Polícia našla telo mŕtveho youtubera: Trpel psychickými problémami... Samovražda?! | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Polícia našla telo mŕtveho youtubera: Trpel psychickými problémami... Samovražda?!

Youtuber Desmond Amofah spáchal samovraždu
Youtuber Desmond Amofah spáchal samovraždu
Zdroj: @TwitterMoments @Polygon @BET @CBSNews @Complex
26.06.2019 16:00

NEW YORK - Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, že v rámci pátrania po mužovi objavili v rieke telo, no v tom čase ešte nevedeli, či patrí hľadanej osobe.


Dvadsaťdeväťročný Desmond Amofah pred zmiznutím zverejnil na službe YouTube osemminútové video, v ktorom sa prechádzal ulicami mesta, rozprával o samovražde a priznal, že trpí psychickými problémami. Vyzval mladých ľudí, aby nepodľahli častému používaniu sociálnych sietí, ktoré jeho samotného podľa vlastných slov "zničili".

V pondelok našli jeho osobné veci na Manhattan Bridge. Etika je známy vďaka videám, v ktorých hodnotil najmä produkty firmy Nintendo. Na Twitteri mal 321-tisíc sledovateľov a na Instagrame 252-tisíc. Svojich fanúšikov a fanúšičky vystrašil aj v minulosti, pričom do jeho domu po vyhrážkach samovraždou privolali políciu.


Galéria

Youtuber Desmond Amofah spáchal Youtuber Desmond Amofah spáchal Youtuber Desmond Amofah spáchal Youtuber Desmond Amofah spáchal Youtuber Desmond Amofah spáchal Youtuber Desmond Amofah spáchal

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články