Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Osobnosti

Čím starší, tým má v posteli mladšiu: Známy herec má na sexi kočky skrátka nos!

Sean Penn

Sean Penn

FOTO vnútri! pred 7 hodinami

HAWAI - Nejeden chlap mu môže závidieť! Herec a režisér Sean Penn, ktorý dnes oslavuje 58. narodeniny, má na konte množstvo úspechov, vrátane dvoch sošiek Oscarov. Nudný rozhodne nie je ani jeho súkromný život. Okolo tejto hollywoodskej hviezdy sa vždy motali krásne ženy. Zauimavé je, že s rastúcim vekom si vždy našiel mladšiu partnerku. Aktuálne randí ... viac »

Stále sexi? 60-ročná Madonna by už s týmto mohla prestať... Alebo nie?!

Madonna
Foto

včera o 00:00

LOS ANGELES - Speváčka Madonna bola vždy známa svojím kontroverzným správaním a pozitívnym vzťahom k erotike. Aj s pribúdajúcim vekom sa stále udržiava vo forme a nevzdáva sa ani sexi outfitov. Dnes však oslavuje 60 rokov... viac »


Dve tváre Moniky Beňovej: Na jednej strane luxus a na druhej... Aha!

Dve tváre Moniky Beňovej:
Foto

15.08.2018 00:00

BRATISLAVA - Monika Beňová (50) je ako politička často na očiach verejnosti. Snaží sa teda vždy vyzerať čo najlepšie - čo sa vizáže aj oblečenia týka. Nie je žiadnym tajomstvom, že jej šatník ukrýva množstvo luxusných outfitov a doplnkov. Na sociálnych sieťach ale brunetka ukazuje aj svoju druhú stránku... viac »


Neuveríte, že má vyše 50: Super telo, zmyselné pózy... Táto herečka je neuveriteľne HOT!

Halle Berry
Foto

14.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Skvelá herečka a krásna žena! Taká je Halle Berry, aj keď už prekročila prah 50-ky. Práve dnes oslavuje 52. narodeniny a záber, ktorý naservírovala fanúšikom počas uplynulého víkendu, musel každého z nich dostať do varu. Perfektné telo a zmyselný postoj pôsobia, akoby na ňom pózovala oveľa mladšia žena. viac »


Nahotu nemá rada, ale... Aha, koľkokrát sa Pauhofová vyzliekla!

Nahotu nemá rada, ale...
Foto

13.08.2018 00:00

BRATISLAVA - Táňa Pauhofová (35) sa k herectvu dostala už ako dieťa. Neskôr nesporne talentovaná ryšavka vyštudovala VŠMU. Spočiatku nechcela hrať v seriáloch, ale napokon sme ju v niekoľkých videli. Ani nahotu pred kamerami nemá príliš rada, no... viac »


Kedysi útle dievča so strojčekom na zuboch, dnes všetci riešia jej TELO!

Ewa Farna

12.08.2018 00:00

PRAHA - Mám boky jako skříň! Spieva v jednej zo svojich skladieb speváčka Ewa Farna, ktorá práve takýmto originálnym spôsobom reagovala na kritiku jej kyprých kriviek. Niekdajšia porotkyňa šou Česko Slovenska SuperStar a umelkyňa známa na Slovensku, v Českej repubike i Poľsku dnes oslavuje 25. narodeniny. Pozrite sa s nami, ako vyzerala, keď začínala svoju kariéru! viac »


Zlatého Slováka má každý rád: Milióny na konte a po boku táto kočka!

Ľubomír Višňovský

11.08.2018 00:00

BRATISLAVA - Azda niet Slovaka, ktorý by nepatril medzi fanúšikov Ľubomíra Višňovského. Rodák z Topoľčian dnes oslavuje 42. narodeniny a tešiť sa môže nielen z kariérnych úspechov. Veľkú radosť mu robí aj sympatická manželka Katka, ktorá mu porodila syna Maxima a dcérku Lilly. viac »


Zas vyzerá ako sexidol: Slávny herec konečne nie je holohlavý

Zas vyzerá ako sexidol:
Foto

10.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Herci si pri svojom povolaní prejdú všeličím. A niekedy prídu aj o vlasy. Tak ako Antonio Banderas (58) pre film o Pablovi Picassovi. A zrazu už z neho nebol ten sexsymbol ako kedysi, pôsobil totiž výrazne staršie. No dnes sa už opäť môže pýšiť fešáckou hrivou a aj pri priateľke mladšej o 21 rokov zrazu opäť vyzerá na zjedenie. viac »


