Pikantné | Topky.sk
Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Pikantné

Experti vytvorili sexuálnu kalkulačku: Povie vám, s koľkými ľuďmi ste sa nepriamo vyspali!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

včera o 16:56

LONDÝN - Pokiaľ chcete zistiť, koľko potenciálnych milencov či mileniek ste vystriedali, s touto matematikou by vám mohla pomôcť online sexuálna kalkulačka. Jej autori zostavili vzorec, ktorý na základe množstva bývalých partnerov dokáže zistiť počet osôb, s ktorými ste sa eventuálne stretli v posteli. Výsledok vás bude zrejme šokovať. viac »

Žena po rýchlovke s priateľom prežila neuveriteľné utrpenie: Štvorhodinový orgazmus!

Žena po rýchlovke s

29.04.2021 17:46

LOS ANGELES - Žena rozpovedala svoj príbeh o tom, ako bola nútená vyhľadať lekársku pomoc kvôli nikdy nekončiacemu orgazmu. Po milovaní so svojím partnerom údajne prežila celé štyri hodiny intenzívneho potešenia. V skutočnosti to však nebolo až také príjemné, ako sa môže zdať. viac »


Neuveríte, čo sa dialo počas školského výletu: Učiteľ vzal žiakov na striptíz, a to nie je všetko

Neuveríte, čo sa dialo

28.04.2021 08:42

LONDÝN - Trojročný zákaz výkonu svojej profesie si vyslúžil učiteľ informatiky zo súkromnej školy v severnom Anglicku, ktorý sa na školskom výlete opil, vyhrážal študentom a niektorých z nich vzal na striptíz. Rozhodla o tom priestupková komisia, napísal spravodajský server BBC. viac »


FOTO Závislák na porne šokoval svojím priznaním: Stalo sa neuveriteľne populárnym

FOTO Závislák na porne

25.04.2021 11:33

NEW YORK - Otázka, či je sledovanie porna považované za neveru, nemá jednoznačnú odpoveď. Úplne jasno v tom však má tento chlapík, ktorý na stránke s obsahom pre dospelých oznámil svoj odchod do dôchodku, pretože si našiel partnerku. Mnoho ľudí reagovalo na jeho oznam vtipnými komentármi. viac »


Dvaja opití kamaráti si chceli navzájom zväčšiť penis: Katastrofálne dôsledky ich experimentu

Dvaja opití kamaráti si

21.04.2021 12:21

ŠTRASBURG - Niektorí muži hľadajú inovatívne spôsoby, ako vylepšiť svoje prirodzenie. Väčšinou to však vôbec nedopadne dobre, ako v prípade dvoch kamarátov. Podgurážení si do penisov vstrekli krém na hemoroidy, ktorý mal zväčšiť jeho obvod. Napokon skončili v poľutovaniahodnom stave. viac »


FOTO Poslanec počas online rokovania ukázal, čo nemal: Keď ho zbadala kolegyňa... toto je rekord!

FOTO Poslanec počas online
Foto

17.04.2021 08:22

QUEBEC - Takzvaný home office zasiahol aj ľudí pôsobiacich vo vyšších sférach. Príkladom je poslanec Dolnej snemovne kanadského parlamentu, ktorý sa svojim kolegom počas videohovoru ukázal doslova v Adamovom rúchu. Fotografia nahého zákonodarcu sa šíri na sociálnych sieťach bleskovou rýchlosťou. viac »


VIDEO Žena (26) utrpela uprostred pôrodu brutálny šok: Zistila, že má dve vagíny

VIDEO Žena (26) utrpela
FotoVideo

15.04.2021 17:26

NEW YORK - Možno si myslíte, že svoje telo poznáte do najmenšieho detailu. Niekedy sa ale stane, že vám predsa len niečo ujde. Svoje o tom vie istá Američanka, ktorá sa o svojej abnormalite dozvedela až priamo pri pôrode svojho prvého dieťaťa. Podľa odborníčky však ani zďaleka nejde o nič nevídané. viac »


Pikantné priznanie: Manželia stvárali bezbožné veci, vďaka tejto aplikácii ich videla jej mama!

