Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 24. máj 2019. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Dedinka v Rajci terčom šialenca: Odstrašujúce FOTO z lesa, ľudia sa doň boja vkročiť!

Nastražené pasce v obci
Foto

20.05.2019 10:36

JASENOVÉ – V malej obci v Rajeckej kotline vládne strach. Dosiaľ neznámy páchateľ pri lese nastražil pasce. Reč je o oceľových tŕňoch a skrutkách, na ktorých je navarené železo zabrúsené do špica. Podľa čitateľa sú pravdepodobne adresované motocyklistom. Danou lokalitou pritom prechádzajú cyklisti aj peší. viac »


Katedrála Notre-Dame vstane z popola: FOTO Návrh novej veže zo Slovenska hviezdi aj v zahraničí

Katedrála Notre-Dame vstane z

10.05.2019 12:00

PARÍŽ/BRATISLAVA - Požiarom zničená katedrála Notre-Dame, ktorá neodmysliteľne patrí k Parížu, by mala dostať nový šat. Francúzsko už spustilo medzinárodnú architektonickú súťaž o obnovu štíhlej veže z 19. storočia, ktorá sa týčila nad krížením lodí v strede katedrály a ktorá sa v dôsledku ohňa zrútila dovnútra. Na internete postupne pribúdajú rôzne ... viac »


Mýtus o zlom americkom zdravotníctve je fuč: VIDEO Slovák zažil nemocničnú izbu ako zo sci-fi

Mýtus o zlom americkom

01.05.2019 10:00

NEW YORK/BRATISLAVA - Zdravotná starostlivosť na Slovensku je každodenne pretriasanou témou. Pacienti sú nespokojní nielen s dlhými čakacími termínmi u lekárov či nedostatkom odborníkov, ale aj so zlým technickým stavom a vybavením nemocníc. Aj keď človek celý život pracuje a poctivo platí odvody do poisťovní, nie je to zárukou, že sa mu dostane adekvátnych ... viac »


Slovenka prehovorila o tom, ako zistila, že ju podvádza manžel: Viem to vďaka darčeku pre neho!

Slovenka prehovorila o tom,

15.04.2019 14:59

BRATISLAVA - Slovenka sa zverila s tým, ako zistila, že jej je manžel neverný. Všetko bolo v poriadku až do momentu, kedy prestali spolu pracovať v jednej firme. Mužovi dala z lásky darček, ktorý mal pomôcť stmeliť ich vzťah. No paradoxne vďaka nemu zistila, že v jeho živote nie je jediná. viac »


FOTO Jana šla navštíviť rodičov do Bratislavy: Keď vyšla z paneláku, skoro ju porazilo

FOTO Jana šla navštíviť
Foto

13.04.2019 09:57

BRATISLAVA - Zaparkovať v bratislavskej Petržalke sa často zdá ako nesplniteľná misia a keď sa to aj podarí, môže sa stať to, čo našej čitateľke Janke. Po tom, ako našla miesto pre svojho štvorkolesového tátoša, ju úplne odrovnalo, ako zaparkoval vodič za ňou. Zabránil jej totiž úplne vo výjazde. viac »


Alenina mama silno krvácala, v Partizánskom ju neošetrili: Primátor o probléme vie, odkryl hroznú minulosť

Nemocnica.

07.04.2019 20:12

PARTIZÁNSKE – Chorí a starí ľudia čakajú na vyšetrenie najmä pred ambulanciami odborných lekárov. Tí však za deň dokážu vybaviť len tých, ktorí prídu medzi prvými. Priskoro musia vstávať aj obyvatelia Partizánskeho, kde žije matka našej čitateľky Aleny, ktorá je znepokojená po tom, ako jej zranená matka nedostala ani prvotné ošetrenie. Tamojší primátor ... viac »


Rado nemohol voliť svojho favorita vo voľbách: Všetko mal naplánované, zhatila mu to táto drobnosť

Prvé kolo prezidentských volieb.
Foto

20.03.2019 22:00

BRATISLAVA – Viac ako dva milióny občanov v sobotu prišli k volebným urnám, aby rozhodli o tom, ktorý z prezidentských kandidátov bude päť rokov rozhodovať o našej krajine. Mienil tak učiniť i Rado, nebyť trpkej skúsenosti so Slovenskou poštou. Tá mu podľa jeho slov neumožnila vyzdvihnúť si svoj volebný preukaz. viac »


Škandalózne FOTO z levickej nemocnice, Slováci zúria: Onkologickú pacientku nechali na chodbe

Nemocnica Levice nechala pacientku
Foto

12.03.2019 12:06

LEVICE – Vážne chorá žena s nádorovým ochorením podstúpila operáciu žalúdka. Keď ju ale prišli navštíviť príbuzní, našli ju ležať na chodbe chirurgie. Nemocnica celú situáciu odôvodnila tvrdením, že v danom čase nebolo pre pacientku voľné miesto. Preto jej vytvorili observačný priestor pred pracovňou sestier daného oddelenia. viac »


Strašné, čo videl Adam v lese: VIDEO zo súboja vám navodí zimomriavky, ochranári našli krv

Súboj medveďa s diviakom.
Video

03.03.2019 16:30

STARÉ HAMRY - Česi Adam a Milan natočili dramatické zábery z Moravsko-sliezskych Beskýd, ktoré dokumentujú súboj medzi medveďom a diviakom. Podľa názoru odborníka však nešlo len o nevinné laškovanie, ale o krvavý boj, v ktorom mala šelma značne navrch. viac »


Hlohovčanka nechala bábätko v aute: FOTO Vrátila sa o hodinu, Barbore takmer puklo srdce

Matka nechala dojča zamknuté
Foto

03.03.2019 08:55

HLOHOVEC - Žena zaparkovala pred hypermarketom, zamkla svoju škodovku a vyrazila na nákup potravín, drogistického tovaru a nevynechala ani návštevu okolitých obchodíkov. Všetko by bolo v poriadku, ak by v spomínanom aute nenechala dojča. viac »


Najčítanejšie články