Dodávka na nemeckej diaľnici nabúrala do kamióna: FOTO Kabína na šrot, smrť Slováka (†28) | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Dodávka na nemeckej diaľnici nabúrala do kamióna: FOTO Kabína na šrot, smrť Slováka (†28)

Zdroj: FB/Jakub G.
29.09.2018 13:40

BRATISLAVA/PEINE - V stredu predpoludním došlo k tragickej nehode na nemeckej diaľnici A2 smerom na Hannover, pri ktorej vyhasol život mladého slovenského vodiča. Podľa nášho zdroja ide o 28-ročného Jakuba G. Zrážka sa odohrala medzi zjazdmi na Peine a Hämelerwald.


Vaše tipy

Ako informovala nemecká polícia na svojej webovej stránke, 22-ročný šofér kamióna zbadal na úrovni parkoviska Röhrse kolónu, a tak začal brzdiť, kým sa mu nepodarilo zastaviť. Za ním však šla dodávka, ktorá si stojace vozidlá nevšimla a vrazila do návesu.

Dodávka na nemeckej diaľnici
Zdroj: FB/Jakub G.

Jej vodič (28) nabúral tak prudko, že celá kabína bola zničená a on v nej zostal zakliesnený. Zomrel na mieste nehody. Auto za ním sa síce stihlo nehode vyhnúť, no ťahalo za sebou obytný príves, a ten do nich narazil bokom. Ostatní vodiči okrem Jakuba neboli zranení.

Veronika (†32) sa chcela vyhnúť srnke, urobila osudovú chybu: Odstrašujúce FOTO tragickej nehody

Počas záchranných a čistiacich prác musela byť diaľnica A2 úplne zatvorená na viac ako dve hodiny. Informácie o výške škody zatiaľ nie sú k dispozícii. "Môžeme potvrdiť, že smrteľne zraneným mužom je 28-ročný Slovák," uviedol pre Topky policajný hovorca pre Dolné Sasko Stefan Weinmeister.

Dodávka na nemeckej diaľnici
Zdroj: Aktuell24/regionalbraunschweig.de


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články