°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Radikálna ZMENA markizáckeho farmára: Z tmavého fešáka je teraz... Fúha, to musel byť silný peroxid!

Farmár sa poriadne zmenil!
Farmár sa poriadne zmenil!
Zdroj: TV MARKÍZA
27.05.2020 19:00

BARDEJOV - Reality šou Farma zmenila život mnohým účastníkom. Minimálne v tom zmysle, že ich teraz verejnosť spoznáva. Kým niektorí ostali v úzadí, iní svoju popularitu využívajú naplno. A výnimkou nie je ani Martin Robinho Mihálik (23), ktorý zmenil nielen pracovnú oblasť, ale aj imidž!


Jedenásta séria medzi divákmi mimoriadne obľúbenej reality šou Farma pomohla nakopnúť popularitu aj východniarovi Martinovi Mihálikovi, ktorého však všetci poznajú skôr ako Robinha. Do pamäti ľudí sa zapísal aj vzťahom so súperkou Nicolettou Tóthovou, ktorý sa však nedávno rozpadol. Dvojica si rozhodne nič nedarovala a jeden na druhého poriadne kydali. Brunetka mala dokonca v zuboch aj jeho podnikanie.

Martin Mihálik poriadne zmenil imidž.
Radikálna ZMENA markizáckeho farmára:
Zdroj: Instagram M.M.

Na to sa vrhol práve po skončení šou a venuje sa rovnakému biznisu, ako jeho ďalšia súperka Kristi Dali. Okrem zmeny pracovnej oblasti však podstúpil i ďalšiu, týkajúcu sa jeho imidžu. Na tmavovlasého Andrejovčana rovno zabudnite. Robinho sa totiž nechal odfarbiť. Keďže sa však pýšil čiernymi vlasmi, bola potrebná zrejme poriadna dávka peroxidu.

Exfarmár je však so sebou spokojný. „Iné prostredie - iné myslenie, iné myslenie - iné činnosti, iné činnosti - iné výsledky. Zmena neni život, to život je zmena,” napísal k záberu s novým účesom. Mnohí sú z tohto počinu poriadne šokovaní, iní zasa dávajú pomyselný palec hore. Všetkých jeho fanúšikov zaujíma len jedno - prečo? Aj na to má Robinho odpoveď. „Som mladý, užívam si, robím si, čo chcem. Potreboval som zmenu už,” odpovedal v príbehu na Instagrame.

Na tento Robinhov počin bolo treba kopec peroxidu.
Radikálna ZMENA markizáckeho farmára:
Zdroj: Instagram M.M.

Páčil sa vám viac Martinov imidž predtým alebo je to lepšie teraz?

Rozhodne predtým

494

Teraz

113

Počet hlasov: 607


Galéria

Farmár sa poriadne zmenil! Na tmavovlasého farmára zabudnite. Martin Mihálik poriadne zmenil Na tento Robinhov počin Martin podľa vlastných slov Robinho sa rozhodol pre Z tmavovlasého Martina je

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markiza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články