Žena (51) takmer zomrela: Do krvi si vstrekla ovocnú šťavu, z jej reakcie sa budete chytať za hlavu | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Žena (51) takmer zomrela: Do krvi si vstrekla ovocnú šťavu, z jej reakcie sa budete chytať za hlavu

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
20.03.2019 22:00

PEKING - Žena s pozitívnym prístupom k alternatívnej medicíne takmer zomrela po tom, čo jej orgány začali zlyhávať. Nestalo sa to však len tak z ničoho nič. Pani Zengová (51) si za to mohla sama. Vstrekla si totiž šťavu z 20 rôznych druhov ovocia do svojho krvného obehu pomocou domácej infúzie. Jej teplota začala stúpať a pociťovala svrbenie, ale nič s tým neurobila.


Muž (41) nakúpil v obchode pre kulturistov, osudná chyba: 22-hodinová erekcia!

Až potom, čo sa jej manžel opýtal, prečo sa cíti zle, bola prevezená do nemocnice v čínskom meste Guiyang. Jej zdravie sa 22. februára zhoršilo natoľko, že ju museli presunúť na jednotku intenzívnej starostlivosti.

Lekár Liu Jianxiu povedal podľa portálu metro.co.uk miestnym médiám, že dostala infekciu, ktorá jej poškodila srdce, obličky aj pečeň. Kvôli sepse jej začali zlyhávať orgány.

Doprajte si občas zdravé
Zdroj: pixabay.com

Odborníci poslali pacientku na dialýzu, aby jej očistili krv od ovocnej šťavy a dostala antibiotiká. Jej stav sa našťastie po piatich dňoch zlepšil.

Pani Zengová svoj takmer tragický omyl vysvetlila tým, že si myslela, že ovocie je „veľmi výživné a že mi to neublíži vstreknutím do tela“.


Galéria

Ilustračné foto Doprajte si občas zdravé

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články