Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Markizák šokoval nečakaným priznaním: Pár týždňov po svadbe... Ukončil to a odletel za bývalou!

Pár týždňov po svadbe odletel za svojou ex!
Pár týždňov po svadbe odletel za svojou ex!
Zdroj: pixabay.com
25.02.2021 15:00

BRATISLAVA - Vyzeralo to na priam rozprávkový príbeh lásky, no obraz dokonalého páru veľmi rýchlo vybledol. Reč je o Júlii a Ľubomírovi, jednej z troch dvojíc, ktorá sa vzala počas šou Svadba na prvý pohľad. Obaja sa síce na konci vyjadrili, že by to spolu ešte radi skúsili, no ako sa ukázalo, nakoniec z toho nič nebolo. A to ani zďaleka nie je všetko.


Markíza už onedlho prinesie na svoje obrazovky druhú sériu šou Svadba na prvý pohľad. No a pri tejto príležitosti sa rozhodli vyspovedať ženícha Ľubomíra, ktorý svoje áno povedal v prvej sezóne. Ten sa opäť na nič nehral a otvorene porozprával o tom, čo sa stalo po skončení nakrúcania. Hoci sa s Júliou pred kamerami tvárili, že si ešte dajú šancu, pri prvej príležitosti si zbalil kufre a odletel preč. 

A rovno za svojou bývalou priateľkou. „Priznám sa, po natáčaní mi začala chýbať moja ex. Kúpil som prvé letenky na Maltu a vycestoval za ňou. Nakoniec sme však zistili, že jediné, čo nás k sebe ťahalo, bola chémia. Vzťah nám začal po chvíli škrípať a rozišiel som sa aj s ňou,“ vysvetlil pre web markiza.sk, prečo skončil práve na Malte, kde je až dodnes. 

Ľubo a Júlia sa po nakrúcaní rozišli. Blonďavý fešák si zbalil kufre a odletel za svojou ex.
Markizák šokoval nečakaným priznaním:
Zdroj: TV MARKÍZA

Aktuálne má však v pláne vrátiť sa späť na Slovensko. A vyšportovaný fešák je stále nezadaný.  „Konečne sa po dvoch rokoch vraciam na Slovensko a som pripravený usadiť sa. Dúfam teda, že ma tu čaká moja nastávajúca,“ verí sympaťák z Bernolákova. Snáď ho tu teda konečne naozaj postretne šťastie a po návrate nájde ženu svojho života.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Júlii a Ľubovi to Pár týždňov po svadbe Júlii a Ľubovi to

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články