Zo života | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Zo života

Mladík (20) varuje ostatných rodičov: Nikdy neurobte to, čo ja, zabilo mi to synčeka!

Mladík (20) varuje ostatných
Foto

pred 26 minútami

SUNSET BEACH - Veľmi smutný osud zasiahol mladých rodičov zo Severnej Karolíny. Nedávno prišli nešťastnou náhodou o svoje bábätko, keď ho otec nechal spať na svojej hrudi. Príbeh utrápenej dvojice tak môže byť varovaním pre všetkých, ktorí majú vo zvyku uspávať deti podobným spôsobom. viac »


Dnes popoludní nastal výnimočný okamih: Takto ho oslavovali naši predkovia

Dnes popoludní nastal výnimočný

pred 27 minútami

BRATISLAVA - Začiatok astronomického leta a letný slnovrat v roku 2018 nastal dnes o 12.07 h SELČ. V tom momente je Zem počas svojho obehu okolo Slnka v polohe, keď sa Slnko premieta na oblohe v ekliptikálnej dĺžke 90 stupňov. Tento deň je spojený s mnohými tradíciami našich predkov. viac »


Slovenky sú z neho paf: Motorkár si hľadá nevestu, jeho metóda vás dostane do kolien

Motorkár si v skupine

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Priznanie slobodného a matematicky zdatného motorkára, ktorý má svojský zmyslel pre humor, pobavilo stovky Slovákov. V anonymnej facebookovej skupine Priznania žien si hľadá budúcu manželku spôsobom, aký ste ešte nevideli. viac »


Mladík zabránil svojej priateľke, aby sa strápnila pred jeho rodinou: Neskôr sa za neho vydala

Mladík zabránil svojej priateľke,

pred 9 hodinami

PHOENIX - Ben Beer kedysi zachránil reputáciu vlastnej manželky. Cydni si totiž v spánku uľavila rovno pri jeho rodičoch. Šikovný mladík to celé zhodil na seba a dievčina si ho nakoniec vzala. Láska sa teda dokazuje mnohými spôsobmi. viac »


Školáčka (9) napísala mame list: Prečítala si ho a zostala zdrvená, nič netušila

Školáčka (9) napísala mame

pred 20 hodinami

SANCTUARY POINT - Začalo to obyčajným listom pre mamu, jeho obsah sa však obrátil na šokujúcu informáciu. Malá školáčka prehovorila o šikane, ktorú dennodenne zažíva v škole. Jej mama priznala, že dcéra v poslednom čase chodila domov veľmi nervózna a podráždená, no netušila, čo sa s ňou v skutočnosti deje. viac »


Záhadný prípad vojaka, ktorý zmizol na 35 rokov: To by ste nepovedali, kde celý čas pracoval

Záhadný prípad vojaka, ktorý
Foto

včera o 16:52

OAKLAND - Počas vyšetrovania pasového podvodu sa vyšetrovateľom úplnou náhodou podarilo identifikovať muža, ktorý záhadne zmizol pred 35 rokmi. Jeho zmiznutie bolo o to znepokojujúcejšie, že išlo o špecialistu na radarové sledovanie a v čase studenej vojny vedel o všetkých utajovaných akciách NATO. V najbližších dňoch bude pravdepodobne čeliť obvineniu z vlastizrady. viac »


FOTO Manželke dal ultimátum: Buď ja, alebo psy! Žena si vybrala a teraz nemôže byť šťastnejšia

FOTO Manželke dal ultimátum:
Foto

včera o 12:48

BARNHAM - Istá Angličanka si po dlhoročnom manželstve poriadne upratala vo svojom živote. Po tom, ako jej dal manžel ultimátum, možno pochopil, že to radšej nemal robiť, lebo o ňu definitívne prišiel. Ona totiž uprednostnila život so svojimi štvornohými miláčikmi pred spolužitím s ním. viac »


Na ženu (53) v nákupnom centre zhodili deti vozík: Od majiteľa vysúdila závratnú sumu

Na ženu (53) v
Foto

včera o 12:47

NEW YORK - Američanka Marion Hedgesová ako odškodnenie za ťažké zranenia spôsobené nákupným vozíkom, ktorý na ňu zhodili z nadzemného parkoviska dve deti, dostane 45 miliónov dolárov (takmer 40 miliónov eur). Rozhodla o tom porota. Päťdesiattriročná žena, ktorá je v New Yorku známa svojimi charitatívnymi aktivitami, verdikt privítala a označila ho za koniec veľmi dlhej cesty. viac »


VIDEO Turista vystrčil ruku z auta, chcel pohladkať leva: Neurobte tú istú chybu ako on!

VIDEO Turista vystrčil ruku
Video

včera o 08:52

JUŽNÁ AFRIKA - Nechýbalo veľa a tento nie príliš múdry turista by počas návštevy afrického safari prišiel o ruku. Pokúsil sa totiž pohladkať leva. Len vďaka rýchlej reakcii ďalšieho turistu sa podarilo predísť veľkej tragédii. viac »


Čašníčka (27) zverejnila svoje výplatné pásky: DÔKAZ, ako ju okrádal zamestnávateľ

Čašníčka (27) zverejnila svoje
Foto

včera o 21:22

MANCHESTER - Mladá servírka z Veľkej Británie dala výpoveď v práci a ukončila tak boj o svoje peniaze. Tvrdí totiž, že ju teraz už bývalý zamestnávateľ okradol zhruba o 700 libier (800 eur), a to vo forme prepitného, ktoré dostávala. Zákazníkom platiacim kartou tak vysvetlila, kde vlastne končia peniaze, ktoré venovali personálu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!