Kráľovské rodiny a šľachta | Topky.sk
Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Kráľovské rodiny a šľachta

Kráľovnej brošňa z pohrebu: Pocta Philipovým predkom a... FOTO Mala ju aj na Slovensku!

Alžbeta II. mala tú istú brošňu pred 12 rokmi na Slovensku.

Alžbeta II. mala tú istú brošňu pred 12 rokmi na Slovensku.

Foto
pred 9 hodinami

WINDSOR - Poslednú rozlúčku s manželom britskej kráľovnej Alžbety II. (94), princom Philipom (†99), sledoval celý svet. Konala sa v sobotu o 15-tej hodine popoludní v kaplnke svätého Juraja vo Windsore. Mnohí si okrem iného posvietili aj na šperky, ktoré smútiaca panovníčka na túto príležitosť zvolila. Mohutná diamantová brošňa má byť vraj poctou Philipovym... viac »

ŠOK Princa Philipa nepochovajú: Dočasná hrobka... Čakajú na úmrtie kráľovnej!

ŠOK Princa Philipa nepochovajú:

pred 14 hodinami

LONDÝN - V sobotu v poobedných hodinách Spojené kráľovstvo zahalil smútok. Verejnosť aj rodina sa naposledy rozlúčili so zosnulým Princom Philipom, ktorý zomrel minulý piatok vo veku 99 rokov. Na jeho poslednú cestu ho odprevadila hŕstka jeho 30-tich najbližších... viac »


Alžbeta II. po smrti manžela: Princ Charles si musí počkať... Kráľovná sa trónu nevzdá!

Alžbeta II. po smrti

pred 22 hodinami

LONDÝN - Napriek tomu, že britskú kráľovnú Alžbetu II. smrť jej manžela princa Philipa (†99) hlboko zasiahla, trónu sa zrieknuť neplánuje. Pre TASR to uviedli profesor londýnskej univerzity UCL Robert Hazell a anglický spisovateľ Hugo Vickers. Obaja sú odborníkmi na britskú kráľovskú rodinu. viac »


Tajomstvo smútočného venca od Harryho: Kopa symbolov a... Vlastnoručný odkaz od Meghan!

Tajomstvo smútočného venca od
Foto

včera o 20:00

WINDSOR - V sobotu o 15-tej hodine popoludní sa v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor konala posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom (†99). Tej sa zúčastnil Harry (36) bez svojej manželky Meghan Markle (39). Zahraničné médiá však upozornili na zaujímavý detail smútočného venca, ktorý princ priniesol - obsahoval vraj vlastnoručný odkaz od vojvodkyne. viac »


Sila hodná kráľovnej: To, čo spravila Alžbeta II. na pohrebe... FOTO Bežná žena by to nedokázala!

Sila hodná kráľovnej: To,
837

včera o 19:00

LONDÝN - Kráľovská rodina dnes prežila jeden z najsmutnejších dní vo svojich život. O 16tej hodine miestneho času dali najbližší posledné zbohom zosnulému princovi Philipovi († 99), s ktorým sa rozlúčili na zádušnej omši v kaplnke sv. Juraja... viac »


Kate Middleton na pohrebe princa Philipa (†99): Ohúrila noblesou... Na krku diamanty po kráľovnej!

Kate Middleton na pohrebe
Foto1138

včera o 18:00

WINDSOR - Dnes o 15:00 miestneho času sa v areáli Windsorského hradu v tamojšej kaplnke svätého Juraja konala posledná rozlúčka s princom Philipom (†99). Tej sa zúčastnila aj manželka princa Williama (38), vojvodkyňa Kate Middleton (39). A hneď zaujala noblesou - oblečené mala elegantné čierne šaty a na krku diamanty po kráľovnej! viac »


Na TOTO svet čakal: Princovia Harry a William sa na pohrebe zblížili... Tieto FOTO hovoria za všetko!

Takýto je skutočný vzťah
1100

včera o 17:36

LONDÝN - O 17.hodine nášho času skončila posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom, ktorá sa konala v kaplnke sv. Juraja. Manžela kráľovnej Alžbety II. do kostola odprevádzal čestný sprievod jeho najbližších, kde nechýbali ani princovia William a Harry. viac »


Pohreb princa Philipa (†99) ONLINE: Smútočný obrad skončil, Alžbeta II. sedela úplne sama!