Zničili ich drogy: Legendárna speváčka užila smrteľný koktail, dcéru našli o 3 roky tiež vo vani

Zničili ich drogy: Legendárna

09.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Neskutočne talentovaná a krásna! Taká bola Whitney Houston, šťastie jej to však neprinieslo. Jej život poznačili drogy a príčinou jej smrti bol kokaín. S tým mala svoje skúsenosti údajne aj jej jediná dcéra. Krátko pred tretím výročím speváčkinej smrti jej jediné dieťa našli bezvládne - rovnako vo vani ako predtým jej slávnu matku. viac »


Hercom iba náhodou? Vyhodili ho z medicíny... Teraz má doma Oscarov!

Dustin Hoffman

08.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Spočiatku chcel byť klaviristom, no neskôr si uvedomil, že až taký dobrý sluch nemá. Potom začal študovať medicínu a kvôli zlému prospechu sa na vyrovnanie známok zapísal na hodiny herectva. Nepomohlo, zo školy ho vyhodili. Nakoniec sa však Dustin Hoffman (81) stal hercom a vynikajúcim. viac »


Slovenská herečka na úteku: Žila s mafiánom... Aha, o čo sa teraz snaží!

Slovenská herečka na úteku:
Foto

07.08.2018 00:00

BRATISLAVA - Dlhých 11 rokov strávila herečka Zuzana Marošová na úteku s hľadaným Karolom Mellom. Ten má podľa polície na krku štyri vraždy, no blondínka celý čas stála pri ňom a porodila mu dvoch synov. Minulé leto sa však vrátila na Slovensko už ako rozvedená. A všemožne sa snaží Mella vymazať zo svojho života. viac »


Kedysi nablýskaná sexica a dnes... Je to len obyčajná mama

Kedysi nablýskaná sexica a
Foto

06.08.2018 00:00

LONDÝN - Kedysi bola súčasťou najpopulárnejšej dievčenskej skupiny Spice Girls. V rámci nej mala Geri Halliwell úlohu zvodkyne, ktorá zvyčajne nosila sexi outfity. Dnes je z nej dvojnásobná mama a vôbec jej nezáleží na tom, aby vyzerala za každých okolností dokonalo. viac »


Sexsymbol, na ktorý muži nedajú dopustiť: Aha, veď vôbec nebola dokonalá!

Sexsymbol, na ktorý muži
Foto

05.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Každá éra má svoj sexsymbol. V 50. rokoch to bola nezabudnuteľná Marilyn Monroe. Muži sú z jej fotografií dokonca hotoví ešte aj dnes. A blondínka pritom vôbec nebola dokonalá - podľa dnešných merítok určite nie. viac »


Odvážna matka kráľovnej Alžbety: Urodzeného princa odmietla... Dvakrát!

Odvážna matka kráľovnej Alžbety:

04.08.2018 00:00

LONDÝN - Alžbeta I., neskôr titulovaná ako kráľovná matka, bola jedným z najdlhšie žijúcich členov kráľovskej rodiny. Pritom sa vôbec nechcela stať jej súčasťou. Keď si ju vyhliadol princ Albert, neskorší kráľ Juraj VI., odmietla ho. Dokonca dvakrát! Nakoniec sa však za neho vydala. Dnes v Británii vládne ich staršia dcéra Alžbeta. viac »


Vtipný obor z Policajnej akadémie: Toto ste o ňom (asi) nevedeli!

Vtipný obor z Policajnej

03.08.2018 00:00

LOS ANGELES - Zrejme každý z nás má v Policajnej akadémii obľúbenú postavu, na ktorej sa vždy najviac zasmeje. Úžasne vtipné boli aj scény s dobráckym obrom Hightowerom, ktorého stvárnil Bubba Smith. Ten však pôvodným povolaním vôbec nebol herec. Viete, čo robil predtým? viac »


Ona ho neznášala, on sa zaľúbil na prvý pohľad: Slovenskí herci sa nakoniec vzali... Dvakrát!

Ona ho neznášala, on

02.08.2018 00:00

BRATISLAVA - Láska až za hrob! Herec Jozef Adamovič kedysi médiám prezradil, že do svojej neskoršej manželky Božidary Turzonovovej sa zamiloval na prvý pohľad. Ona ho naopak neznášala. Nakoniec si ju však získal a vzali sa rovno dvakrát. viac »


Najčítanejšie články