Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Nočná mora Evelyn: V Markíze jej naložili... VIDEO Taký krik ste ešte nepočuli!

Taký krik ste ešte nepočuli!
Taký krik ste ešte nepočuli!
Zdroj: TV Markíza
21.04.2021 16:00

BRATISLAVA - Komičke Eve Evelyn Kramerovej "ide karta". Televízia Markíza ju obsadila rovno do niekoľkých projektov, aktuálne si ju ako hosťa pozvali aj do zábavnej šou 2na1. A poriadne si na nej zgustli. "Brána" zvaná Nočná mora sa však zrejme zapíše do dejín relácie. To, čo jej urobili... Takto kričať ste ju ešte nepočuli!


Evelyn má obrovský strach z operencov. Hydina jej občas zavarila aj počas moderovania markizáckej Farmy. Diváci boli už niekoľkokrát svedkami situácie, kedy pred kamerami utekala, aby sa vyhla akémukoľvek bližšiemu kontaktu s húskami. 

To však ešte nevedela, že v bezpečí nebude ani počas šou 2na1. Blondínka si myslela, že jej nočná mora bude spočívať v spievaní. Lenže počas toho, ako na pódiu popevovala pieseň Maličká som, húsky pasiem, prišiel do štúdia Martin Bagár a do ohrádky jej vpustil kŕdeľ bielych operencov. Nechal ju tak úplne napospas svojmu osobnému nepriateľovi č.1. 

Evelyn kričala ako o život.
Nočná mora Evelyn: V
Zdroj: TV Markíza

Moderátorka sa húskam pozdávala, náklonnosť však rozhodne nebola vzájomná.
Nočná mora Evelyn: V
Zdroj: TV Markíza

Komička však nemohla prestať spievať, a tak s vypätím síl pokračovala ďalej, pričom miestami začala kričať ako o život. Celú mimoriadne smiešnu situáciu si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Epizódu 2na1 uvidíte už dnes večer na obrazovkách Markízy a skutočne bude na čo pozerať. Napríklad na skrytú kameru, ktorá zašla do takého extrému, že sa Evelyn rozplakala a Adela s Danom vraj premýšľali nad tým, že ju ukončia! 

Nočná mora Evelyn: V
Zdroj: TV Markíza


Galéria

Taký krik ste ešte Evelyn kričala ako o Moderátorka sa húskam pozdávala,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články