Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Brutálna premena markizáckej farmárky: Prirodzenosť načisto vymrela?!

Rebeka Hlavatá
Rebeka Hlavatá
Zdroj: Tv Markíza
24.06.2021 16:00

BRATISLAVA - Rebeka Hlavatá bola pomerne výraznou postavičkou 12. ročníka markizáckej Farmy. zaujala nielen románikom s Heňom, ktorého prebrala po kamoške Nikole, ale aj výraznými perami. A teraz sa rozhodla dosť radikálne zmeniť imidž!


Rebeka vstupovala do šou ako recepčná na klinike plastickej chirurgie a bolo jasné, že niektoré zákroky využila ja ona – minimálne napichanie pier. 

Brutálna premena markizáckej farmárky:
Zdroj: Instagram R.H.

Neskôr si síce dala hornú peru zmenšiť, ale zrejme išlo asi len o výmenu materiálu, pretože jej ústa majú na nových fotkách opäť "staré" rozmery. A okrem toho zaujala Rebeka aj zmenou imidžu. Aktuálne je z nej blondínka! 

Brutálna premena markizáckej farmárky:
Zdroj: Instagram RH

S hladkými vlasmi ide o menej nápadnú zmenu, no potom sa exfarmárka rozhodla pre vlny a zrazu z nej bola poriadne výstredná žena. Priamo na jej profile jej mnohí pritakávali, že ide o dobrú zmenu a pristane jej to. Dokonca ju prirovnali ku speváčke Anastacii. 

Keď však o premene svojej niekdajšej súťažiacej informovala televízia Markíza, situácia sa otočila. Až 90 % ľudí zahlasovalo, že sa im Rebekin nový vzhľad nepáči. A komentáre tiež neboli lichotivé. „Na Farme bola ešte pomerne ok, okrem tých pier. teraz to už smeruje do sveta čistého nevkusu,” napísal istý Peter. „Ako sa môže toto niekomu páčiť? Prirodzenosť načisto vymrela?” pýtala sa zas Eva. Čo hovoríte vy?

Brutálna premena markizáckej farmárky:
Zdroj: Instagram RH

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Rebeka Hlavatá

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články