Zo života | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Zo života

VIDEO Cestujúca v lietadle sa ožrala z vína: Letušky jej odmietli naliať ďalšie, spustil sa teror

Video
pred hodinou

LONDÝN - Podnapitá právnička sa na palube lietadla spoločnosti Air India postarala o poriadnu šou. Jej ofenzívne správanie natočil jeden z cestujúcich na video po tom, ako jej letuška odmietla priniesť ďalší pohár vína. Po pristátí lietadla ženu zatkla polícia. viac »

Vidíte nebezpečenstvo, ktoré číha v lístí na FOTO? Vodič varuje rodičov, dávajte si na to pozor!

Vidíte nebezpečenstvo, ktoré číha
Foto

pred hodinou

ELKHART - Šofér doručovateľskej služby zverejnil fotku, ktorá na prvý pohľad zachytáva idylku pokojnej jesennej ulice. Ide však iba o klamlivý moment. Ide totiž o snahu poukázať na situáciu, s ktorou sa môžu stretnúť vodiči kdekoľvek na svete, kde cesty lemujú kopy napadaného lístia. viac »


Kráska (36) chcela podstúpiť lacnú plastiku: Hrozivý zvrat ešte predtým, než ju začali operovať!

Kráska (36) chcela podstúpiť
Foto

pred 16 hodinami

TEXAS - Rodina Laury Avilovej dostala na výber, či ju chcú odpojiť od prístrojov, alebo sa o ňu starať 24 hodín denne. Tomuto hrôzostrašnému rozhodnutiu predchádzala lacná plastická operácia nosa v Mexiku, po ktorej mladá žena utrpela ťažké poškodenie mozgu. Blízki dúfajú v zázrak. viac »


VIDEO Týždeň pred svadbou sa nevesta dozvedela o špinavom tajomstve snúbenca: Totálny výbuch

VIDEO Týždeň pred svadbou
Video

pred 22 hodinami

SYDNEY - O poriadne pikantnú scénu v austrálskej reality šou sa postarali mladí snúbenci. Dvojica mala iba týždeň pred svadbou, keď nevesta odhalila, že s jej nastávajúcim nie je všetko tak, ako by malo byť. Vysvitlo, že okrem nej venuje neprimerane veľkú pozornosť ešte inej žene. viac »


Neuveriteľný príbeh tínedžerky: Padala tri kilometre z lietadla, ktoré sa zrútilo, a PREŽILA!

Neuveriteľný príbeh tínedžerky: Padala

včera o 08:52

LIMA - Na verejnosť sa opäť dostal príbeh zoologičky Juliane Koepckej, ktorá zázrakom prežila pred takmer päťdesiatimi rokmi pád lietadla. Spolu s mamou cestovala z peruánskej Limy za otcom do Pucallpy, kde plánovali stráviť Vianoce. Počas letu ich ale zasiahla silná búrka a dievčina zostala uprostred amazonskej džungle odkázaná iba sama na seba. viac »


Vzdušná akrobatka zverejnila FOTO po strašnej nehode počas šou: Ľudí šokovala táto vec!

Vzdušná akrobatka zverejnila FOTO
Foto

včera o 12:32

PERTH - Frankie Fatale je austrálska vzdušná akrobatka, ktorá získala ocenenie "najsexi telo na svete". Na začiatku novembra však pri akrobatickom kúsku spadla na pódium a zlomila si kľúčnu kosť. Aj napriek tejto nepríjemnej udalosti zásobuje internet fotkami z nemocnice, na ktorých je dokonale nalíčená. viac »


FOTO Žena si obliekla práve vypraté nohavice: Trpko to oľutovala, možno príde o nohu

FOTO Žena si obliekla
Foto

včera o 12:31

HERTFORD - Päťdesiattriročná Britka bola nútená v priebehu roka pobudnúť viackrát v nemocnici. Od novembra 2017 jej totiž život znepríjemňujú následky uštipnutia pavúkom. Neškodne vyzerajúca rana v tele naštartovala viacero zdravotných komplikácií. Žene dokonca hrozí, že nakoniec príde o dolnú končatinu. viac »


