°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

V Belohorcovej dome v Miami vypukol požiar: Zničené autá... Škoda za státisíce eur!

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek
Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek
Zdroj: Instagram Z.B.
19.07.2019 14:00

MIAMI - Kým Zuzana Belohorcová (43) si užíva dovolenku s deťmi Salmou a Neviom na Slovensku, jej manžel Vlastimil Hájek ostal v Miami, kde už niekoľko rokov spolu žijú. Na slnečnej Floride však v noci zažil blondínkin muž poriadny požiar v garáži, kde bolo zaparkovaných niekoľko luxusných áut, medzi ktorými sa nachádzali aj ich motorové tátoše. Škoda po požiari sa vyštverala na státisíce eur.


Včera večer vypukol v Miami požiar v garáži budovy Continuum na South Beach. Hoci Zuzana Belohorcová je aktuálne na dovolenke na Slovensku, jej manžel Vlasta Hájek sa nachádzal priamo v epicentre. Obyvateľov museli evaukovať. Čech dokonca poslal prostredníctvom Instagramu svojej láske odkaz, čo sa na mieste deje. „Takto horia všetky garáže a nevieme, kde máme autá. Ty vole, snáď to nezhorelo. To je v p.či! Zlati, takto tu horia autá. Toto nie je sranda. Idem radšej, aby to nebuchlo,“ prihováral sa Hájek cez instastories.

Neskôr už čakal aj s ostatnými pred budovou a zabával sa na tom, ako to Američania celé prežívajú. „Zlati, už tu máme americké šialenstvo. Už to uhasili a teraz sa všetci spamätali,“ ohlásil sa Vlasta. Požiar, ktorý vypukol v garáži, zapríčinil údajne automobil Tesla. „Dnes nám v baráku horelo. Šesť áut totálka, vrátane ferrari a bentley. Tesla chytila pri nabíjaní. Museli sme sa evakuovať o jednej ráno. Bolo to peklo,“ vyjadril sa Vlasta Hájek pre český portál Expres.

Škoda zhorených áut sa vyštverala na vyše 780 000 eur.
V Belohorcovej dome v
Zdroj: Instagram V.H.

Vlasta napokon pridal na Instagram aj fotografiu zhorených áut – Ferrari 458 Italia a Ferrari 458 Spider, pričom škoda sa vyštverala na vyše 780 000 eur. V garáži mali autá aj Zuzana s manželom, no tie ich, našťastie, ostali bez poškodenia.

Boli ste niekedy aj vy svedkom požiaru?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 254Galéria

Zuzana Belohorcová a Vlasta Škoda zhorených áut sa Garáž v Miami, kde Takto v garáži v V garáži budovy Continuum Kým Zuzana Belohorcová je Zuzanu aj fanúšikov informoval

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram,
VIDEO: Instagram Vlasta Hájek

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články