Štvrtok, 26. máj 2022. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Sklamaný Viktor Horján: Spoločný biznis, veľký byt a potom... ROZCHOD PO 12 ROKOCH!

Viktor Horján s expartneromGaléria fotiek (4)
Viktor Horján s expartnerom
Zdroj: Intagram VH, koláž Topky.sk

BRATISLAVA - Nemal tušenie, že jeho vzťah nefunguje! Herec a tréner Viktor Horján mal 12 rokov po svojom boku partnera Jozefa. Myslel si, že žije v spokojnom zväzku, rozbehli spolu biznis, kúpili si veľký byt... A čoskoro nato ho milovaný muž opustil.


Viktor Horján o sklamaní z rozchodu prehovoril pre týždenník Šarm. Netajil, že koniec ho šokoval a veľmi ranil. Veď s partnerom Jozefom počas pandémie spustili spoločný biznis. „Nefungovalo divadlo ani oficiálne fitko, tak sme spravili nichovú parfumériu. No o pár mesiacov nato, ako sme začali spolu podnikať a kúpili si nový veľký byt, prišlo k rozchodu. Ten človek ma po toľkých rokoch nechal,” povedal umelec.

Sklamaný Viktor Horján: Spoločný
Galéria fotiek (4)
Partneri pred pár mesiacmi ukazovali v Smotánke prstienky.
Zdroj: Tv Markíza

Sklamaný Viktor Horján: Spoločný
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Tv Markíza

Ako ďalej prezradil, utápal sa v depresii, neustále plakal a vypil litre vína, hoci bežne mu až tak neholduje. „Myslel som si, že žijem v šťastnom vzťahu a z hodiny na hodinu, zrazu ako blesk z jasného neba, príde ten druhý a povie, že to neklape dlho. A vy odpadnete!” posťažoval sa. 

Ale hoci jeho rodina a najbližší priatelia cítia hnev, on v sebe nedokáže živiť negatívne pocity voči Jozefovi. „Bolo to najkrajších dvanásť rokov v mojom živote. Bol to človek, s ktorým som dokázal ísť na dva týždne na dovolenku, kde nebolo nič iné, len my dvaja a more. Nenudili sme sa. Teda ja som sa so svojím partnerom nenudil. Neviem, ako on so mnou. Mne s ním bolo veľmi dobre. Netuším, kde sa stala chyba. Ale niekde sa stala, keď to vzdal,” uviedol Viktor. 

Sklamaný Viktor Horján: Spoločný
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram VH

Ten svoju skúsenosť pretavil aj do divadelnej hry, ktorá údajne obsahuje až 90% pravdivých vecí a iba zvyšok vyšperkoval, aby to bolo pre diváka pútavé a zaujímavé. „Expartnerovi som povedal, o čom je tá hra, že to je moja výpoveď. Ani ma neprehováral, aby som to nerobil. Dostalo ma však jedno gesto – na premiére mi poslal na javisko obrovskú kyticu s blahoželaním. Bolo to veľmi príjemné a zároveň veľmi nepríjemné. Rozchody nikdy nie sú dobré, ale dá sa z nich vyjsť ako džentlmen. Myslím, že ja som sa rozišiel dôstojne,” vyhlásil Horján. 

Sklamaný Viktor Horján: Spoločný biznis, veľký byt a potom... ROZCHOD PO 12 ROKOCH!

Viac o téme:


 

Súvisiace články

Najčítanejšie články