°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

Peter Nagy na FOTO starom vyše 40 rokov: Fúúú, toto že je on?!

Peter Nagy
Peter Nagy
Zdroj: Jan Zemiar
18.06.2020 13:00

BRATISLAVA - Spevák Peter Nagy (61) má na svojom konte niekoľko veľkých hitov, na ktorých si fičia nielen dospelí, ale aj deti. Pred vyše štyridsiatimi rokmi študoval na vysokej škole a v tom čase sa využívali hmatateľné výkazy zo štúdia. Tým svojím a fotkou sa pochválil rodený Prešovčan.


Rodený Prešovčan je na scéne už mnoho rokov a jeho tvorba si získala fanúšikov nielen medzi dospelými, ale aj deckami. Niet divu, veď práve tým najmenším venoval hneď štyri LP-čka. Ešte aj teraz, rok po šesťdesiatke dokáže odpáliť poriadnu šou a rozbesnieť davy.

K Petrovi Nagyovi neodmysliteľne patrí rozcuchané háro a klobúk.
Peter Nagy na FOTO
Zdroj: INstagram P.N.

Keď sa povie Peter Nagy, každý si hneď predstaví jeho neodmysliteľné kučeravé háro, na ktorom má buď nacapený klobúk alebo ho zdobí čelenka. Nebolo to ale vždy tak. Spevák sa totiž pochválil fotkou svojho výkazu zo štúdia, keď bol poslucháčom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v roku 1978.

Na sociálnu sieť zavesil záber, ktorý zachytáva ešte v starej forme index, do ktorého sa kedysi zapisovali známky zo skúšok a v ktorom mal každý študent svoju fotku. A tá Petrova skutočne stojí za to. Dlhé vlasy síce má, no rozcuchané kučery by ste hľadali márne. Na prvý pohľad by dokonca zrejme málokto povedal, že ide Petra Nagya.

Peter Nagy sa pochválil výkazom zo štúdia. Toto je skutočne on?
Peter Nagy na FOTO
Zdroj: INstagram P.N.

Spoznali by ste Petra Nagy na fotke z mladosti?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 391Galéria

Peter Nagy K Petrovi Nagyovi neodmysliteľne Peter Nagy sa pochválil Peter Nagy Peter Nagy Peter Nagy

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články