°C

Pondelok, 18. január 2021. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite: Natáčanie napriek karanténe... Takto to televízia vymyslela!

Jojkárske Inkognito sa natáča aj napriek karanténe.
Jojkárske Inkognito sa natáča aj napriek karanténe.
Zdroj: TV JOJ
04.04.2020 16:00

BRATISLAVA - Preventívne opatrenia, ktoré zaviedla naša vláda v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom, úplne ochromili kreatívny priemysel. Markíza ihneď zareagovala a z programu stiahla prakticky všetky premiéry. No Jojka sa napriek všetkému chce držať svojej pôvodnej štruktúry. Reláciu Inkognito preto natáča aj napriek karanténe... Takto to televízia vymyslela!KORONAVÍRUS úplne ochromil Markízu: Sťahuje všetky premiérové programy... Večer si pozriete už len reprízy a SuperStar!


O tom, že sa relácia natáča aj v tomto náročnom období, keď je kvôli nebezpečnému vírusu ochromené celé Slovensko, informoval na svojom profile na sociálnej sieti Facebook generálny riaditeľ Jojky Marcel Grega.

„Aj v týchto časoch, kedy sa takmer celá výroba v kreatívnom priemysle musela zastaviť a prioritou sa stala zodpovedná ochrana zdravia nášho okolia, hľadáme spôsoby, ako našich divákov nepripraviť o všetok obľúbený program a našich spolupracovníkov v štáboch o všetky príležitosti,“ napísal Grega.

Divákom sa televízia rozhodla prinášať premiérový program, až dokým to bude možné. Predpripravené časti relácií a seriálov sa však začínajú míňať, a tak pristúpila dokonca aj na ďalšie natáčanie. „Po zavedení mimoriadne prísnych bezpečnostných opatrení a obmedzení sme vo výnimočných prípadoch mohli pristúpiť k nakrúcaniu aj ich ďalších častí,“ pokračoval generálny riaditeľ. 

Televízia Joj sa rozhodla ďalej natáčať reláciu Inkognito. Počas výroby však platia prísne opatrenia.
KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite:
Zdroj: TV JOJ

„Okrem dotočenia nateraz posledných dielov Nového bývania či Na chalupe aktuálne pri vylúčení publika, neustálej dezinfekcii priestoru a obmedzení počtu členov štábu v štúdiu nakrúcame v netradičnej atmosfére nové diely Inkognita, ktorého aktéri chcú baviť divákov aj v čase krízy,“ dodal šéf Jojky.

Televízia Joj naďalej natáča aj reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja.
KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite:
Zdroj: TV JOJ

A ako je z nových záberov z natáčania vidno, nielen, že sa v štúdiu nenachádza žiaden divák, ale aj samotní hádači a moderátor majú na sebe po celý čas rúško. Rovnaké pravidlá platia aj pre členov štábu či hostí. 

Prísne pravidlá platia nielen pre účinkujúcich, ale aj pre celý výrobný štáb.
KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite:
Zdroj: TV JOJ

Okrem Inkognita Jojka naďalej natáča aj reláciu Sedem a šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Tentokrát však divákom prinesie špeciálne časti - namiesto súťaženia v nich totiž špecialisti inšpirujú divákov, ako navariť v čase izolácie z bežných surovín, ktoré doma máme. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Jojkárske Inkognito sa natáča Televízia Joj sa rozhodla Televízia Joj naďalej natáča Prísne pravidlá platia nielen

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články