Smrť princa Philipa - Informácie o úmrtí manžela kráľovny Alžbety II | Topky.sk | Topky.sk
Pondelok, 18. október 2021. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Úmrtie princa Philipa

FOTO Kate a William 4 dni po pohrebe princa Philipa (†99): Vyrehotaní od ucha k uchu!

Princ William s manželkou Kate

Princ William s manželkou Kate

Foto
22.04.2021 18:00

LODNÝN - Smútok išiel bokom! Po tom, ako britská kráľovská rodina v sobotu pochovala princa Philipa (†99), sa vdova Alžbeta II. a deti zosnulého rozhodli prežívať túto bolestnú stratu v súkromí. Vnuk Harry odletel za svojou tehotnou ženou i synom do Ameriky a jeho brat William... Si už plní pracovné povinnosti. viac »

Odhalenie o princovi Philipovi: Posadnutosť fenoménom UFO, ohromujúce priznanie jeho tajomníka

Odhalenie o princovi Philipovi:

21.04.2021 22:01

LONDÝN - Nedávno zosnulý princ Philip miloval pozorovanie vtákov, maľovanie či námornú históriu. Určite však prekvapí, že ho fascinovala aj téma UFO. Vo svojej knižnici zhromaždil viaceré diela venované tejto tematike, predplácal si časopisy zaoberajúce sa mimozemskými civilizáciami a dokonca kontaktoval mnohých zamestnancov vzdušných síl, aby hlbšie... viac »


Rana do srdca pre kráľovnú: Ona sa lúčila s Philipom a... V ten deň jej zomrela ďalšia blízka osoba!

Britská kráľovná Alžbeta II.

21.04.2021 18:00

WINDSOR - Kráľovná Alžbeta II. (95) sa v poslednom období musí vyrovnávať s jednou ranou do srdca za druhou. Len v sobotu sa navždy rozlúčila so svojím milovaným manželom princom Philipom († 99) a... V ten istý deň prišla o ďalšieho blízkeho človeka! viac »


Šokujúce odhalenie z posledných dní princa Philipa (†99) a kráľovnej: Drž hubu, ty hlupaňa!

Princ Philip a britská
482

20.04.2021 14:00

LONDÝN - Úmrtie princa Philipa (†99) je ešte stále jednou z horúcich tém týchto dní. O značnú senzáciu sa v súvislosti s tým postaral istý zamestnanec urodzeného páru. Ten pre médiá odhalil, ako vyzerali posledné spoločné chvíle Vojvodu z Edinburgu a kráľovnej Alžbety II.. Nuž, toto vás poriadne prekvapí! viac »


Vila Mon Repos na Korfu: V rodnom dome princa Philipa bývala aj Sissi

Vila Mon Repos na

20.04.2021 00:00

Cez víkend sa uskutočnila posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom, manželom britskej kráľovnej Alžbety II. Bol najdlhšie slúžiacim životným partnerom britského panovníka v dejinách, pochádzal však z Grécka, kde môžete navštíviť jeho rodný dom. viac »


Škandál na pohrebe princa Philipa (†99): Minúta ticha a ona... Preboha! Pobehovala tam VYZLEČENÁ

Škandál na pohrebe princa
FotoVideo

19.04.2021 20:00

LONDÝN - Úbohé! Že sa nehanbí! Aj takéto reakcie zo strán verejnosti sa objavujú pod videom, ktoré zachytáva pomerne škandalóznu situáciu, ktorá nastala pred Windsorským zámkom v čase, keď sa konala posledná rozlúčka s princom Philipom (†99). Istá žena totiž v momente, keď si mnohí chceli uctiť vojvodu z Edinburghu potleskom, zo seba strhla oblečenie... viac »


Ďalšia rana pre zdrvenú kráľovnú: Harry sa vykašľal na jej narodeniny!

Ďalšia rana pre zdrvenú

19.04.2021 16:00

LONDÝN - Len v sobotu poobede sa kráľovná Alžbeta II. naposledy rozlúčila so svojou celoživotnou láskou. V kaplnke sv. Juraja pochovala zosnulého princa Philipa a prežívala jednu z najťažších chvíľ vo svojom živote. Teraz sa panovníčka musí zmieriť s ďalšou ranou. viac »


Harryho si vzali William a Charles do parády: Zhovárali sa hodiny a... Meghan, čo ty na to?!