FOTO Archeológovia objavili to, v čo už ani nedúfali: Pred ich očami sa vynára stratené mesto

FOTO Archeológovia objavili to,

15.11.2018 08:43

ATÉNY - Grécki archeológovia objavili šperky, desiatky mincí a zvyšky domov v miestach, v ktorých sa podľa nich nachádzalo bohaté antické mesto Tenea. O jeho polohe zatiaľ odborníci vedeli najmä vďaka zmienkam v historických prameňoch. Nálezy sú podľa ministerstva kultúry v Aténach dôkazom o tom, že skutočne existovalo. viac »


Mladík mal podozrenie, že vedľa neho žije sused monštrum: Keď zistil, čo je zač, prišlo mu zle

Mladík mal podozrenie, že

15.11.2018 08:42

LONDÝN - Thomas Goodall z anglického grófstva nemohol uveriť, že mu polícia zatajila závažný fakt o jeho susedovi. Išlo totiž o pedofila, ktorý z vedľajšieho dvora fotografoval jeho deti. V tom čase čakal na súdny proces za sexuálne obťažovanie maloletej osoby. Nahnevaný muž sa preto rozhodol postaviť vysoký plot. viac »


Najmladšia víťazka (23) lotérie hľadá chlapa: Zaplatím mu poriadny balík, len aby so mnou chodil

Najmladšia víťazka (23) lotérie
Foto

14.11.2018 20:55

EDINBURGH - Známe tvrdenie hovorí, že láska sa za peniaze nedá kúpiť. Teda aspoň pokiaľ ste nevyhrali v lotérii. Víťazka Jane Parková sa rozhodla ponúknuť mužovi 60-tisíc libier za to, že s ňou po sérii nešťastných rozchodov bude chodiť. Naozaj zaujímavý spôsob, ako si nájsť, či lepšie povedané, zaplatiť partnera. viac »


Matka zostala zhrozená, keď zistila, čo v skutočnosti robil jej syn (9) na večierku spolužiaka

Matka zostala zhrozená, keď

14.11.2018 08:50

LONDÝN - Šokovaná mamička sa podelila o skúsenosť, ktorú jej pripravil jej deväťročný syn. Po návrate z narodeninovej oslavy svojho spolužiaka totiž na ňu vybalil témy, ktoré jej vyrazili dych. Jej príbeh môže byť upozornením pre všetkých rodičov, aby dôkladnejšie kontrolovali deti najmä vtedy, keď majú na návšteve kamarátov. viac »


Takto hlúpo prišli ľudia o miesto: Expertka vymenovala chyby, kvôli ktorým vám hrozí vyhadzov

Takto hlúpo prišli ľudia

13.11.2018 17:49

SYDNEY - Expertka na ľudské zdroje Karen Gatelyová prezradila, čomu sa majú ľudia vyhýbať, ak nechcú prísť o prácu. Uviedla aj zopár chýb, ktoré vám spoľahlivo zabezpečia, že zostanete bez miesta. Za predpokladu, že sa váš prípad nebude prepierať na verejnosti, uškodiť vám môže aj zlý posudok bývalého zamestnávateľa. viac »


VIDEO Ženy sú nadšené z novej masky: Je to zázrak, ešte nikdy som nemala také krásne vlasy!

VIDEO Ženy sú nadšené
Video

13.11.2018 17:48

SYDNEY - Samoohrievacia maska na vlasy sa stala novodobým zázrakom pre ženy. Po použití zanecháva vlasy hodvábne a lesklé, naviac je naozaj lacná. Ženy na internete ju opisujú ako "lepšiu alternatívu než návšteva kaderníckeho salónu". viac »


Muž sa stavil s kamarátmi a prehltol lyžičku: Len ťažko uveríte tomu, čo sa stalo potom

Muž sa stavil s

13.11.2018 12:55

SIN-ŤIANG - Čínski lekári sa stretli s pacientom, ktorý v rámci stávky prehltol kovovú lyžicu dlhú dvadsať centimetrov. Bolesť v hrudníku pocítil až v okamihu, keď ho niekto do neho udrel. Doktorom trvalo dve hodiny, kým lyžičku mužovi cez ústa vybrali von. viac »


