Zo života | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Zo života

VIDEO Lekár narazil v pacientovom uchu na odporný nález: Muž netušil, čo všetko tam má!

Video
pred 3 hodinami

OADBY - Ušný lekár Neel Raithatha zásobuje internet neuveriteľnými zábermi, na ktorých zverejňuje to, ako vyberá z uší pacientov rôzne predmety. A keď si už myslel, že naozaj vyťahoval zo zvukovodov všetko a nič ho už nemôže prekvapiť, zavítal do jeho ambulancie muž, ktorému z ucha vytiahol... viac »

FOTO Vodička (23) spadla s autom z útesu: Vo vraku prežila celý týždeň, vďaka neuveriteľnej veci

FOTO Vodička (23) spadla
Foto

pred 4 hodinami

SAN FRANCISCO - Záchranári v Kalifornii našli minulý piatok nažive mladú ženu, ktorá týždeň predtým spadla so svojím autom z útesu pri pobreží Tichého oceána v regióne Big Sur. Angele Hernandezovej z Portlandu sa podarilo v čiastočne potopenom vozidle prežiť vďaka hadici z chladiča. viac »


Mladík oklamal smrť: Dovolenkoval na Malorke, takmer ho odtiaľ odviezli v rakve

Mladík oklamal smrť: Dovolenkoval

pred 4 hodinami

PORTO CRISTO - Takmer tragický koniec mal incident v meste Porto Cristo na ostrove Malorka. Nemenovaný Brit vyskočil z balkóna a dopadol na kapotu auta. Je až neuveriteľné, že pád so siedmeho poschodia sa mu nestal osudným. Podľa dostupných informácií išlo o nešťastný spôsob, akým chcel vyriešiť problémy vo vzťahu. viac »


Máte pocit, že vaše manželstvo sa pomaly rozpadáva? Tieto RITUÁLY vám zachránia vzťah

Máte pocit, že vaše

pred 12 hodinami

LONDÝN - Zo všetkých strán na nás valia informácie o rozvodoch a rozpadoch vzťahov v takom množstve, že už to ani nestíhame sledovať. Podľa názoru psychologičky však stačí veľmi málo a nejeden vzťah by mohol byť zachránený, ak by na ňom partneri popracovali a každodenne by dodržiavali zopár milých rituálov. viac »


VIDEO Dievčatko chcelo nakŕmiť opicu v zoo: V šoku padá na zem, toto nečakalo!

VIDEO Dievčatko chcelo nakŕmiť
Video

pred 16 hodinami

ČÍNA - Milo vyzerajúca opica sa spokojne kŕmi z rúk ženy, no potom spraví niečo, čo nikto nečakal. Zaútočí na nič netušiace dievčatko. Pri návšteve zoologických záhrad buďte preto opatrní a radšej ich kŕmenie nechajte na ošetrovateľov, na ktorých sú zvieratá zvyknuté. viac »


VIDEO Blázon a obyčajný samovrah! Mladík sa po šmykľavke spustil z útesu

VIDEO Blázon a obyčajný
Video

pred 16 hodinami

PROVO - Ak by doháňanie situácií do extrémov bolo podnikaním, Američan Devin Graham a jeho tím by už boli milionári. Spoločne spravujú YouTube kanál, prostredníctvom ktorého svojim divákom prezentujú adrenalínové kúsky. Najnovšie sa rozhodli zoskočiť z vyše 150-metrového útesu. viac »


Bezcitní okoloidúci si robili selfie s umierajúcimi mladíkmi na ceste: Kričali o pomoc, nepomohlo

Bezcitní okoloidúci si robili
Foto

včera o 13:23

RADŽASTAN - Kam to tento svet dospel, pýtajú sa ľudia pri pohľade na týchto absolútne bezohľadných mladíkov. Tí si robia selfie s obeťami dopravnej nehody, ktoré im umierajú priamo pred očami. Takéto odsúdeniahodné správanie by malo byť mementom, aby sa ľudia už konečne prestali pozerať na svet cez obrazovku svojich telefónov. viac »


