VIDEO Mužovi na letisku vážili batožinu, bola príliš ťažká: Takto sa vyhol poplatku navyše | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

VIDEO Mužovi na letisku vážili batožinu, bola príliš ťažká: Takto sa vyhol poplatku navyše

Zdroj: Youtube/That's Life! UK and USA!
13.07.2019 15:01

NICE - Prekročený limit hmotnosti batožiny na letisku vám môže z vrecka vytiahnuť slušnú sumu peňazí. Šikovným riešením je vrstvenie oblečenia, ktoré vás síce v letných horúčavách poriadne zahreje, ale ušetrí vám peniaze. Svoje o tom vie aj John Irvine. Tento Škót neváhal a všetky tortúry na letisku absolvoval naobliekaný ako cibuľa, len aby odľahčil svoj kufor a vyhol sa poplatku navyše.


Johnovi minulú sobotu na letisku vo francúzskom meste Nice zamestnankyňa spoločnosti EasyJet pri check-ine oznámila, že si za svoj let do Edinburgu bude musieť priplatiť kvôli preťaženej batožine. Škót to vyriešil po svojom. "Otec mal kufor ťažší o osem kilogramov. A tak si na seba na letisku navliekol pätnásť tričiek a košieľ, len aby nemusel priplácať," uviedol syn Josh (17) na Twitteri pod zábermi otca, ktorý vyzeral ako cibuľa.

Vonku bolo v tom čase zhruba tridsať stupňov, ale Irvine to zvládol. Menší problém mal iba počas bezpečnostnej kontroly, pretože vyzeral ako pašerák a pútal pozornosť personálu. Nakoniec ho ale nechali prejsť až do lietadla. John sa vraj najskôr na syna hneval, keď videl, ako sa video šíri po sociálnej sieti a bombardujú ho nie vždy lichotivé komentáre. S odstupom času sa na tom ale pobavil. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/That's Life! UK and USA!

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články