Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Kate Middleton na pohrebe princa Philipa (†99): Ohúrila noblesou... Na krku diamanty po kráľovnej!

Kate Middleton na pohrebe princa Philipa ohurovala vzhľadom.
Kate Middleton na pohrebe princa Philipa ohurovala vzhľadom.
Zdroj: Profimedia
17.04.2021 18:00

WINDSOR - Dnes o 15:00 miestneho času sa v areáli Windsorského hradu v tamojšej kaplnke svätého Juraja konala posledná rozlúčka s princom Philipom (†99). Tej sa zúčastnila aj manželka princa Williama (38), vojvodkyňa Kate Middleton (39). A hneď zaujala noblesou - oblečené mala elegantné čierne šaty a na krku diamanty po kráľovnej!Pohreb princa Philipa (†99) ONLINE: Smútočný obrad skončil, Alžbeta II. sedela úplne sama!


VIDEO: Životný príbeh princa Philipa (†99)

Celý svet sa dnes o 15-tej hodine popoludní lúčil s princom Philipom, ktorý vo veku 99 rokov navždy odišiel 9. apríla. Dnes sa v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor konala posledná rozlúčka s vojvodom z Edinburghu. Smútočného sprievodu sa, narozdiel od polovičky princa Harryho, zúčastnila aj manželka princa Williama. 

A Kate Middleton okamžite zaujala svojim vyberaným štýlom. Na sebe mala oblečené elegantné šierne šaty Roland Mouret v hodnote 1605 libier. Obliekla si ich už po druhýkrát - prvýkrát v nich žiarila na Pamätnom festivale kráľovských britských légií v roku 2018. 

Neprehliadnuteľné boli bez pochýb aj šperky, ktoré sa vojvodkyni ligotali na krku a ušiach. Na smútočnú príležitosť si Kate zvolila perlový náhrdelník zdobený diamantami a hodiace sa náušnice zo zbierky samotnej kráľovnej Alžbety II.

Vojvodkyni Kate to veľmi pristalo.
Kate Middleton na pohrebe
Zdroj: Profimedia


Galéria

Kate Middleton na pohrebe

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články