Pikantné | Topky.sk

°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Pikantné

Sexuálne sny, ktoré sa ľuďom snívajú najčastejšie: Muži, bod. č 2 myslíte naozaj vážne?!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

06.11.2020 16:56

LONDÝN - Kto povie, že ešte nikdy nemal sexuálny sen, tak klame. Pokiaľ ich mávate príliš často, netrápte sa. Podľa nového prieskumu sa väčšine opýtaných snívajú pikantné sny každých pár dní. Odborníčka na sex a vzťahy tvrdí, že takéto sny úzko súvisia s našimi skutočnými túžbami. viac »

FOTO Muž pri rekonštrukcii domu objavil pod podlahou starú vizitku: Pikantný cenník sexuálnych služieb

FOTO Muž pri rekonštrukcii
Foto

31.10.2020 08:55

LONDÝN - Užívateľ Redditu zabáva užívateľov fotkou vizitky, ktorú objavil jeho kamarát pri reštaurovaní starej nehnuteľnosti. Kúsok papiera obsahuje pikantné informácie týkajúce sa špecifických služieb, ktoré boli určené pre všetky vekové kategórie žien. Zároveň na ňom nechýba aktuálna cenová ponuka a informácia o možnosti využitia zákazníckych benefitov. viac »


Matka nemôže spávať kvôli susede, ktorá príliš hlasno sexuje: Neuveriteľná reakcia úradu

Matka nemôže spávať kvôli

25.10.2020 12:09

MANCHESTER - Žena, ktorá nemôže spávať kvôli tomu, že vedľa nej neustále a hlavne nahlas sexuje jej suseda, sa na svoje veľké sklamanie nedovolala spravodlivosti. Po tom, ako sa sťažovala na miestnom úrade, jej totiž bolo povedané, že s tým nič neurobia, pretože ide o "prirodzený zvuk". viac »


FOTO mladej ženy obletela svet: Keď ju uvidíte celú, ostanete v šoku tak, ako zákazníci obchodu

FOTO mladej ženy obletela
FotoVideo

23.10.2020 20:04

LOS ANGELES - Fotografia dominy, ktorá venčí svojho "poddaného" v supermarkete v Los Angeles, obletela svet. Zákazníci sa pri nich pristavovali a s úžasom hľadeli na bizarnú dvojicu, ktorá si "len prišla nakúpiť". viac »


Dievčatá sa chceli pochváliť tancom, no ich VIDEO zaujalo niečím iným: Pozrite, čo sa dialo za oknom!

Dievčatá sa chceli pochváliť
Foto

23.10.2020 12:03

DUBLIN - Keď trojica tancujúcich kamarátok zverejnila video na sieti TikTok, určite nepredpokladala, že jeho divákov zaujme úplne niečo iné než ich tanečné kreácie. Bystrému oku pozorovateľov totiž neuniklo, čo sa deje za oknom, pred ktorým dievčatá tancujú. viac »


FOTO Žena (33) ráno venčila psa v parku: Zrazu vybehol z kríkov a v papuli mal... nechutné!

FOTO Žena (33) ráno
Foto

22.10.2020 08:41

CHESTERFIELD - O poriadne adrenalínový zážitok sa postaral labrador Charlie, keď priniesol svojej majiteľke Klare Robsonovej sexuálnu pomôcku, ktorú objavil v parku v anglickom meste Chesterfield. Zahanbujúca vecička sa mu zjavne páčila, pretože sa jej odmietal vzdať. viac »


Redaktor si myslel, ze vypol kameru na Zoome, aby ho kolegovia nevideli: Pikantné VIDEO intímností

Redaktor si myslel, ze
Video

21.10.2020 12:08

NEW YORK - Magazín New Yorker dočasne suspendoval svojho redaktora Jeffreyho Toobina, ktorý bol podľa všetkého nechtiac prichytený pri tom, ako počas videohovoru masturbuje. Myslel si totiž, že vypol funkciu video, a tak ho nikto nevidí. No opak bol, bohužiaľ, pravdou. viac »