Na hluchého žiaka (6) začali civieť spolužiaci: Keď sa dozvedel prečo, išiel sa prepadnúť od hanby

Na hluchého žiaka (6)

12.11.2018 19:05

WASHINGHTON - Hluchého chlapca nahnevalo, že sa všetci v triede pozerajú na neho. Po tom, ako mu jeho učiteľka vysvetlila, v čom je problém, zostal v šoku nielen on, ale aj jeho spolužiaci. Úprimnú konverzáciu zaskočeného školáka a jeho spolužiakov neskôr zverejnila na sociálnej sieti. viac »


Mladík sa posťažoval na problém so sprchou na dovolenke: Po tejto FOTO sa mu všetci smejú

Mladík sa posťažoval na

12.11.2018 13:47

LONDÝN - Brit Hamish Carruthers riešil cez sociálnu sieť trampoty so sprchou vo vietnamských hoteloch. V Hanoji sa mu síce páčilo, ale sprchovanie prirovnával k nočnej more. Až internetoví užívatelia rozlúskli problém tohto zmäteného turistu a dobre sa na ňom zabávajú. viac »


Žene (44) diagnostikovali rakovinu prsníka po tom, čo ignorovala tento očividný SYMPTÓM

Žene (44) diagnostikovali rakovinu
Foto

12.11.2018 08:45

BIRMINGHAM - Žene z anglického Birminghamu lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. To, čo malo byť príznakom, považovala za obyčajnú alergickú reakciu na prací prášok. Jej pokožka v okolí prsníka sa každú noc rozdráždila, no naozaj netušila, čo je skutočným problémom. viac »


FOTO Muž išiel vyčistiť bazén: Keď zbadal, čo v ňom je, stuhol od hrôzy

FOTO Muž išiel vyčistiť
Foto

11.11.2018 20:17

TOWNSVILLE - V austrálskom Queenslande je možné hádam všetko, dokonca aj nájsť krokodílie mláďa v susedovom bazéne. Krokodíl dosahoval dĺžku jedného metra. Majiteľ domu tvrdí, bazén je dokonale oplotený. Ako sa zviera potom dostalo do vody? viac »


FOTO Osudy hlavných postáv prvej svetovej vojny: Emigrácia aj mimoriadne krutá poprava

FOTO Osudy hlavných postáv
Foto

11.11.2018 19:01

PRAHA - Práve dnes, 11. novembra, uplynulo sto rokov od ukončenia prvej svetovej vojny. Druhý najväčší vojenský konflikt dvadsiateho storočia sa odohrával prevažne v Európe a vyžiadal si zhruba 17 miliónov obetí, z toho bola viac ako polovica vojakov. Pri tejto príležitosti vám prinášame vizitky vybraných hlavných postáv tejto vojny. viac »


VIDEO Žena uviazla vo vani: Strávila v nej celých päť dní, kvôli tejto chybe!

Alison Gibsonová uviazla vo
Video

11.11.2018 16:01

CHESANING - Poriadne nepríjemnú skúsenosť má za sebou Alison Gibsonová, ktorá uviazla vo svojej vani. Keďže žije len s mačkou a telefón si nechala v inej miestnosti domu, nezostávalo jej nič iné, len čakať, že niekomu začne chýbať. Než sa tak stalo, uplynulo päť dní. viac »


Bývalý sluha Diany bonzoval: Princ Charles vyžaduje od služobníctva každé ráno túto bizarnú vec

Bývalý sluha Diany bonzoval:

11.11.2018 10:03

LONDÝN - Princ Charles má veľmi striktnú rannú rutinu, do ktorej zahŕňa aj kráľovské služobníctvo. Ako dedič trónu má svoj vlastný personál, ktorý mu je k dispozícii 24 hodín denne. Ten ho zvykne preto nazývať "Rozmaznaný Princ". viac »


Najčítanejšie články