Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Mázikovej TRAPAS pred kamerami: Užívala si to a zrazu... Bóóóže, Evááá!

Eva Máziková v Chartshow
Eva Máziková v Chartshow
Zdroj: TV Markíza
16.02.2021 20:00

BRATISLAVA - Čaro nechceného! Eva Máziková (71) je neriadená strela. To dokazuje pri každej možnej príležitosti. Nielenže patrí k rekordérom, čo sa týka počtu slov povedaných za minútu, ale tiež vie byť poriadne zábavná. Potvrdila to aj počas nedávneho nakrúcania markizáckej relácie Chart Show, kde mnohých pobavila, hoci to ani pôvodne nemala v pláne.


VIDEO: Takto Eva Máziková spomínala na stretnutie so svojím "Fúzačikom" počas nakrúcania relácie Chart Show.

Obľúbená markizácka relácia Chart Show sa po prestávke vracia na televízne obrazovky. Už túto stredu sa bude vysielať rebríček Najväčších slovenských šlágrov, medzi ktorými nesmú chýbať hity v podaní Ivana Krajíčka, Otta Weitera, Karola Konárika, či legendárneho Roba Kazíka.

Trojica hostí Adely Banášovej a Juraja Čurného pozostávala zo Sajfu, Lukáša Latináka a Evy Mázikovej, ktorí sa vzájomne skvele dopĺňali. „Ty si nemala od roku 2000 zákaz rozprávať?” poznamenal napríklad Sajfa drzo smerom k speváčke. „Nie, zlatko. To ešte neprišlo,” reagovala pohotovo Eva.  

Sajfa, Eva Máziková a Lukáš Latinák ako hostia v Chart Show.
Eva Máziková
Zdroj: TV Markíza

Asi nikoho neprekvapí, že Máziková si šlágre naplno užívala. Pri jednej zo súťaží sa uvoľnila natoľko, že si vôbec neuvedomila, že divákom ukázala vztýčený prostredník. Zúčastnení sa na tomto trapase zabávali. Ak by ste si však mysleli, že Máziková zabudla, ako sa pravé dámy správajú, ste na omyle. Ako Eva neskôr vysvetlila, na vine je v prípade tohto trapasu reuma. 

Eva Máziková divákom nechtiac ukázala vztýčený prostredník.
Eva Máziková
Zdroj: TV Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Markíza, Instagram, Opus, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články