Kráľovské rodiny a šľachta | Topky.sk

°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Kráľovské rodiny a šľachta

Bizarné Vianoce v kráľovskej rodine: Preboha! Fakt si dávajú toto?

Členovia kráľovskej rodiny.

Členovia kráľovskej rodiny.

27.12.2020 11:30

LONDÝN - Nečakané! Život členov britskej kráľovskej monarchie podlieha protokolu a istým pravidlám. Aj počas najkrajších sviatkov roka sa riadia istým zvyklosťami a tradíciami. Jednou z nich je i to, že sa obdaruvávajú poriadne zvláštnymi darmi. viac »

Urodzená kráska šokovala zmenou imidžu: Uff, veď ona má vyholenú hlavu!

Urodzená kráska šokovala zmenou
Foto

17.12.2020 20:00

MONACO - Poriadne prekvapenie! O to sa postarala krásna monacká kňažná Charlene (42), keď sa ukázala na špeciálnych vianočných trhoch, v rámci ktorých členovia monarchie rozdávali deťom darčeky. Blondínka totiž podstúpila výraznu zmenu účesu, ktorú nešlo prehliadnúť. viac »


Kráľovská rodina zverejnila vianočnú FOTO: Všetky oči smerujú TAM!

Kráľovská rodina zverejnila vianočnú
Foto

15.12.2020 20:00

ŠTOKHOLM - Krásna rodinka! Aj keď sa v médiách hovorí najmä o členoch britskej monarchie, i ostatné urodzené famílie si zaslúžia pozornosť. Mimoriadne sympatickí sú napríklad švédsky princ Carl Philip (41) a jeho manželka Sofia (36), ktorí v týchto dňoch zverejnili ozaj vydarenú rodinnú fotku. viac »


Princ William a Kate vzali deti do spoločnosti: Takto sme ich ešte nevideli!

Princ William s manželkou
Foto

12.12.2020 11:00

LONDÝN - Premiéra na červenom koberci! Princ William (38) a jeho manželka Kate (38) sa svojho času objavovali v spoločnosti pomerne často. Príjemným prekvapením však bolo, keď im v piatok robili spoločnosť aj ich tri ratolesti - George (7), Charlotte (5) a Louis (2). Kde sa urodzená rodinka spolu ukázala? viac »


Vzbura v Buckinghamskom paláci: Zamestnanci vytočení z rozhodnutia kráľovnej… Dávajú výpovede!

Vzbura v Buckinghamskom paláci:

10.12.2020 15:00

LONDÝN - Britská kráľovná Alžbeta II. (94) miluje tradície. Preto je pre ňu rok 2020 veľmi ťažký - všetko je inak, ako bola doteraz zvyknutá. Ani Vianoce neprežije tak, ako po minulé roky. Bude ich tráviť v tichosti s manželom vo Windsore. No predchádzala tomu veľká vzbura zamestnancov! viac »


Uletená krádež v Buckinghamskom paláci: Kráľovná v šoku… Zamestnanec dražil jej veci na nete!

Britská kráľovná Alžbeta II.

04.12.2020 18:00

LONDÝN - Britská kráľovská rodina v poslednom období púta čoraz viac pozornosti. O titulky v médiách sa postaral aj jeden zo zamestnancov Buckinghamského paláca. Vykonal totiž krádež, pri ktorej sa mnohí chytajú za hlavu - svoj lup okato predával v aukcii na internete! viac »


Slávny muž zverejnil súkromnú FOTO: Takto vyzerala Lady Diana (†36) bez šiat!

Lady Diana sa stala
Foto

26.11.2020 20:00

MILÁNO - Na topkách sme už viackrát spomínali seriál z dielne Netflixu - The Crown, ktorý zachytáva život britskej monarchie. Aktuálne sa dej zameriava najmä na bývalú manželku princa Charlesa (72) - Lady Dianu (†36). Pri sledovaní toho, čo milovaná blondínka prežívala, sa mnohým vynárajú rôzne spomienky. Taliansky podnikateľ Giancarlo Giammetti (82) ... viac »


Bolestné priznanie vojvodkyne Meghan: Bola tehotná a... Prehovorila o potrate!

