Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 20. január 2019. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Otec so synom sa odviezli pár km taxíkom v Bratislave: Z ceny na FOTO zostala rodina v šoku

Otec so synom sa

06.01.2019 22:35

BRATISLAVA - O cenách za taxislužby v Bratislave už toho bolo písaného dosť. Koncom novembra sme aj my na Topkách uverejnili článok o staršom mužovi, ktorý sa nechal odviezť spred nemocnice na Kramároch a za 13,5 km musel zaplatiť takmer 100 eur. Na internete sa teraz objavil podobný príbeh o tom istom súkromníkovi. Poučením pre všetkých však je, aby ... viac »


Cestovanie na chrapúňa: FOTO Študenti majú vlaky zadarmo, Helenu ich nevychované správanie šokovalo

Znečistený interiér vlaku,
Foto

26.12.2018 10:00

BRATISLAVA - Ach, tá dnešná mládež. Štyri slová, ktoré mysľou prebehli hádam každej dospelej osobe, čo pozorovala správanie násťročných. Toto tvrdenie vystihuje aj snímku, ktorá zachytáva znečistené kupé rýchlika, v ktorom podľa slov čitateľa cestovali študenti. Hovorca železníc pre Topky.sk vysvetlil, že pred ľuďmi, ktorí znečisťujú interiér vlaku, ... viac »


Čadčania sa boria s oceľovým peklom: FOTO Vtipy o zastávke valcujú internet, primátor reaguje

Autobusová zastávka v Podzávoze.
Foto

20.12.2018 21:30

PODZÁVOZ – Ľudia žijúci v čadčianskej lokalite Podzávoz sa ocitli v ošemetnej situácii. Pred tamojšiu zastávkou mestskej hromadnej dopravy bolo osadených niekoľko metrov oceľových zvodidiel. Primátor Čadce Topkám povedal, že zastávka sa nachádza za zvodidlami dočasne a jej zhotoviteľ problém eviduje. viac »


Boss Černák mal výlet: Z Leopoldova ho previezli do Bystrice, vypovedal ako svedok

Boss Černák mal výlet:
Foto

17.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Aj keď si obávaný mafiánsky boss Mikuláš Černák odpykáva doživotný trest odňatia slobody v leopoldovskej väznici za viacero vrážd, jeho bohatá zločinecká minulosť a informácie s ňou spojené stále zamestnávajú policajných vyšetrovateľov. Len pred pár týždňami ho kvôli procesným úkonom priviezli na istý čas do Banskej Bystrice, čo Topkám ... viac »


FOTO Marián podchladenému mužovi na petržalskom sídlisku privolal pomoc, šokujúce zistenie!

Podchladený muž v Petržalke.
Foto

15.12.2018 22:00

BRATISLAVA – O poriadne nepríjemnom začiatku pracovného týždňa môže hovoriť náš čitateľ Marián. Keď sa v neskorých večerných hodinách vracal domov z práce, na sídlisku v bratislavskej Petržalke našiel ležať muža. Marián zhodnotil, že muž bol značne podchladený a ledva s ním komunikoval. Preto sa obrátil na záchranárov. Netušil však, že muža už pred ... viac »


Omyl na FOTO vás dožerie: V Dunajskej Lužnej osadili tabuľu s bizarným zákazom, starosta viní realizátora

Tabuľa na svetelnej križovatke
Foto

13.12.2018 20:00

DUNAJSKÁ LUŽNÁ – Osadená tabuľa na svetelnej križovatke v Dunajskej Lužnej, ktorá chodcom vyslovene zakazuje prejsť cez priechod, vyvolala horlivú diskusiu. Stojí na nej, že chodník je v zime neudržiavaný. Pohoršeným občanom tak nezostáva nič iné, len cez cestu prejsť na vlastnú zodpovednosť. Topky.sk požiadali o vyjadrenie starostu obce. Podľa jeho ... viac »


Trpká skúsenosť so známym predajcom: Miloš objednaný tovar obratom uhradil, prístup firmy ho šokoval

Muž telefonuje.

12.12.2018 00:00

BRATISLAVA - Vianočný nákupný ošiaľ ešte poriadne ani nezačal a známa spoločnosť už pochybila. Milošov príbeh je tomu dôkazom. Na prelome novembra a decembra si na alza.sk vyhliadol odnímateľnú klávesnicu k tabletu, ktorú nevidel ešte hodnú chvíľu potom, čo si ju objednal i zaplatil. V nadväznosti na vzniknutý problém nášho čitateľa sme oslovili hovorkyňu ... viac »


Nočná dráma neďaleko nákupného centra v Bratislave: Pri Eurovei sa strieľalo!

Nočná dráma neďaleko nákupného

05.12.2018 10:25

BRATISLAVA - V utorok vo večerných hodinách došlo pri známom bratislavskom obchodnom dome k nepríjemnému incidentu. Mali pri ňom padnúť aj výstrely, čo neskôr potvrdila aj polícia. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie. Prípad je v súčasnosti v rukách vyšetrovateľa, polícia presné okolnosti nateraz nepriblížila. viac »


Vodičovo VIDEO rozohnilo Slovákov: Ostrá kritika sa mieša s pochopením, čo by ste spravili vy?

Medveď lovil jeleňa.
Video

04.12.2018 20:00

KREMNICA – Scenéria, aká sa naskytla vodičovi, keď prechádzal popri lese, sa naozaj nevída často. Možno práve preto konal inštinktívne a na medveďa zatrúbil, keď sa snažil uloviť jeleňa. Vodič si zrejme myslel, že urobil správnu vec, lebo ochránil slabšieho. Ľudia však vyjadrili úplne iný názor. Po zhliadnutí videa posúďte sami, ako by ste sa v danom okamihu zachovali vy. viac »


Taxikár vzal z Kramárov dedka: Šokujúce FOTO účtu, jeho vnučka s tým nemôže nič urobiť!

Starší muž
Foto

30.11.2018 18:00

BRATISLAVA – Síce to bolo čierne na bielom, beztak nemohla Petra uveriť vlastným očiam. Keď sa jej do rúk dostal účet za taxislužbu, ktorú využil jej starý otec, aby sa po operácii pohodlne dostal domov, zostala poriadne nahnevaná. viac »


Najčítanejšie články