°C

Piatok, 23. október 2020. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Kočnerova psychologička si zavarila: Radikálny krok televízie... V markizáckej šou dostala STOPku!

Psychologičku televízia zatajila.
Psychologičku televízia zatajila.
Zdroj: TV MARKÍZA
29.02.2020 05:30

BRATISLAVA - Len včera sme informovali o tom, že Jana Štefániková, ktorá pomáhala pri výrobe šou Svadba na prvý pohľad ako psychologička, je zapletená do kauzy s Mariánom Kočnerom. Dnes by ste ju na stránkach Markízy hľadali už márne...


Jana Štefániková je televíznym divákom známa najmä z projektu Svadba na prvý pohľad. Tam bola súčasťou štvorčlenného tímu expertov, ktorí mali za úlohu vybrať páry, ktoré sa k sebe hodia natoľko, aby v rámci kontroverznej šou vstúpili do manželského zväzku a naučili sa spolu žiť. Psychologičkino meno však zarezonovalo aj v stredajších Televíznych novinách po tom, ako sa prevalilo, že informácie z výsluchu dvoch chovankýň zariadenia Čistý deň posúvala Mariánovi Kočnerovi.

Markíza ju vymazala

No a zdá sa, že to bol dôvod, aby dala televízia od problematickej psychologičky ruky preč. Jej fotografia a profil totižto zo stránky, ktorá sa venuje spomínanej šou, zmizli. Či sa tak stalo práve kvôli čertvej kauze, v ktorej je Štefániková zapletená, sme sa snažili zistiť priamo v Markíze. Ich stanovisko je však jasné. „Televízia Markíza v čase podpisu zmluvy nedisponovala žiadnou z informácií, ktoré vyšli v týchto dňoch najavo v súvislosti so vzťahom p. Štefánikovej s Mariánom Kočnerom a dôrazne sa dištancuje od celej záležitosti. S pani Štefánikovou televízia Markíza nebude pokračovať v spolupráci,"  uviedla pre Topky televízia.

Jana Štefániková už na stránke Markízy nefiguruje.
Kočnerova psychologička si zavarila:
Zdroj: TV MARKÍZA

Šou Svadba na prvý pohľad sa skončila iba vo štvrtok, no už teraz sa pilne pracuje na príprave druhej série a momentálne prebiehajú výberové kolá. Otázkou zostáva, či Štefániková naďalej zostane súčasťou tímu odborníkov.

Jana Štefániková (vpravo) bola súčasťou tímu expertov v kontroverznej reality šou.
Kočnerova psychologička si zavarila:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Psychologičku televízia zatajila. Jana Štefániková už na Jana Štefániková (vpravo) bola Bude Jana Štefániková súčasťou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články