Sobota, 19. jún 2021. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Des v lese: VIDEO Natalia (33) chcela nechať zamrznúť svoje tri deti nahé, vrátane bábätka!

Zdroj: YouTube/Экстренный вызов 112
17.02.2021 22:00

MOSKVA - Matka, ktorá údajne trpela výčitkami svedomia kvôli vzťahu so ženatým mužom, chcela odísť z tohto sveta spolu so svojimi deťmi veľmi krutým spôsobom. Seba, synov vo veku 10 a 2 roky a svoju iba 11-mesačnú dcérku vyzliekla donaha. Takto ich donútila vyjsť z auta do zasneženého lesíka v Moskve v -15 stupňovom mraze. Našťastie to bolo neďaleko ľudských obydlí, kde ich zbadal muž, ktorý tu bol na prechádzke so psom a zalarmoval pomoc.


Dôchodca si pozval na návštevu dve ženy: Brutálny koniec! Tatjanu (†37) rozrezal pílou a pohodil v lese

Podľa vyšetrovateľov k udalosti došlo 11. februára v neskorých večerných hodinách. Natalia Vazinová (33) skončila v nemocnici s omrzlinami v oblasti chrbta, nôh a chodidiel. Jej tri deti utrpeli vážne omrzliny, boli značne podchladené a boli prevezené na jednotku intenzívnej starostlivosti. Dvojročného Lazara lekári uviedli do umelého spánku. Našťastie všetky deti sú v stabilizovanom stave a mimo ohrozenia života. Po zlepšení zdravotného stavu im bude poskytnutá psychologická pomoc.

Natalia Vazinová
Des v lese: VIDEO
Zdroj: YouTube/Экстренный вызов 112

Detská ombudsmanka Anna Kuznecovová, ktorá prišla za rodinou do nemocnice, uviedla, že sa jej podarilo porozprávať s najstarším 10-ročným Grigorijom. Trpel najviac, pretože chodil bosý po snehu. Prognózy lekárov, čo sa týka vyliečenia jeho nôh, sú veľmi opatrné. Svoju sestričku, 11-mesačnú Marfu, utešoval v náručí, pretože nerada spí v postieľke. Na súrodencoch bolo vidno, že sú si veľmi blízki.

Iľja Kľujev (vpravo)
Des v lese: VIDEO
Zdroj: YouTube/Экстренный вызов 112

Polícia začala voči Natalii Vazinovej trestné stíhanie pre pokus o vraždu. Mladá žena pochádza podľa portálu lenta.ru z Čeboksary a po skončení školy začala randiť s podnikateľom z rovnakého mesta. Páru sa narodil syn, s ktorým neskôr odišla do zahraničia. Žila v Spojených arabských emirátoch a v Taliansku. Partner jej finančne prispieval, takže takmer nepracovala. Pred piatimi rokmi sa vrátila do Ruska a usadila sa v Moskve, kde sa zamestnala v zlatníctve. Tu spoznala aj svojho nového milenca, majiteľa a prominentného klenotníka Iľju Kľujeva (43), ktorý je ženatý a má štyri deti. Kľujev má byť aj otcom jej dvoch mladších detí.

Podľa ruských médií sa so svojou manželkou nerozviedol, ale zaplatil luxusný byt pre Vazinovú a jej potomkov na predmestí Novej Moskvy, blízko miesta, kde rodinu našli v snehu. Natalia sa údajne obrátila na vieru a bola nešťastná zo "života v hriechu", čo viedlo aj k narušeniu vzťahu s jej milencom. Žena má podstúpiť psychiatrické vyšetrenie. Noviny Moskovský Komsolomec uviedli, že klenotník sa ponúkol, že si vezme do starostlivosti všetky jej deti, vrátane staršieho syna Grigorija.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Экстренный вызов 112, Новости на Первом Канале

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články