FOTO Študentka randí s dôchodcom (72): Pikantné detaily o tom, aký majú sex

FOTO Študentka randí s
Foto

18.10.2020 13:27

FRANKFURT - Nemecká študentka Julia Straussová, ktorá chodí s mužom starším o vyše štyridsať rokov, tvrdí, že s ním zažíva najlepší sex vo svojom živote. Vraj spolu majú šťastný vzťah, pretože obaja veria tomu, že vek je iba číslo. viac »


FOTO Kedysi pastorka, dnes striptérka a bisexuálka (36): Žena prezradila, prečo opustila farnosť

FOTO Kedysi pastorka, dnes
Foto

02.10.2020 08:20

LOS ANGELES - Prísna výchova v baptistickej rodine Nikole Mitchellovej nezabránila tomu, aby sa úplne oslobodila a urobila obrovský zvrat vo svojom živote. Američanka síce svojimi rozhodnutiami šokuje okolie, no tvrdí, že dôležitejšie než predsudky je pre ňu to, že momentálne prežíva najkrajšie obdobie svojho života. viac »


Štvornásobnú matku prichytili deti pri sexe s manželom: Strašná hanba a ešte tá poloha!

Štvornásobnú matku prichytili deti

01.10.2020 08:14

MELBOURNE - Je to moment, ktorého sa desí každý rodič. Konečne ste zostali sami so svojím partnerom, deti už spia a vy sa tak môžete venovať jeden druhému. Ale v prípade Jessicy Hoodovej z austrálskeho Melbourne deti v skutočnosti nespali a ani ona s manželom, bohužiaľ, dlho neostala sama. viac »


Pikantný zásah policajtov: Mladík ich zavolal počas sexuálnych hrátok, TRAPAS!

Kedy je sex naozaj

24.09.2020 08:14

ROCHDALE - Polícia v anglickom meste Rochdale neďaleko Manchestru mala minulý týždeň naozaj netradičný výjazd. Musela pomáhať mužovi, ktorého spútala jeho priateľka pri sexuálnych hrátkach, no stratila kľúč. viac »


Skutočný význam sexuálnych fantázií: Snívate o nich? TOTO znamenajú podľa psychológa

Skutočný význam sexuálnych fantázií:

20.09.2020 09:17

BLOOMINGTON - Odborník na sociálnu psychológiu Justin Lehmiller z Kinsley Institute v americkej Indiane zrealizoval najväčší prieskum v oblasti sexuálnych fantázií obyvateľov USA. Výsledky neskôr zhrnul vo svojej knihe "Povedzte mi, čo chcete", v ktorej odhaľuje súvislosti medzi predstavami ľudí a ich emocionálnymi potrebami. viac »


Zdravotná sestra pobúrila pacientku: Studená sprcha a masturbácia ťa vylieči!

Zdravotná sestra pobúrila pacientku:

18.09.2020 08:32

BRISBANE - Predstavitelia spoločnosti z oblasti verejného zdravotníctva boli nútení ospravedlniť sa za správanie zdravotnej sestry, ktorá poradila klientke s bolesťami brucha, aby sa osprchovala a dopriala si masturbáciu. Vyšetrovanie incidentu, ktorý poškodil dobré meno zamestnancov linky pomoci, nie je zatiaľ ukončené. viac »


Učiteľka (35) mala mať pomer so svojím žiakom (15): Sex v aute, porovnávala ho s manželom!

Učiteľka (35) mala mať

15.09.2020 16:56

AYLESBURY - Vo Veľkej Británii púta pozornosť verejnosti prípad 35-ročnej učiteľky, ktorá je obvinená zo sexuálneho zneužívania svojho 15-ročného žiaka. Obžalovaná matka troch detí sa tento týždeň na súde priznala iba k tomu, že sa s chlapcom rozprávala o jeho problémoch. viac »


Žena si za stieračom na aute našla mimoriadne nepríjemný ODKAZ od susedky: Zasadila jej poriadnu ranu!

