°C

Piatok, 18. september 2020. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Problémy vo vzťahu Ostrihoňovej a Sajfu: Veľké hádky... kvôli TOMUTO!

Veronika Cifrová Oostrihoňová prehovorila o problémoch vo vzťahu s Matejom
Veronika Cifrová Oostrihoňová prehovorila o problémoch vo vzťahu s Matejom
Zdroj: Instagram M.Č.
04.08.2019 22:00

BRATISLAVA - Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) a Matej Cifra, alias Sajfa (40), patria k jedným z najsympatickejších a najstabilnejších párov v slovenskom šoubiznise. Už čoskoro sa tiež dočkajú svojho prvého potomka. Nie vždy však bol ich vzťah ružový.


Veronika a Sajfa tvoria pár už dlhý čas a pred tromi rokmi sa svoju lásku rozhodli spečatiť aj oficiálne. A o tom, že im to klape, niet pochýb. Vždy, keď sa manželia objavia na nejakej spoločenskej udalosti, pôsobia harmonicky a šťastne. No tak ako v každom vzťahu, ani oni sa nevyhnú nezhodám či hádkam. Väčšina z nich prehrmí, no sú aj také, ktoré sa akosi vedia vryť do pamäti. Na jednu takú si po rokoch zaspomínala aj Veronika.

Problémy vo vzťahu Ostrihoňovej
Zdroj: Instagram M.Č.

Za nezhody mohla práve spíkrova práca v rádiu. V tom čase totiž Sajfa vysielal obľúbenú rannú šou a do práce chodil už na piatu. Tomu musel prispôsobiť aj svoj režim a ponocovať sa mu veru nechcelo. „My sme kedysi kvôli tomuto mali veľké hádky, lebo už potom, keď ma nechcel baliť, tak už povedal, že on si ide ľahnúť, o deviatej!” posťažovala sa pre youtubový kanál Lužifčák Veronika, ktorá si tak po večeroch musela vystačiť sama.

Problémy vo vzťahu Ostrihoňovej
Zdroj: Peter Brichta

Dnes je už, našťastie, nezhodám koniec. Obľúbený spíker totiž v rannej šou viac nie je a vymenil ju za neskorší čas. „Dosť sa nám skvalitnil vzťah, keď začal vysielať popoludní,” pochvaľuje si dnes už jeho manželka Veronika.

Problémy vo vzťahu Ostrihoňovej

Už začiatkom septembra by k zamilovanej dvojici malo pribudnúť aj ich prvé bábätko a Sajfa je pripravený aktívne sa zapájať do starostlivosti oň. Je teda pravdepodobné, že na celonočný spánok môže na dlhší čas zabudnúť.

Hádate sa aj vy občas s partnerom/partnerkou?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1992Galéria

Veronika Cifrová Oostrihoňová prehovorila Veronika Cifrová Ostrihoňová a Veronika Cifrová Ostrihoňová sa Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej "Sajfa" Cifra v Veronika Cifrová Ostrihoňová a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Peter Brichta, Instagram M.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články