Nešťastie v Ružinove: FOTO Partneri sa pohádali, žena ušla z domu, hrozné, k čomu sa uchýlila | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Nešťastie v Ružinove: FOTO Partneri sa pohádali, žena ušla z domu, hrozné, k čomu sa uchýlila

Policajti zachránili život žene, ktorá sa pokúsila predávkovať liekmi.
Policajti zachránili život žene, ktorá sa pokúsila predávkovať liekmi.
Zdroj: FB/Polícia SR
08.03.2019 20:11

BRATISLAVA - V mestskej časti Ružinov šlo o život 43-ročnej Bratislavčanky. Tá sa večer pohádala so svojím mužom a odišla z domu vo Vlčom hrdle. Vystrašený muž mal obavu o jej život, a preto zalarmoval políciu. Ak by tak neučinil, jeho polovičku predávkovanú liekmi by zrejme nik nezachránil.


Dvaja policajti z OO PZ Ružinov - západ sa na základe prijatého oznámenia presunuli na uvedené miesto a začali prepátravať okolie. V záhradkárskej oblasti si všimli ženu, no len čo ich zbadala, rozbehla smerom k Dunaju.

Keď sa ju mužom zákona podarilo dobehnúť, stratila vedomie. Všimli si, že okolo úst mala penu. Preto jeden z policajtov vtlačil žene prsty do úst, aby spustil dávanie, nakoľko vzniklo podozrenie, že užila presne nezistené lieky.

Policajti zachránili život žene,
Zdroj: FB/Polícia SR

Kolegovia ihneď privolali sanitku, a keďže uvedené miesto sa nenachádzalo v blízkosti nijakých budov s popisnými číslami a bolo náročné presne určiť jeho polohu, jeden člen hliadky išiel aj s vozidlom záchranárom oproti.

Druhý z policajtov až do príchodu záchranárov žene opakovane poskytoval prvú pomoc, pretože niekoľkokrát stratila vedomie a prestala dýchať.

Policajti zachránili život žene,
Zdroj: FB/Polícia SR


Čítajte aj: Dráma pri Banskej Bystrici: FOTO Školáčka chcela skočiť z balkóna, obavy matky sa potvrdili


Zachránená 43-ročná Bratislavčanka bola následne odovzdaná do starostlivosti privolaným záchranárom, ktorí ju previezli do jednej z bratislavských nemocníc.

Za tento záchranársky čin boli nadstrážmajster Ján Cipka a nadstrážmajster Filip Folrich mimoriadne povýšení do hodnosti podpráporčík.


Galéria

Policajti zachránili život žene, Policajti zachránili život žene, Policajti zachránili život žene,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články