Prvý SEX na Farme: Mysleli si, že na to nikto nepríde, ale... Zabudli si vypnúť mikrofóny! | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Prvý SEX na Farme: Mysleli si, že na to nikto nepríde, ale... Zabudli si vypnúť mikrofóny!

Na Farme prišlo k prvému sexu!
Na Farme prišlo k prvému sexu!
Zdroj: TV MARKÍZA
08.09.2018 22:00

BRATISLAVA - Začína tam byť poriadne horúco! A tým samozrejme nemyslíme len slnečné počasie, ktoré si aktuálne na Farme užívajú pracovití súťažiaci. Už po prvých dňoch sa totiž zdá, že vznikne nový párik. Iskra preskočila medzi dvojnásobnou mamičkou Michaelou Štefánikovou (33) a Dominikom Porubským (20), ktorý je od temperamentnej východniarky mladší o 13 rokov!


Párik najprv riešil, ako bude spať, keďže brunetka nemala svoj spacák. Džentlmen Dominik jej teda podľa všetkého navrhol, že sa pomestia aj do toho jeho. „Ideme? Sa skúsiť zmestiť?“ nabádala mladíka temperamentná mäsiarka a už o pár chvíľ po tom prišlo k vzájomnému preskúmavaniu si ústnych dutín.

Michaela a Dominika sa potúžení alkoholom oddali volaniu prírody.
Prvý SEX na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Rozšafníci, ktorí boli podľa spôsobu rozprávania už poriadne pod parou, sa následne presunuli k vode, kam už na nich síce nedosiahlo oko zvedavej kamery, no v návale túžby po spárení sa, zrejme na chvíľu pozabudli, že na sebe ešte stále majú mikrofóny. A tie zachytia aj šepot, o ktorý sa najprv pokúšali. „Ohreješ ma? Nooo. Isto? Isto,“ šuškal si Dominik s Michaelou, ktorá za romantického cvrlikania cvrčkov niekoľkokrát podotkla, že volanie divočiny nedopadne dobre.

Dominik Porubský
Prvý SEX na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Michaela Štefániková
Prvý SEX na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

A veruže nedopadlo. „Ty si panic. Hm. Vieš čo z toho bude? Neskutočné haló. Nevadí,“ zhovárali sa hrdličky pomedzi bozkávanie. Hoci sa Miška najprv zdráhala a snažila sa statnému drevorubačovi vysvetliť, že je o 13 rokov staršia a on by si mal nájsť niekoho seberovného, svalovec sa odradiť nenechal. „Ja nechcem byť tá prvá, nie,“ šepkala náruživému lesníkovi, ktorý mal na vec úplne iný názor. A ten napokon zmenila aj brunetka. Dvojica sa rozhodla vypnúť porty a z východniarkinho nie bolo napokon v objatí prírody – a Dominika – zrejme veľmi hlasné áno...


Galéria

Na Farme prišlo k Michaela a Dominika sa Dominik Porubský Michaela Štefániková

Nástroje k článkuZDROJ: niaFOTO. TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články