Zo života | Topky.sk
Pondelok, 17. január 2022. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Zo života

VIDEO Študentka našla v izbe svojho priateľa tampón: Geniálnym spôsobom odhalila, či ju podvádza

Video
pred 16 hodinami

LIVERPOOL - Sú rôzne spôsoby, ako zistiť, či je vám vaša polovička verná. Keď napríklad nájdete v partnerovej izbe tampón, myslíte, samozrejme, hneď na to najhoršie, pretože viete, že nie je váš. Presne to zažila istá Britka, ktorá takto otestovala svojho partnera. viac »

Technologický guru pred 10 rokmi predpovedal, ako bude vyzerať svet v 2022: Takmer všetko sa splnilo!

Technologický guru pred 10
Video

pred 22 hodinami

LONDÝN - Technologický guru pred desiatimi rokmi predpovedal, ako bude vyzerať svet v tomto roku. Teraz sa YouTuber pozrel na to, čo z toho sa splnilo a čo nie. Správne napríklad odhadol, že displeje Apple iPhone sa budú zväčšovať, aj keď to sa podľa jeho slov dalo čakať. Zároveň prezradil nové predpovede na rok 2032. viac »


Buďte v strehu! Lekári upozorňujú na bizarný varovný príznak nákazy OMIKRONU

Buďte v strehu! Lekári

včera o 10:00

ATLANTA - Lekári najnovšie varujú pred ďalším symptómom omikronu, ktorý môže znieť trochu bizarne. Podľa nich by ste si mali dávať pozor na pocit zmätenosti. Pokiaľ sa u vás objaví, radšej zájdite na testy. Môže to znamenať, že máte COVID-19. viac »


Znepokojujúce VIDEO z národného parku: Zhrození ochranári, toto sme ešte nevideli!

Znepokojujúce VIDEO z národného
Video

včera o 06:30

USA - Video z Yellowstonského národného parku ponúka mimoriadny pohľad na medveďa grizlyho, ktorý loví spolu so svorkou vlkov. Zábery na Facebooku zverejnili zamestnanci národného parku ešte v decembri. Podľa jeho predstaviteľov medvede grizly a vlky v Severnej Amerike spolu koexistujú. viac »


Žena (30) šla na krátke rande naslepo, v dome nápadníka zostala štyri dni! Toto ju k tomu donútilo

Žena (30) šla na
Foto

včera o 19:30

ČENG-ČOU - Karanténa v Číne priniesla so sebou aj bizarnú situáciu. Jedna žena sa podelila o svoj neuveriteľný príbeh, ktorý sa začal tým, že prijala pozvanie na večeru. V tej dobe už ale tamojší zdravotníci hnali ľudí do karantény. Vtedy ešte netušila, že domov sa tak skoro nedostane. viac »


FOTO Muž (40) mal niekoľko dní zaľahnuté v uchu: Myslel si, že je to z bazéna, pravda ho šokovala

FOTO Muž (40) mal
Foto

včera o 17:00

WELLINGTON - Štyridsaťročný Novozélanďan zažil niekoľkodňové martýrium kvôli problémom so zaľahnutým uchom, ktoré ho trápilo po návšteve bazéna. Prekvapená lekárka mu ale nakoniec z neho vytiahla švába. Napísal o tom denník The Guardian. viac »


FOTO Policajti sa sťažujú na respirátory, ktoré vyfasovali: Kazia nám imidž, hanbíme sa ich nosiť!

