Zo života | Topky.sk
Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Zo života

VIDEO pouličnej (ne)bitky sa stalo hitom internetu: Mladík sa zahnal a... toto nečakal absolútne nikto

Bitka sa skončila ešte skôr, než sa vôbec začala

Bitka sa skončila ešte skôr, než sa vôbec začala

Video
pred 4 hodinami

WORCESTER - Začalo sa to ako klasická piatková noc, kedy sa na ulici v meste stretne viacero skupiniek podnapitých mladých ľudí. V istej chvíli už hrozilo, že sa v anglickom meste Worcester strhne bitka, no po komickej situácii bolo namiesto kriku počuť nezadržateľný smiech. viac »

VIDEO Austrálčanka odhalila trik, ako sa vyhnúť rannej námraze na aute: V zime ho môžu otestovať aj Slováci

VIDEO Austrálčanka odhalila trik,
Video

pred 6 hodinami

DUBBO - Ranná námraza spôsobuje vrásky mnohým vodičom. Keďže v Austrálii sa práve začína zima, bojujú s týmto fenoménom aj tam. Domáci si chcú uľahčiť cestu do práce, no každodenné škrabanie auta od mrazu im k tomu nepomáha. Istá Austrálčanka však prišla na spôsob, ako sa tejto záležitosti vyhnúť. viac »


Albert Einstein dal Curieovej-Skłodowskej pred 111 rokmi vzácnu radu: Je mimoriadne aktuálna aj dnes

Albert Einstein dal Curieovej-Skłodowskej
Foto

pred 9 hodinami

PRINCETON - Meno Maria Curieová-Skłodowská je známe v celom svete. Doposiaľ je jedinou osobou, ktorá získala Nobelovu cenu v dvoch vedných oblastiach. Napriek úspechom si vo svojom živote prešla aj ťažkými chvíľami. Dôvodom bola manželka muža, s ktorým mala známa vedkyňa pomer. Albert Einstein sa jej rozhodol napísať list, aby ju podporil. Dá sa v ... viac »


Žena (45) pociťovala bolesť pri sexe: Lekár ju odbil, je to kvôli vášmu veku? Oveľa strašnejší dôvod

Žena (45) pociťovala bolesť
Foto

pred 14 hodinami

NEW YORK - Mara Kofoedová sa v decembri 2021 dozvedela o svojej diagnóze - rakovine vaječníkov. Teraz sa rozhodla podeliť sa o svoj smutný príbeh v snahe upozorniť ženy, aby nikdy nepodceňovali zmeny na tele a nenechali sa odbiť vyšetrením u jedného lekára, ktorý im hovorí, že sú v poriadku, aj keď sa cítia mizerne. viac »


VIDEO Bojujete s nespavosťou? Jednoduchý trik, ktorý vám vraj pomôže zaspať do dvoch minút

VIDEO Bojujete s nespavosťou?

pred 23 hodinami

NEW YORK - Asi jednu tretinu svojho života strávime spánkom. Je dôležité dbať na to, aby bol dostatočne dlhý a kvalitný. Niektorí ale bojujú s neschopnosťou zaspať alebo zaspávajú príliš dlho. Istý užívateľ sa podelil s trikom, vďaka ktorému sa váš spánok radikálne zmení. viac »


Viete, čo sú archaizmy? V slovenčine ich je veľa, odhaľte ich v našom KVÍZE

Viete, čo sú archaizmy?

včera o 09:30

BRATISLAVA - Ako Slováci môžeme byť hrdí na to, že v našom materinskom jazyku by sme objavili aj slová, ktoré patria do skupiny archaizmov. Používali sa v minulosti, no časom ich nahradili nové pojmy s tým istým významom. Znamená to, že naša slovná zásoba je natoľko stará, že prešla viditeľnými zmenami. V otázkach, ktoré si pre vás pripravili, sa na pár z nich pýtame. viac »


FOTO z Google Maps poriadne zmiatla ľudí: Dvojica venčí psa, ale pozrite na neho!