Bolestné priznanie vojvodkyne Meghan:

25.11.2020 12:01

LOS ANGELES - Namiesto radosti obrovský žiaľ! Spoveď vojvodkyne Meghan (39), ktorá sa objavila v dnešnom vydaní New York Times, sa určite nezaobišla bez množstva sĺz. Manželka princa Harryho (36) totiž priznala, že v lete tohto roka bola tehotná. O bábätko ale žiaľ prišla. viac »


Smrť v kráľovskej rodine: William a Kate v slzách!

Smrť v kráľovskej rodine:

23.11.2020 18:00

LONDÝN - Prežívajú smutné chvíle! Princ William (38) a jeho manželka Kate (38) na sociálnej sieti Instagram oznámili, že v ich famílii úradovala smrť. Urodzený pár sa musel rozlúčiť so svojim śtvornohým miláčikom menom Lupo. viac »


Mama vojvodkyne Kate vyzerá ako bohyňa: Má po šesťdesiatke, no tehličky na brušku

Carole spolu so svojím

23.11.2020 12:00

Caroline Middleton tohto roku oslávila 65-te narodeniny. Pri pohľade na ňu v plavkách by ste jej vek uhádli asi len ťažko. viac »


Túto FOTO Lady Diany (†36) doposiaľ nik nevidel: Zverejnil ju jej brat!

Croons Lady Diana si

11.11.2020 18:00

LONDÝN - Poklad z rodinného archívu! Aj keď od smrti Lady Diany (†36) ubehlo 23 rokov, nezabúda sa na ňu. Na Kráľovnú ľudských sŕdc pravidelne spomínajú nielen jej najbližší, ale aj fanúšikovia. Tých aktuálne potešil jej brat Charles, ktorý na sociálnej sieti Twitter zverejnil milú fotku z minulosti. viac »


Bizarná FOTO z kráľovskej rodiny: Takto vyzerajú bez mejkapu!

Bizarná FOTO z kráľovskej
Foto

10.08.2020 17:00

LONDÝN - Slová plné nadšenia a pochvaly! Členovia kráľovských rodín boli a sú pre verejnosť vždy zaujímaví. V centre pozornosti je najmä britská monarchia. Jej súčasťou sú i sestry Beatrice (32) a Eugenia (30), ktoré sa aktuálne ukázali svetu celkom bez príkras. viac »


Bizarný dar od princa pre Kate: Preboha, William, to nemyslíš vážne!

Princ William

29.07.2020 18:00

LONDÝN - Prekvapivé priznanie! Verejnosť sa o britskú monarchiu celkom intenzívne zaujíma. Zvlášť o súkromie jej členov. Princ William (38) v uplynulých dňoch prezradil celkom zaujímavú pikošku... viac »


Rázne rozhodnutie Alžbety II.: Došla jej trpezlivosť... Harry a Meghan navždy v exile!

Rázne rozhodnutie Alžbety II.:

28.07.2020 13:40

LONDÝN – Začiatkom roka sa Meghan Markle a Harry rozhodli, že opustia anglickú monarchiu a budú si žiť slobodným životom. To zarmútilo Alžbetu II., no i tak im popriala šťastie. Okolo dvojice sa strhol poriadny rozruch a dokonca sa začala písať kniha Finding freedom. A tá im navždy zasekala cestu späť na kráľovský dvor. viac »


Najlacnejšia svadba v histórii kráľovskej rodiny: Princezná Beatrice si všetko požičala... Na obrade len 20 ľudí!