Harryho si vzali William

19.04.2021 12:01

LONDÝN - Záujem o britskú kráľovskú rodinu neutícha! Sobotňajší pohreb princa Philipa (†99) bol nepochybne jednou z najviac sledovaných udalostí uplynulých dní. Celý svet čakal napríklad na to, ako sa k sebe budú správať bratia - princovia Harry (36) a William (38), medzi ktorými panujú napäté vzťahy. Ako informujú zahraničné médiá, po oficiálnej rozlúčke... viac »


Kolaps vojakov na pohrebe princa Philipa (†99): FOTO Jeden skončil na zemi a druhý… Vyzeral, že každú chvíľu odpadne!

Kolaps vojakov na pohrebe
Foto

19.04.2021 05:45

WINDSOR - Sobotný pohreb princa Philipa (†99) bol náročným momentom pre všetkých pozostalých. No nielen pre nich. Fotky zachytili, že smútočnú ceremóniu ťažko znášali aj vojaci. Jeden skončil na zemi a druhý... Vyzeral, že každú chvíľu odpadne! viac »


ŠOK Princa Philipa nepochovajú: Dočasná hrobka... Čakajú na úmrtie kráľovnej!

ŠOK Princa Philipa nepochovajú:

18.04.2021 22:00

LONDÝN - V sobotu v poobedných hodinách Spojené kráľovstvo zahalil smútok. Verejnosť aj rodina sa naposledy rozlúčili so zosnulým Princom Philipom, ktorý zomrel minulý piatok vo veku 99 rokov. Na jeho poslednú cestu ho odprevadila hŕstka jeho 30-tich najbližších... viac »


Kráľovnej brošňa z pohrebu: Pocta Philipovým predkom a... FOTO Mala ju aj na Slovensku!

Kráľovnej brošňa z pohrebu:
Foto429

18.04.2021 11:00

WINDSOR - Poslednú rozlúčku s manželom britskej kráľovnej Alžbety II. (94), princom Philipom (†99), sledoval celý svet. Konala sa v sobotu o 15-tej hodine popoludní v kaplnke svätého Juraja vo Windsore. Mnohí si okrem iného posvietili aj na šperky, ktoré smútiaca panovníčka na túto príležitosť zvolila. Mohutná diamantová brošňa má byť vraj poctou Philipovym... viac »


Alžbeta II. po smrti manžela: Princ Charles si musí počkať... Kráľovná sa trónu nevzdá!

Alžbeta II. po smrti

17.04.2021 22:00

LONDÝN - Napriek tomu, že britskú kráľovnú Alžbetu II. smrť jej manžela princa Philipa (†99) hlboko zasiahla, trónu sa zrieknuť neplánuje. Pre TASR to uviedli profesor londýnskej univerzity UCL Robert Hazell a anglický spisovateľ Hugo Vickers. Obaja sú odborníkmi na britskú kráľovskú rodinu. viac »


Tajomstvo smútočného venca od Harryho: Kopa symbolov a... Vlastnoručný odkaz od Meghan!

Tajomstvo smútočného venca od
Foto

17.04.2021 20:00

WINDSOR - V sobotu o 15-tej hodine popoludní sa v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor konala posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom (†99). Tej sa zúčastnil Harry (36) bez svojej manželky Meghan Markle (39). Zahraničné médiá však upozornili na zaujímavý detail smútočného venca, ktorý princ priniesol - obsahoval vraj vlastnoručný odkaz od vojvodkyne. viac »


Sila hodná kráľovnej: To, čo spravila Alžbeta II. na pohrebe... FOTO Bežná žena by to nedokázala!

Sila hodná kráľovnej: To,
1178

17.04.2021 19:00

LONDÝN - Kráľovská rodina dnes prežila jeden z najsmutnejších dní vo svojich život. O 16tej hodine miestneho času dali najbližší posledné zbohom zosnulému princovi Philipovi († 99), s ktorým sa rozlúčili na zádušnej omši v kaplnke sv. Juraja... viac »


Kate Middleton na pohrebe princa Philipa (†99): Ohúrila noblesou... Na krku diamanty po kráľovnej!

