Zo života | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Zo života

FOTO Natalia (26) mala tvár plnú nádorov: Operovali ju, takto teraz vyzerá

Foto
pred 5 hodinami

JAYAPUR - Nataliu Apaserayovú, ktorá sa narodila so zriedkavou formou neurofibromatózy na tvári, šikanovali ako malú ostatné deti pre jej výzor. Hádzali na ňu kamene a posmievali sa jej. Veľkorysé neziskové organizácie jej ale nedávno zaplatili liečbu v Austrálii. Už viac necíti potrebu skrývať svoju tvár. viac »

FOTO, ktoré drásajú srdce: Chlapček sa stravuje na ulici, je to národná hanba!

FOTO, ktoré drásajú srdce:
Foto

pred 15 hodinami

DUBLIN - V dublinskom útulku pre bezdomovcov sa objavil školopovinný chlapec. Kŕmil sa na sušienkach a po skončení školy ho ľudia videli sedieť na ceste. Pohľad na neho priam drása srdce. Nejde o prvý prípad, kedy sa školák prišiel najesť do útulku. Jeho riaditeľ vyzval ministra pre bývanie, aby rezignoval. viac »


VIDEO Turistka sa opaľovala na pláži: Našla prázdnu fľašu, no keď sa prizrela bližšie... preboha!

VIDEO Turistka sa opaľovala
Video

včera o 16:07

SYDNEY - Mladá turistka z Mexika tvrdí, že na pláži na juhu austrálskeho Sydney našla plastovú fľašu, v ktorej bola umiestnená kamera. Obsahovala množstvo záberov mamičiek s deťmi na pláži, čo svedčí o tom, že ten, kto ju tam umiestnil, ich zámerne špehoval. viac »


Kamarátky našli v bazári ľúbostné listy z 2. svetovej vojny: Neskutočné čítanie na FOTO

Kamarátky našli v bazári
Foto

včera o 16:05

CLARKSVILLE - Kamarátky z USA našli ručne písané listy z čias druhej svetovej vojny. Objavili ich náhodne v dielni v Národnom parku Great Smoky Mountains vo východnej časti Tennessee. Ľúbostné listy napokon odkúpili, aby sa dozvedeli koniec príbehu medzi námorným vojakom Eliasom a jeho milovanou Ilaine. viac »


Chystáte sa do Amsterdamu na dovolenku? Pozor, TOTO tam nikdy nekupujte

Amsterdamské kanály, Holandsko

včera o 12:22

AMSTERDAM - Turisti, ktorí si na slávnom kvetinovom trhu v Amsterdame kúpia cibulky tulipánov, sa často kvetov nedočkajú. Vyrastie totiž len jedno percento z nich, zistili vyšetrovatelia z amsterdamskej radnice a Kráľovskej všeobecnej asociácie pre kultúru kvetinových cibuliek (KAVB), ktorá združuje holandských pestovateľov. Prišli tiež na to, že vykvitnuté ... viac »


FOTO Rodina si adoptovala domáce zvieratko: O pár mesiacov sa zmenilo na mega stvorenie

FOTO Rodina si adoptovala
Foto

21.10.2019 08:35

MALVERN - Príbeh anglickej rodiny Grahamovcov snáď najlepšie pochopia tí, ktorí majú doma nejaké zviera a bezvýhradne ho milujú napriek tomu, že nevyzerá práve najmilšie. Ich miniatúrne prasiatko totiž napriek tvrdeniam odborníkov narástlo a zmenilo sa na obrovskú ošípanú. viac »


FOTO Obdivujú ju milióny ľudí na celom svete: Toto má byť najkrajšie dievčatko na svete

FOTO Obdivujú ju milióny
Foto

20.10.2019 21:01

MOSKVA - Šesťročná Alina Jakupová z Moskvy sa stala modelkou už vo svojich štyroch rokoch. V médiách býva často označovaná za "najkrajšie dievča na svete". Vo svojej kariére je skutočne úspešná, objavila sa na titulných stránkach popredných módnych magazínov. viac »


Muž sa chcel zbaviť krtka v záhrade: Nikdy neskúšajte TO, čo on!

