Vaše tipy | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 30. máj 2020. Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela, Petrana.

Pri pohľade na FOTO z bratislavskej knižnice sa obracia žalúdok: Preboha, veď toto mohol urobiť len barbar

Knižnica Ružinov
Foto

14.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Snímky, z ktorých sa dvíha žalúdok! Zamestnanci ružinovskej knižnice sú pohoršení z pohľadu, aký sa im naskytol v stredu. Incident nenechal bez reakcie ani tamojšieho starostu. viac »


Michal zdokumentoval 24-hodinovú šichtu sestier z trnavskej nemocnice: FOTO Ony sú hrdinky!

FN Trnava
Foto

30.04.2020 18:00

TRNAVA – Michal cez objektív zachytil momenty, ktoré neopíšu žiadne slová. Sestry z Oddelenia urgentného príjmu Fakultnej nemocnice Trnava slúžili 24 hodín. Fotograf priznáva, že si nedokáže vysvetliť, ako také nasadenie vôbec vydržia. viac »


MAPA Slovenska, ktorá vám vyrazí dych! Dátový analytik ukázal, ako koronavírusová pandémia vplýva na ovzdušie

MAPA Slovenska, ktorá vám
Foto

15.04.2020 06:15

BRATISLAVA – Koronavírusová pandémia má aj svoje pozitíva. Jedným z nich je prečistenie ovzdušia, ku ktorému došlo po tom, ako sa čiastočne zastavil priemysel a výrazne obmedzila doprava. Dátový analytik Pavol Škápik na sociálnej sieti zdieľal mapu Slovenska, ktorá porovnáva koncentrácie nebezpečného oxidu dusičitého NO2 v ovzduší za marec 2019 a marec ... viac »


Je zašlý, nie špinavý, tvrdia železnice na Jánove FOTO interiéru vlaku v čase koronavírusovej pandémie

Vlak ZSSK
Foto

10.04.2020 22:00

BRATISLAVA – Čitateľ Ján tvrdí, že nafotil špinu vo vlaku. Niečo neuveriteľné! Sťažuje sa muž, ktorého fotky sme ukázali slovenským železniciam. Podľa muža bolo špinavé úplne všetko! viac »


Slováci brakujú múku, ryžu, cestoviny a konzervy: POZOR, je to jedna z najnešťastnejších volieb!

Slováci brakujú múku, ryžu,

10.04.2020 21:02

BRATISLAVA – Každá zmienka o sprísnení opatrení voľného pohybu osôb či karantény v ľuďoch vyvoláva nepokoj a ďalšiu vlnu nákupnej horúčky. Ako sme všetci zaznamenali, z regálov predajní potravín mizne predovšetkým múka, ryža, cestoviny a konzervy. Výživoví poradcovia sa zhodnú na tom, že to je jedna z najnešťastnejších volieb vôbec. viac »


KORONAVÍRUS Bojuje za nás! FOTO Slovenská lekárka Monika na rovinu o práci zdravotníkov

Monika P.
Foto

08.04.2020 19:25

BRATISLAVA - Aj ona stojí v prvej línii! Mladá lekárka Monika Paločková pomáha Slovensku vyhrať boj s koronavírusovou infekciou. Ak sa vám nepáči, že musíte sedieť doma, po prečítaní jej slov budete radi, že nie ste v jej koži. viac »


Bratislavčanov vydesili čudné zvuky: VIDEO Dávid s bratom sú vojaci, strach mali aj oni, čo na to odborník?

Bratislavčanov vydesili čudné zvuky:
Video

06.04.2020 23:00

BRATISLAVA – Bol to poriadne nepríjemný budíček! Dávid sa na našu redakciu obrátil s videom, ktoré podľa neho a jeho brata zachytáva "divné zvuky". Vystrašili aj vás? viac »


KORONAVÍRUS Geniálny tip! Český vedec poradil, ako povýšite svoje textilné rúško na zabijaka vírusov

KORONAVÍRUS Geniálny tip! Český

04.04.2020 22:00

PRAHA – Z rúšok sa stal nedostatkový tovar, a preto si ich šijeme sami. Sociálnou sieťou sa však šíri geniálny tip českého vedca, ktorý podomácky vyrobenú rúšku vylepšil. Spravte to, čo on, a z vašej rúšky sa stane zabijak nebezpečných vírusov. viac »


KORONAVÍRUS Slovenskí manželia odleteli do Ameriky: FOTO Nákaza vtedy len začínala, o pár dní bolo všetko inak

Slováci v Amerike
Foto

18.03.2020 20:00

USA/BRATISLAVA – Mala to byť ich dovolenka snov. Mladomanželia z Bratislavy vycestovali do Ameriky v čase, keď tam ešte nezúrila koronavírusová infekcia. O pár dní sa však situácia zmenila. Nadšenie dovolenkárov vystriedal strach a pohoršenie nad ľahkovážnosťou amerického národa. viac »


KORONAVÍRUS Obrovské kolóny a nulová hygiena: VIDEO Kamionisti čakajú na hraniciach dlhé hodiny

Neúnosná situácia na hraniciach.
FotoVideo

18.03.2020 18:00

BRATISLAVA - Európa sa zmieta v pandémii ochorenia COVID-19, ktoré spôsobuje nový koronavírus. Na Slovensku a v okolitých štátoch zaviedli prísne bezpečnostné opatrenia. Každý, kto sa vráti zo zahraničia, hoci tam bol len na otočku, musí ostať v povinnej domácej karanténe. Čo však s vodičmi z povolania? viac »


Najčítanejšie články