Kate Middleton na pohrebe
Foto1792

17.04.2021 18:00

WINDSOR - Dnes o 15:00 miestneho času sa v areáli Windsorského hradu v tamojšej kaplnke svätého Juraja konala posledná rozlúčka s princom Philipom (†99). Tej sa zúčastnila aj manželka princa Williama (38), vojvodkyňa Kate Middleton (39). A hneď zaujala noblesou - oblečené mala elegantné čierne šaty a na krku diamanty po kráľovnej! viac »


Na TOTO svet čakal: Princovia Harry a William sa na pohrebe zblížili... Tieto FOTO hovoria za všetko!

Takýto je skutočný vzťah
1455

17.04.2021 17:36

LONDÝN - O 17.hodine nášho času skončila posledná rozlúčka so zosnulým princom Philipom, ktorá sa konala v kaplnke sv. Juraja. Manžela kráľovnej Alžbety II. do kostola odprevádzal čestný sprievod jeho najbližších, kde nechýbali ani princovia William a Harry. viac »


Pohreb princa Philipa (†99) ONLINE: Smútočný obrad skončil, Alžbeta II. sedela úplne sama!

Pohreb princa Philipa (†99)
Foto897

17.04.2021 15:01

LONDÝN - Britské impérium aj celý svet sa v dnes navždy lúčia s vojvodom z Edinburghu, princom Philipom (†99). Pohreb prebieha v areáli Windsorského zámku v tamojšej kaplnke svätého Juraja. Odštartoval o 15:00 miestneho času (16:00 nášho času) a zúčastniť sa ho mohlo len 30 vyvolených. My vám prinášame online informácie z poslednej rozlúčky. viac »


Nečakané gesto od Alžbety II.: Dala zverejniť obľúbené SÚKROMNÉ FOTO s princom Philipom (†99)!

Nečakané gesto od Alžbety

17.04.2021 15:00

LONDÝN - Pred sobotňajším pohrebom princa Philipa zverejnila britská kráľovná Alžbeta II. záber zo svojho súkromného fotoalbumu. Panovníčka sa zároveň poďakovala za početné prejavy sústrasti k úmrtiu jej manžela, ktoré prišli z celého sveta, uviedla nemecká spravodajská televízia N-tv. viac »


Meghan si princa Philipa (†99) uctí v súkromí: Špeciálny ceremoniál v luxuse!

Harry a Meghan počas

17.04.2021 13:00

KALIFORNIA - Už dnes o 16:00 miestneho času sa na Windsorskom hrade uskutoční posledná rozlúčka s princom Philipom (†99), manželom kráľovnej Alžbety II., ktorý zomrel 9.apríla vo veku 99 rokov. Na pohrebe sa zúčastní jeho tridsať najbližších, medzi nimi i princ Harry. Jeho manželka však zostala doma v Kalifornii. viac »


Organizácia pohrebu princa Philipa (†99): Virtuálna kondolenčná kniha, LIVE vysielanie a rúška!

Organizácia pohrebu princa Philipa

17.04.2021 05:55

LONDÝN - Na Windsorskom hrade sa v sobotu uskutoční posledná rozlúčka s princom Philipom, manželom kráľovnej Alžbety II., ktorý zomrel minulý piatok vo veku 99 rokov. Pohrebné obrady sa budú konať v hradnej Kaplnke sv. Juraja o 15.00 h miestneho času (16.00 h SELČ). Celý obrad sa uskutoční výlučne v areáli hradu, pričom tesne pred začiatkom pohrebu... viac »


Dnes pochovajú princa Philipa (†99): Pohreb sa plánoval niekoľko rokov… Ovplyvnil aj Formulu 1!

Princ Philip, 99-ročný manžel

17.04.2021 05:50

LONDÝN - Aj keď sa rozlúčky s členmi kráľovskej rodiny v Spojenom kráľovstve podriaďujú dávnym tradíciám a prísnemu smútočnému obradnému protokolu, sobotňajší pohreb princa Philipa (†99) bude odlišný. Na jednej strane preto, lebo princ si sám želal, aby bol jeho pohreb skromný, a tiež z dôvodu opatrení proti šíreniu nového koronavírusu. Tie zakazujú konanie masových podujatí. viac »


Najčítanejšie články