Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Dojatie trúchliacej Hrycovej: Zverejnila list od Zuzany Čaputovej... FOTO Obrovská pocta od našej prezidentky!

Wanda Hrycová zverejnila kondolenciu od Zuzany Čaputovej!
Wanda Hrycová zverejnila kondolenciu od Zuzany Čaputovej!
17.02.2021 10:45

BRATISLAVA - V utorok popoludní sa v priestoroch bratislavského krematória konala posledná rozlúčka so zosnulým Andym Hrycom (†71). Hoci sa v obradnej sále mohla zísť iba šestica jeho najbližších, rodina umelca všetko prichystala tak, aby mu svoje zbohom mohli dať všetci tí, ktorí ho túžili odprevadiť na jeho ceste do neba.


Pred obradnou sálou boli prichystané monitory a reproduktory a práve vďaka nim si smútoční hostia mohli vypočuť reč Dušana Cinkotu. Herca ňou poverila sama Wanda, keďže ona sama nebola v stave, aby mohla rozprávať. Medzi kondolenciami od všetkých, ktorí Hryca milovali a obdivovali, sa ale našla jedna mimoriadne výnimočná.

Prejav napísala a poslala sama prezidentka Zuzana Čaputová. Hlava nášho štátu adresovala rodine famózneho umelca mimoriadne vrúcne slová. A dojatá Wanda zverejnila celý list na svojom Facebooku.


Wanda Hrycová sa na pohrebe otca zrútila: Pohľad na užialenú dcéru trhá srdce!


„Ďakujem, pani Prezidentka Slovenskej republiky. Veľmi si vážim toto gesto. Váš osobný list plný uznania otcovej profesionálnej tvorby, ale predovšetkým jeho zásluh v boji za demokraciu nášho Slovenska v temných dobách mečiarizmu našu rodinu v týchto ťažkých chvíľach veľmi potešil. Otec bol bojovníkom za slobodu a spravodlivosť, boli to pre neho dve najdôležitejšie hodnoty a ja som šťastná a veľmi pyšná, že si to ľudia pamätajú a aj vďaka takýmto dôležitým gestám snáď aj pamätať dlho budú. Otec mi išiel príkladom celý život a ja sa postarám, aby podľa týchto zásad žili aj moje deti. Ešte raz ďakujeme, pani Prezidentka,” napísala trúchliaca dcéra.

List od Zuzany Čaputovej v plnom znení si môžete prečítať tu: 

(Rozkliknite a použite možnosť Náhľad.)

Dojatie trúchliacej Hrycovej: Zverejnila
Zdroj: Facebook W.H.


Galéria

Wanda Hrycová zverejnila kondolenciu Wanda Hrycová zverejnila kondolenciu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články