Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Oklamaní sú aj tí, ktorým mali pomôcť: Zvrat v kauze rozhodcovských súdov, ďalšie výpovede ľudí

Oklamaní sú aj tí,

15.11.2018 05:55

BRATISLAVA - Prípadov, kedy sa ľudia cítia byť oklamaní a poškodení rozhodcovskými súdmi, je stále viac. Do redakcie nám chodí množstvo podnetov. Zdá sa, že na rozhodcovské súdy nemá kto dozerať a rozhodcom môže byť v podstate ktokoľvek. Konať však začala Slovenská advokátska komora. viac »


Záhadná smrť Slovenky Renáty (†33) a jej priateľa v Londýne: Pád z bytu na ôsmom poschodí

Záhadná smrť Slovenky Renáty
Foto

12.11.2018 10:00

LONDÝN - Renáta Poncová spolu so svojím priateľom Tonym Taylorom (†33) zahynuli po páde z bytu na ôsmom pochodí v časti Camberwell v Londýne. Tragédia sa odohrala 2. novembra v neskorých nočných hodinách. Okolnosti ich smrti sú veľmi podozrivé a opradené rúškom tajomstva. Detektívi zo Scotland Yardu totiž v ich byte našli dôkazy o "možnom narušení" krátko pred incidentom. viac »


Otrasný nález na najfrekventovanejšej zastávke v Bratislave: Z týchto ZÁBEROV sa vám zdvihne žalúdok

Potkany na Zochovej.
Video

08.11.2018 11:45

BRATISLAVA - Na jednej z najfrekventovanejších autobusových zastávok v srdci bratislavského Starého Mesta sa udomácnili potkany. Spomedzi množstva ľudí, ktorí tadiaľ denne prechádzajú, si ich všimla práve naša čitateľka Petra, lebo obrovský hlodavec jej skrížil cestu. viac »


FOTO Štefan išiel do Dolného Kubína: Smutný pohľad na zúboženú srnu, Marcela však videla inú hrôzu

Zrazená jelenica a srna
Foto

07.11.2018 16:00

ORAVSKÝ PODZÁMOK – Vodičom na Orave opäť skrížila cestu lesná zver. Tentokrát o pravdepodobne zrazenej srne informoval Štefan, ktorý ju zazrel počas cesty do Dolného Kubína. Napriek tomu, že srna nevykazovala žiadne známky pohybu, väčšina ľudí sa na Facebooku zhodla, že vyzerá, akoby len odpočívala a slnila sa na jesennom slnku. Možno tento dojem vytvára ... viac »


FOTO Obyvatelia Petržalky hromžia: Namiesto škôlky tam má vyrásť... len to nie!

FOTO Obyvatelia Petržalky hromžia:
Foto

07.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Obyvatelia bratislavskej Petržalky hromžia. Na jednej z ulíc totiž hrozí, že vyrastie ďalší panelák, ktorý naruší okolité prostredie. A pritom by stačilo, keby sa budova bývalej škôlky, ktorá tu už roky chátra, zrenovovala a ďalej slúžila svojmu pôvodnému účelu. Petržalka totiž už roky bojuje s chronickým problémom týkajúcim sa nedostatočnej ... viac »


Takto dopadol šéf vládneho úradu: FOTO S rodinou zabehol maratón, neuveríte, ako mu to žena natrela

Miroslav Hlivák sa so
Foto

27.10.2018 22:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že šéf Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) Miroslav Hlivák je vo forme. Potvrdil to svojím najnovším bežeckým výkonom na Vajnorskom minimaratóne. No ako sám priznal, vo svojej manželke vidí obrovskú konkurenciu. Tá si totiž trúfla na oveľa väčšiu výzvu. viac »


VIDEO Nahý Čech sa bláznil vo fontáne, lovil mince a pil víno: Priznanie muža odrovnalo i policajtov

Nahý muž vo fontáne
Video

20.10.2018 22:00

BRNO – Zdá sa, že 31-ročnému mužovi bolo tak horúco, že sa rozhodol schladiť vo fontáne. Nahý! Keď na miesto dorazila policajná hliadka, muž vo vode zbieral mince a popíjal víno. Nebol však sám. Spoločnosť mu robil kamarát, s ktorým sa spoznal na protialkoholickej záchytnej stanici. viac »


Jerguš penil od zlosti: FOTO Vybíjal sa mu mobil a vlak hlásil meškanie, šok na bratislavskej stanici

Cestujúci si v novej
Foto

19.10.2018 15:00

BRATISLAVA - Jerguš, ktorý v sobotu uviazol na železničnej stanici v hlavnom meste sa ocitol v krízovej situácii. Po celodennom cestovaní mu zostávali len 3 percentá batérie na mobile. Keďže na informačnej tabuli svietilo, že jeho vlak má meškanie 40 minút, zašiel do novootvorenej čakárne. Teraz rozpovedal zážitok, na ktorý tak skoro nezabudne! viac »


Holohlavé gorily dokopali Kateřinu v pražskom bare: FOTO Jan sa na to musel dívať, arogancia polície

Kateřinu a Jana napadli
Foto

18.10.2018 20:00

PRAHA - Hoci by herečka Kateřina spolu s Janom na nepríjemný incident zo stredajšej noci čo najrýchlejšie zabudli, spomienky naň sú tak ohavné, že to zrejme nepôjde tak ľahko. V pražskom bare ich napadli štyria holohlaví muži, ktorých vyprovokovala otázka, či si so sebou môžu vziať pivo. viac »


Medvede trhajú ovce pre zábavu, ničia úle i ohrady: FOTO Emil ho videl pri stanici, kŕmil sa jablkami

Medveď v Česku
Foto

16.10.2018 20:00

BRANKY - Vyčíňanie medveďov trápi i našich susedov. V Zlínskom kraji vo štvrtok roztrhal medveď tri ovce. Obyvatelia sa sťažujú aj na poškodené úle a ohrady. Vyzerá to ale tak, že šelma tentokrát nezabíjala pre potravu, ale skôr pre zábavu. Emilovi sa ju poradilo vyfotiť, ako leží v lese neďaleko vlakovej stanice a konzumuje popadané jablká. viac »


Najčítanejšie články