Známa komička sa vyzliekla a... To sú ale bizarné fotky! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Známa komička sa vyzliekla a... To sú ale bizarné fotky!

Amy Schumer
Amy Schumer
Zdroj: instagram/ Heather Sten
17.03.2019 20:00

NEW YORK - Nesklamala! Americká komička Amy Schumer (37) už v minulosti dokázala, že nemá problém s nahotou. A v uplynulých dňoch to len potvrdila. Spolu s fotografkou Heather Sten vytvorili sériu zvláštnych záberov, ktoré vznikli počas pózovania pre The New York Times.


Amy Schumer je mimoriadne úspešnou komičkou. V roku 2016 sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes. Umiestnila sa na štvrtej priečke. 

Darí sa jej celkom aj v súkromí. Minulý rok vo februári sa vydala za šéfkuchára Chrisa Fischera. Tomu už čoskoro porodí spoločné bábätko. V najnovšom rozhovore pre The New York Times priznala, že sa na úlohu matky už veľmi teší.

K rozhovoru vznikli aj fotky a niet pochýb, že si Amy pózovanie užívala. Na instagrame sa pochválila momentkami zo zákulisia, na ktorých vyzlečená pobehuje po parku. Pre mnohých sú fotky možno bizarné, avšak fanúšikovia známej komičky neskrývajú nadšenie. Ako sa páčia vám?

Amy Schumer
Zdroj: instagram/ Heather Sten

Amy Schumer
Zdroj: instagram/ Heather Sten

Amy Schumer
Zdroj: instagram/ Heather Sten

Patríte medzi fanúšikov Amy Schumer?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 805Galéria

Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer si fotenie Amy Schumer s manželom. Amy Schumer Amy Schumer ako šťastná

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram/ Heather Sten, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články