Dvojica ostala po dovolenke totálne znechutená: Let nám pokazil pasažier na VIDEU

Dvojica ostala po dovolenke
Video

14.07.2018 22:54

HANOJ - Ak ste si niekedy mysleli, že už za sebou máte ten najhorší let, mýlite sa. Dokázal to pasažier, ktorý sa počas letu zaoberal svojimi špinavými chodidlami. Svoje nemiestne správanie zavŕšil tým, že si ich vyložil na sedadlo pred sebou. viac »


Žene (21) prišlo ráno zle, utekala na záchod: Zatlačila, pozrela pod seba a takmer omdlela

Žene (21) prišlo ráno

14.07.2018 18:34

STOKE ON TRENT - Dvojnásobný šťastný koniec mala ranná nevoľnosť mladej Angličanky. Napriek tomu, že už má dve deti, vôbec nevedela o tom, že je opäť tehotná. Nezistil to ani lekár, ktorého kvôli pribúdajúcim kilogramom niekoľkokrát navštívila. viac »


Žena zašla na rybiu pedikúru: Trpko to oľutovala, nechutná diagnóza ju zdrvila

Žena zašla na rybiu

13.07.2018 22:17

LONDÝN - Žena prišla o nechty na nohách po tom, ako absolvovala módnu rybiu pedikúru, informoval o tom odborný magazín JAMA Dermatology. Tá už dlhšiu dobu prináša množstvo pochybností, teraz prišlo ďalšie. Napriek tomu, že v USA bola zakázaná, v Číne, a nielen tam, sa stále teší veľkej popularite. Je skutočne bezpečná? viac »


Rekreanti relaxovali v kempe, boli to ich posledné chvíle života: Hotové peklo, vyše 200 mŕtvych

Rekreanti relaxovali v kempe,
Video

13.07.2018 15:38

TARRAGONA - Nápis In Memoriam a 215 zlatých hviezd - podľa počtu obetí - na jednom z apartmánov pripomína tragédiu, ktorá sa stala pred štyridsiatimi rokmi v kempe Los Alfagues na východe Španielska. Rekreantom v kempe, ktorý leží v katalánskej provincii Tarragona, sa stala osudnou blízka poloha pri diaľnici. Po výbuchu prechádzajúcej cisterny s propylénom ... viac »


FOTO Cestujúci si v lietadle vymenili miesta: Zasiahol osud, skončilo to prekvapivou romantikou

FOTO Cestujúci si v

13.07.2018 10:42

DALLAS - Začalo to otázkou: "Môžem si prisadnúť?" Cestujúca zdokumentovala dvojicu náhodných cudzincov, ktorí sa do seba zamilovali počas letu. Istý pár poprosil ženu, či by si s ňou nemohli vymeniť sedadlo a zažartovali, že jej nový spolusediaci sa stane láskou jej života. A možno neboli ďaleko od pravdy! viac »


Žena napísala šéfke, že nemôže prísť kvôli chorému synovi do práce: REAKCIA manažérky ju "zabila"

Žena napísala šéfke, že
Foto

13.07.2018 08:32

ALBION - Istá Američanka bola nútená po hospitalizácii svojho syna v nemocnici požiadať šéfku o mimoriadne voľno v práci. Avšak jej nadriadená nemala pre celú situáciu pochopenie a vyhrážala sa svojej zamestnankyni výpoveďou. Nešťastná matka sa nenechala zastrašiť, pustila sa do boja s arogantnou šéfkou a urobila veľmi dobre. viac »


Tínedžer (13) začal močiť krv: Keď lekári zbadali, čo má v penise, len krútili hlavami

Tínedžer (13) začal močiť

12.07.2018 18:38

LINKOU - Chlapca z Číny poháňala zvedavosť, a tak sa odhodlal na nepochopiteľný experiment, ktorým vážne ohrozil svoje zdravie. Lekári dúfajú, že nikto nebude skúšať nič podobné a prípad mladého pacienta zverejnili ako varovanie. viac »