Britská princezná Beatrice a

21.07.2020 16:00

LONDÝN - Britská kráľovská rodina v piatok organizovala ďalšiu svadbu. Vydala sa vnučka Alžbety II. - princezná Beatrice (31). Svoje áno povedala talianskemu podnikateľovi Edoardovi Mappelimu Mozzimu (37). Svadba však bola šokujúco skromná. Nevesta si všetko požičala a na obrade bolo len 20 najbližších ľudí! viac »


Sú toho plné médiá! Táto TAJNÁ SVADBA je veľkým prekvapením

Sú toho plné médiá!

17.07.2020 20:00

LONDÝN - Konečne sú svoji! Britská kráľovská rodina má veľkú novinu. Vnučka Alžbety II. - Beatrice (31) sa v piatok v tajnosti vydala. Hoci býva zvykom, že svadby členov monarchie sú veľkolepé a ostrosledované, tentokrát bolo všetko inak. viac »


Pamiatka na Lady Dianu je minulosťou: Na vine sú jej synovia Harry a William!

Lady Diana sa stala

11.07.2020 12:02

LONDÝN - Nepotešilo by ju to! Nie je tajomstvom, že Lady Diana (†36) sa výrazne venovala charite. Nuž, nie nadarmo mala prezývku Kráľovná ľudských sŕdc. Od roku 2013 spravovali pamätný fond princeznej Diany jej synovia William a Harry. Tí však koncom minulého roka urobili prekvapivú vec. viac »


Ďalšie nelichotivé svedectvo o Meghan: Správa sa ako Hitler... Diana by bola zhrozená!

Očarujúca vojvodkyňa Meghan Markle

03.07.2020 18:00

LOS ANGELES - Meghan Markle je neustále horúcou témou. Podľa ženy, ktorá napísala niekoľko kníh o kráľovskej rodine, je závislá na sláve a ak by sa Harry oženil s niekým iným, určite by stále bol súčasťou kráľovskej rodiny. Počínanie bývalej herečky dokonca prirovnala k Hitlerovi. viac »


Dcéra monackého kniežaťa sa nehanbí: Na instagrame sa pretŕča bez šiat!

Monacké knieža Albert II
Foto

24.06.2020 20:00

NEW YORK - To sa často nevidí! Od členov kráľovských rodín sa vyžaduje dodržiavanie protokolu a vyhýbanie sa akýmkoľvek škandálom. A hoci sú niektorí jedinci s modrou krvou už aktívni na sociálnych sieťach, o príliš osobné zábery a informácie sa so svetom nedelia. Dcéra monackého kniežaťa Alberta II. však nemá problém vycapiť sa na internet aj odhalená. Pozrite! viac »


To myslí vážne? Z kráľovskej rodiny Meghan zdrhla, teraz chce byť prezidentkou!

Meghan, Harry

23.06.2020 20:00

LOS ANGELES - Odkedy sa princ Harry (35) a jeho manželka Meghan (38) rozhodli oficiálne opustiť kráľovský dvor, uplynulo už niekoľko mesiacov, počas ktorých vyšiel najavo aj jeden z hlavných dôvodov tohto rázneho kroku. Bývalá herečka vraj už nedokázala strpieť nespravodlivosť a nevraživosť, ktorú pociťovala kvôli odlišnému prístupu k nej a jej švagrinej, ... viac »


Zoznámenie princa Williama s jeho ženou: Chudák! To bol ale TRAPAS

William, Kate a ich

17.06.2020 17:00

LONDÝN - Zaujímavé odhalenie! Nie je žiadnym tajomstvom, že princ William a vojvodkyňa Kate sa spoznali počas vysokoškolského štúdia. Verejnosť pozná aj dosť detailov týkajúcich sa ich vzťahu. Na obrazovkách Channel 5 bol pred pár dňami odvysielaný dokument s názvom William & Kate: Too Good to be True?, po ktorom je jasné, že panovník musel byť pri ... viac »


Najčítanejšie články