Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

FOTO Dráma v bratislavskom obchodnom centre: Bývalá tenistka zažila na eskalátore hrôzu

Romana Tabaková
Foto

07.12.2019 09:20

BRATISLAVA - Eskalátory (pohyblivé schody) sú neodmysliteľnou súčasťou nákupných centier. Pre psov však predstavujú hrozbu. Vedomá si toho bola aj bývalá slovenská tenistka Romana Tabaková, ktorá si svoju sučku Penelope pred vstupom na eskalátor v obchodnom dome pri brehu Dunaja vzala do náruče. Napriek tomu sa jej prihodilo nešťastie, po ktorom varuje ostatných. viac »


Mimoriadne nebezpečné VIDEO z Tatier: Blondínka si natáčala medvedicu, od smrti ju delil jeden krok

Medvedica v Starom Smokovci.
Video

04.12.2019 00:00

STARÝ SMOKOVEC – Pre zábery na sociálnu sieť takmer prišla o život. Reč je o mladej žene, ktorá sa vystavila obrovskému nebezpečenstvu. Medvedicu si natáčala z pármetrovej vzdialenosti. Poľovnícky špecialita tvrdí, že ak by podišla o krok bližšie, mohlo dôjsť k tragédii. viac »


VIDEO Slovákovi sa podarilo natočiť jedinečný úkaz: Pozrite na ten fenomén na oblohe!

VIDEO Slovákovi sa podarilo

02.11.2019 18:23

SIRNÍK - Na jeseň sa celá príroda začne pripravovať na zimu. Okrem opadávania listov je to napríklad aj migrovanie niektorých druhov vtákov do teplých krajín. Tento fenomén sa začiatkom októbra podarilo natočiť jednému z našich čitateľov. viac »


Poľovník Ján sa podelil o hrôzostrašný zážitok na Liptove: VIDEO Toľko medveďov pokope ešte nevidel

Medvede v Liptovskej Kokave.
Video

30.10.2019 23:58

LIPTOVSKÁ KOKAVA – Ján vyrastal v liptovských horách. Predsa však mal problém uveriť tomu, čo videl na kukuričnom strnisku vedľa rodinného domu v Liptovskej Kokave, a to je poľovník. Jeho zábery vás zdvihnú zo stoličky. viac »


FOTO ako dôkaz, že staručká vŕba pri Hlohovci, ktorú chce starostka vyťať, je opradená nejasnosťami

Vŕba v Dolných Zeleniciach.
Foto

26.10.2019 20:59

DOLNÉ ZELENICE – Kým v úradnom dokumente stojí, že vŕba má obvod kmeňa 140 centimetrov, náš čitateľ má fotky ako dôkaz, že je to inak. Podľa neho sa plánuje nezákonný výrub stromov, pretože vŕba, jaseň i javor prekážajú vo výstavbe rodinných domov. Starostka obce sa však od jeho podozrenia dištancuje. viac »


Ubytovanie pre zamestnancov bratislavskej nemocnice: FOTO Tak tu by nechcel žiť asi nikto

Ubytovanie pre zamestnancov bratislavskej

24.10.2019 05:55

BRATISLAVA - Hoci by prostredie ambulancií a nemocníc malo byť výstavnou skriňou čistoty, kvality vybavenia a napomáhať tomu, aby sa ľudia zbavili strachu, mnohí pacienti aj lekári naň majú ťažké srdce. Zdravotnícky personál sa však niekedy primeraných priestorov nedočká, ani ak ide o ubytovanie. Rovnako ako študenti na internátoch, aj oni sa potýkajú ... viac »


Celé zle! hovorí Stanislava o nočnej more na letisku v Turecku: FOTO Slovákom preložili let, trpeli aj deti

Čakanie na letisku v
Foto

10.10.2019 00:01

ANTALYA/KOŠICE – Teplé more nájdete v Turecku až do konca októbra. Pred pár dňami pri ňom relaxovalo aj niekoľko Slovákov. Tí však v deň odletu strávili dlhé hodiny čakaním na letisku v Antalyi. Ich nedeľný let bol totiž preložený. viac »


Bratislavu zahalila magická hmla: FOTO Čitateľ stál kúsok od dejiska, také niečo bude o pár dní raritou

Bratislavu zahalila magická hmla:
Foto

08.10.2019 19:00

BRATISLAVA – Pohľad ako z rozprávky sa naskytol nášmu čitateľovi. Počas rannej prechádzky cez Most SNP ho uchvátili akoby chuchvalce vznášajúce sa nad hladinou Dunaja. U meteorológa Pavla Matejoviča sme zisťovali, ako a kedy takýto úkaz vzniká. viac »


Vitajte v tatranskom medveďom divadle! FOTO Šelmy chodia z lesa ku krčme, nepohrdnú ani odpadkovými košmi

Medvede v Hornom Smokovci
FotoVideo

06.10.2019 08:55

HORNÝ SMOKOVEC/STARÝ SMOKOVEC – Dve tatranské obce majú o divadlo postarané. Kým v jednej sa medvede potulujú pred krčmou, v druhej vyberajú odpadkové koše. viac »


Stačilo pár viet a Patrícii sa študenti z Mlynov poskladali na letenku z Mexika: FOTO Vyrazila im dych

Študenti z Mlynov sa
Foto

27.09.2019 20:00

BRATISLAVA – Vysokoškoláčka Patrícia sa ocitla v nezávideniahodnej situácii. Pred začiatkom zimného semestra zmeškala lietadlo a uviazla v Mexiku. Keďže na letenku peniaze nemala, obrátila sa na študentov z Mlynov. viac »


Najčítanejšie články