Pohreb princa Philipa (†99)
Foto906

včera o 15:01

LONDÝN - Britské impérium aj celý svet sa v dnes navždy lúčia s vojvodom z Edinburghu, princom Philipom (†99). Pohreb prebieha v areáli Windsorského zámku v tamojšej kaplnke svätého Juraja. Odštartoval o 15:00 miestneho času (16:00 nášho času) a zúčastniť sa ho mohlo len 30 vyvolených. My vám prinášame online informácie z poslednej rozlúčky. viac »


Nečakané gesto od Alžbety II.: Dala zverejniť obľúbené SÚKROMNÉ FOTO s princom Philipom (†99)!

Nečakané gesto od Alžbety

včera o 15:00

LONDÝN - Pred sobotňajším pohrebom princa Philipa zverejnila britská kráľovná Alžbeta II. záber zo svojho súkromného fotoalbumu. Panovníčka sa zároveň poďakovala za početné prejavy sústrasti k úmrtiu jej manžela, ktoré prišli z celého sveta, uviedla nemecká spravodajská televízia N-tv. viac »


Organizácia pohrebu princa Philipa (†99): Virtuálna kondolenčná kniha, LIVE vysielanie a rúška!

Organizácia pohrebu princa Philipa

včera o 05:55

LONDÝN - Na Windsorskom hrade sa v sobotu uskutoční posledná rozlúčka s princom Philipom, manželom kráľovnej Alžbety II., ktorý zomrel minulý piatok vo veku 99 rokov. Pohrebné obrady sa budú konať v hradnej Kaplnke sv. Juraja o 15.00 h miestneho času (16.00 h SELČ). Celý obrad sa uskutoční výlučne v areáli hradu, pričom tesne pred začiatkom pohrebu... viac »


Dnes pochovajú princa Philipa (†99): Pohreb sa plánoval niekoľko rokov… Ovplyvnil aj Formulu 1!

Princ Philip, 99-ročný manžel

včera o 05:50

LONDÝN - Aj keď sa rozlúčky s členmi kráľovskej rodiny v Spojenom kráľovstve podriaďujú dávnym tradíciám a prísnemu smútočnému obradnému protokolu, sobotňajší pohreb princa Philipa (†99) bude odlišný. Na jednej strane preto, lebo princ si sám želal, aby bol jeho pohreb skromný, a tiež z dôvodu opatrení proti šíreniu nového koronavírusu. Tie zakazujú konanie masových podujatí. viac »


FOTOREPORTÁŽ zo života princa Philipa (†99): Útek z rodnej krajiny, osudné stretnutie s Alžbetou a... Posledné dni nažive

FOTOREPORTÁŽ zo života princa
Foto

včera o 05:44

LONDÝN - Uplynul už týždeň od momentu, kedy svet zarmútila správa o smrti 99-ročného britského princa Philipa. V sobotu sa v Londýne koná posledná rozlúčka. Pozrite si pri tejto smutnej príležitosti fotoreportáž zo života vojvodu z Edinburghu. viac »


Posledné prípravy na pohreb princa Philipa (†99): Prítomných bude viac ako 700 príslušníkov armády!

Členovia Kráľovského konského delostrelectva

včera o 23:00

LONDÝN -Viac ako 700 príslušníkov britských ozbrojených síl bude v sobotu prítomných na pohrebe zosnulého britského princa Philipa (†99) na Windsorskom hrade, informovala v piatok agentúra AP. viac »


Podrobnosti o pohrebe princa Philipa (†99): Kráľovná bude úplne sama a... Harryho s Williamom rozdelia!

Takýto je skutočný vzťah

16.04.2021 20:00

LONDÝN - Britský princ William a jeho brat Harry nebudú na sobotňajšom smútočnom pochode do kaplnky sv. Juraja na Windsorskom zámku západne od Londýna kráčať za rakvou s pozostatkami svojho starého otca, princa Philipa, bok po boku, ale pôjde medzi nimi ich bratranec Peter Phillips. Buckinghamský palác tiež oznámil, že kráľovná Alžbeta II. bude z preventívnych... viac »


Kráľovná Alžbeta II. po pohrebe manžela: Veľké sťahovanie z Buckinghamského paláca?!

