Zo života | Topky.sk
Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Zo života

Mimoriadne trápne VIDEO žiadosti o ruku: Zásnuby nečakane prekazila matka mladíka!

Video
pred 3 hodinami

LONDÝN - TikTok video zachytávajúce rozpačitý moment, ktorý sprevádzal zásnuby mladého páru, koluje po sociálnej sieti a vyvoláva množstvo reakcií zo strany užívateľov. Žiadosť o ruku svojej milovanej totiž rázne preruší matka ženbychtivého mladého muža. viac »

Polícia objasnila vyše 30 rokov starú vraždu školáčky (†14): Neuveríte, ako to dokázala

Polícia objasnila vyše 30
Video

pred 3 hodinami

LAS VEGAS - Polícia v americkom Las Vegas po viac než tridsiatich rokoch určila vinníka v prípade vraždy štrnásťročnej Stephanie Isaacsonovej. K podozrivému doviedla vyšetrovateľov vzorka s genetickou informáciou, ktorej hmotnosť zodpovedá len pätnástim ľudským bunkám. Ide o najmenšie množstvo DNA, aké sa kedy stalo kľúčom k vyriešeniu kriminálnej kauzy, informovala BBC. viac »


KORONAVÍRUS Experti radia: TOTO musíte robiť, ak sa chcete chrániť pred deltou, aj keď ste očkovaní

KORONAVÍRUS Experti radia: TOTO

pred 3 hodinami

KLOSTERNEUBURG - Podľa výsledkov štúdie rakúskych vedcov by mohla zvýšená vakcinácia v kombinácii so zrušením epidemických obmedzení podporiť vznik nových mutácií SARS CoV-2, ktoré budú voči očkovaniu odolnejšie než variant delta. Vedci aj naďalej poukazujú na nutnosť dodržiavania nefarmaceutických protipandemických opatrení, akými sú nosenie rúšok a sociálna izolácia. viac »


PRIZNANIA patológov: Najšokujúcejšie odhalenia u nebožtíkov počas pitiev

Španielsky väzeň tesne pred

pred 3 hodinami

LONDÝN - Na stránke Reddit sa dá nájsť skutočne kadečo, napríklad aj príbehy patológov, zdravotníkov či študentov medicíny. Tí sa pravidelne zúčastňujú pitiev, pričom v telách nebožtíkov už objavili tie najrôznejšie veci. Niektoré z ich príbehov sú hrôzostrašné, iné, naopak, vtipné. viac »


Kráska musela po dovolenke ostať v karanténe: Úradník jej poslal SPRÁVU, ktorá ju vydesila

Kráska musela po dovolenke
Foto

včera o 12:09

LONDÝN - Britská modelka zostala zhrozená po tom, čo jej zamestnanec Národnej zdravotníckej služby poslal koketnú správu. Pátranie po jej kontaktných údajoch však ďaleko presiahlo jeho pracovné povinnosti. Hovorca ministra zdravotníctva uviedol, že sťažnosť berú vážne. viac »


VIDEO Stevard odhalil, prečo by ste nikdy nemali nosiť šortky na palube lietadla

VIDEO Stevard odhalil, prečo
Video

včera o 08:18

SAN FRANCISCO - Ak sa rozhodnete cestovať lietadlom, mali by ste si dať pozor na množstvo vecí. Jeden stevard najnovšie prezradil, prečo by ste si nikdy nemali do lietadla obliecť šortky. Iná letuška sa zase podelila s trikom, vďaka ktorému môžete dostať od palubného personálu špeciálny servis. viac »


Duly zomierajúcich prehovorili: ZNAKY, ktoré signalizujú, že sa blíži smrť

Duly zomierajúcich prehovorili: ZNAKY,
1548

02.08.2021 12:11

LONDÝN - Portál End of Life Doula UK prináša skúsenosti žien, ktoré pôsobia ako duly pre umierajúcich a pomáhajú rodinám zvládať bolestivé situácie, keď navždy prichádzajú o svojich blízkych. Do povedomia tak dávajú užitočné poznanie o javoch, ktorými dáva telo zomierajúceho človeka najavo príchod blížiacej sa smrti. viac »


