°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Tanečník Tony Moisés po liečbe závislosti: Lukratívny kšeft na ministerstve!

Tony Moisés získal po odvykačke lukratívne miesto na ministerstve.
Tony Moisés získal po odvykačke lukratívne miesto na ministerstve.
27.09.2018 12:00

BRATISLAVA - Tanečníka Tonyho Moisésa (41) si verejnosť pamätá ešte ako porotcu z jojkárskej šou Miliónový tanec. Niekoľko rokov však o ňom nebolo počuť, pretože sa liečil zo závislosti. Z tej je vonku a mieri rovno na ministerstvo!


Tony Moisés už dávnejšie prepadol hráčskej vášni. To, čo bola najprv len zábavka, sa postupne pretavilo do gamblerstva a tanečník podstúpil odvykačku. Liečba trvala 4,5 roka a po nej sa niekdajší porotca pohybovej súťaže opäť zaradil do bežného života. Dokonca začal učiť aj francúzštinu, ktorú vyštudoval.


Roky zavretý v liečebni: Závislý porotca Tony Moisés drasticky schudol - až 50 kíl! Je to ešte on?


Profesiu však zmenil a francúzsky jazyk vymenil za zdravotníctvo. Aktuálne totiž mieri rovno na ministerstvo, kde, ako informuje Plus1deň, v týchto dňoch získal skutočne lukratívny flek. Ten vraj podľa oficiálneho stanoviska Ministerstva zdravotníctva získal v rámci riadneho výberového konania. Čo konkrétne tam bude robiť?

„Pán Moisés je zamestnancom MZ SR, pracuje na pozícii referent. Absolvoval výberové konanie, ktoré bolo zverejnené aj v registri výberových konaní na portáli Slovensko.sk. Aktuálne spolupracuje na príprave e-learningového vzdelávania v oblasti štandardných diagnostických a terapeutických postupov, a to vzhľadom na jeho skúsenosti s prípravou e-learningového vzdelávania v medzinárodnej korporácii,“ objasnilo tanečníkovu náplň práce ministerstvo.

Tony Moisés v minulosti prepadol gamblerstvu.
Tony Moisés


Galéria

Tony Moisés získal po Moisés prepadol v minulosti Tony Moisés sa na Tony Moisés bol porotcom Moisésovi pomohla liečba v Kedysi silný chlap stratil Tony Moisés bol aj

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Ján Zemiar, archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články