Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Celé zle! hovorí Stanislava o nočnej more na letisku v Turecku: FOTO Slovákom preložili let, trpeli aj deti

Čakanie na letisku v
Foto

10.10.2019 00:01

ANTALYA/KOŠICE – Teplé more nájdete v Turecku až do konca októbra. Pred pár dňami pri ňom relaxovalo aj niekoľko Slovákov. Tí však v deň odletu strávili dlhé hodiny čakaním na letisku v Antalyi. Ich nedeľný let bol totiž preložený. viac »


Bratislavu zahalila magická hmla: FOTO Čitateľ stál kúsok od dejiska, také niečo bude o pár dní raritou

Bratislavu zahalila magická hmla:
Foto

08.10.2019 19:00

BRATISLAVA – Pohľad ako z rozprávky sa naskytol nášmu čitateľovi. Počas rannej prechádzky cez Most SNP ho uchvátili akoby chuchvalce vznášajúce sa nad hladinou Dunaja. U meteorológa Pavla Matejoviča sme zisťovali, ako a kedy takýto úkaz vzniká. viac »


Vitajte v tatranskom medveďom divadle! FOTO Šelmy chodia z lesa ku krčme, nepohrdnú ani odpadkovými košmi

Medvede v Hornom Smokovci
FotoVideo

06.10.2019 08:55

HORNÝ SMOKOVEC/STARÝ SMOKOVEC – Dve tatranské obce majú o divadlo postarané. Kým v jednej sa medvede potulujú pred krčmou, v druhej vyberajú odpadkové koše. viac »


Stačilo pár viet a Patrícii sa študenti z Mlynov poskladali na letenku z Mexika: FOTO Vyrazila im dych

Študenti z Mlynov sa
Foto

27.09.2019 20:00

BRATISLAVA – Vysokoškoláčka Patrícia sa ocitla v nezávideniahodnej situácii. Pred začiatkom zimného semestra zmeškala lietadlo a uviazla v Mexiku. Keďže na letenku peniaze nemala, obrátila sa na študentov z Mlynov. viac »


Šokujúce VIDEO z D1: Cudzinec sa držal na Žilinu, značky ho však zmiatli, takú dohru nečakal

Vodiča zmiatlo dopravné značenie
Video

26.09.2019 19:00

ŽILINA - Cudzinec mal cez víkend namierené na Žilinu. Keď však prechádzal úsekom D1 pri Liptovskom Hrádku, ocitol sa v ošemetnej situácii, ktorú zachytila jeho palubná kamera. Hoci mu dopravné značenie kázalo pokračovať iba v pravom jazdnom pruhu, on zabočil doľava, pretože tadiaľ bol príjazd k diaľnici Žilina D1 a vodič pred ním tam šiel tiež. viac »


Problémy Slovákov po krachu cestovky: Hostia, ktorí v tureckom hoteli nezaplatili, skončili do hodiny na ulici

Problémy Slovákov po krachu

25.09.2019 16:00

BRATISLAVA - Platiť, platiť, platiť. Toto čaká mnohých turistov, ktorí sa musia na dovolenkách vysporiadať s krachom britskej cestovnej kancelárie Thomas Cook a jej dcérskych spoločností. Zástupcovia hotela totiž od nich pýtajú peniaze, inak im hrozia okamžitým zrušením pobytu a vyhadzovom na ulicu. Svoju skúsenosť nám opísala ďalšia Slovenka v Turecku, ... viac »


Na krach cestovky doplatili aj Slováci: Za zájazd dali takmer 1500 eur, v Turecku ich čakal šok

Na krach cestovky doplatili

25.09.2019 00:01

BRATISLAVA - Pondelkový krach jednej z najväčších cestovných kancelárií sveta sa dotkol státisícov dovolenkárov. Tí, ktorým zájazd organizovala britská Thomas Cook alebo jej dcérske spoločnosti, sa z noci na ráno ocitli vo veľkej neistote a stretávajú sa s rôznymi problémami. Hotely v obave, že nedostanú sumy za pobyty, vymáhajú peniaze priamo od turistov. ... viac »


Slovenka opísala peklo v Tanzánii: Prepadnutie na pláži, vyhrážky smrťou, únos a vybielená karta

Slovenka opísala peklo v

23.09.2019 07:55

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami zarezonovala v médiách správa o dvoch Čechoch, ktorí boli unesení v Tanzánii kvôli výkupnému. Keď požiadali o pomoc konzulát, dozvedeli sa, že nie sú zďaleka jedinými, ktorí sa ocitli v podobnej nebezpečnej situácii a môžu byť radi, že si zachránili holé životy. Po prečítaní článku sa nám do redakcie ozvala Slovenka, ... viac »


Severným Cyprom otriasli výbuchy: VIDEO Slovenka v dejisku hrôzy, zúfalý útek z hotela

Opakované výbuchy na Cypre
FotoVideo

12.09.2019 09:15

GIRNE – Desivé svedectvo priamo z miesta. Naša čitateľka sa práve v týchto chvíľach nachádza na Cypre, kde sa krátko po polnoci odohrali opakované výbuchy. Zo spánku ju prebudilo vybíjanie okien, ktoré nastalo po tlakovej vlne. V pyžame utiekla na pláž, kde i s hotelovými hosťami našli útočisko. viac »


Mrazivé VIDEO z Bratislavy: Deti majú extréme nebezpečnú zábavku, dopravný podnik varuje rodičov

Deti sa vešajú na
Video

10.09.2019 12:32

BRATISLAVA – Deti si našli poriadne nebezpečnú zábavku! V bratislavskej mestskej časti Petržalka, konkrétne na Kopčianskej ulici, si školáci krátili voľné chvíle vešaním sa na autobus mestskej hromadnej dopravy. Petržalčan, ktorý deti natočil na video, vyzýva ich rodičov, aby im dohovorili, lebo jemu z ich "šaškovania" behal mráz po chrbte. viac »


Najčítanejšie články