Žene v lietadle vynadal cestujúci do smradľavej opachy: Gesto muža, ktorý sa jej zastal | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Žene v lietadle vynadal cestujúci do smradľavej opachy: Gesto muža, ktorý sa jej zastal

Savannah Phillipsová zažila počas letu naozajstný šok!
Savannah Phillipsová zažila počas letu naozajstný šok!
Zdroj: FB/Savannah Phillips
02.07.2018 12:02

OKLAHOMA - Matka dvoch detí Savannah Phillipsová, ktorá letela z Oklahomy do Chicaga, sa stala terčom urážok, ktoré ju dohnali až k slzám. Starší muž, ktorý sedel vedľa nej, ju v textovej správe označil za zapáchajúcu tučibombu. Záver príbehu, ktorý Savannah vyrozprávala na svojom Facebooku, všetkých prekvapil. Džentlmeni ešte nevymreli!


Dvojnásobná mama Savannah Phillipsová, ktorá letela z Oklahomy do Chicaga, neverila vlastným očiam. Jej spolusediaci ju urazil tak, že sa nedokázala ubrániť slzám. Muž (60), ktorý posielal textovú správu jednému z jeho priateľov, na adresu Savannah napísal, že sedí vedľa smradľavej tučibomby. Vzhľadom na to, že starší muž mal na displeji zväčšené písmená, ohavný text bol neprehliadnuteľný.

Savannah Phillipsová s jej manželom.
Savannah Phillipsová zažila počas
Zdroj: FB/Savannah Phillips

Let už hlásil meškanie a dotknutá Svannah sa už zmierovala s tým najhorším – celú cestu bude sedieť vedľa nepríjemného muža. Hlavu zo smútku jej ale zdvihol Chris, ktorý sedel za ňou. Plačúcu Savannah objal a muža požiadal, aby si s ním okamžite vymenil miesto. „Musím s vami hovoriť,“ vyhlásil. Zarazený šesťdesiatnik sa ho opýtal, prečo. Chris mu rázne odvetil, že videl, čo o svojej spolusediacej napísal a že to takto nenechá. Muž mu ďalej neoponoval a miesta si vymenili. „Veľmi veľa to pre mňa znamenalo,“ povedala pre britský denník dojatá Savannah.  

Srdcervúci príbeh zachytený na jedinej FOTO: Aj takýto krutý vie byť život

Džentlmen Chris si tak získal obdiv všetkých cestujúcich vrátane letušky, ktorá mu následne ponúkla všetky nápoje zdarma.  


Galéria

Savannah Phillipsová zažila počas Savannah Phillipsová s jej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články