Vaše tipy | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

V slovenských horách číha obrovské nebezpečenstvo: Nepodceňte FAKTORY, ktoré vám môžu zachrániť život

V slovenských horách číha

pred 11 hodinami

BRATISLAVA – Slovenská príroda má čo ponúknuť. Mnoho Slovákov to najmä v období jarných prázdnin ťahá do hôr. Máloktorí si však uvedomujú, že tam na nich číha veľké nebezpečenstvo - lavíny. Tie sú hrozbou nielen pre milovníkov zimných športov či horských turistov, ale aj pre bežných obyvateľov osídiel v ich bezprostrednej blízkosti. viac »


Teplá zima mätie prírodu: FOTO V Bratislave už rastie medvedí cesnak, aha, kde ho čitateľ našiel

Medvedí cesnak
Foto

17.02.2020 21:00

BRATISLAVA – Mrazivé dni nie sú, počasie evokuje jar. Nadpriemerne teplý február zmiatol aj prírodu. V bratislavskej Petržalke už kvitne medvedí cesnak. Prvé výhonky tejto bylinky pri Draždiaku zachytil náš čitateľ. viac »


Bývalý minister Sólymos: Po strate matky sám v nákupnom centre

Bývalý minister Sólymos: Po

17.02.2020 10:00

BRATISLAVA - Koncom mesiaca odstúpil z funkcie ministra životného prostredia pre incident v centre mesta. Dôvodom jeho zlyhania bola, podľa jeho slov, ťažká rodinná situácia. Pred pár dňami sa opäť László Sólymos zapojil do predvolebnej kampane a cestuje po celom Slovensku. viac »


V Martine čakajú na vlaky v zime! FOTO Radiátory odmontovali, dôvod je veľmi bizarný

Železničná stanica v Martine
Foto

16.02.2020 22:00

MARTIN – Vonku mínusové teploty, vnútri sa nekúri. Čakáreň martinskej stanice je bez radiátorov. Keď sa Ján opýtal pracovníčky železníc na dôvod, odpoveď ho šokovala. viac »


Život rozkošnej veveričky visel na vlásku! VIDEO záchrany chlpatej potvorky vás chytí za srdce

Vďaka hasičom sa veverička
Video

12.02.2020 17:00

MNÍŠEK POD BRDY - Vypomstila sa jej pažravosť? Ktovie, isté je, že táto veverička mala poriadnu dávku šťastia. Zasekla sa vo vtáčej búdke a nebyť pomoci zo strany ľudí, mohlo byť po nej. Napokon mal príbeh huňatého zvieratka šťastný koniec. Do akcie sa totiž zapojili hasiči aj polícia. viac »


Víchrica Sabine dorazila aj na Slovensko! Desivá bilancia: VIDEO Šesť mŕtvych, v Tatrách zabila matku s dieťaťom

Ničivá víchrica Sabine
FotoVideo

10.02.2020 18:02

BRATISLAVA - Víchrica Sabine, ktorá od nedeľňajšieho popoludnia napáchala rozsiahle škody na severe a západe Európy, bičuje aj Česko. Silné vetrisko v pondelok potrápi aj regióny Bratislavského, Nitrianskeho, Trnavského a niektoré okresy Trenčianskeho kraja. Počasie sa podľa slovenských meteorológov zhorší krátko popoludní, keď cez naše územie začne ... viac »


Slovensko v zajatí počasia! Letecké VIDEO záplav a burácajúce vlnobitie na Dunaji

Povodne na Slovensku
FotoVideo

06.02.2020 16:30

DUBOVÉ/GABČÍKOVO – Utorňajšie nepriaznivé počasie si vypýtalo svoju daň. Vytrvalý dážď spôsobil vo viacerých obciach vyliatie potokov a povodne. Zaplavilo pivnice, vozovky i polia. Škody evidujú aj v Dubovom v okrese Turčianske Teplice, odkiaľ nám Lukáš zaslal video z vtáčej perspektívy. Dychberúce zábery nám poskytol aj Igor. Jeho video ukazuje rozbúrený ... viac »


Vrchní, prchni v Bratislave! Falošná vodička v akcii, iba 13-ročná školáčka sa zmocnila električky

Vrchní, prchni v Bratislave!
Foto

06.02.2020 14:50

BRATISLAVA - Bratislavský dopravný podnik má na stole problém, ktorý nejednému milovníkovi československých filmov pripomenie známu snímku Vrchní, prchni. Josefa Abrháma však v hlavnej úlohe v realite "vystriedala" slovenská tínedžerka. Nuž, v tomto prípade mnohým úsmev na tvári rýchlo zamrzne. viac »


Nechutné: Slovenskí extrémisti ukradli a hanebne zneužili videá o deťoch so syndrómom ADHD

Nechutné: Slovenskí extrémisti ukradli
FotoVideo

06.02.2020 08:58

PRAHA/BRATISLAVA – Extrémisti vybrali z videa českého portálu Šance dětem odborné názory MUDr. Michala Goetza, Ph. D. a zostrihali ich do autentických záberov z protifašistickej demonštrácie v Nitre. Chceli tým docieliť, aby demonštranti pôsobili ako postihnutí syndrómom ADHD. viac »


Rasistické výkriky spôsobila ďalšia reklama: Ľuďom prekáža tento muž, iní si ho paradoxne ani nevšimli

Rasistické výkriky spôsobila ďalšia
Foto

05.02.2020 22:00

BRATISLAVA - Slováci sa opäť vyfarbili. Na internete sa v týchto dňoch spustila interaktívna reklama spoločnosti Dedoles, ktorá sa venuje distibúcii oblečenia s originálnym dizajnom. Populárni sú hlavne vďaka predaju ponožiek, ktoré v tejto reklame zohrali jednu z hlavných úloh. viac »


Najčítanejšie články