Elon Musk odhalil najväčšiu hrozbu pre budúcnosť civilizácie: Toto považuje za extrémne riziko

Elon Musk

02.08.2021 12:09

BOCA CHICA - Miliardár Elon Musk sa podelil o svoje obavy z toho, čo považuje za potenciálne najväčšie riziko pre budúcnosť civilizácie“. Podľa jeho slov by sme sa nemali obávať preľudnenia, pretože čoskoro dôjde k presnému opaku. Jeho riešenie tohto problému je skutočne inovatívne - odporúča kolonizovať Mars. viac »


VIDEO Expertka dva roky skladovala v chladničke fastfood: Z toho, ako vyzerá, padla ľuďom sánka

VIDEO Expertka dva roky
Video

02.08.2021 12:08

LONDÝN - Asi každý si z času na čas dopraje nejaké rýchle občerstvenie, ale toto video vás od fastfoodu takmer určite odradí. TikTokerka prezradila tajomstvo o hranolčekoch, kuracích nugetkách a hamburgeroch z McDonald’s. Chce tak ľudí motivovať k tomu, aby sa stravovali zdravšie. viac »


Prebudila som sa a už bola mŕtva: Tínedžerka (†15) zomrela na komplikáciu súvisiacu s COVIDOM

Prebudila som sa a

02.08.2021 08:23

CHARLOTTE - Deti patria do skupiny pacientov, ktorá je najmenej ohrozená koronavírusovou infekciou a väčšinou ju prekonajú bez väčších komplikácií. Lekári však upozorňujú na vznik nebezpečného multisystémového zápalového syndrómu, ktorý čoraz častejšie zasahuje tých najmenších pacientov práve po prekonaní ochorenia COVID-19. viac »


VIDEO Pikantné odhalenie na diskotéke: UV svetlo prezradilo, čo má blondínka pod šatami

VIDEO Pikantné odhalenie na
Video354

01.08.2021 13:27

LANCASTER - Angličanka Rhia Adamsová zdokumentovala vo svojom TikTik videu situáciu, do ktorej sa dostala počas návštevy nočného klubu Crafty Scholar v Lancasteri. Ultrafialové svetlo totiž odhalilo oveľa viac ako by si želala, ale nakoniec sa na všetkom dobre zabavila. viac »


Podivné prípady ľudí, ktorí zomreli od smiechu: Odborníci prezradili, ako je to možné

Podivné prípady ľudí, ktorí

01.08.2021 11:52

LONDÝN - Aj keď je smrť od smiechu zriedkavá, tento úkaz bol v histórii zaznamenaný už niekoľkokrát. V skutočnosti ľudia umierali od smiechu už v časoch starovekého Grécka. Nedávny prípad je starý niekoľko desaťročí. Tu sú štyri príčiny, v dôsledku ktorých sa dá zomrieť od smiechu. viac »


Ľudia zúria: Kazateľ vlastní neuveriteľný majetok, FOTO luxusu, na ktorý sa mu zložili veriaci

Ľudia zúria: Kazateľ vlastní
FotoVideo440

01.08.2021 09:49

HOUSTON - Na amerického kazateľa sa zniesla obrovská vlna kritiky po tom, čo užívatelia sociálnych sietí zbadali fotografie jeho honosného auta. A to ste ešte nevideli, v čom býva. Joel Osteen patrí medzi najbohatších a najpopulárnejších rehoľníkov v USA, no výška jeho majetku vyvoláva u mnohých pohoršenie a mnoho otáznikov. viac »


Mladík (25) sa nakazil KORONAVÍRUSOM po návšteve diskotéky: Pobozkal tam siedmich chlapov!

