Šebestovej nadupaný dekolt, známej vizážistke pomáhala dcérka a... Barbora, čo ten rozkrok? | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Šebestovej nadupaný dekolt, známej vizážistke pomáhala dcérka a... Barbora, čo ten rozkrok?

Otvorenie obchodu so šperkami si nenechali ujsť ani celebritné zákazníčky.
Otvorenie obchodu so šperkami si nenechali ujsť ani celebritné zákazníčky.
Zdroj: Topky.sk
02.12.2019 12:00

BRATISLAVA - V jednom z bratislavských nákupných centier otvoril svoje brány obchod s luxusnými šperkami. Tým neodolali ani krásky slovenského šoubiznisu, ktoré si skvosty prišli vyskúšať na vlastnej koži.


Drahé šperky a krásne ženy patria nerozlučne k sebe. Aj preto si otvorenie predajne s luxusnými šperkami nenechali ujsť mnohé známe tváre. Svoju ponuku predstavila česko-nemecká značka, ktorá tak otvorila vôbec prvú zo svojich predajní v rámci Slovenska.

Magdaléna Šebestová predviedla poriadne zvodný šaty.
Šebestovej nadupaný dekolt, známej
Zdroj: Topky.sk

Bezstarostný chod nablýskanej predajne si na plecia zobrala bývalá víťazka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová (36). Brunetka okrem sortimentu ukázala aj bezchybnú postavičku. Na tej neúnavne maká a stretnúť ju v posilňovni tak nie je nič nezvyčajné. Výsledky tvrdej driny odhalili sexi šaty a okrem iného dali vyniknúť aj Magdinmu nadupanému dekoltu. Mama štvorročnej Ninky proste vie, čo jej svedčí a nebojí sa ani sexi kúskov.

Lucia Sládečková prišla aj s dcérkou Lýdiou.
Šebestovej nadupaný dekolt, známej
Zdroj: Topky.sk

Ďalšou mamičkou, ktorú prilákali krásne šperky, bola známa vizážistka Lucia Sládečková (35). Tá však na potulky nákupným centrom zobrala aj svoju rozkošnú dcérku Lýdiu (2). Rovnako ako Lucia, aj malá princezná sa rada parádi, no v ligotavom obchode ju prepadla hanblivosť a k mame sa túlila tak často, ako to len bolo možné.

Barbora Bakošová pri fotení kamarátky Janky Slačkovej zaujala neštandardnú pozíciu.
Šebestovej nadupaný dekolt, známej
Zdroj: Topky.sk

Pokochať sa trblietavými doplnkami prišli aj modelky a moderátorky Barbora Bakošová a Janka Slačková. Obe dievčatá majú slušnú základňu obdivovateľov na sociálnych sieťach, ktorých pravidelne zásobujú fotografiami a detailmi zo svojho života. Krásky vedia, že dobrý záber je základom k úspechu, a to na akcii predviedla aj Barbora. Tá pri fotení svojej kamarátky neváhala zaujať aj nie veľmi pohodlnú pozíciu, aby ju zachytila v čo najlepšom možnom uhle. Dúfajme, že si pri krkolomnej roznožke neublížila.

Šperky si prišla prezrieť aj bývalá misska Veronika Vágnerová.
Šebestovej nadupaný dekolt, známej
Zdroj: Topky.sk

A ktovie, možno si nielen spomínané dámy, ale aj ostaní pozvaní hostia už stihli vybrať aj svoj vysnívaný kúsok pod vianočný stromček.

Začali ste už s vianočnými nákupmi?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 364Galéria

Otvorenie obchodu so šperkami Magdaléna Šebestová predviedla poriadne Lucia Sládečková prišla aj Barbora Bakošová pri fotení Šperky si prišla prezrieť Janka Slačková sa zaodela Janka Mutňanská dorazila neskôr, Šperky si Barbora Bakošová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články