Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Meghan si princa Philipa (†99) uctí v súkromí: Špeciálny ceremoniál v luxuse!

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: YouTube.com/ CBS
17.04.2021 13:00

KALIFORNIA - Už dnes o 16:00 miestneho času sa na Windsorskom hrade uskutoční posledná rozlúčka s princom Philipom (†99), manželom kráľovnej Alžbety II., ktorý zomrel 9.apríla vo veku 99 rokov. Na pohrebe sa zúčastní jeho tridsať najbližších, medzi nimi i princ Harry. Jeho manželka však zostala doma v Kalifornii.


VIDEO: Životný príbeh princa Philipa (†99)

Do Londýna nevycestovala rovno z viacerých dôvodov. Najprv sa hovorilo o tom, že jej to lekári neodporúčajú pre pokročilé štádium tehotenstva, no potom vyšlo najavo, že tehotná Markle chce dať svojmu manželovi priestor, aby si vysporiadal vzťahy s rodinou. Takisto vraj v týchto, pre kráľovskú rodinu ťažkých chvíľach, nechce, aby sa upriamovala pozornosť na ňu. 

Meghan Markle si princa uctí prostredníctvom špeciálne zriadeného vysielania pre pozostalých .
Podľa viacerých medializovaných informácií
Zdroj: SITA

Zosnulého Philipa si preto uctí vo svojom luxusnom príbytku v kalifornskom Montecite. Palác už pred niekoľkými dňami poprosil všetkých pozostalých, ktorí sa nemôžu kvôli obmedzenému počtu zúčastniť, aby sa s manželom kráľovnej Alžbety II. rozlúčili v súkromí. Zriadili preto špeciálny live prenos z ceremónie, ktorý môžu sledovať z pohodlia svojich domovov a dať tak princovi svoje posledné zbohom. 

Meghan si princa Philipa
Zdroj: TASR


Galéria

Meghan Markle Podľa viacerých medializovaných informácií Princ Philliip Princ Philip zomrel vo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články