Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

ZVRAT na obrazovkách Jojky: Včera sa dogrcal pred kamerami a dnes… Veľký plač!

Svojim rozhodnutím, čo urobí s výhrou, Marek mnohých šokoval.
Svojim rozhodnutím, čo urobí s výhrou, Marek mnohých šokoval.
Zdroj: Tv Joj
19.03.2021 20:00

BRATISLAVA - Tento týždeň sa v jojkárskej šou Bez servítky stretla pätica profesionálnych kuchárov. A rozhodne sa bolo na čo pozerať. Nielen, že samotné recepty stáli za to, ale pred kamerami sa stretla čisto mužská zostava. A jeden zo súťažiacich bude zrejme na účinkovanie spomínať ešte veľmi dlho. Včera sa pred kamerami dogrcal a dnes... Nedokázal sa ubrániť plaču!


VIDEO: Reakcia víťaza Bez servítky Mareka

Marek Mezei za uplynulých 5 dní divákom v istých momentoch doslova dvíhal tlak. Neskrýval vysoké sebavedomie a už od prvého momentu o sebe hovoril ako o víťazovi. Ostatných súťažiacich podceňoval, iba jedného z nich považoval za rovnocenného súpera. 

Počas natáčania si vôbec nedával servítku pred ústa, z kolegov si robil srandu a ak mu niečo nechutilo, nemal problém to povedať bez taktu, na plné ústa. Včera dokonca neudržal pod kontrolou ani svoj žalúdok a pri programe, kedy mal naslepo ochutnávať potraviny, sa pogrcal. Doslova! 

ZVRAT na obrazovkách Jojky:

Aj dnes pri stole bola pomerne napätá atmosféra... No tá sa v závere relácie úplne rozplynula. Víťazom sa naozaj stal Marek, no keď priznal, čo plánuje so získanými 500 eurami, všetci sa zhodli, že výhra v lepších rukách ani skončiť nemohla. 

Víťaz totiž so slzami v očiach prezradil, že ich venuje svojmu onkologicky chorému synovcovi. Celý záver šou, aj s vyhlásením víťaza, si môžete pozrieť vo videu vyššie!

ZVRAT na obrazovkách Jojky:

ZVRAT na obrazovkách Jojky:


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články