Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Podprsenka sem, podprsenka tam: Batthyány a Kollárova dcéra ukázali, čo majú pod šatami a... Táto speváčka ju nechala doma!

Podprsenka sem, podprsenka tam!
Podprsenka sem, podprsenka tam!
Zdroj: Topky.sk
03.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Primaciálny palác sa v pondelok večer odel do umenia. Dizajnérka Dagmar Batthyány (53) vytvorila zaujímavé diela. Tentokrát nielen mandaly, ale na svoje výtvory použila aj zrkadlá a dokonca jej obrazy dostali aj látkový rozmer. To, čo vytvorila, bolo premietnuté do módy. Nejedna dáma v tento večer ukázala svoju podprsenku a jedna ju dokonca nechala doma!


Umenie a móda šli v pondelok ruka v ruke! Dizajnérka Dagmar Batthyány predstavila svoje najnovšie umelecké diela. Nielen mandaly, ktoré sú s ňou úzko späté, ale aj špeciálne zrkadlá na starých zreštaurovaných rámoch. Jej obrazy sa však premietli aj na látku a práve modely z nich predviedli známe tváre.

Dagmar Batthyány sa ukázala v odvážnom priesvitnom modeli.
Podprsenka sem, podprsenka tam:
Zdroj: Jan Zemiar

Ruku k tomu pridala návrhárka Rebecca Justh, ktorá vytvorila kolekciu špeciálnych šiat. "Po móle" sa prešla aj dcéra Borisa Kollára Saša, ktorá vďaka priesvitnému modelu ukázala, akú nosí podprsenku. A rozhodne nebola sama. Aj hlavná postava večera predviedla super postavu a odhalila čiernu podprsenku.

Alexandra Horňáková ukázala jemnú zelenkavú podprsenku.
Podprsenka sem, podprsenka tam:
Zdroj: Jan Zemiar

Na druhej strane, spomínaný kúsok spodnej bielizne však nechala jedna slečna doma. Mladá speváčka Teri Csikos, ktorá sa objavila v markizáckej šou The Voice a na svojej prvej skladbe spolupracovala s Janou Kirschner, prispela k večeru kultúrnou vložkou. Jej hlas sa niesol Justiho sálou, no mnohým padol zrak skôr do jej výstrihu. Tmavovláska prišla bez podprsenky a aj napriek tomu, že je mladá a krásna, toto nebola práve najšťastnejšia voľba.

Speváčka Teri Csikos nechala podprsenku doma, no nebola to úplne najšťastnejšia voľba. Jej dekolt priťahoval pozornosť.
Podprsenka sem, podprsenka tam:
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články