°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

FOTO 8 rokov po Masterchefovi: Pamätáte si túto finalistku? Teraz hviezdi na Jojke a vôbec sa nezmenila!

Andrea Ihringová v roku 2012 hviezdila v šou Masterchef.
Andrea Ihringová v roku 2012 hviezdila v šou Masterchef.
Zdroj: Tv Markíza
21.01.2021 15:33

BRATISLAVA - Pred ôsmimi rokmi televízia Markíza priniesla na svoje obrazovky kulinársku šou Masterchef. Vo finálových kolách si svoje sily zmerala dvadsiatka najlepších kuchárov. A jedným z nich bola aj rodáčka z Piešťan Adriana Ihringová (47). Zdá sa, že varenie zostalo jej vášňou aj po rokoch - aktuálne totiž hviezdi v jojkárskej relácii Bez servítky... A pozrite, vôbec sa nezmenila!Dvadsiatka najlepších z MasterChef: Tieto tváre uvidíte vo finále!


Televízia Markíza v roku 2012 priniesla na svoje obrazovky šou o varení Masterchef. Vtedy si vo finále merala sily dvadsiatka najlepších kuchárov a vyhrať 50 tisíc eur sa napokon podarilo mladíkovi z Brna Petrovi Jonášovi. No v projekte bolo viac zapamätateľných tvárí. Jednou z nich bola bez pochýb aj Adriana Ihringová z Piešťan.

Adriana Ihringová v roku 2012 hviezdila v šou Masterchef.
MasterChef - 20 finalistov
Zdroj: foto: tv markíza

Tá sa po ôsmich rokoch vrátila na televízne obrazovky a opäť do kulinárskej šou. V týchto dňoch totiž prijala pozvanie do relácie Bez servítky, kde už od začiatku týždňa hviezdi svojim temperamentom. Čo dokáže v kuchyni, predvedie až v piatok večer, no keďže bola v Masterchefovi, očakávania sú veľké.

Pri pohľade na Adriana však akoby sa zastavil čas. Od roku 2012 sa takmer vôbec nezmenila. Jediným rozdielom od čias, kedy vyvárala v markizáckej šou, sú dlhšie vlasy. Veď pozrite sami, spoznali by ste ju po rokoch?

FOTO 8 rokov po
Zdroj: Tv Joj

FOTO 8 rokov po
Zdroj: Tv Joj

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články