Vaše tipy | Topky.sk
Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Fotograf Ondrej (28) bojuje v nemocnici o život: FOTO Ocenila ho aj NASA, priatelia prosia o pomoc!

Fotograf Ondrej (28) bojuje
FotoVideo

13.04.2021 09:50

BRATISLAVA – Nad životom šikovného mladého astrofotografa Ondreja Králika visí otáznik. Osudnou sa mu stala nehoda. Jeho priateľka a kamaráti preto robia všetko, čo je v ich silách, aby mu pomohli. Prosia ľudí, ktorí majú krvnú skupinu A, aby prišli darovať krv. Ondrej ju veľmi potrebuje. viac »


Taký hnus ešte nevidela! Slovenka odfotila obsah konzervy s jahodami, reakcie ľudí hovoria za všetko

Taký hnus ešte nevidela!
FotoVideo

08.04.2021 18:00

BRATISLAVA – Takmer ju trafil šľak! Ženu zarazil obsah konzervy s jahodami, ktorú si doniesla z obchodu. So svojím nepríjemným zážitkom sa podelila na sociálnej sieti. Netrvalo dlho a strhla sa búrlivá diskusia. viac »


Šokujúca zmena prišla v noci: VIDEO Severné a východné Slovensko zasypal sneh, nečakaný návrat zimy

Na Slovensku 6. apríla
FotoVideo

06.04.2021 13:54

BRATISLAVA – Predpovede meteorológov sa naplnili, časť Slovenska zasypal sneh. Do bieleho rána sa zobudili obyvatelia severného a východného Slovenska. Z predpovede meteorológov vyplýva, že zimnejšie počasie tak skoro neodíde. viac »


VIDEÁ, ktoré pobúria: Skládka pri ceste aj vrak v bratislavskom lese, čo na to polícia?

VIDEÁ, ktoré pobúria: Skládka
Video

21.03.2021 09:39

NITRA/BRATISLAVA - Hrozné, čoho sú ľudia schopní. Pri ceste v Nitrianskom okrese vznikla nemalá skládka. Upozornil nás na ňu jeden z čitateľov. Medzi odpadom sa nájdu pneumatiky, matrac či dokonca aj čelné sklo auta. Polícia už v tomto prípade vedie trestné stíhanie. "Raritu" zachytil aj čitateľ v Bratislave - v petržalskom lesíku natrafil na odstavené auto a odpadky. viac »


Šokujúce FOTO spred levickej nemocnice: Vrece s použitými striekačkami ležalo pri ľuďoch, ktorí kašľali na rozostupy

Šokujúce FOTO spred levickej
Foto

13.03.2021 08:16

LEVICE – Očkovanie v levickej nemocnici podľa nášho čitateľa sprevádzali problémy. Najviac ho zarazilo odpadkové vrece naplnené použitými injekčnými striekačkami, ktoré sa povaľovalo v bezprostrednej blízkosti ľudí stojacich v rade. Nemocnica v reakcii priznala, že došlo k nepredvídanému oneskoreniu vyzdvihnutia odpadu. viac »


Žena opísala nepríjemnú skúsenosť s policajtom! Kontrola pri Ilave nemala konca: Správal sa arogantne, tvrdí

Žena opísala nepríjemnú skúsenosť

12.03.2021 07:29

BRATISLAVA – Slovenka sa podelila so svojím nepríjemným zážitkom počas policajnej kontroly. Podľa jej slov s ňou a vodičom auta policajt zaobchádzal "arogantne a povýšenecky", pričom mal aj odmietnuť svoju identifikáciu.   viac »


VIDEO Kukláči uzavreli okolie Justičáku. Policajné manévre pre odsúdeného Ruska

VIDEO Kukláči uzavreli okolie

12.01.2021 18:25

BRATISLAVA - Pred Justičným palácom bolo horúco! Policajná eskorta krátko po štvrtej hodine zablokovala okolie väznice. Tri policajné autá sprevádzali dve biele dodávky a asi päť kukláčov so samopalmi strážilo okolie, kým sa brána väznice otvorila a dodávky vošli dnu. Do budovy Justičného paláca totiž priviezli právoplatne odsúdeného Pavla Ruska. viac »


Slovensko sa dočkalo snehovej nádielky: FOTO Matúš mal ráno rozprávkový výhľad

Slovensko sa dočkalo snehovej
Foto

30.11.2020 14:18

BRATISLAVA – Na samom konci jesene prišiel na Slovensko prvý závan zimy. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) zaznamenal počas víkendu prvú rozsiahlejšiu snehovú pokrývku, pričom sneh sa objavil i v nižších polohách. Do bieleho a mrazivého rána sa v pondelok zobudil čitateľ Matúš, podľa ktorého slov bolo o siedmej v obci Kurima cca päť stupňov pod nulou. viac »


VIDEO Ak by pandémia COVIDU-19 vypukla v socializme, takto by vyzeralo celoplošné testovanie

Koronavírus v ČSSR
Video

20.11.2020 16:12

BRATISLAVA – Ak by pandémia nového koronavírusu vypukla ešte v ére Československa, ako by situácia v krajine mohla vyzerať? Touto otázkou sa zaoberali mladí tvorcovia, ktorí založili Youtube kanál "Československá televízia". Skupina natočila ďalšie video, ktorému nechýba humor v súčasnej depresívnej dobe. viac »


KORONAVÍRUS v Československu: Takto by to možno vyzeralo, keby pandémia vypukla ešte v socializme

KORONAVÍRUS v Československu: Takto
Video

25.10.2020 22:21

BRATISLAVA - Koronavírus je jednoznačne najdiskutovanejšou témou ostatných dní a týždňov. Slovenská vláda má čo robiť, aby sa vysporiadala s následkami krízy, akú naša krajina ešte nepamätá. Ktovie ale, ako by to vyzeralo, keby pandémia ochorenia COVID-19 prišla ešte v ére Československa. Na to sa pokúsili nájsť odpoveď mladí Slováci. viac »


Najčítanejšie články