FOTO Zoznámte sa s chlapcami, ktorí mali dobiť manželov v MHD! Pózy a frajerina na nete | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

FOTO Zoznámte sa s chlapcami, ktorí mali dobiť manželov v MHD! Pózy a frajerina na nete

Polícia už obvinila dvoch 18-ročných mladíkov.
Polícia už obvinila dvoch 18-ročných mladíkov.
Zdroj: Facebook
05.06.2019 09:25

BRATISLAVA - Po incidente, ktorý sa odohral 22. mája pred polnocou v bratislavskej MHD, skončil v nemocnici manželský pár. Utrpeli rôzne zranenia, dokonca aj zlomeniny v oblasti tváre. A to všetko po tom, ako napomenuli skupinku cestujúcich, ktorá sa správala hlučne, fajčila a rozhadzovala okolo seba kadejaké predmety.


Z 20 svedkov, ktorí v čase udalosti sedeli v linke č.83, sa na polícii prihlásili dvaja. No aj to stačilo na to, aby zástupcovia zákona identifikovali tých, ktorí by mali mať na svedomí nepríjemné zranenia 52-ročného muža a jeho 50-ročnej manželky, ktorú dokonca museli operovať. 

Brutálny incident na manželov v MHD: Polámanie kostí majú mať na svedomí 18-roční mladíci

Po nazhromaždení dostatku dôkazov vyšetrovateľ vzniesol obvinenie voči dvom 18-ročným mladíkom - Ondrejovi Á. a Stanislavovi G. z Bratislavy. "Obvinení spolu s ďalšími dvomi mladistvými mali nastúpiť do autobusu idúceho zo zastávky SAV v smere na zastávku Damborského," uviedli zástupcovia zákona.

Incident sa odohral v linke č. 83 pred polnocou.
K incidentu došlo v
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Fyzický útok má mať podľa vyjadrenia polície na svedomí Ondrej, ktorý čelí v tejto súvislosti obvineniu zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva, za ktorý mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na štyri roky až desať rokov. Manželom mal uštedriť viacero úderov do tváre, použiť mal päste.

Vražda Tomáša (†16) či pobodanie Andreja (14): VIDEO Kurilovská objasnila, aké tresty hrozia mladistvým

Stanislav im mal potom vulgárne nadávať, mal sa im tiež vyhrážať fyzickou likvidáciou. Čelí obvineniu zo zločinu vydierania a prečinu nebezpečného vyhrážania, za ktorý v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na dva až šesť rokov. 

Frajerina na internete

Chlapci, ktorí majú mať na svedomí útok, sa momentálne nachádzajú vo väzbe. Príbuzní jedného z nich tvrdia, že všetkému predchádzala potýčka. Pre televíziu Markíza sa dokonca vyjadrili, že mladík sa na polícii prihlásil sám a ženu udrel omylom.

Polícia už obvinila dvoch
Zdroj: Facebook

Na sociálnych sieťach sa však tínedžeri prezentujú veľmi "frajersky". Nechýba napríklad snímka, kde sa chvália peniazmi a sami seba počastovali nelichotivým prívlastkom alkoholici.

Útočníci z bratislavskej MHD

Na titulnej fotografií jedného z nich dokonca istý čas svietil nápis "cocaine". 

Útočníci z bratislavskej MHD

Ešte v roku 2017, teda pred oslavou osemnástin, na záberoch nájdete aj tvrdý alkohol. 

Útočníci z bratislavskej MHD

To všetko dopĺňajú rýmované posolstvá smerujúce ku kamarátom na sociálnej sieti.

Útočníci z bratislavskej MHD

Aj v tomto prípade však môže ísť iba o obyčajnú frajerinu pred obecenstvom na Facebooku. Či sa mladíci dopustili omnoho horšieho prehrešku v realite, preukáže až ďalšie policajné vyšetrovanie. 


Galéria

Polícia už obvinila dvoch Incident sa odohral v Útočníci z bratislavskej MHD Útočníci z bratislavskej MHD Útočníci z bratislavskej MHD Útočníci z bratislavskej MHD MHD Bratislava

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články