Všetko je v hlave! Presvedčí vás o tom nová bláznivá letná komédia, ktorá prichádza práve do kín | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Všetko je v hlave! Presvedčí vás o tom nová bláznivá letná komédia, ktorá prichádza práve do kín

Film Som Sexi
Film Som Sexi
Zdroj: Bontonfilm
27.06.2018 11:00

Byť sexy je najviac a každá žena je tak krásna, ako sa sama cíti. V komédii „SOM SEXY“ hrá Amy Schumer úplne obyčajnú ženu „krv a mlieko“, ktorá po údere do hlavy začne samu seba vidieť a vnímať ako super kočku. A tiež sa podľa toho začne správať.


Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kámošky, má prácu, občas i priateľa, občas i na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Poznáte to asi tiež. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, špičky sú presne tam, kde boli, a ona je jediná, kto sa ako luxusná kosť vidí.

Film Som Sexi
Zdroj: Bontonfilm

Ale to vôbec nevadí, Renee sa cítí sexy, je božská, a život naberá na obrátkach. A každý, kto ju stretne, sa nestačí diviť. Začíná flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť i modelkou, keby bola povrchná. Nebojí sa byť ľahko vyzývavá voči šéfovi a vôbec, celý svet jej zrazu leží pri nohách. Nebojí sa súťaže krásy v plavkách, a to vôbec najdôležitejšie – nebojí sa zamilovať.

V ďalších úlohách bláznivej romantickej komédie se predstaví Michelle Williams, ktorá si po 4 nomináciách na Oscara strihla bláznivú komediálnu rolu. Žarty z kultu krásy, zo seba  i zo sveta módy a modelingu si v tejto komédii robia skutočné sexbomby Naomi Campbell, Emily Ratajkowski alebo legenda modelingu Lauren Hutton.

Film Som Sexi
Zdroj: Bontonfilm

Komička Amy Schumer je provokatívna, otvorená a neberie si žiadne servítky,  či už hovorí o živote, vzťahoch alebo o sexe. A o ňom hovorí veľa. Preslávila sa v žánri stand-up komédie, vydala knižný bestseller, má svoj vlastný seriál a svojich fanúšikov zabáva i v celovečerných komédiách. Komédia „Vykoľajená“, ktorú napísala a kde hrala hlavnú úlohu, získala dokonca dve nominácie na Zlatý Glóbus.

Režisérske duo Marc Silverstein a Abby Kohn produkovalo a napísalo rad romantických komédií  ako „Nie je z teba až tak paf“, „Ako byť single“, „Nepobozkaná“ alebo „Valentín“.

Bláznivá letná komédia SOM SEXY prichádza do kín už tento štvrtok, 28. 6.!


Galéria

Film Som Sexi Film Som Sexi Film Som Sexi Film Som Sexi Film Som Sexi Film Som Sexi

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: Bontonfilm

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články