c Vaše tipy | Topky.sk
Nedeľa, 25. september 2022. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Andrea pozrela po daždi na oblohu neďaleko Krupiny a ostala v nemom úžase: Počkať, tu niečo nesedí!

Andrea pozrela po daždi
Foto

03.08.2022 09:30

DOLNÉ MLADONICE - Na oblohe sa niekedy zvykne objaviť úkaz, ktorý sa vymyká nášmu chápaniu. Reč ale nie je o UFO alebo niečom podobonom. Príroda nás prekvapí nečakane a kedykoľvek. Dokonca ani úkazy, o ktorých sa učí na základnej škole, nemusia vyzerať presne podľa učebnice. viac »


Zábery skazy v Chorvátsku trhajú srdce: Zhorené domy aj vinohrady! Autentické VIDEO Slováka, obloha sa zatiahla a...

Zábery skazy v Chorvátsku
FotoVideo

14.07.2022 15:00

ŠIBENIK - V stredu vypukol v Chorvátsku obrovský požiar a nekontrolovateľne sa šíril do viacerých oblastí. V okolí Šibenika sa ho už podarilo dostať pod kontrolu. Všetky sily zostali v teréne počas celej noci. V obci Raslina a v Zatone zhorelo asi dvadsať domov. Doprava je v tomto úseku čiastočne uzavretá. viac »


EXKLUZÍVNE Opitý Slovák prerušil let z Malorky: Polonahý obťažoval letušku, chcel sa biť a skončil v cele!

incident v Ryanair
Video

15.06.2022 19:58

BRATISLAVA - S leteckou spoločnosťou Ryanair si mladý muž asi tak skoro nezalieta. Po ceste z Malorky do Bratislavy si totiž spravil hanbu na pekne dlhý čas. V značne podguráženom stave obťažoval personál lietadla a slovne napádal aj spolucestujúcich. viac »


Útok medveďa pri Kremnici! Mariána (58) napadol po ceste do práce, utrpel ťažké zranenia

Útok medveďa pri Kremnici!
Video

12.06.2022 11:30

KREMNICA - V piatok došlo neďaleko Kremnice k ďalšiemu útoku medveďa na človeka. Miestny obyvateľ podľa všetkého vyrušil medvedicu s mláďatami a tá ho napadla. Utrpel vážne poranenia tváre a hlavy. Miestna starostka apeluje na odborníkov, aby konečne zasiahli. viac »


Mladík nastražil kameru v lese na Turci: Neuveriteľné divadlo, toto zachytilo VIDEO

Mladík nastražil kameru v
Video

24.05.2022 20:00

TURIEC - Príroda si žije po svojom. Niekedy je radosť sledovať, ako sa zvieratá v divočine správajú. Človek to môže všetko vidieť vďaka výkonnejším kamerám s čoraz lepším zobrazením. Podobný kúsok sa podarilo zachytiť aj na Slovensku. Toto zviera sa už z bližšej perspektívy naozaj vidieť nedá. viac »


Slovenka sa nevie prihlásiť na tretiu dávku: NCZI ju eviduje, že je v zahraničí, hoci sa odtiaľto ani nepohla

Slovenka sa nevie prihlásiť
Foto

21.01.2022 07:30

BRATISLAVA - Očkovanie proti koronavírusu sa na Slovensku v dnešnej dobe považuje za takmer povinné. Populácia si takýmto spôsobom vie vytvoriť kolektívnu imunitu a zabrániť tak ďalšiemu šíreniu ochorenia COVID-19. Pri registrácii na očkovanie však vznikajú rôzne problémy, ako dokazuje aj nasledujúci prípad. viac »


FOTO Anton sa v Tatrách stal svedkom jedinečného úkazu: Vyliezol na vrchol a nemohol sa vynadívať

FOTO Anton sa v
Foto

14.11.2021 10:00

BRATISLAVA - Slovák Anton sa minulý mesiac stal svedkom jedinečného úkazu v Západných Tatrách. Keď vystúpal na jeden z vrcholov, zjavila sa pred ním kruhová dúha. Nejde o žiadny nadprirodzený fenomén, ale prírodný jav, ktorý sa dá vedecky vysvetliť. viac »


Na Orave sa postarali o bizarný rekord: FOTO unikátu z miestnej reštaurácie

Na Orave sa postarali
Foto

08.09.2021 15:42

NIŽNÁ NAD ORAVOU - Kto by nemal rád pizzu?! Obľubujú ju aj na Orave v obci Nižná, kde chceli zákazníci jednu objednať pre svoju malú dcéru. A tak neplánovane vzniklo jedlo, ktoré je už zapísané aj v Slovenskej knihe rekordov. viac »


Jazykový pobyt sa zmenil na PEKLO! Slovenské deti sú uväznené na Malte: Zúfalstvo, špina a surové mäso

Otrasné podmienky detí na
Foto

19.07.2021 10:32

BRATISLAVA/MALTA - V mnohých krajinách naberá koronavírus opäť na sile. Tentokrát úraduje delta mutácia, ktorá má aj miernejšie príznaky. Krajiny sú však opatrné, aby sa opäť nenaplnili nemocnice, a preto niektoré prísne kontrolujú cudzincov. Jednou z takých je aj Malta. V krajine ostali uväznené slovenské deti a rodičia hovoria o neľudských podmienkach. viac »


FOTO Nával na chorvátskych hraniciach nepoľavuje: Pripravte sa na kolóny! Takto dopadli Slováci

FOTO Nával na chorvátskych
666

02.07.2021 18:00

BRATISLAVA/ZÁHREB - Ani včerajšie sprísnenie podmienok vstupu do Chorvátska neodradilo mnohých dovolenkárov od návštevy tejto obľúbenej destinácie. Nával spojený so začiatkom letných prázdnin ako aj s kontrolami na hraniciach prispel k tomu, že si turisti počkali v zápchach a cesta sa im o čosi predĺžila. Svoje skúsenosti pre Topky.sk opísali aj Slováci... viac »


Najčítanejšie články