Žena si za stieračom
Foto

07.09.2020 08:27

LONDÝN - Niektoré dni sú lepšie, iné horšie. Svoje o tom vie nemenovaná žena, ktorá si za stieračom na aute našla mimoriadne nepríjemný odkaz. Niektorá z jej susediek žene odkázala, aby sa zbavila svojho priateľa. Dôvodom je fakt, že neznáma susedka mala so ženiným priateľom sex. viac »


VIDEO Politik sexoval so sekretárkou, no zabudol vypnúť kameru: Jeho kolegovia sa pozerali cez Zoom!

VIDEO Politik sexoval so
FotoVideo

30.08.2020 12:08

FATIMA DOS - Vládny zamestnanec z Filipín a jeho kolegyňa spestrili video konferenciu obecnej rady vo Fatima Dos o poriadne pikantný zážitok. Rozhodli sa totiž uspokojiť svoje sexuálne túžby práve počas zasadania regionálnych politikov, no zabudli pri tom vypnúť kameru. Incident už riešia ich nadriadení, ktorí plánujú postupovať veľmi nekompromisne. viac »


Pardubice – mesto perníkov má vo svojom zámku šteklivé prekvapenie

Pardubice

23.08.2020 13:02

Pardubice sa preslávili najmä prostredníctvom ich známych dostihov. Ročne tam kvôli konským pretekom Veľká pardubická prichádzajú stovky divákov z celého sveta, ktorí sa však veľmi rýchlo zaľúbia aj do samotného mesta. To im prináša vzácnu zachovanú architektúru aj niekoľko netypických prekvapení. viac »


Sex v centre mesta! Neuveríte, na akom mieste si to rozdávala dvojica, trápne chvíle s policajtmi

Sex v centre mesta!

20.08.2020 08:34

KRAKOV - V centre poľského Krakova jeden pár nedokázal potlačiť pálčivú túžbu a vzájomne sa oddal láske. Problémom však bolo, že za miesto svojich intímnych hrátok si vybrali tunel! Očití svedkovia incident nahlásili na polícii, ktorá nedočkavým milencom udelila pokutu. viac »


Nahá turistka pošpinila svätyňu: FOTO nechutnosti, ktoré na nej stvárala

Nahá turistka pošpinila svätyňu:
Foto

14.08.2020 04:59

CHIANG MAI - Budhistickú svätyňu na severe Thajska nelichotivo preslávila Farah Haqueová z Bangladéša, keď pred jej vchodom nahá šírila do okolia smršť nadávok a vulgarizmov. Incident ukončil až príchod policajtov. Miestni obyvatelia už robia všetko pre to, aby bolo ich zneuctené posvätné miesto opäť v poriadku. viac »


Firma hľadá ľudí, ktorí budú sexovať na nových matracoch: Dostanú krásne zaplatené!

Firma hľadá ľudí, ktorí

12.08.2020 08:45

NEW YORK - Platbu za sex si mnohí spájajú najmä s vykonávaním najstaršieho remesla, ale nemusí to tak byť vždy. Webová stránka zaoberajúca sa kvalitou spánku totiž hľadá päť dvojíc, ktorým je ochotná zaplatiť za to, že pri milovaní otestujú niekoľko druhov matracov a ohodnotia ich. viac »


Muž (37) sa priznal, že sexoval s kurami! Nechutné, čo u neho doma našla polícia

Muž (37) sa priznal,

06.08.2020 08:34

BRADFORD - Tridsaťsedemročný Rehan Baig z Veľkej Británie sa priznal k tomu, že mal sex s kurčatami. Jeho žena ho dokonca natočila na video. Okrem toho je obvinený zo sťahovania nemravných fotografií detí a držania extrémnych pornografických nahrávok so zvieratami. viac »


Najčítanejšie články