Mladík (25) sa nakazil
FotoVideo

31.07.2021 07:01

LONDÝN - Znovuotvorenie nočných klubov v Anglicku prijala verejnosť s nadšením. Jednou z prevádzok, ktorá po dlhej pauze privítala priaznivcov zábavy, bol aj londýnsky Heaven Nightclub. Radosť z opätovného otvorenia mal aj Jack Jackson napriek tomu, že sa počas búrlivej noci nakazil novým koronavírusom. viac »


Najčastejšie príznaky nákazy KORONAVÍRUSU u očkovaných a nezaočkovaných: Jeden pociťujú takmer všetci

Najčastejšie príznaky nákazy KORONAVÍRUSU

30.07.2021 18:43

LONDÝN - Aplikácia COVID Symptoms Study vznikla minulý rok a jej prostredníctvom pacienti zdieľajú príznaky, ktoré ich sprevádzali pred, počas a po prekonaní ochorenia COVID-19. Postupne na nej pribúdajú aj informácie od ľudí, ktorí sa nakazili vírusom SARS CoV-2 po podaní vakcíny. Vznikol tak zoznam symptómov, akými sa koronavírusová infekcia prejavuje... viac »


Chlapík poslal priateľke FOTO zo sledovania olympiády: Keď zbadala ten detail, nasledoval rozchod

Chlapík poslal priateľke FOTO
Video

30.07.2021 12:09

NEW YORK - Táto žena odhalila geniálny spôsob, akým pristihla svojho priateľa pri nevere. Keď jej poslal na prvý pohľad nevinnú fotografiu zo sledovania olympiády, pravdepodobne netušil, že sa prezradí. Mnohí ocenili detektívnu prácu dotyčnej a zároveň nechápu, prečo jej priateľ poslal takú fotografiu. viac »


Antivaxeri na Facebooku menia jazyk, aby unikli zákazu: Týmito VÝRAZMI sa maskujú

Antivaxeri na Facebooku menia

30.07.2021 12:08

WASHINGTON - Niektoré facebookové skupiny, v ktorých sa šíri obsah namierený proti očkovaniu proti koronavírusu, vo svojich názvoch a príspevkoch zavádzajú nové krycie výrazy v snahe uniknúť sprísneným opatreniam platformy. Vo svojej reportáži na to upozorňuje americká televízia NBC News. viac »


VIDEO Matka odhrnula synovu posteľ: Ostala v šoku z toho, čo za ňou našla

VIDEO Matka odhrnula synovu
Video533

30.07.2021 12:07

LOS ANGELES - Amanda Nighbertová zdokumentovala vo svojom TikTok príspevku odhalenie v detskej izbe svojho syna, keď náhodou odsunula jeho posteľ. Zábery pripomínajúce pohľad do zberného dvora síce pôsobia nechutne, ale mnohí rodičia autorku videa ubezpečujú, že to mohlo byť aj horšie. viac »


Obrovská hrozba v Európe: Do konca storočia ju majú bičovať devastačné búrky

Obrovská hrozba v Európe:

30.07.2021 12:06

LONDÝN - Intenzívne a pomaly sa pohybujúce búrky, ktoré minulý týždeň spôsobili rozsiahlu devastáciu v Belgicku, Nemecku a Holandsku, sa môžu do konca tohto storočia vyskytovať v Európe až štrnásťkrát častejšie. Vyplýva to zo štúdie vedcov z Univerzity v anglickom meste Newcastle, zverejnenej vo vedeckom časopise Geophysical Research Letters. viac »


KORONAVÍRUS Dievčine v karanténe došli cigarety: Neuveríte, ako si ich dokázala zaobstarať

KORONAVÍRUS Dievčine v karanténe
Video

30.07.2021 08:19

LONDÝN - Žene, ktorá sa ocitla v izolácii, došli cigarety. Prišla preto s geniálnym nápadom, ako ich získať od cudzincov. Mnohí na sociálnej sieti ocenili, ako sa ľudia dokážu spojiť v prípade núdze. Iní zase poukázali na riziko možnej nákazy, ku ktorej môže dôjsť pri darovaní cigariet. viac »


FOTO Richarda sedem dní obťažoval medveď: Nemohol vyjsť z chaty, zachránili ho len vďaka tomuto

FOTO Richarda sedem dní
Foto

29.07.2021 12:15

NOME - Zlatokopa, ktorého sedem nocí na Aljaške obťažoval medveď, zachránili. Okolo letiaci vrtuľník pobrežnej stráže spozoroval na jeho kabíne vytvorený nápis SOS. Muž prezradil, že ho medveď pred pár dňami dokonca napadol. viac »


Najčítanejšie články