Pikantné priznanie: Manželia stvárali
Video

09.04.2021 12:13

TORONTO - Snáď všetci poznáme úzkosť z náhodného odoslania elektronickej pošty nesprávnej osobe. O takúto skúsenosť sa v TikTok videu podelila Kara Toninová, ktorá omylom poslala svojej matke správu s pikantným obsahom. Teraz varuje užívateľov sociálnych sietí, aby boli opatrnejší pri používaní fotografických aplikácií s využitím technológií rozpoznania tváre. viac »


VIDEO Turistka sa na Bali ocitla v strašne trápnej chvíli: Sex priamo na kolene!

VIDEO Turistka sa na
Video

01.04.2021 17:26

BALI - Toto je vtipný moment, kedy sa dve opice rozhodli, že koleno turistky je tým pravým miestom na oddávanie sa sexuálnych radovánok. Dievčina bola z toho v poriadnom šoku a radšej si zakrývala oči, aby sa na pikantnú scénu nemusela pozerať. viac »


Kráska si chcela spraviť rozkošnú FOTO na pláži: Čo ale ten pikantný detail tam dole?!

Kráska si chcela spraviť
Foto

28.03.2021 22:01

MIAMI - Mladá žena zverejnila na TikToku fotku, o ktorej si spočiatku myslela, že je naozaj podarená a chcela sa ňou pochváliť. Potom si ale na nej všimla jeden pikantný detail. Napriek tomu ju zverejnila na sociálnych sieťach, aby pobavila ostatných. viac »


Sexuálny prieskum: Mladík mal ohodnotiť dievčinu, aká bola v posteli, výsledky ju nepotešia

Sexuálny prieskum: Mladík mal
Video

28.03.2021 13:27

LONDÝN - TikToker uverejnil video, v ktorom vypĺňa netradičný dotazník formou Google dokumentu. Poslala mu ho nápadníčka, s ktorou strávil vášnivú noc. Nemenovaná žena sa pýtala napríklad na svoj výkon v posteli, ale aj na to, kto pri milovaní odviedol väčší kus práce. viac »


VIDEO Kulturista opäť šokoval: Rozviedol sa so sexbábikou, toto je jeho najnovší objekt vášne

VIDEO Kulturista opäť šokoval:
FotoVideo

25.03.2021 12:13

NURSULTAN - Kazašský kulturista Jurij Toločko, ktorý sa koncom minulého roka zviditeľnil sobášom so sexuálnou bábikou, nedávno priznal, že vo vzťahu mladomanželov to vážne zaškrípalo. Bolesť z rozchodu mu pomáha prekonať nová spoločníčka. viac »


VIDEO odhaľuje, čo všetko chirurgička vytiahla zo zadkov pacientov: A tie výhovorky!

VIDEO odhaľuje, čo všetko

23.03.2021 22:01

NEW YORK - Američanka Leah Melleová pobavila ľudí na TikToku príbehmi svojej mamy, ktorá kedysi pracovala ako úrazová chirurgička. Od nej vie, že mnohí ľudia prichádzali do nemocnice s pikantným problémom - do zadku si strkali všelijaké predmety. Niektoré z nich boli skutočne bizarné. viac »


FOTO Ľudia sú pobúrení vzťahom dvoch detí: Dievča (8) chodí s chlapcom (13), jej matke to nevadí!