Kráľovnú Alžbetu obdivujú ľudia

16.04.2021 17:00

LONDÝN - V sobotu sa britská kráľovná Alžbeta II. navždy rozlúči so svojím milovaným manželom Philipom (†99). A podľa medializovaných informácií mu aj po pohrebe zostane na blízku. Zdá sa, že sa Z Buckinghamského paláca rozhodla presťahovať do Windsoru, kde bude princ pochovaný. viac »


Kráľovský pár pred 12 rokmi na Slovensku: FOTO... Princa Philipa (†99) najviac zaujalo TOTO!

Kráľovský pár pred 12
Foto

16.04.2021 11:00

LONDÝN - Dnes uplynul presne týždeň od momentu, čo sa na verejnosť dostala smutná správa o úmrtí britského princa Philipa (†99). Na toho majú niektorí Slováci aj veľmi osobné spomienky. Pred 12 rokmi totiž kráľovský pár zavítal aj do našej krajiny. A vojvodu z Edinburghu najviac zaujalo TOTO! viac »


Harry mal byť na pohrebe princa Philipa (†99) čiernou ovcou: Obrovské gesto od rodiny!

Harry mal byť na

15.04.2021 20:00

LONDÝN - Vyhne sa verejnému poníženiu! Jednou z najviac medializovaných tém uplynulých dní je nepochybne smrť a blížiaci sa pohreb princa Philipa (†99). Vojvoda z Edinburghu bude pochovaný túto sobotu o 15:00 miestneho času. Vyprevadiť milovaného starého otca na večnosť prišiel spoza veľkej mláky aj princ Harry (36). Tomu hrozilo, že by bol medzi ostatnými... viac »


Palác zverejnil FOTO princa Philipa (†99): Ľudia sú úplne namäkko... Tento záber je TOP!

Palác zverejnil FOTO princa
Foto

15.04.2021 12:01

LONDÝN - Plačú nielen jeho najbližší! Smrť 99-ročného princa Philipa totiž zasiahla celú krajinu. Vojvoda z Edinburghu bol medzi ľuďmi mimoriadne obľúbený. Dokazujú to aj reakcie verejnosti na oficiálnych profiloch kráľovskej rodiny na sociálnych sieťach. Tam pred pár hodinami pribudol súkromný záber, ktorý vyvolal veľké nadšenie. viac »


Kráľovná Alžbeta II.: Svoj smútok ukončila predčasne… Už 4 dni po smrti manžela robila TOTO!

Kráľovná Alžbeta II. sa

14.04.2021 16:00

LONDÝN - Britská kráľovná Alžbeta II. sa v utorok, štyri dni po smrti svojho manžela princa Philipa (†99), vrátila ku kráľovským povinnostiam. Prišla na ceremóniu pri príležitosti odchodu najvyššie postaveného predstaviteľa svojej domácnosti do dôchodku. Informovali o tom tlačové agentúry PA Media a Reuters. viac »


Skutočný dôvod, prečo Meghan nepríde na Philipov (†99) pohreb: Tehotenstvo to nie je!

Skutočný dôvod, prečo Meghan

14.04.2021 10:30

LONDÝN -Už pred niekoľkými dňami sa objavili informácie, že Meghan Markle (39), manželka princa Harryho (36), nepoletí do Británie, aby mohla zúčastniť pohrebu zosnulého princa Philipa (†99). Vojvoda zo Sussexu priletel na letisko Heathrow bez matky svojho synčeka Archieho. Ako dôvod bolo uvádzané, že jej lekári neodporúčajú cestovanie kvôli pokročilému štádia tehotenstva... viac »


Princ Harry dorazil do Londýna: Prvé vyjadrenie o dedovej (†99) smrti... Bola to legenda vtipkovania!

Princ Harry dorazil do

13.04.2021 18:00

LONDÝN - Britský princ Harry si uctil starého otca princa Philipa (†99), ktorý zomrel v piatok vo veku 99 rokov. V emotívnom, ale aj odľahčene ladenom odkaze zverejnenom v pondelok princ Harry opísal starého otca ako "majstra grilovania" a "opovážlivého človeka až do konca", uviedli tlačové agentúry DPA a AFP. viac »


Najčítanejšie články