FOTO Policajti sa sťažujú

15.01.2022 10:00

RÍM - Talianske policajné odbory sa vyslovili proti tomu, aby príslušníkom polície v rámci protipandemických opatrení prideľovali ochranné respirátory ružovej farby. Upozornili, že sa nehodia k ich uniformám a "hrozí poškodenie imidžu inštitúcie", informovala v piatok agentúra AFP. viac »


Lekári varujú: Ak sa vo vašom hlase objaví TOTO a pretrváva, možno trpíte rakovinou

Lekári varujú: Ak sa

15.01.2022 06:00

ATLANTA - Pri rakovine je včasná diagnostika nanajvýš dôležitá. V mnohých prípadoch sa ale príznaky objavia, až keď už je príliš neskoro. Odborníci tvrdia, že v prípade jedného druhu rakoviny existuje symptóm, na ktorý si treba dávať pozor. Ak ho spozorujete v ranom štádiu, lekári vám budú vedieť pomôcť. viac »


Matku nepustili do klubu, podľa ochranky bola príliš škaredá: To, čo nasledovalo, bolo ešte horšie

Matku nepustili do klubu,

14.01.2022 19:30

MANCHESTER - Mal to byť večer, počas ktorého sa chcela len odreagovať. Dostala sa k vchodu do baru, no tam ju zastavili dvaja muži z ochranky. Myslela si, že ju chcú prehľadať tak, ako sa to zvykne robiť, no Britke sa v tomto momente začal kaziť celý večer. viac »


Jazvec hľadal potravu, náhodou objavil poklad: Archeológovia sú nadšení, zrejme to nie je všetko

Jazvec hľadal potravu, náhodou

14.01.2022 17:00

GRADO - Španielski vedci predpokladajú, že nedávny nález súboru 209 rímskych mincí v jaskyni na severe krajiny, ktorý označujú za výnimočný, v skutočnosti "objavil" jazvec zúfalo hľadajúci potravu. viac »


Pociťujete bolesť v tejto časti tela? Lekári varujú, môže ísť o nezvyčajný príznak OMIKRONU

Pociťujete bolesť v tejto

14.01.2022 13:30

KAPSKÉ MESTO - Za menej ako dva mesiace omikron ovládol svet, pričom globálne prípady jeho výskytu presiahli tristo miliónov. Kým kašeľ a dýchavičnosť boli kedysi jasnými príznakmi covidu-19, mnohí lekári teraz varujú, že symptómy sa vyvíjajú spolu s vírusom. Pozor by ste si mali dať najnovšie na bolesť tejto časti tela. viac »


VIDEO S kráskou chcú ísť všetci chlapi na rande, dokým nezistia jej vek: Tak hádajte, koľko má rokov?

VIDEO S kráskou chcú
Video

14.01.2022 10:00

LOS ANGELES - Táto žena potvrdila, že vek je skutočne len číslo. Mnohí by na základe jej fotografie odhadovali, že má možno niečo po dvadsiatke. V skutočnostije to zhruba dvakrát viac. Prezradila ale, že muži ju majú radi len do tej chvíle, kým im nepovie, koľko má rokov. Niektorí jej dokonca nechcú veriť. viac »


Zaťahujete brucho, aby ste vyzerali štíhlejšie? Experti varujú, prestaňte s tým! Takto vám to škodí

Zaťahujete brucho, aby ste

14.01.2022 05:00

WASHINGTON - Heather Jeffcoatová, ktorá už dvadsať rokov pracuje ako fyzioterapeutka, vášnivo rada pozoruje ľudí. "Všímam si, ako chodia. Ako stoja. A vravím si, tento človek vyzerá, že úporne sťahuje brušné svaly," povedala denníku The Washington Post. Tento trik je vraj ale zdraviu škodlivý. viac »


KORONAVÍRUS Imunologička zažíva totálnu hrôzu: Toto jej urobili antivaxeri, lebo propaguje očkovanie

KORONAVÍRUS Imunologička zažíva totálnu
Foto

13.01.2022 19:30

PADOVA - Jednej z popredných imunologičiek v Taliansku bola pridelená policajná ochrana. Štát sa rozhodol pre tento krok ako formu bezpečnosti kvôli tomu, že jej do schránky niekto hodil obálku s nábojom. Išlo tak o zjavné vyhrážky smrťou. viac »


Nechutná scéna vo vlaku: Chlapa vyhodili von, keď ľudia zistili prečo, postavili sa na jeho stranu

Nechutná scéna vo vlaku:

