°C

Sobota, 30. máj 2020. Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela, Petrana.

Kolaps v markizáckej šou: Farmárka sa zrútila a upadla do bezvedomia!

Jedna z farmárok odpadla a museli ju kriesiť záchranári.
Jedna z farmárok odpadla a museli ju kriesiť záchranári.
Zdroj: TV MARKÍZA
13.09.2018 10:45

BRATISLAVA - Jubilejná desiata Farma je v plnom prúde a diváci sa rozhodne majú na čo pozerať! Okrem toho, že zúri boj medzi celebritami a chudobnými a verejnosť mala možnosť sledovať už aj prvý sex medzi účastníkmi, nie je o vypäté situácie vôbec núdza. Ďalšou je kolaps jednej z farmárok!


Farmári zažili šok! Jedna zo súťažiacich, Monika Siposová, totiž z ničoho nič stratila vedomie a spadla na zem ako hruška. Spoluhráči a súperi v jednom, najmä Michal Gejdošech a Imro Zambo, sa jej snažili pomôcť a vzkriesiť ju. Hoci sa im podarilo na moment farmárku prebrať a dostať z nej aspoň odpoveď, kde sa nachádza, bol nutný zásah záchranárov.

Monika sa zviezla na zem, pomôcť sa jej snažili farmári.
Farma 10 - kolaps
Zdroj: TV MARKÍZA

Čiernovláska sa pár dní sťažovala na to, že ju bolí hlava. Pravidelne do seba pumpovala lieky proti bolesti a tiež magnézium. Ani to však nedokázalo predísť kolapsu, ktorý bol pravdepodobne zapríčinený vysokými horúčavami a nepravidelným pitným režimom.

Napriek tomu, že zdravotník strávil pri Monike dosť veľa času, kým ju vyšetril, odmeral tlak, naordinoval lieky a preniesol ju do tieňa, niektorí farmári si myslia, že len simuluje. Podľa nich sa jej nechce robiť a bojí sa duelu. Tridsaťsedemročná kaderníčka však nevyzerala na to, že by kolaps len hrala. Je preto otázne, či duel zvládne alebo bude nútená odstúpiť.

Myslíte si, že Monika len simulovala kolaps?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 1274Galéria

Jedna z farmárok odpadla Monika sa zviezla na Monike Siposovej museli odmerať Pravdepodobne sa na kolapse Kolaps Moniky Siposovej na Monika je 37-ročná kaderníčka,

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články