°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

FOTO a VIDEO Douglasovci v Tatrách: Catherine sa schovávala v hoteli a Michael... Aha!

Michael Douglas a jeho manželka Catherine Zeta-Jones
Michael Douglas a jeho manželka Catherine Zeta-Jones
Zdroj: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP
07.08.2019 09:00

ŠTRBSKÉ PLESO - Slovensko len nedávno poctili svojou návštevou hneď dve hviezdy svetového kalibru - Catherine Zeta Jones (49) a Michael Douglas (74), ktorí prišli za svojimi známymi. Potom, ako si čo-to prezreli v slovenskej metropole, namierili si to vrtuľníkom priamo do srdca našej najväčšej pýchy. Kým šarmantná herečka sa ukrývala v hoteli, charizmatický sedemdesiatnik so poobzeral krásy Tatier.


Mnohí Slováci doslova žijú ošiaľom menom Douglasovci. Hviezdy svetového formátu si zo strieborného plátna odskočili užiť krásu nášho malebného Slovenska. Po tom, ako si včera pozreli aj štúdiá televízie JOJ na Kolibe, vrtuľníkom sa presunuli do srdca Vysokých Tatier a ubytovali sa v jednom z najluxusnejších hotelov.

Michael Douglas a Catherine Zeta Jones si užili najprv Bratislavu.
FOTO a VIDEO Douglasovci
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Naše veľhory a ich čisté a krásne prostredie vylákalo Michaela Douglasa von z hotelovej izby. Okolo obeda si tak užil príjemnú prechádzku okolo jednej z turisticky najnavštevovanejších atrakcií Tatier - jazera Štrbské pleso. Pôvabná brunetka mu však spoločnosť pri tejto ležérnej pohybovej aktivite nerobila.

Nejednému by mohlo napadnúť, že krásna scenéria celosvetovo uznávanú herečku neuchvátila. Dôvod jej neúčasti na prechádzke je však vskutku obyčajný a pre každú ženu maximálne pochopiteľný. Čakal ich totiž spoločný obed a Catherine sa naň chcela patrične pripraviť.

Medzitým, ako si užíval Michael prírodu a brunetka pokoj hotelovej izby, do hotela zavítali aj manželia Miroslav Lajčák a Jarmila Lajčáková-Hargašová. Napokon slávni manželia predsa len ešte spoločne vybehli pred hotel a ochotne zapózovali fotografom.

Michael Douglas si užil prechádzku pri Štrbskom plese, avšak bez svojej manželky.
FOTO a VIDEO Douglasovci
Zdroj: Vlado Benko


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, Vlado Benko,
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články