Muž sa chcel zbaviť

20.10.2019 13:02

BERLÍN - S ťažkými zraneniami nohy a oka skončil zamestnanec durynskej obce Sulza na východe Nemecka, ktorý sa pustil do nerovného boja s krtkom. Nepopulárneho návštevníka záhrad sa podľa miestnej polície pokúsil vyhnať delobuchmi, no skončilo sa to zle-nedobre. viac »


FOTO Londýnska Temža ukrýva množstvo pravých pokladov: Toto všetko už z nej ľudia vylovili

FOTO Londýnska Temža ukrýva
Foto

19.10.2019 19:01

LONDÝN - Lara Maiklemová prehrabáva bahnité brehy londýnskej rieky Temža a v blate nachádza ozdobný špendlík zo šestnásteho storočia. Zoberie ho, usuší a potom ho pridá do svojej zbierky. Temža ukrýva menšie či väčšie poklady a mnohí ľudia sa ich snažia nájsť. viac »


TOTO mužov a ženy najviac znechutí pred sexom: Keď nechcete byť odmietnutí, vyhnite sa tomu

TOTO mužov a ženy

19.10.2019 16:02

LONDÝN - Portál Perfect Home zverejnil výsledky prieskumu, v ktorom sa nezadaní muži a ženy vyjadrili k tomu, ako veľmi ovplyvňuje ich sexuálny apetít zariadenie spálne ich partnera či partnerky. Je prekvapujúce, že vplyv tohto prostredia je dôležitý pre obidve pohlavia, i keď názor na rušivé momenty sa trochu líši. viac »


FOTO Peter sa plavil po Karibiku, keď vtom zbadal... ona nie je normálna, totálny idiot!

FOTO Peter sa plavil
Foto

19.10.2019 12:01

KARIBIK - Pasažierka lode spoločnosti Royal Caribbean riskovala život len kvôli hlúpej fotografii. V plavkách sa postavila na okraj lode, aby si spravila selfie, no z diaľky sa podarilo ju odfotiť aj jednému pasažierovi. Okamžite upozornil palubný personál, ktorý mladej žene hneď po zakotvení na Jamajke kázal opustiť palubu. viac »


FOTO Tínedžer (18) sa vrátil zo školy, mal divný pocit: Keď otvoril kúpeľňu, skoro ho vystrelo

FOTO Tínedžer (18) sa
FotoVideo

18.10.2019 17:03

ASHLAND - Ku kurióznej situácii došlo v meste Ashland v americkom štáte Ohio, kde nedávno z farmy zmizol cap. Po neúspešnom pátraní majiteľa ho nakoniec našiel doma istý mladík. Zbaviť sa nepozvaného hosťa ale nebolo vôbec jednoduché a ešte zložitejšie je vraj zlikvidovať zápach, ktorý po sebe zanechal. viac »


Žena našla list, ktorý bol určený jej manželovi: Tieto riadky by nechcela čítať žiadna manželka

Žena našla list, ktorý

18.10.2019 17:02

LONDÝN - Žena, ktorá svojho manžela podozrievala z nevery, našla list s dôkazmi. Milenka vyznala dotyčnému neverníkovi "nehynúcu lásku", túžbu oženiť sa s ním a mať spoločné deti. Zúfalá žena teraz prostredníctvom stránky Mumsnet prosí o radu, ako postupovať ďalej. viac »


VIDEO Na pohrebe zažili trúchliaci hostia šok: Z rakvy sa ozvalo, je tu tma, pustite ma von!

VIDEO Na pohrebe zažili
Video

18.10.2019 17:01

DUBLIN - Z pohrebu Shaya Bradleyho z Dublinu sa stala po jeho ukončení zábavná šou, ktorej aktérom bol samotný zosnulý. Bývalý príslušník írskej armády, známy svojím zmyslom pre čierny humor, nezostal svojej povesti nič dlžný ani po smrti. Dokonale si všetko naplánoval a na vlastnom pohrebe rozosmial všetkých prítomných vrátane kňaza. viac »


Matka fotila svoje deti na prechádzke: Doma pozerá na FOTO a... preboha, veď im hrozila smrť!

