°C

Sobota, 22. február 2020. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Osudné chvíle slovenskej playmate: Strhlo ju na skaly, padala 15 metrov!

Bývalá playmate Eva Cifrová
Bývalá playmate Eva Cifrová
Zdroj: Instagram E.C.
13.08.2019 12:00

DONOVALY - Doslova hororové chvíle si prežila Eva Cifrová (36). Jednej z najznámejších slovenských playmate sa takmer stal osudným paraglajding. Prsnatá blondínka opísala nepríjemný zážitok i myšlienky, ktoré jej počas vypätých chvíľ bežali hlavou.


Evu Cifrovú pravdepodobne evidujú viac muži ako ženy. Pred pár rokmi totiž dráždila zmyselnými fotografiami práve v pánskych časopisoch. Dnes už podobnému pózovaniu neholduje a miesto toho sa venuje svojmu partnerovi Lukášovi, či svojej vlastnej značke obuvi. Okrem toho však krehká kráska stíha aj voľnočasové aktivity. A práve jedna z nich sa jej poriadne vymkla spod kontroly.

Osudné chvíle slovenskej playmate:
Zdroj: Andrea Jacenková

Eva spolu so svojou mamou prepadla adrenalínovej záľube. Ako blondínka priznala, paraglajding a lietanie si zamilovala. Pred pár dňami sa však prihodilo niečo, čo si každý nadšenec tohto športu radšej príliš nepripúšťa. Let s inštruktorom sa im vymkol spod kontroly. „Ani sme nestihli vzlietnuť, zrazu nás strhlo na skaly," opísala Eva detaily incidentu a prezradila, čo jej v nepríjemných momentoch bežalo hlavou. „Keď sme padali po tých strmých skalách dole, moje jediné myšlienky boli, nech to prežijeme, nech sa už zachytíme a prestaneme sa kotúľať, nech sa nedolámem a prosím, nech to nevidí moja mamina."

Osudné chvíle slovenskej playmate:
Zdroj: Facebook E.C.

Dvojica však mala obrovské šťastie. „Asi po 15 metroch sa nám podarilo zostať stáť a ja som sa bála, aby sme pri akomkoľvek pohybe nezačali padať ešte nižšie. Našťastie nám pribehli na pomoc ľudia, ktorým za to veľmi ĎAKUJEM." Kráska z desivo vyzerajúceho pádu napokon vyviazla len s odreninami a modrinam, no vďaka nepríjemnému zážitku si uvedomila, ako málo stačí k tomu, aby sa život zmenil zo dňa na deň.

Osudné chvíle slovenskej playmate:
Zdroj: Instagram E.C.

„S maminou, ktorá so mnou chodila lietať, sme sa zhodli, že to boli naše posledné lety,” uzavrela Eva, ktorá tak riskantný šport zavesila na klinec.

Lákajú vás adrenalínové športy?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 972Galéria

Bývalá playmate Eva Cifrová Eva Cifrová má za Eva Cifrová sa na Eva Cifrová s priateľom S paraglajdingom Eva Cifrová Eva Cifrová v časoch,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Facebook E.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články