FOTO Ľudia sú pobúrení
Foto

20.03.2021 08:31

KYJEV - Keď vyšlo najavo, že osemročná blogerka randí s trinásťročným chlapcom, na Ukrajine vypukol obrovský škandál. Vzťah týchto detí údajne plne podporuje matka dievčaťa, ktorá spravuje dcérin účet na sociálnej sieti. Na Instagrame sa dokonca objavil záber, na ktorom sa pár bozkáva. viac »


FOTO Pikantná spoveď dvojnásobnej matky: Nevie sa nasýtiť sexu, priateľ jej absolútne nestíhal

FOTO Pikantná spoveď dvojnásobnej
Foto

19.03.2021 17:26

LONDÝN - Keď sa osobná trénerka Tracy Kissová minulý rok objavila v britskej televíznej šou The Sex Clinic, šokovala svojím abnormálne veľkým libidom. Dokonca mala problémy s priateľom, ktorý jej sexuálny apetít už ďalej nedokázal zvládať. V televízii priznala, že môže pokojne sexovať aj jedenásťkrát denne. viac »


Dievčina (20) otehotnela, aj keď bola ešte stále panna! Vysvetlila, ako presne sa to stalo

Dievčina (20) otehotnela, aj

13.03.2021 08:26

PORTSMOUTH - V súčasnosti 28-ročná Nicole Mooreová prehovorila o tom, ako je možné, že otehotnela aj napriek tomu, že bola stále panna. Trpí totiž zriedkavým stavom, kedy má takto postihnutá žena veľký problém vykonávať pohlavný styk. S priateľom teda skúšali iné sexuálne praktiky, a práve tie viedli k tomu, že je teraz hrdou mamou osemročnej dcérky. viac »


Ľudia nemôžu spávať kvôli hlasno sexujúcej susede: Poslali drsný ODKAZ, odpoveď nymfomanky

Ľudia nemôžu spávať kvôli

11.03.2021 06:57

BRISBANE - Obyvatelia bytového komplexu v austrálskom meste Brisbane sú zúfalí. Nemôžu totiž poriadne spávať kvôli mladej susede, ktorá si pomaly každú noc užíva hlasný sex so svojím partnerom. Dokonca jej už napísali list, v ktorom vyjadrili svoje rozhorčenie. viac »


Mladík trpel deväť dní erekciou 4. stupňa: Takto sa dopracoval k intímnemu peklu

Mladík trpel deväť dní

10.03.2021 16:56

LONDÝN - V štúdii publikovanej v časopise Case Reports in Urology lekári opisujú prípad mladého Brita, ktorý sa zranil pri nehode na mopede. Vyviazol z nej síce iba s niekoľkými škrabancami, ale i tak sa nevyhol chirurgickému zákroku a dlhodobej rekonvalescencii. Skrytý následok nehody mu totiž spôsoboval nemalé problémy a nepohodlie. viac »


VIDEO matky (40) sa stalo hitom: Svojim piatim dcéram vysvetľuje princíp panenstva

VIDEO matky (40) sa
Video

04.03.2021 16:56

CHARLESTON - Matka piatich dcér z Charlestonu v Južnej Karolíne rozoberá v TikTok videu intímnu tému a vyjadruje postoj k panenstvu a predsudkom spojeným so ženskosťou a sexualitou. Príspevok zavalili reakcie užívateliek, ktoré väčšinou hodnotia názory matky veľmi kladne a niektoré za ne dokonca ďakujú. viac »


Ako dlho by mal trvať sex? Názorová pestrosť vás ohromí!

Ako dlho by mal

26.02.2021 16:16

LONDÝN - Užívateľka sociálnej siete Nadia Bokodyová rozpútala po zverejnení videa búrlivú globálnu diskusiu o tom, ako dlho by mal trvať sex. Komentáre sú prehliadkou názorovej pestrosti, ktorá odráža individuálne nároky, požiadavky a najmä predstavy jednotlivcov a otvára priestor na predsudky spojené so sexualitou. viac »


VIDEO Kamaráti počuli čudný zvuk z podkrovia: Keď sa tam vyštverali, neverili vlastným očiam

VIDEO Kamaráti počuli čudný
Video

22.02.2021 12:28

HUDDERSFIELD - Dvaja nájomníci z anglického grófstva Yorkshire objavili obrovskú zbierku vintage porna. Vtipné je, že ju našli v podkroví úplnou náhodou. Podľa mladíkov sú porno časopisy staré viac ako dvadsať rokov a niektoré sú dokonca v taliančine a španielčine. viac »


Najčítanejšie články