Slávny bitkár otŕčil na paparazzov brucho: Fúha, Edward, kde si k nemu prišiel?! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Slávny bitkár otŕčil na paparazzov brucho: Fúha, Edward, kde si k nemu prišiel?!

Edward Norton
Edward Norton
Zdroj: SITA
25.06.2019 20:00

AMALFI COAST - Maximálne uvoľnený! Herec Edward Norton (49), ktorý sa preslávil naprílad aj účinkovaním vo filme Klub bitkárov, si aktuálne užíva chvíle oddychu. Spolu s manželkou, synom a ďalšími príbuznými si užíva oddych v slnečnom Taliansku. Tam sa nevyhol pozornosti paparazzov, ktorí určite zostali zaskočení, keď zbadali jeho vyvalený pupok.


Chutí mu! Edward Norton mal 30 rokov, keď stvárnil jednu z ústredných postáv v počine Klub bitkárov. Pribúdajúce roky však nešetria nikoho. Ani známe tváre. A tak i známemu hercovi pribudli  nejaké vrásky i pár kíl. Viditeľné to je najmä v oblasti brucha. 

Dokazujú to paparazzi zábery, ktoré vznikli v týchto dňoch. Známy herec dovolenkuje v Taliansku, kde rozhodne nemieni pobehovať so stiahnutým bruchom. Avšak kto vie, či by bol rovnako uvoľnený, keby vedel, že na neho "poľujú" bulvárni fotografi. 

Nechýbalo veľa a tým, by sa podaril i pikantný úlovok v podobe odhalených vnád jeho manželky Shauny. Tá bola tiež hore bez, avšak prsia si strážila. 

Edward Norton si užíva chvíle oddychu.
Edward Norton
Zdroj: profimedia.sk

Edward Norton predviedol paparazzom svoje pribraté brucho.
Edward Norton
Zdroj: profimedia.sk

Patríte medzi priaznivcov tohto herca?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 191Galéria

Edward Norton Edward Norton si užíva Edward Norton predviedol paparazzom Edward Norton Edward Norton Edward Norton s manželkou Edward Norton a Brad Jared Leto a Edward

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články