13.01.2022 13:30

LONDÝN - Nájsť miesta pre celú rodinu v rušnom vlaku môže byť takmer nesplniteľná úloha. Jedna mamička sa rozrozprávala o novoročnej ceste so svojimi malými deťmi. Sedeli na rezervovaných miestach, kvôli čomu sa dostali do konfliktu s jedným cestujúcim. Ženu zaujímalo, kto bol v tejto nepríjemnej situácii skutočne na vine. viac »


Odborníci radia: Nikdy nekupujte a nejedzte rybu, keď zbadáte TOTO na jej balení

Odborníci radia: Nikdy nekupujte

13.01.2022 05:00

SILVER SPRING - Či už držíte pescetariánsku diétu alebo si radi pochutnáte na kúsku grilovaného lososa, ryba je skvelý spôsob, ako do svojho tela dostať sýte bielkoviny a pre srdce prospešné omega-3 mastné kyseliny. Nie všetky morské plody sú ale rovnaké. Tento jeden znak vám napovie, že rybu treba radšej vyhodiť. viac »


FOTO Mladíka v Tescu zastavili pri pokladni. Pri kúpe tejto potraviny od neho pýtali občiansky preukaz

FOTO Mladíka v Tescu
Foto

12.01.2022 19:30

FULBOURNE - Idete si len tak na klasický nákup. Ten sa však zmení na kriminálnu scénu. Nechápete, čo sa deje, pretože v košíku máte len potraviny, ktoré by predali aj 12-ročnému dieťaťu. Niečo tu teda nehrá, keď od vás personál žiada preukaz totožnosti na overenie veku. viac »


Kráska (29) sa nakazila KORONAVÍRUSOM: Trpela poriadne nezvyčajným a vtipným príznakom

Kráska (29) sa nakazila
Foto

12.01.2022 13:30

MELBOURNE - Hlavné príznaky covidu-19 sú známe už dlho. Patrí medzi ne napríklad bolesť hrdla, horúčka a suchý kašeľ. Dve austrálske influencerky najnovšie prehovorili o nezvyčajných symptómoch nového variantu omikron. Jedna z nich údajne nedokázala prestať grgať, kým druhá pociťovala veľké bolesti tela. viac »


Ak zbadáte tento nechutný jav vo vašom WC, choďte k lekárovi: Môže ísť o príznak vážnej choroby

Ak zbadáte tento nechutný

12.01.2022 05:00

ATLANTA - Podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) trpí cukrovkou 1 z 10 ľudí a asi štvrtina z prípadov nie je diagnostikovaná. Mnoho diabetikov žije s touto chorobou alebo prediabetom roky bez toho, aby si to uvedomovali. Aj takto sa dá podľa lekárov včasne odhaliť, že ňou trpíte. viac »


FOTO Matku vyplašil záhadný zvuk v kúpeľni: Keď vošla dnu, vydesila sa na smrť

FOTO Matku vyplašil záhadný

11.01.2022 19:30

CHESTER - Carrissu Vevarovú vyrušila predminulú nedeľu ráno mohutná explózia šíriaca sa z kúpeľne, ktorá ju zmenila na sklenené peklo. Šokovaná matka na margo incidentu uviedla, že si nedokáže predstaviť, ako by sa všetko skončilo, keby bolo v kúpeľni niektoré z jej detí. K nepríjemnej situácii sa už vyjadril aj výrobca sprchovacieho kútu, ktorý vybuchol. viac »


VIDEO Mladík odhalil trik svojej mamy, ako šetrí na spotrebe plynu: Veď to nemá žiadnu logiku!

VIDEO Mladík odhalil trik
Video

11.01.2022 05:00

LONDÝN - Ceny energií a potravín budú aj v tomto roku stúpať. Ľudia preto vymýšľajú rôzne triky, ako čo najlepšie ušetriť. Jedna pani napríklad šetrí plyn spôsobom, ktorý podľa niektorých nemôže vôbec fungovať. Jej syn to dokonca zdieľal na sociálnej sieti, kde sa hneď vytvorili dva tábory ľudí. viac »


Najčítanejšie články