Matka fotila svoje deti
Foto

18.10.2019 09:45

ESKLADE - Lovec hadov z Austrálie zverejnil na Facebooku fotografiu, ktorú mu poslala matka dvoch malých detí. Počas prechádzky sa jej totiž podarilo zachytiť dobre zamaskovaného jedovatého plaza, vedľa ktorého bezstarostne kráčali jej ratolesti. viac »


Jana pozrela do záchodovej misy a takmer to nepredýchala: FOTO mimoriadne nechutného nálezu

Jana pozrela do záchodovej
Foto

17.10.2019 15:52

CAIRNS - Nemka Jana Englerová, ktorá sa presťahovala do Austrálie, zažila nečakané stretnutie s hadom. Pytóna našla vo svojej záchodovej mise, kde požieral potkana. Mladá žena tvrdí, že ho najprv videla liezť po strome vedľa svojho domu asi týždeň pred nečakaným nálezom. viac »


FOTO Dievčina pátra po neznámom fešákovi z fastfoodu: Pozná ho niekto?

FOTO Dievčina pátra po
Foto

17.10.2019 15:50

MANCHESTER - Nemenovaná Angličanka hľadá muža, ktorého náhodne vyfotografovala so svojou kamarátkou. Po zhliadnutí snímky totiž prišla na niečo zvláštne. Oslovila preto užívateľov Facebooku, aby jej pomohli nájsť záhadného fešáka z fotky. viac »


FOTO Natalie (35) spáva s manželom len raz do roka: Chcela by častejšie, ale TOTO jej v tom bráni

FOTO Natalie (35) spáva
Foto

17.10.2019 08:40

NEWARK - Život Natalie Brickerovej a jej manžela Roberta z amerického štátu Delaware značne komplikuje diagnóza, kvôli ktorej sa mladá žena musela vzdať zamestnania. Na začiatku jej bolestivého príbehu bol úraz v oblasti panvy, ktorý utrpela pri autonehode. V jej dôsledku sa môže s manželom milovať len raz za rok. viac »


Blondínka si na eBay kúpila kryt na nový Samsung: Osudná chyba, do mobilu sa jej môže dostať hocikto

Blondínka si na eBay

16.10.2019 16:17

CASTLEFORD - Britka Lisa Neilsonová si kúpila gélový ochranný kryt na displej svojho nového mobilu značky Samsung. Netušila však, že kryt v prepočte za tri eurá zo stránky eBay jej spôsobí obrovský problém. Kvôli nemu sa totiž do jej telefónu môže teraz dostať ktokoľvek, pretože reaguje na akýkoľvek odtlačok prsta. viac »


Rodina nebožtíka zažila na pohrebe totálnu hrôzu: Vypadol, a to zďaleka nie je všetko!

Rodina nebožtíka zažila na
Foto

16.10.2019 16:15

NEWCASTLE - Nepríjemný incident, ktorý sa odohral na pohrebe manžela Debbie Swalesovej z anglického Newcastlu, doteraz prenasleduje celú jej rodinu, hoci k nemu došlo už pred štyrmi rokmi. Angličanku však hnevá najmä ľahostajný prístup pohrebnej spoločnosti, ktorá je za všetko zodpovedná. Jej vedenie sa totiž doteraz neospravedlnilo. viac »


Dievčina sa prezliekla za krík, aby odfotila jedinečnú udalosť: FOTO, na ktoré nikdy nezabudne

Dievčina sa prezliekla za
Foto

16.10.2019 12:15

MADISON - Žiadosť o ruku je istotne jedna z najdôležitejších udalostí v živote, na ktorú chce každý z nás spomínať len v tom najlepšom. Therese Merkelová sa preto rozhodla, že urobí najlepšie fotografie zo zásnub. So sestriným nastávajúcim sa dohodla, že sa prezlečie do kamuflážneho kostýmu, aby ju sestra nespozorovala. viac »


Najčítanejšie články