FOTO z Google Maps
Foto

včera o 06:00

SAN JOSE - Platforma Google Maps, ktorú mnohí s obľubou využívajú na vyhľadávanie trasy alebo zaujímavých miest na našej planéte, v súčasnosti zabáva svojich užívateľov zábermi zo San Jose v Kalifornii. Ako sa ukázalo, mätúci obrázok je výsledkom zlyhania funkcie Street View. viac »


FIFA varuje fanúšikov: Žiaden nemanželský sex a za TOTO vám hrozí trest smrti!

FIFA varuje fanúšikov: Žiaden

včera o 20:00

LONDÝN - Pokiaľ sa tento rok chystáte na FIFA World Cup v Katare, mali by ste sa vyhýbať nemanželskému sexu. Medzinárodná futbalová federácia varuje, že nemanželský sex môže viesť ku siedmim rokom väzenia. Pozor si treba dávať aj na alkohol či pašovanie kokaínu, za ktorý hrozí trest smrti. viac »


Žena poprosila otca o úpravu záhrady: Rozpútala tým susedské spory! Dôvodom je obľúbená rastlina

Žena poprosila otca o

04.07.2022 17:30

Mnoho ľudí považuje svoje záhrady za svoju pýchu a roky si pestujú vlastnú súkromnú oázu. Nie je prekvapením, že majiteľka domu bola zničená, keď jej susedkin otec vytrhal dvadsaťročný brečtan na záhrade. Susedu incident znepokojil, pretože chybu urobil jej otec, ktorý sa snažil pomôcť. viac »


Experti varujú pred nebezpečným príznakom dlhodobého COVIDU: Ak o ňom neviete, môže vás zabiť!

Experti varujú pred nebezpečným

04.07.2022 15:00

COLUMBUS - Hoci informácie o pandémii koronavírusu postupne po viac ako dvoch rokoch ubúdajú a nie sú v médiách nosnou témou, odborníci aj naďalej upozorňujú na alarmujúci počet reinfekcií a dlhotrvajúceho ochorenia COVID-19. Zároveň poukazujú na príznak, ktorý si síce možno mnohí ľudia ani neuvedomujú, ale napriek tomu môže mať pre nich fatálne následky. viac »


Hotel na Tenerife mal plné zuby neohľaduplných turistov: VIDEO ukazuje, ako s nimi vybabral

Hotel na Tenerife mal
Video

04.07.2022 12:15

ADEJE - Žena sa stala svedkom komického incidentu, ku ktorému došlo v dovolenkovom rezorte na španielskom ostrove Tenerife. Na záberoch vidno, ako personál hotela berie uteráky uložené na ležadlách pri bazéne. Mnohí s takýmto konaním súhlasili a uviedli, že podobné rezervácie ležadiel prostredníctvom uterákov by mali byť zakázané. viac »


VIDEO nevhodné pre slabé povahy: Leopard ulovil... toto je naozaj veľmi kruté

VIDEO nevhodné pre slabé
Video

04.07.2022 09:30

CHAPNER - Je vzrušujúce vidieť divoké zvieratá loviť svoju korisť. Táto vzácna udalosť bola zachytená v rezervácii Panna Tiger Reserve v indickom štáte Madhjapradéš, kde leopard lovil opičie mláďa. Video z lovu zverejnili zamestnanci rezervácie na Twitteri, kde sa takmer okamžite stalo mimoriadne populárne napriek tomu, že je kruté. viac »


Dievčina (21) bola nadšená, myslela si, že je tehotná: Jej brucho ukrývalo čosi hrozivejšie

Hollie Welhamová mala na
Video

04.07.2022 05:00

BRISTOL - Dvadsaťjedenročná Hollie Welhamová z Anglicka si všimla, že jej začína rásť bruško. Zrazu sa musela popasovať aj s nevoľnosťou, kŕčmi, krvácaním a bolesťami chrbta. Okamžite začala predpokladať, že je tehotná. Ale všetky testy vyšli negatívne. Pravda bola oveľa hrozivejšia. viac »


Žena zistila, že jej manžel klamal o práci! Skutočný ŠOK však ešte len prišiel, dokonca nebol ani muž

Žena zistila, že jej

03.07.2022 20:00

JAKARTA - Ženu z Indonézie čakalo po desaťmesačnom manželstve nepríjemné zistenie. Dozvedela sa, že celý ten čas žila v jednej obrovskej lži. I keď jej manžel tvrdil, že je chirurg a obchodník, ukázalo sa, že je to lož. Jen manžel dokonca nebol ani muž. viac »


