°C

Sobota, 28. november 2020. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Ďalší škandál! Kočnerovi donášala expertka zo známej šou: Sviňa malá, písal o chovankyni z Čistého dňa

Psychologička zo šou je zapletená do známej kauzy.
Psychologička zo šou je zapletená do známej kauzy.
Zdroj: TV MARKÍZA
28.02.2020 10:12

BRATISLAVA - Prvá séria kontroverznej šou Svadba na prvý pohľad sa vo štvrtok skončila. Krátko pred tým ju však poznačil ďalší škandál. Postarala sa oň psychologička z tímu odborníkov, ktorí dvojice dávali dohromady.


Reč je o Jane Štefánikovej, predtým Šimovičovej, ktorá si vymieňala správy s odsúdeným Marianom Kočnerom v súvislosti s vyšetrovaním kauzy Čistý deň. Informácie priniesla televízia Markíza v stredajších Televíznych novinách. Jana Štefániková, ktorá sa podieľala aj na spomínanej markizáckej šou, vraj donášala priamo z výsluchov dvoch chovankýň zariadenia.

Jana Štefániková donášala Kočnerovi priamo z výsluchu chovankýň.
Ďalší škandál! Kočnerovi donášala
Zdroj: TV MARKÍZA

„Dobré ránko. Ideš na ten úkon?” kontaktoval Štefánikovú Kočner. „Volal mi vyšetrovateľ, zavolá, kedy presne. Som doma, dnes nemám pacientov, tak môžem vybehnúť,” odpovedala mu. Následne ho prostredníctvom krátkych správ informovala, ako dievčatá vypovedajú.

Reportáž odvyslielala televízia Markíza v hlavnej spravodajskej relácii.
Ďalší škandál! Kočnerovi donášala
Zdroj: TV Markíza/Televízne noviny

„Psychologička tvrdí, že mu odpovedala iba všeobecne, a že mu neposkytla žiadne citlivé ani detailné informácie. Komunikovala vraj zo slušnosti, keďže sa pozná s jeho dcérou,” zaznelo v reportáži. Následne Markíza zverejnila aj vyjadrenie samotnej Štefánikovej. „Napísala nám, že Kočnera pozná, pretože je to otec jej spolužiačky z gymnázia. Zo správ vyplýva, že bol zvedavý, ako to na výsluchu ide. Či klientky spolupracujú, či hovoria o peniazoch a kto im s útekom z centra pomohol,” uviedli. 

Jana Štefániková mala informovať o priebehu výsluchu.
Ďalší škandál! Kočnerovi donášala
Zdroj: TV Markíza/Televízne noviny

Psychologička si stojí za tým, že Kočnerovi odpovedala iba zo slušnosti a vo všeobecnej hladine. Čo ešte ohľadom spomínanej komunikácie vypláva na povrch a či kauza ovplyvní jej spoluprácu na druhej sérii šou Svadba na prvý pohľad, ktorú televízia Markíza v súčasnosti pripravuje, je otázne.

Jana Štefániková je súčasťou tímu odborníkov, ktorí párovali dvojice v šou Svadba na prvý pohľad.
Ďalší škandál! Kočnerovi donášala
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Psychologička zo šou je Jana Štefániková donášala Kočnerovi Reportáž odvysielala televízia Markíza Jana Štefániková mala informovať Jana Štefániková je súčasťou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články