Päťnásobná matka zverejnila FOTO po pôrode: Keď to ľudia zbadali, zvozili ju pod čiernu zem

Päťnásobná matka zverejnila FOTO
Foto

12.07.2018 12:05

SYDNEY - Čerstvá päťnásobná mamička z Austrálie pobúrila verejnosť svojou fotografiou z pôrodnice. Na nej sa venuje všetkému inému, len nie svojmu synovi Rajovi, za čo si vyslúžila poriadnu dávku kritiky. Mladá žena sa tým však nenechala rozhodiť a všetkým odkazuje, že jej dieťa je jej problém, nie ich. viac »


VIDEO Dedinčania zostali v nemom úžase: Keď TO zbadali na poli, stratili reč

VIDEO Dedinčania zostali v

12.07.2018 12:04

BANGKOK - Keď sa začiatkom tohto mesiaca objavil cez noc obrovský Boeing 747 na bahnitom poli v Thajsku, miestni obyvatelia zostali zmätení. Na prvý pohľad sa zdalo, že lietadlo samo pristálo v odľahlej časti Chai Nat na severe krajiny. Dedinčania sa okamžite zhromaždili, aby stroj v charakteristických fialovo-zlatých farbách thajských aerolínií bližšie ... viac »


Dvojica sa tešila na prvú spoločnú dovolenku: Osudná chyba, po polhodine museli letieť späť

Dvojica sa tešila na
Foto

12.07.2018 08:47

PORTSMOUTH - Obdobie letných dovoleniek je vždy bohaté na problematické situácie, ktoré vznikajú napríklad aj na letiskách. Problémy s pasmi zmarili mladému britskému páru ich dovolenkové plány a kvôli vlastnej nepozornosti sa ich pobyt vo vytúženom Grécku skrátil na úbohých tridsať minút. viac »


Brutálna poprava, akú svet nezažil: Žiadny dôkaz, ženu aj tak zabili strašným spôsobom

Brutálna poprava, akú svet

11.07.2018 16:14

SYDNEY - Obesenie Louisy Collinsovej bolo také brutálne, že žiadna iná žena odvtedy nebola popravená podobným spôsobom. Jej odsúdenie sa stalo katalyzátorom kampane za práva žien v Austrálii. Miestna novinárka a spisovateľka sa rozhodla objasniť otrasnú popravu, ktorá sa odohrala v roku 1889. viac »


Žena sledovala synov (14) účet na sociálnej sieti a zostala v šoku: Prichytila ho pri nechutnosti

Žena sledovala synov (14)

11.07.2018 13:15

LONDÝN - Nešťastná matka sa obrátila na užívateľov webovej stránky Mumset, kde si rodičia navzájom pomáhajú riešiť problémy s deťmi. Je totiž bezradná a nevie, čo má robiť so svojím synom, ktorého prichytila v nelichotivej situácii. Vie, že ho musí potrestať, ale zároveň nechce, aby mu jeden prehrešok pokazil dobré meno v škole. viac »


FOTO Chytili legendárneho krokodíla, ktorý unikal desať rokov: Pozrite na to gigantické monštrum

Chytili krokodíla, ktorý ochranárom
Foto

11.07.2018 09:33

CANBERRA - Strážcovia divočiny v austrálskom Severnom teritóriu v utorok oznámili, že chytili slanovodného krokodíla, ktorého sa snažili polapiť desať rokov. Ide o najväčší kus, aký kedy vytiahli z tamojšej rieky Katherine. viac »


FOTO Anton išiel navštíviť svoju sestru na Kramáre: Vyšiel na balkón a zostal v nemom úžase

FOTO Anton išiel navštíviť
Foto

11.07.2018 09:32

BRATISLAVA - Anton bol navštíviť svoju sestru v Bratislave. Chvíľu sa rozprávali a potom sa vybrali na balkón, kde si chceli zjesť koláčik. No keď tam muž vstúpil, ostal v nemom úžase a zároveň mu bolo poriadne do smiechu. Toto ste ešte nevideli! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.