VIDEO tragikomédie v známom chorvátskom letovisku: Dovolenkári sa nemohli prestať smiať

Muž v člne si
Video

03.07.2022 12:15

PRIMOŠTEN - Dovolenkári na chorvátskej pláži Primošten zažili komický okamih. Pri pobreží len pár metrov od nich sa vozil muž na člne. Tomu, čo stváral, sa len ťažko dalo uveriť. Na otvorenom mori by bol očividne úplne stratený. viac »


FOTO Rybár ulovil v Austrálii najškaredšiu rybu na svete: Keď ju uvidíte, vyľakali by ste na smrť

FOTO Rybár ulovil v
Foto

03.07.2022 09:30

BERMAGUI - Profesionálny rybár chytil v hlbokých vodách Austrálie neznámeho tvora, ktorý bol označený za najškaredšie stvorenie na svete. So svojím úlovkom sa podelil na Facebooku. Ostatných užívateľov poprosil o identifikáciu druhu. Jeden z komentujúcich uviedol, že ryba vyzerá ako mimozemšťan. viac »


Experti radia: Túto jednu živinu je bezpečnejšie získať z tabletky ako z jedla

Experti radia: Túto jednu

03.07.2022 06:00

NEW YORK - Príjem správnych živín je nevyhnutný pre fungovanie organizmu a môže dokonca chrániť pred chorobami. Preto je dôležité sledovať, či vášmu telu niečo nechýba a pravidelne dopĺňať živiny stravou. Odborníci najnovšie zistili, že jednu živinu je lepšie prijímať vo forme tabliet než z jedla. viac »


VIDEO Dôchodca zbadal pri poštovej schránke hada: Keď ale videl, čo žerie, nechcel tomu veriť

VIDEO Dôchodca zbadal pri
Video

02.07.2022 15:00

HADDOCK - Mužovi z americkej Georgie sa naskytol jedinečný pohľad. Pri poštovej schránke uvidel, ako jeden had požiera druhého. Najväčším prekvapením bolo, že obeťou bol ten väčší z nich. Podľa tamojšieho úradu prírodných zdrojov má tento druh hada schopnosť konzumovať aj jedovaté jedince. viac »


VIDEO Turistka spáchala jeden z najväčších dovolenkových hriechov: Možno ho robíte aj vy!

VIDEO Turistka spáchala jeden
Video

02.07.2022 12:15

LONDÝN - Medzi dovolenkármi sa objavila veľká dilema - rezervovať plážové ležadlo uterákom alebo nie? Jednoznačne to nie je nič príjemné, čo si uvedomuje aj táto TikTokerka. Zistila však, že ak na obľúbené ležadlo neprevesí uterák, získa len nepohodlné miesta, o ktoré nemá nikto záujem. Ľudia ju v jej rozhodnutí podporujú. viac »


Odborníci na výživu radia: Nikdy nejedzte túto vec pred cvičením, sabotujete tým svoj výkon

Odborníci na výživu radia:

02.07.2022 09:30

ROCHESTER - Cvičenie je skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie. Niekedy ale môže byť ťažké nájsť energiu na pohybové aktivity. Odborníci tvrdia, že konzumácia určitých potravín môže pomôcť zlepšiť váš športový výkon. Najnovšia štúdia ale poukazuje na jeden typ jedla, ktorý by ste nikdy nemali jesť pred tréningom, v opačnom prípade sabotujete svoj výkon. viac »


VIDEO Blondínka prichystala pre manžela pikantné prekvapenie: Otvorila dvere jeho auta a tam... ó nie!

VIDEO Blondínka prichystala pre
Video

01.07.2022 20:00

LOS ANGELES - Žena, ktorá chcela svojho manžela prekvapiť tým, že sa obliekla do sexi spodnej bielizne, nakoniec sama zažila šok, a to poriadne nepríjemný. Nevedela totiž, že manžel príde domov aj so svojou starou mamou. Celý incident nahrala na video, ktoré neskôr zverejnila na TikToku. Zábery mnohých pobavili. viac »


Najčítanejšie články