LOS ANGELES - Vtipy s Chuckom Norrisom sú naozaj nesmrteľné. Asi nikto iný nemá toľko meme obrázkov, koľko ich vzniklo o tomto hercovi a majstrovi bojových umení. Pripomeňte si ich s nami v deň jeho 80. narodenín. viac »


Najčítanejšie články